Autor Wątek: [Stara North + Tri]  (Przeczytany 19110 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

LosBekoczoS

  • Gość
[Stara North + Tri]
« dnia: Wrzesień 11, 2007, 10:18:09 »
Alians FallenSouls poddal sie na połnocy. Do Niedzieli 11:00 eve time sa ustawieni na blue( przez wiekszosc starej north) zeby mogli uratowac swoje assets. Co ciekawe Tri utrzymalo - do nich zgodnie z  zasada ze czas na negocjacje juz byl.


Ronin

  • Gość
Odp: [Stara North + Tri]
« Odpowiedź #1 dnia: Wrzesień 11, 2007, 10:24:32 »
Na kerbirow sily nie ma... zalamalo mnie fs.. 2.5k osob z czego 100 sie do walki zbieralo. :/ Tak czy siak GJ stara polnoc :P , a propozycje tri byly zalosne wrecz :D mielismy zerwac napy z wszystkimi sojusznikami i dac im MSa za miesiac-swa spokoju.. Ale jedno co dobre pos warfare sie skonczyl juz mnie to nuzyc zaczynalo.

Ellaine

  • Gość
Odp: [Stara North + Tri]
« Odpowiedź #2 dnia: Wrzesień 11, 2007, 10:36:19 »
Kerbiry kerbirami, a jeśli się walczy ileś miesięcy, to zwyczajnie się nie ma statków, i kerbirzyć trzeba żeby zarobić sobie na tą EW fregate za 400k do kolejnego opa :)

Gratulacje dla RZR, MM, C0venu i kogo tam jeszcze bądź :)

To C0ven ma teraz stacje czy nie?

LosBekoczoS

  • Gość
Odp: [Stara North + Tri]
« Odpowiedź #3 dnia: Wrzesień 11, 2007, 10:40:38 »
Coven mieszka na poludniu :D a nie na polnocy :)

Voulture

  • Gość
Odp: [Stara North + Tri]
« Odpowiedź #4 dnia: Wrzesień 11, 2007, 10:45:44 »
Jejku jej.
Gratuluje. Niestety jak ktos zauwazyl, ten allians musial upasc ;/

Ellaine

  • Gość
Odp: [Stara North + Tri]
« Odpowiedź #5 dnia: Wrzesień 11, 2007, 10:48:01 »
To kto mieszka teraz na północy? NoQ ma stacje? :)

Goomich

  • Gość
Odp: [Stara North + Tri]
« Odpowiedź #6 dnia: Wrzesień 11, 2007, 10:49:07 »
Czyli blokada Nowej Północy?
Ciekawe, kiedy -Y- się ruszy?

Hastrabull

  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 2 060
    • Zobacz profil
Odp: [Stara North + Tri]
« Odpowiedź #7 dnia: Wrzesień 11, 2007, 10:49:17 »
jak komus z Fallen Souls ta decyzja sie nie podoba, to mysle, ze FATAL na pewno przyjmie osoby, ktore nie chca sie poddawac Archen'owi ;)
Jak masz się tu kogoś bać, to mnie...
buahahaha <- demoniczny śmiech

LosBekoczoS

  • Gość
Odp: [Stara North + Tri]
« Odpowiedź #8 dnia: Wrzesień 11, 2007, 10:50:06 »
Noq jest jeszcze zaciekie w pietach zeby miec wlasna stacje - mamy pelne pokrycie time zonow ale jakos nam sie narazie nie spieszy.

Ehh i chlopaki troche spasujcie bo zachwile nie skumam poco wogole na polnoc lecieliscie... najpierw byla nie istotna stacja... teraz alians skazany na upadek... ehh wtf masochisci ?

Voulture

  • Gość
Odp: [Stara North + Tri]
« Odpowiedź #9 dnia: Wrzesień 11, 2007, 10:58:35 »
Ehh i chlopaki troche spasujcie bo zachwile nie skumam poco wogole na polnoc lecieliscie... najpierw byla nie istotna stacja... teraz alians skazany na upadek... ehh wtf masochisci ?
No dobrze, widze ze musze sprostowac.

1. Na polnoc lecielismy, bo moglismy. Moglismy miec bardzo dobry teren i wykorzystalismy go na tyle na ile moglismy. Przejelismy Branch i tutaj zylismy. Moglismy sporo zarabiac i sporo latac. No i trzymac stare stacje d2 :> Cos wiecej trzeba?

