Eve Online > Korporacje, Sojusze & Organizacje - dyskusje

[CBC] się zaczyna :)

(1/3) > >>

Ellaine:

Jeszcze tydzień, góra dwa zajmie mi wywożenie rzeczy z Syndicate, a tymczasem zaczynam organizować CBC.
CBC Interstellar, czyli Międzyukładowe Centrum Badań Chaosu to malutka korporacja która tymczasem będzie miała 3 osoby.
Założenie jest takie - zapewnić jak najwięcej zabawy i kasy przy skrajnie leniwym trybie gry, bo RL w ten czy inny sposób blokują nam możliwość grania regularnie i intensywnie (intensywnie ale nieregularnie, lub regularnie ale nieintensywnie, to owszem).

Czyli zarabiamy na długoterminowych inwestycjach wymagających mało uwagi i staramy się o możliwość pvp gdzie można szybko dać komuś po mordzie i zaraz znów AFKować.
Drugie założenie to skrajny libertariański kapitalizm. Żadnej wspólnej własności, żadnych podatków ponad minimumna utrzymanie biur, własność wszystkiego jasno określona.

Mam Thanatosa, poza tym jesteśmy bardzo biedni, mamy żałosne dochody i jesteśmy beznadziejnym pvperami.
Ja osobiście jestem przesympatycznym człowiekiem, a pozostali dwaj to milczące gbury.

Dobra, to kto chce nas w swoim sojuszu?  ;D
Ktoś chciałby się zapisać? Rekrutacja otwarta (formalnie za tydzień, ale można się zgłaszać) :)

Tau:
Niezłe  ;D

MMoroz:
Ile za transport thanatosem rzeczy z Delve( i moze do ). System blisko wejscia z aridii, postawie cyno - ryzyko praktycznie zerowe bo bede miale ten i nastepny system obstawiony, zakladam skok tylko w momencie gdy oba systemy beda puste. Ogolnie chodzi o wywiezenie lootu( ktorego bedzie troche - smieci ale mam zawsze malo kasy i zawsze z przetopu cos zarobie ).

Czy cos takiego wchodzi w gre? Jezeli tak to rzuc jakas cene, ile mozesz zabrac na poklad itp.

 Dysponujesz moze tez freighterem?

Drugi pomysl wypozyczanie thanatosa na kampy/fight 0.0 i low-sec siedzisz gdzies kolo stacji a nam przydzielasz fightery.

To sa takie luzne pomysly, chcialbym wiedziec czy ktos by na to poszedl i ile by to kosztowalo ( znaczy czy mi sie oplaca ;) ) mozesz rzucic orientacyjnie szczegoly dogra sie pozniej.

Venzon 2003:
moge ci rzucic jednego alta z thanatosem mmoroz
ile placisz? :)

Ellaine:
Kiedys bylo standardem okolo 2 milionow za puche za skok, teraz nie ma puch, wiec to by bylo 2 za 4000m, czyli 1 za 2000m, czyli 17.5 za cale 35k metrów, czyli jak sam stawiasz cyno to 12.5 za skok. Ale teraz kończe projekt i moja dostępność jest przyzerowa.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej