Autor Wątek: O co chodzi TRI  (Przeczytany 11139 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Deaell Portt

  • MNCT
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 475
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Deaell Portt
  • Korporacja: Pandemic Horde Inc.
  • Sojusz: Pandemic Horde
O co chodzi TRI
« dnia: Wrzesień 06, 2007, 14:40:12 »
Takie pytanko. W sumie Tri po ktorej stronie sie opowiada. Pamietam jak 2 kumpli z mojego ex-korpa poszlo do Wreck. Wtedy Tri nie claimowalo  zadnych terenow. W sumie jaki macie goal w EVE ? Z tego co slyszalem to noobow wysylacie na piracenie w low-secu, zeby sie nauczyli rzemiosla. Jakies tam matki kampiace w low secu, wiec wnioskuje, ze piractwo nie jest u was potepiane. Wiec wychodzi na to, ze takie lobuzy z was i lecicie tam gdzie bitka.
I ain't like you!
And I don't want your love.
And I don't need your respect.
I just can't hate enough

If you don't like it you can suck my dick

ArchenTheGreat

  • Gość
O co chodzi TRI
« Odpowiedź #1 dnia: Wrzesień 06, 2007, 15:10:56 »
Takie pytanko. W sumie Tri po ktorej stronie sie opowiada. Pamietam jak 2 kumpli z mojego ex-korpa poszlo do Wreck. Wtedy Tri nie claimowalo  zadnych terenow. W sumie jaki macie goal w EVE ? Z tego co slyszalem to noobow wysylacie na piracenie w low-secu, zeby sie nauczyli rzemiosla. Jakies tam matki kampiace w low secu, wiec wnioskuje, ze piractwo nie jest u was potepiane. Wiec wychodzi na to, ze takie lobuzy z was i lecicie tam gdzie bitka.

Wychodzi na to, że masz rację. Jako alians nie mamy tak dalekosiężnych celów jak BoB (podbicie całego 0.0). Ponieważ w 100% składamy się z PVPerów to staramy się szukać walki gdzie się da. Alians nie narzuca praktycznie żadnych zasad więc część osób zajmuje się także piraceniem w low sec, część w high sec. Korporacje, które założyły Triumvirate trudniły się piraceniem więc można powiedzieć, że to u nas tradycja.

W wielkiej wojnie nie opowiadamy się po żadnej ze stron choć bliżej nam do MM/Razor niż do BoBa. Na codzień mamy blue z YouWhat, PA i paroma mniejszymi aliansami. Reszta jest neutralna a ponieważ operujemy z NBSI to na naszym killboardzie znajdziesz wpisy z aliansów po obu stronach barykady.

Parę razy mieliśmy kilkudniowe NAPy ze "starą północą". Zwykle chodziło o uniknięcie zamieszania gdy okazywało się, że atakujemy te same cele (tak było z MSem w budowie w systemie UEJX-G). Taki NAP trwa kilka dni aby uniknąć friendly fire przy wycofywaniu pilotów z sytemu.

Staramy się robić to co nam sprawia frajdę. Dlatego najczęściej są to małe gangi. Po stacje w 0.0 sięgnęliśmy głównie żeby sprowokować atak co udało się połowicznie. Było kilka ciekawych walk ale doszło też mnóstwo logistyki - rzeczy zupełnie dla nas nowej.

PS. Wyszedł trochę offtopic. Może trzeba byłoby ten post przesunąć w lepsze miejsce.

Hastrabull

  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 2 060
    • Zobacz profil
Odp: O co chodzi TRI
« Odpowiedź #2 dnia: Wrzesień 06, 2007, 15:13:58 »
done
Jak masz się tu kogoś bać, to mnie...
buahahaha <- demoniczny śmiech

Ronin

  • Gość
Odp: O co chodzi TRI
« Odpowiedź #3 dnia: Wrzesień 06, 2007, 19:07:31 »
Hmmm taki dziwny kilkudniowy nap z stara polnoca jakos tak ostatnie 2 miesiace trwa? :) Wiec nie rozumiem po co gadanie ze jestescie neutralni, zdeklarowaliscie swoja strone i nic no prawie nic co zrobicie tego nie zmieni.

P.S. Nawet nie wiesz jaka radocha na vecie byla jak na tsie podczas walk w bkg padlo stwierdzenie:
primary Archenthegreat

marcoos

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 630
    • Zobacz profil
Odp: O co chodzi TRI
« Odpowiedź #4 dnia: Wrzesień 06, 2007, 19:56:05 »
P.S. Nawet nie wiesz jaka radocha na vecie byla jak na tsie podczas walk w bkg padlo stwierdzenie:
primary Archenthegreat

spadł chociaż?  :tickedoff:
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 06, 2007, 20:05:57 wysłana przez marcoos »
Bermuda Syndrome [BAS-3]

ArchenTheGreat

  • Gość
Odp: O co chodzi TRI
« Odpowiedź #5 dnia: Wrzesień 06, 2007, 20:06:28 »
Hmmm taki dziwny kilkudniowy nap z stara polnoca jakos tak ostatnie 2 miesiace trwa? :) Wiec nie rozumiem po co gadanie ze jestescie neutralni, zdeklarowaliscie swoja strone i nic no prawie nic co zrobicie tego nie zmieni.

Dwa miesiące? Nieprawda. Od czasu gdy rozpoczęliśmy podbój Deklein stara północ miała blue tylko dwa razy (przy oblężeniach UEJX i BKG) i za każdym razem tylko na kilka dni. Co zresztą łatwo sprawdzić na naszym KB. Wpisy z MM (zarówno kille jaki i straty) znajdziesz tuż przed walkami w BKG.

Cytuj
P.S. Nawet nie wiesz jaka radocha na vecie byla jak na tsie podczas walk w bkg padlo stwierdzenie:
primary Archenthegreat

Vent ftl, TS ftw. To dobrze, że chociaż jedna strona miała wtedy dobrą zabawę. Walka o BKG była wyjątkowo nudna - szczególnie w pierwszej fazie, przed padem serwera.

misao

  • Gość
Odp: O co chodzi TRI
« Odpowiedź #6 dnia: Wrzesień 06, 2007, 23:17:10 »
tia mordowanie capitali ktorych piloci sie nie moga zalogowac to wyjatkowy fun. jakiez emocje. zaklepiemy zanim sie zaloguja czy nie?

ArchenTheGreat

  • Gość
Odp: O co chodzi TRI
« Odpowiedź #7 dnia: Wrzesień 06, 2007, 23:30:21 »
tia mordowanie capitali ktorych piloci sie nie moga zalogowac to wyjatkowy fun. jakiez emocje. zaklepiemy zanim sie zaloguja czy nie?

Jeśli był w siege to raczej był zalogowany i nie AFK. Poza tym nigdy nie twierdziłem, że strzelanie do niezalogowanych pilotów jest zabawne. Tyle tylko, że patrzenie się w ekran z napisem "Session change already in progress"  jest jeszcze nudniejsze. Druga strona przynajmniej miała "radochę na vencie" próbując "zaklepać" nie w pełni zalogowanego do systemu pilota.

Widzisz, ja też mogę bawić się słowami tylko, że niewiele z tego wynika. Obie strony strzelają nie pytając pilota czy już się zalogował więc nie ma sensu wyciągać takich argumentów.

misao

  • Gość
Odp: O co chodzi TRI
« Odpowiedź #8 dnia: Wrzesień 06, 2007, 23:43:17 »
ano caly fun byl dopiero wieczoprem, jak lapalismy waszych pilotow na SSach:9 nie bylo laga, bylo duzo skakania, strzelania i zabawy.

partridge

  • Gość
Odp: O co chodzi TRI
« Odpowiedź #9 dnia: Wrzesień 07, 2007, 09:18:24 »
Hmmm taki dziwny kilkudniowy nap z stara polnoca jakos tak ostatnie 2 miesiace trwa? :) Wiec nie rozumiem po co gadanie ze jestescie neutralni, zdeklarowaliscie swoja strone i nic no prawie nic co zrobicie tego nie zmieni.

Dwa miesiące? Nieprawda. Od czasu gdy rozpoczęliśmy podbój Deklein stara północ miała blue tylko dwa razy (przy oblężeniach UEJX i BKG) i za każdym razem tylko na kilka dni. Co zresztą łatwo sprawdzić na naszym KB. Wpisy z MM (zarówno kille jaki i straty) znajdziesz tuż przed walkami w BKG.

Cytuj
P.S. Nawet nie wiesz jaka radocha na vecie byla jak na tsie podczas walk w bkg padlo stwierdzenie:
primary Archenthegreat

Vent ftl, TS ftw. To dobrze, że chociaż jedna strona miała wtedy dobrą zabawę. Walka o BKG była wyjątkowo nudna - szczególnie w pierwszej fazie, przed padem serwera.