2. O stacji nic nie mowie, teren kontrolowala ex sparta, tylko oni tam zyli od momentu wchloniecia ich pzrez FS. Stacja zostala stracona na skutek ich wyitnej polityki posowej, szcegoly chetnie wam pzredstawi Archen, jelsi jescze tego nie zroibl a mnie sie zdarzylo to ominac.

3. Mialem na mysli polityke alliansu, zbyt szybka i zbyt szeroka rekrutacje, milismy zbyt duzo osob a zbyt malo chetnych do walki. Wielu osobom sie taka polityka nie podoba z oczywistych wzgledow, choc oczywiscie pare dobrych corpow udalo nam sie sciagnac.

Prosze by nikt wiecej nie pisal ze TRi jest neutralne bo nie wytrzymam :D

Deaell Portt

  • MNCT
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 475
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Deaell Portt
  • Korporacja: Pandemic Horde Inc.
  • Sojusz: Pandemic Horde
Odp: [Stara North + Tri]
« Odpowiedź #10 dnia: Wrzesień 11, 2007, 10:59:54 »
Ile Fallen Souls walczyl? Niechce byc niemily , ale byly tu posty osob, ktore stwarzaly wrazenie, ze FS to nowy, uber, lepszy alians ? Nawet nie powalczyli lol. Ciekawe, ze czesc Polakow z Fallen Souls na kanale Polish, kiedys mnie wysmiewalo jak ISS dostalo na Teneryfie. My walczylismy 4 miechy w stosunku sil 4:1 do konca. Carebears.
I ain't like you!
And I don't want your love.
And I don't need your respect.
I just can't hate enough

If you don't like it you can suck my dick

Ronin

  • Gość
Odp: [Stara North + Tri]
« Odpowiedź #11 dnia: Wrzesień 11, 2007, 11:04:41 »
Bekocz ty mi tutaj nie dogaduj bo sie pogniewamy :P polecielismy bylo fajnie przez miesiac, potem sie pojawila stara polnoc nadal bylo fajne, ale w momencie dojscia tri przestalo byc fajnie i wyszla slabosc fs. A teraz w momencie wypiecia sie na nas fatalu i mpire jest koniec. Nie ma co plakac. Tak jak bufu bylo nomadami tak bedziemy nimi dalej :p . Poki co postrzelamy sie jeszce troche u boku fs. A potem:
We'll see.


P.S. Let the force be with you!
P.S.2. Nie wierzcie nigdy w to co opowiada TRI :D
P.S.3. Deaaiouhasioad czy jak tam sie nazywasz... ISS podczas pierwszej ofensywy na nie padlo po hmm... tygodniu? a To ze potem grupa ludzi walczyla 3-4 miesiace nic nie zmienia... samo bufu byloby w stanie to robic... tylko po co? A to co opisujesz nazywa sie propaganda i kazdy alliance na czele z ISS ja uprawia.

Język! X.
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 11, 2007, 11:26:47 wysłana przez Xarthias »

LosBekoczoS

  • Gość
Odp: [Stara North + Tri]
« Odpowiedź #12 dnia: Wrzesień 11, 2007, 11:13:05 »
Bekocz ty mi tutaj nie dogaduj bo sie pogniewamy :P

Znaczy ty i Kasia ??  :D

A powaznie mowiac poprostu wciaz jestem pod wrazeniem zdziwienia z poranku i czegos nie rozumiem.. ( Voult mi prawie wytlumaczyl... )

Morbus pisal to w tym topicu http://eve-centrala.pl/index.php?option=com_smf&Itemid=2&topic=4596.25
Cytuj
Żeby powstrzymać ogólnospołeczną panikę  ustalmy pare faktów - UEJ jest najbardziej wysuniętym punktem na terytorium FS, w zasadzie to zamknięta w ślepej odnodze mała stacja wykorzystywana jako punkt wysikunku i kupunku dla roaming gangów oraz do małych eksperymentów R&D - zajęcie tej stacji jak i systemu nie ma absolutnie żadnego znaczenia militarnego jak i strategicznego poza propagandowym .
Oczywiście że tanio skóry nie sprzedamy, zreszta jak możemy przegrać skoro jesteśmy petami BoB'a - zawoła sie tate na pomoc i bedzie po zabawie


I sie poprostu dzis zdziwilem ze tak nagle i wogole... przy tym ze niedawno dobrze szlo chodzby w BKG itp..


Apropo wypietych Mpire i Fatali - czy oni czasem nie polecieli na poludnie ??? a wypiecie spowodowane bylo tym ze wy nie polecieliscie pomagac bobowi/fixowi/mc ?? Bo to tak troche glupio ze wy ich suportowaliscie w BKG a oni juz dupy pomoc wam nie ruszyli.

