Autor Wątek: [CBC] się zaczyna :)  (Przeczytany 5397 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Ellaine

  • Gość
[CBC] się zaczyna :)
« dnia: Wrzesień 11, 2007, 11:30:00 »

Jeszcze tydzień, góra dwa zajmie mi wywożenie rzeczy z Syndicate, a tymczasem zaczynam organizować CBC.
CBC Interstellar, czyli Międzyukładowe Centrum Badań Chaosu to malutka korporacja która tymczasem będzie miała 3 osoby.
Założenie jest takie - zapewnić jak najwięcej zabawy i kasy przy skrajnie leniwym trybie gry, bo RL w ten czy inny sposób blokują nam możliwość grania regularnie i intensywnie (intensywnie ale nieregularnie, lub regularnie ale nieintensywnie, to owszem).

Czyli zarabiamy na długoterminowych inwestycjach wymagających mało uwagi i staramy się o możliwość pvp gdzie można szybko dać komuś po mordzie i zaraz znów AFKować.
Drugie założenie to skrajny libertariański kapitalizm. Żadnej wspólnej własności, żadnych podatków ponad minimumna utrzymanie biur, własność wszystkiego jasno określona.

Mam Thanatosa, poza tym jesteśmy bardzo biedni, mamy żałosne dochody i jesteśmy beznadziejnym pvperami.
Ja osobiście jestem przesympatycznym człowiekiem, a pozostali dwaj to milczące gbury.

Dobra, to kto chce nas w swoim sojuszu?  ;D
Ktoś chciałby się zapisać? Rekrutacja otwarta (formalnie za tydzień, ale można się zgłaszać) :)
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 11, 2007, 11:34:29 wysłana przez Albi »

Tau

  • Gość
Odp: [CBC] się zaczyna :)
« Odpowiedź #1 dnia: Wrzesień 11, 2007, 11:52:01 »
Niezłe  ;D

MMoroz

  • Gość
Odp: [CBC] się zaczyna :)
« Odpowiedź #2 dnia: Wrzesień 11, 2007, 12:15:38 »
Ile za transport thanatosem rzeczy z Delve( i moze do ). System blisko wejscia z aridii, postawie cyno - ryzyko praktycznie zerowe bo bede miale ten i nastepny system obstawiony, zakladam skok tylko w momencie gdy oba systemy beda puste. Ogolnie chodzi o wywiezenie lootu( ktorego bedzie troche - smieci ale mam zawsze malo kasy i zawsze z przetopu cos zarobie ).

Czy cos takiego wchodzi w gre? Jezeli tak to rzuc jakas cene, ile mozesz zabrac na poklad itp.

 Dysponujesz moze tez freighterem?

Drugi pomysl wypozyczanie thanatosa na kampy/fight 0.0 i low-sec siedzisz gdzies kolo stacji a nam przydzielasz fightery.

To sa takie luzne pomysly, chcialbym wiedziec czy ktos by na to poszedl i ile by to kosztowalo ( znaczy czy mi sie oplaca ;) ) mozesz rzucic orientacyjnie szczegoly dogra sie pozniej.

Venzon 2003

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 893
  • Mistrz Nekromancji
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Venzon 2003
  • Korporacja: BUFU
  • Sojusz: CartelDOTpr0
Odp: [CBC] się zaczyna :)
« Odpowiedź #3 dnia: Wrzesień 11, 2007, 12:35:12 »
moge ci rzucic jednego alta z thanatosem mmoroz
ile placisz? :)
While i fully endorse this plan i somehow feel that beach-bunnys wont tremble of fear^^

Ellaine

  • Gość
Odp: [CBC] się zaczyna :)
« Odpowiedź #4 dnia: Wrzesień 11, 2007, 12:49:55 »
Kiedys bylo standardem okolo 2 milionow za puche za skok, teraz nie ma puch, wiec to by bylo 2 za 4000m, czyli 1 za 2000m, czyli 17.5 za cale 35k metrów, czyli jak sam stawiasz cyno to 12.5 za skok. Ale teraz kończe projekt i moja dostępność jest przyzerowa.