Venzon 2003

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 893
  • Mistrz Nekromancji
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Venzon 2003
  • Korporacja: BUFU
  • Sojusz: CartelDOTpr0
Odp: [Stara North + Tri]
« Odpowiedź #13 dnia: Wrzesień 11, 2007, 11:20:32 »
nasza koalicja dala ciała wiec powiedzielismy zeby sobie poszli :)
jestem zadowolony z takiej decyzji, fs sie nie rozpada,bardzo przyzwoita decyzja ze strony Kralla, mam nadzieje, ze zostana zrobine czystki odpowiednie
niech sie tylko nap skonczy i wracamy do konkretnych roamow na tri, rzr, mm i cala reszte... mase ludzi jest tam do bicia :)
a gdzie bedzie FS za czas jakis to zobaczycie... nie ma co zdradzac szczegolow... :)


X.
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 11, 2007, 11:28:10 wysłana przez Xarthias »
While i fully endorse this plan i somehow feel that beach-bunnys wont tremble of fear^^

Xeovar

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 815
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Xeovar Stoner
  • Korporacja: VOLTA
  • Sojusz: C0VEN
Odp: [Stara North + Tri]
« Odpowiedź #14 dnia: Wrzesień 11, 2007, 11:23:26 »
No coz.... zycie toczy sie dalej... bogiem a prawda byscie sie utrzymali gdyby:

F-S mialo jakokolwiek logistyke (trzymanie 4 stacji i nie manie w zadnym z systemow 50% pokrycia posami, nawet jezeli bylo cale 11 moonow w systemie...)
F-S zdecydowalo sie bronic jednej stacji konkretnie a nie 4...
mialo jakiegos FC...

Moze sie myle ale tak to wyglada z punktu widzenia sojusznikow F-S.

BTW, na pewno zostaliscie rekordzistami w kategorii najkrotsze oblezenie stacji przez wroga, oraz najbardziej skwaszona proba oblezenia stacji wroga...

PS> venzon XXX ty mi nie XXX, w gangach broniacych WASZYCH systemow bylo wiecej ludzi nie z F-S niz was. logistyki i sova w waszych stacjach nie utrzymaja ZA WAS sojusznicy.

rozmowa rozmowa, ale trzymajmy odpowiedni 'nie menelski' poziom prosze, dziekuje :)
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 11, 2007, 11:29:47 wysłana przez Hastrabull »

Xeovar

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 815
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Xeovar Stoner
  • Korporacja: VOLTA
  • Sojusz: C0VEN
Odp: [Stara North + Tri]
« Odpowiedź #15 dnia: Wrzesień 11, 2007, 11:27:20 »
Roninek, wlasnie zauwazylem twojego posta, co ty  bredzisz ? Nasi FC latai flotami caly czas i pomagali wam.
W pewnym momencie F-S przestalo sie pojawiac na koalicyjnym TSie......

wdupilismy flote bsow (bo przeciez f-s bsami nie lata) lecac wam na pomoc (lag ftw). Wez mi tu nie pitol misiu kolorowy. Mi sie ledwo udalo wczoraj wyleciec z O-2, systemu gdzie mieliscie robic kontrofensywe ktora trwala jeden wieczor (zeszla sroda), bo F-S nie bylo w stanie postawic posow... postawilo 4 medy bo im sie pomylily z largami (WTF) w tym dwa nie mialy strontu (WTF).....

Xeovar

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 815
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Xeovar Stoner
  • Korporacja: VOLTA
  • Sojusz: C0VEN
Odp: [Stara North + Tri]
« Odpowiedź #16 dnia: Wrzesień 11, 2007, 11:30:57 »
Kilka slow gwoli woli walki:

Roaming gang wczoraj, nie mielismy floty zeby podjac walke z blobem tri w K-8 zwlaszcza z lagami na jumpinie (a system jest dead end), wiec latalismy starajac sie robic tyle zamieszania ile sie da. Pod konic wycieczki:

?[ 2007.09.10 22:42:09 ] Venzon 2003 > sister we need you to take attention hostiles in k-8, we want to move some caps from station
....
?[ 2007.09.10 22:46:24 ] Venzon 2003 > thx sister we managed to move out 3 caps from station
...
?[ 2007.09.10 22:46:35 ] Venzon 2003 > we need to regroup


Regroup = iść pobiegać...... (ze wzgledu na moderacje oryginalnego tekstu z niewielka zmiana znaczenia, okreslilbym to: "wycofac sie po angielsku na z gory upatrzone pozycje")

Chłopcy, czy wy naprawdę nie umiecie dyskutować bez rzucania mięchem?  :D
X.
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 11, 2007, 11:35:33 wysłana przez Xeovar »

Deaell Portt

  • MNCT
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 475
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Deaell Portt
  • Korporacja: Pandemic Horde Inc.
  • Sojusz: Pandemic Horde
Odp: [Stara North + Tri]
« Odpowiedź #17 dnia: Wrzesień 11, 2007, 11:38:36 »
P.S.3. Deaaiouhasioad czy jak tam sie nazywasz... ISS podczas pierwszej ofensywy na nie padlo po hmm... tygodniu? a To ze potem grupa ludzi walczyla 3-4 miesiace nic nie zmienia... samo bufu byloby w stanie to robic... tylko po co? A to co opisujesz nazywa sie propaganda i kazdy alliance na czele z ISS ja uprawia.

Jakim tygodniu. Nie wiem skad bierzesz te bzdury, ale ja walczylem wtedy na Teneryfie wiec mi nie tlumacz jak to wygladalo.Jeszcze kilka tygodni przed poddaniem ubilismy MS IAC. Walczylem do ostaniego dnia. Dzien przed komunikatem Counta, ze sie poddajemy wtopilem w walce megasa w c3. Jaka propaganda stwierdzilem tylko fakt, ze potrafiliscie sie wysmiewac, a jak do was wojna zapukala to kilka bitew i poddajemy sie. Talk is cheap jak widac .
I ain't like you!
And I don't want your love.
And I don't need your respect.
I just can't hate enough

If you don't like it you can suck my dick

Dormio

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 3 456
  • Mi'Sie
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Dormio
  • Korporacja: Shocky Industries Ltd.
Odp: [Stara North + Tri]
« Odpowiedź #18 dnia: Wrzesień 11, 2007, 12:18:38 »
Jakim tygodniu. Nie wiem skad bierzesz te bzdury, ale ja walczylem wtedy na Teneryfie wiec mi nie tlumacz jak to wygladalo.Jeszcze kilka tygodni przed poddaniem ubilismy MS IAC. Walczylem do ostaniego dnia. Dzien przed komunikatem Counta, ze sie poddajemy wtopilem w walce megasa w c3. Jaka propaganda stwierdzilem tylko fakt, ze potrafiliscie sie wysmiewac, a jak do was wojna zapukala to kilka bitew i poddajemy sie. Talk is cheap jak widac .
Co Ty wiesz o FS... już pewnie prędzej Archen miałby bliższe informacje nawet jakby pisał jakie to TRI było uber i w ogóle...

Walkę ze "starą północą" FS prowadziło od samego początku jak się tam pojawiło, a odkąd przejęto stację w P-2 walka obejmowała również TRI. Nikt nie twierdzi, że FS nie dał dupy, bo dał. Tłumaczyć się pewnie i można (np. ilością sojuszy jakie przeciwko FS zawarły NAPa), pewnie i można obwiniać lag i desynca. Podobnie jak sojuszników, którzy może nie chcieli, może nie mogli, a na pewno dali ciała razem z FSem.

Tylko po co ? Fakt jest jeden - FS wycofuje się z Branch i Deklein (BTW, Deklein oficjalnie cały czas należało do ex-Sparty, a cały FS przed przyjęciem ex-Sparty miał oficjalnie stacjonować w Branch), tym bardziej, że ex-Sparta postanowiła zdradzić FS i odeszła (nie zamierzam wnikać gdzie - czyli komu teraz za plecami będą dobrze robić).

Przepraszam, bo tak w zasadzie to faktów jest więcej:
- nikt w FS nie zamierza składać broni, tym bardziej, że NAP trwa jedynie do weekendu i nie obejmuje P-L i TRI
- FS nie zamierza rezygnować ze swoich ambicji (tajne/poufne, więc mnie nie pytajcie)
- P-2 wciąż pozostaje stacją pod jurysdykcją FS, więc pewnie walki o nią będą się jeszcze toczyć.
Brak sygnatury w ramach protestu przed czepiaczami...