Ellaine

  • Gość
Odp: [CBC] się zaczyna :)
« Odpowiedź #5 dnia: Wrzesień 11, 2007, 14:49:11 »
Aha, jesteśmy korpem RPG :)
Czasem RPGujemy sobie na wewnętrznym chacie, będziemy też RPGować jak tylko spotkamy ludzi z którymi idzie gadać in character :)

Zsur1aM

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 568
  • Kicking ass for teh.. woops retired!
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Zsur1aM
  • Korporacja: a-Losers
Odp: [CBC] się zaczyna :)
« Odpowiedź #6 dnia: Wrzesień 11, 2007, 15:22:03 »
powodzenia na nowej drodze.. ekhm.. grania? :D

Yabushido

  • Gość
Odp: [CBC] się zaczyna :)
« Odpowiedź #7 dnia: Wrzesień 22, 2007, 14:01:50 »
kurde, opis korpa idealnie oddaje moj styl gry... gdybym jeszcze nie byl tak leniwy i chcial sie gdzie indziej przepisac ;D

PS
w corpie mam title 'Leniwiec Olbrzymi'...

Sou

  • Gość
Odp: [CBC] się zaczyna :)
« Odpowiedź #8 dnia: Wrzesień 23, 2007, 03:45:50 »
O zajebiscie mi sie podoba. Tylko czy z trade podatki ida na corpa?

Ellaine

  • Gość
Odp: [CBC] się zaczyna :)
« Odpowiedź #9 dnia: Wrzesień 23, 2007, 04:32:05 »
Nie ma podatkow. Biuro utrzymywane jest ze skladek ludzi dobrej woli.

Nie ma mnie juz w Synd, jestem w Imperium i sie przeinstalowuje. Wyladuje w Sempiternus albo w pozostalosciach EKP.
Jestem juz w CBC.

Pozostali ludzie w korpie to NIE SA moje alty, to sa moi kumple. Jeden byl moim altem, ale wrócił z wakacji i zmienił hasło. Obaj sa bardziej skrajnymi wyznawcami kapitalizmu niz ja, jak ktoś komuś przypala papierosa, to oczekuje ze ten odda mu za paliwo do zapalniczki, z marżą ;) W realu żyliśmy przez lata w komunie dzieląc sie wszystkim, ale w wirtualnym świecie realizujemy swoje marzenie o idealnym świecie ultra kapitalizmu :)

Biznes w imperium rozkreca sie bardzo dobrze, co po ponad roku biedy w 0.0 jest mile. Chyba skoncze zarabiajac w imperium i wydajac w 0.0, bo zarabianie na ratach, eksploracje etc nigdy mi szczegolnie nie szlo, a na handlu wcale dobrze. Sumy sa wciaz male ale to dlatego ze inwestycje wejsciowe byly mikroskopijne.


Sou

  • Gość
Odp: [CBC] się zaczyna :)
« Odpowiedź #10 dnia: Wrzesień 23, 2007, 04:43:20 »
To ja sie chyba sprobuje z wami zakolegowac ;) Jestem handlowcem i latam sobie moimi LUVENSami I, II i III.

Ellaine

  • Gość
Odp: [CBC] się zaczyna :)
« Odpowiedź #11 dnia: Wrzesień 23, 2007, 16:20:31 »
Skladaj podanie w pimebeka VI - moon 1 - carthum

CBC bedzie sie zapisywac najprawdodpobniej do polskiego sojuszu Sempiternus

Sou

  • Gość
Odp: [CBC] się zaczyna :)
« Odpowiedź #12 dnia: Wrzesień 23, 2007, 16:25:38 »
A czy beda wojny?;p Znaczy sie uczestnicze czesto w pricewarach nataka skale ze gdybym mial corpa to nie za kolorowo ;) Da sie tego jakos uniknac?;p

Ellaine

  • Gość
Odp: [CBC] się zaczyna :)
« Odpowiedź #13 dnia: Wrzesień 23, 2007, 17:13:44 »
Mow do mie ingame.

Yabushido

  • Gość
Odp: [CBC] się zaczyna :)
« Odpowiedź #14 dnia: Wrzesień 23, 2007, 19:13:15 »
A czy beda wojny?;p Znaczy sie uczestnicze czesto w pricewarach nataka skale ze gdybym mial corpa to nie za kolorowo ;) Da sie tego jakos uniknac?;p

w hi secu nie mamy, ale zawsze mozemy jakas wywolac gdyby bylo takie zapotrzebowanie ;]