Venzon 2003

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 893
  • Mistrz Nekromancji
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Venzon 2003
  • Korporacja: BUFU
  • Sojusz: CartelDOTpr0
Odp: [Stara North + Tri]
« Odpowiedź #19 dnia: Wrzesień 11, 2007, 12:31:17 »
o co ci chodzi xeovar? co chcesz udowodnic? nie bylo cie wiec nie wyrywaj jakis zdan z kontekstu...
gdy bylo oblezenie bkg to ludzie z fs siedzieli w bkg kilka dni nonstop
teraz gdy u nas jest oblezenie to koalicji nie ma, zjebali akcje w niedziele, wczoraj nawet nie wlecieli wiec niech spadaja w takim razie
nie wiem co ty bys zrobil ale ja chcialem zabierac statki ludzi asap z k-8 bo stad sie nie dalo wydokowac przy kampie 24/7
ja nie targam ze soba dobytku zycia ale sa ludzie, ktorzy ciagle maja taka tendencje - juz powinni sie przyzwyczaic ze bufu nie siedzi w jednym miejscu dluzej niz 2 miesiace :)
generalnie wyjebalismy capsami bez pomocy koalicji
w systemie bylo nawet 5 matek hostow :)
bufu jako korp nie bedzie bawic sie w utrzymywanie posow i administracje tym, nie mamy ludzi, ktorzy sie tym jaraja
we fleet battlach tez nie bierzemy raczej udzialu, w bkg np mielismy gangi vagasowe... zajebisty byl fun
While i fully endorse this plan i somehow feel that beach-bunnys wont tremble of fear^^

Morbius

  • Gość
Odp: [Stara North + Tri]
« Odpowiedź #20 dnia: Wrzesień 11, 2007, 12:44:41 »
Tak naprawdę to i tak nie chcieliśmy tych stacji  :uglystupid2:

No i co tu dodać :) osobiście  byłem z deka zdziwiony dzisisiejszą decycją bo mimo wszystko nie było jeszcze takiej tragedii ale cóz ja jestem tylko prosty żolniez i nie podejmuje żadnych decyzji :) widac tak musi być.
Polityka to jednak coś co mnie przerasta, było kilkadziesiąt osób które chciały jeszcze powalczyć ale jak to sie mówi "Wyżej ....nie podskoczysz"
Nie będe płakał bo i po co, tłumaczyć sie lagiem, haxem i innymi duperelami też nie ma co :),
Po prostu dostaliśmy w dupe w branch i kropka :)
Ja tam mam sumienie spokojne  :knuppel2:

PS
Jedno mnie dziwi troche - tyle było gadki na eve-o że nowa północ jest super - że kupa wrogów pre j od siebie, że roaming gangi, zero laga i zę wogóle miód - i z całej tej gadki wyszło jednak że stara PN woli sobie dalej napfest robić i jebać sie z POS war.
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 11, 2007, 12:57:44 wysłana przez Morbius »

Xeovar

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 815
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Xeovar Stoner
  • Korporacja: VOLTA
  • Sojusz: C0VEN
Odp: [Stara North + Tri]
« Odpowiedź #21 dnia: Wrzesień 11, 2007, 13:02:53 »
o co ci chodzi xeovar? co chcesz udowodnic? nie bylo cie wiec nie wyrywaj jakis zdan z kontekstu...

Tylko tyle ze brednie opowiadasz ze wam nie pomagalismy. Jasne nie zrobilismy WSZYSTKIEGO za was....
I bylem, a zdania byly dokladnie tak jak padly.
Anyway, robta co chceta. Logistyka FS nie dala rady, wola walki byla ale kasy na statki juz nie. Dodaj do tego rozciagnieta linie obrony i klops gotowy.

Chcialem zauwazyc na dobranoc, ze jak my bronilismy BKG to bylismy przygotowani, mielismy FC, plan i logistyke. Prosilismy tylko o statki i pomoc. Wy chcieliscie zeby wszystko za was zalatwic a dacie jakies statki i ludzi. To troche tak nie zadziala.

Maxima

  • Gość
Odp: [Stara North + Tri]
« Odpowiedź #22 dnia: Wrzesień 11, 2007, 13:08:11 »
 Jesli kogos zmylil banner xeowara to w gwoli sprostowania  Xeo juz w PBN nie jest chyba od lutego i jest czlonkiem alliance M.PIRE

Xeovar

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 815
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Xeovar Stoner
  • Korporacja: VOLTA
  • Sojusz: C0VEN
Odp: [Stara North + Tri]
« Odpowiedź #23 dnia: Wrzesień 11, 2007, 13:10:31 »
Jesli kogos zmylil banner xeowara to w gwoli sprostowania  Xeo juz w PBN nie jest chyba od lutego i jest czlonkiem alliance M.PIRE

Tajes, nie mam nowego, a ten jest ladny :)

Nieco poedytowalem profil zeby uniknac watpliwosci.
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 11, 2007, 13:13:01 wysłana przez Xeovar »

Voulture

  • Gość
Odp: [Stara North + Tri]
« Odpowiedź #24 dnia: Wrzesień 11, 2007, 13:11:05 »
Tak samo jak np Khan, zainteresowani wiedza... ;)

Edit:

... ale reszta osob nie musi. Prosze wiec o dostosowanie sie do cytowanego punktu regulaminu. Sygnaturka w niczym nie przeszkadza, linijka z nazwa corpem i ally byla by wskazana.

Cytuj
2) Nick z gry powinien być w nazwie wyświetlanej lub avatarze lub w stopce. W stopce lub pod avatarem (logo i podpis) powinna znaleźć się nazwa korporacji. Ticker korporacji można także ustawić w nazwie wyświetlanej.
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 11, 2007, 13:15:01 wysłana przez Voulture »

Venzon 2003

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 893
  • Mistrz Nekromancji
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Venzon 2003
  • Korporacja: BUFU
  • Sojusz: CartelDOTpr0
Odp: [Stara North + Tri]
« Odpowiedź #25 dnia: Wrzesień 11, 2007, 13:33:04 »
no xeovar troche banerek mnie zmylil
nikt z k-8 nie wylatywal i nawet nie bylo pozwolenia na uciekanie z polnocy
czekalismy na ruch z waszej strony
FS nie ma takich FC jak Sister Bliss, ja sie nie bede bawil sie w fc duzych gangow na moim kradzionym wifi
Krall sie do was zwrocil o organizacje odbicia k-8 ale nie da sie tego zrobic bez siedzenia tam caly czas
mysle, ze mpire, cow i fatal  mieli duzy interes w tym zeby FS sie utrzymalo, BKG moze sie teraz bronic dlugo ale pozostale systemy moga padac jeden po drugim, rzr zorganizowal zajebistego bloba
mozesz wrzucac na FS w sprawie organizacji itp bo jest w tym duzo racji (administracji posami nie bylo wcale) ale zawsze lepiej jest miec po swojej stronie dodatkowych pilotow
trzeba bylo siedziec na dupie i nie ruszac P-L :) ale pewnie to tylko przyspieszylo co mialo nastapic
to juz sa bledy w dowodztwie koalicji
mowilem krallowi przed lagfestem w niedziele zeby spamowal posam jesli ma kase i nie bawil sie w bitki flot bo to tylko nakreci tri, niestety wybral inaczej...
While i fully endorse this plan i somehow feel that beach-bunnys wont tremble of fear^^

LosBekoczoS

  • Gość
Odp: [Stara North + Tri]
« Odpowiedź #26 dnia: Wrzesień 11, 2007, 15:34:15 »
Temat troche oczyszczony z pierdolek na tematy niezwiazane z tematem... opowiesci dziwnej tresci przeniesione do watku odp [stara north + tri ] bla bla bla  ( zapomnialem tamtemu tematowi zmienic nazwy jak dzielilem)

PS prosze o umieszczanie sygnaturek !!

rafaello

  • Gość
Odp: [Stara North + Tri]
« Odpowiedź #27 dnia: Wrzesień 11, 2007, 15:36:18 »
xeo ? czy ciebie kufa glowa rozbolala ??
my - FS bronilismy zaciekle stacji MPIRE w bkg
tam stracilismy wiekszosc floty i wykrwawwilismy sie.... zeby pomoc koalicji bo byla taka potrzeba
jescze wprzeddzien ataku na k-8 bylem pomagac carierem koalicji (mpire/fatal)
tylko jak sie okazalo ze teraz trzeba nam pomoc... to nie byliscie w stanie doleciec.. bo ciagle ktos/cos was blokowalo

wiec teraz zginiecie raczej... ... majac na plecach zamiast sojusznika wroga ze stacja
ktos tam u was nie pomyslal

tak przy okazji jestem dumny z Rave - na CTA stawialo sie 90-100% ludzi online - gratz dla wszystkich korpowiczów!

Xeovar

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 815
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Xeovar Stoner
  • Korporacja: VOLTA
  • Sojusz: C0VEN
Odp: [Stara North + Tri]
« Odpowiedź #28 dnia: Wrzesień 11, 2007, 15:46:31 »
Ale pitolisz raf.
W BKG od kiedy wasz killboard zyje pokazuje straciliscie 7b i 10bsow i jednego capitala
http://www.ioncore.org/killboard/?a=system_detail&sys_id=4334
zabijajc prawie 10x tyle

Od poniedzialku (wczoraj) stracilisie 4b i 9 bsow i 1 capitala
w poprzednim tygodniu 20b i 68 bsow i 1 capitala
tez wedlug waszego KB....

wiec mi to nie opowiadaj bajek ze sie wykrwawiliscie w BKG....

Wasz sojusz majac ponad 2000 chlopa na pokladzie wystawial home defense fleety 20-100 osob w tym max 20% bsow i 15% t2, reszta crusy t1.
Wasz sojusz mial 0 logistyki i nie trzymal 50% moonow W ZADNYM SYSTEMIE w ktorym mieliscie stacji.
NIe mial FC, nie mial logistyki za to zajmowal 4 stacje bo przeciez wiadomo im wiecej ma sie terenu tym lepiej sie bronic....  :uglystupid2:

No more comments, bo sie plakac chce.

misao

  • Gość
Odp: [Stara North + Tri]
« Odpowiedź #29 dnia: Wrzesień 11, 2007, 16:00:29 »
stracilismy duzo wiecej. ale nie liczysz mned shipow, cepow, covopsow, dictorow...  liczsz BSy, o ktore ciezko ludzom co sie tam dopiero sprowadzili i nie mieli w sumie naprawde czasu zeby zaczac na nie kopac. nie liczysz tego ze kupa naszch tracila wiecej niz shipa bo czas. co z tego ze racac moge zarobic na 2 bsy dziennie, jesli siedze w posie w bkg i czekam przez 4h na 3 minutowa walke, w ktorej i tak nic nie zdzialam bo zanim dolece i odlaguje juz bedzie po hoscie? ale ci zh naszch co walczyli byli tam prawie non stop. a co z wami? po ataku mial byc gam, w momwecia ataku nawet cos sie zaczelo dziac.... po czym ustalilisice ze pomozecie... w niedziele. za 5 dni.  dziekuje a uwage

rafaello

  • Gość
Odp: [Stara North + Tri]
« Odpowiedź #30 dnia: Wrzesień 11, 2007, 16:02:37 »
xeo... moze po czesci masz racje....
ale na 100% racji nie masz co do powodu dla ktorego sie wycofalismy

wycofalismy sie .. bo nas olano
jak trzeba bylo to bronilismy was
jak trzeba bylo to nie otrzymalismy pomocy - 5 posow postawilismyw k-8 w reinforca... wystarczylo podleciec i dobic.. ale waszemu szefostfu sie nie chcialo....
kolego moze nie wiesz...
ale my nie prosilismy o odsiecz malej roaming grupki ktora nie mogla przeleciec kilka j z bkg...
my prosilismy o pomoc floty kapitali w zdejmowaniu posow

nie masz pojecia misiek o czym mowisz...
wiec lepiej nie mow bo to zabawnie wyglada..
ja generalnei nie placze bo RAVE sprawdzil sie tak bardzo ze az mnie zaskoczyl...
a co do fs.. to ilosc ludzi w aliancie an statystykach jest inna od realnie grajacych - wiec nei wiem czego sie jakas dziwna cyfra podpierasz...
rownie dobrze moglibysmy miec jeden milion lub 200 osob na statystyce w aliancie - co to znaczy ? nic tak naprawde  - dawno nauczylem sie ze sa to mylne pozory


Mikker

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 177
    • Zobacz profil
    • Pink Bunnies Killboard
  • Imię postaci: Mikker
  • Korporacja: Pink Bunnies
  • Sojusz: Emeryt
Odp: [Stara North + Tri]
« Odpowiedź #31 dnia: Wrzesień 11, 2007, 16:12:05 »
xeo ? czy ciebie kufa glowa rozbolala ??
my - FS bronilismy zaciekle stacji MPIRE w bkg
tam stracilismy wiekszosc floty i wykrwawwilismy sie.... zeby pomoc koalicji bo byla taka potrzeba
jescze wprzeddzien ataku na k-8 bylem pomagac carierem koalicji (mpire/fatal)
tylko jak sie okazalo ze teraz trzeba nam pomoc... to nie byliscie w stanie doleciec.. bo ciagle ktos/cos was blokowalo

wiec teraz zginiecie raczej... ... majac na plecach zamiast sojusznika wroga ze stacja
ktos tam u was nie pomyslal

tak przy okazji jestem dumny z Rave - na CTA stawialo sie 90-100% ludzi online - gratz dla wszystkich korpowiczów!
Ciekaw jestem jak duzo tych ludzi bylo online podczas walk skoro gangi FS nie przekraczaly 20-100 osob.A sam Rave to 82 luda ermm nawet odliczajac 50% altow to sporo ...jesli to przekraczalo 50% to gratki ...jak nie dobra okazja zeby czystki zrobic.I oglolnie czystki w alliance z korpow obecnych jedynie duchem :P(takze niektorych polskich ktore sa tylko kula u nogi- niestety) Zreszta pewnie ci co latali w gangach FS widzieli kto jest aktywny a kto nie.Jakosc > Ilosc.

Xeovar

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 815
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Xeovar Stoner
  • Korporacja: VOLTA
  • Sojusz: C0VEN
Odp: [Stara North + Tri]
« Odpowiedź #32 dnia: Wrzesień 11, 2007, 16:13:54 »
stracilismy duzo wiecej. ale nie liczysz mned shipow, cepow, covopsow, dictorow...  liczsz BSy, o ktore ciezko ludzom co sie tam dopiero sprowadzili i nie mieli w sumie naprawde czasu zeby zaczac na nie kopac. nie liczysz tego ze kupa naszch tracila wiecej niz shipa bo czas. co z tego ze racac moge zarobic na 2 bsy dziennie, jesli siedze w posie w bkg i czekam przez 4h na 3 minutowa walke, w ktorej i tak nic nie zdzialam bo zanim dolece i odlaguje juz bedzie po hoscie? ale ci zh naszch co walczyli byli tam prawie non stop. a co z wami? po ataku mial byc gam, w momwecia ataku nawet cos sie zaczelo dziac.... po czym ustalilisice ze pomozecie... w niedziele. za 5 dni.  dziekuje a uwage

Podane kwoty podaja komplet statkow, pokazujac jedynie ze straty w BKG byly male w porownaniu z reszta tego co wtopiliscie.
Nie jestem zadnym dyrkiem wiec nie mam dostepu do tajnych danych ale zostalismy poinformowani ze codziennie nasi dyrkowie rozmawiali z Krallem.
Po ofensywie na UEJ, Krall podjal decyzje ataku na O-2 - fiasko logistyczne F-S a gang ktory lecial to okupowac skladal sie z 150 osob, w tym z FS 50 w tym MAX 10 bsow....
W niedziele od 17 flota capitali czekala na rozkaz ataku tak samo jak flota bsow. Zostalo wdupcone, glownie przez lag, co sie dalej dzialo nie wiem nie bylo mnie, tak samo jak nie wiem czemu capitale nie byly uzyte. Moze dlatego ze przy probie wskoczenia capami przy tym co siedzialo w c-4 wdupilibysmy nie tylko kolo 100 bsow ale tez i duzo capow.
Ofensywa jeszcze w trakcie, mozna sie jakos bylo dogadac to dzisiaj rano news, FS znapowane z rzr/mm i odlatuje.... no pyta, a mozna bylo np sie okopac w 1i odciac flote TRI i potem zajac sie odbijaniem... ale do tego trzeba miec logistyke ktorej nie macie... do wczoraj M. stalo na stanowisku ze trzeba sie wam pomoc przegrupowac i pozbyc wroga jak tylko TRI sie znudzi i przeriwe napa z rzr/mm no ale nie to nie....

Niestety, trzymanie outpostow w 0.0 przy duzej ilosci wrogow jest bardzo trudne. Wymaga z jednej strony liczb a zdrugiej strony duzej ilosci wariatow ktorzy po nocy beda repowac shieldy, stawiac nowe jammery, naprawiac servicesy w stacjach - i u was tego po prostu zabraklo.

PS. Nie twierdze ze te realia sa cool, wrecz przeciwnie, jestem calkiem rozczarowany fleet battlami, pos warami i tym c trzeba robic by trzymac outpost....ale tak to jest.

rafaello

  • Gość
Odp: [Stara North + Tri]
« Odpowiedź #33 dnia: Wrzesień 11, 2007, 16:14:33 »
danielku robaczku kochany.. czytaj ze zrozumieniem :D
100% online ?

rafaello

  • Gość
Odp: [Stara North + Tri]
« Odpowiedź #34 dnia: Wrzesień 11, 2007, 16:17:36 »
xeo.. carier RAVE padl podzcas naprawy cyno jamera... mielismy juz prawie polowe naprawiona..
swoja droga dobra robota wroga ze mnie udupili w tym carierze  - nalezy im sie szacunek za ta akcje