No nie przesadzajcie nie dwa miesiace... dopiero w BKG okazalo sie ze Trium je serek Razora i M&M... na EVE-O dyplomata Trium napisal ze to tylko jednodniowy NAP bo Trium chce sie zabawic... tego dnia dostali w dupe i nastepnego dnia i kilka kolejnych tez nawalali razem :) W sumie mamy troche przejetej poczty dyplomatycznej jak chesz to opublikuje pozniej zeby bylo smieszniej jak tylko straci waznosc :)

ArchenTheGreat

  • Gość
Odp: O co chodzi TRI
« Odpowiedź #10 dnia: Wrzesień 07, 2007, 12:47:31 »
W sumie mamy troche przejetej poczty dyplomatycznej jak chesz to opublikuje pozniej zeby bylo smieszniej jak tylko straci waznosc :)

Śmiało. Chętnie poczytam. To i tak nie ma znaczenia. Jakie macie plany po upadku UEJX-G? Idziecie na południe, północ czy dronkowo?

Hastrabull

  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 2 060
    • Zobacz profil
Odp: O co chodzi TRI
« Odpowiedź #11 dnia: Wrzesień 07, 2007, 12:56:29 »
archen,  jestes the besciak :) taki wielki pewny siebie a jak spojrzysz na swojego killboarda to zobaczysz, ze przynajmniej w bs'ach dostajecie lomot jakich malo :)

skad taka wielka pewnosc siebie?
Jak masz się tu kogoś bać, to mnie...
buahahaha <- demoniczny śmiech

ArchenTheGreat

  • Gość
Odp: O co chodzi TRI
« Odpowiedź #12 dnia: Wrzesień 07, 2007, 13:23:25 »
skad taka wielka pewnosc siebie?

Może stąd, że to nie my tracimy stacje tylko FS?

Mój post był bezpośrednią reakcją na słowa patredge'a. Jego posty są dość napastliwe. Dostosowałem się trochę do jego stylu (niżej nie zejdę - obiecuję).

Chcemy dobrej zabawy. Płacimy za grę co miesiąc nie po to aby wysłuchiwać obelg albo płaczów ludzi, z którymi wygraliśmy. Grając w szachy nie oczukejsz, że przeciwnik Cię zwyzywa, prawda? Dlatego szanuję MM/Razor i FLA - ci ludzie zawsze dawali dobrą walkę i nie było potem jojczenia, że NAPy, że nieprzygotowani byli, że to lub tamto. Nie pamiętam też aby ich gracze popisali się jakimś smacktalkiem. Ani w grze ani na forum EVE.

Niestety to co obserwuję na Centrali to czasami kompletne bagno. Nie tylko w postach kierowanych do mnie ale także do adminów oraz zwykłych graczy.

Czy uważam, że jesteśmy jako alians lepsi niż FS. Oczywiście, że tak. FS nie jest lepsze niż Aftermath lub Sparta. Oni mieli trochę więcej rozumu i przynajmniej wiedzieli kiedy jest czas na zabranie swoich zabawek. Nie pisałbym powyższego bo to nie wypada ale mam już dosyć agresywnych wypowiedzi ze strony FS.

Chyba muszę sobie napisać skrypt do Greasemonkey implementujący killfile na Centrali.

Gregorius

  • Gość
Odp: O co chodzi TRI
« Odpowiedź #13 dnia: Wrzesień 07, 2007, 13:59:40 »
Cytuj
...Aftermath lub Sparta. Oni mieli trochę więcej rozumu i przynajmniej wiedzieli kiedy jest czas na zabranie swoich zabawek.

ja bym to nazwał trochę inaczej. Tchórze i tyle. Nie podejmują walki, bo się tak przyssali do tych terenów, że każdy z nich wie, że nie ważny jest wynik działań - i tak tam zostaną. To jest typowy przykład corpów, gdzie gracze martwią się o portfel i nie mają jaj....

tak ja to widzę.. (nie będąc nawet zamieszany w te walki)

ArchenTheGreat

  • Gość
Odp: O co chodzi TRI
« Odpowiedź #14 dnia: Wrzesień 07, 2007, 14:29:46 »

ja bym to nazwał trochę inaczej. Tchórze i tyle. Nie podejmują walki, bo się tak przyssali do tych terenów, że każdy z nich wie, że nie ważny jest wynik działań - i tak tam zostaną. To jest typowy przykład corpów, gdzie gracze martwią się o portfel i nie mają jaj....

tak ja to widzę.. (nie będąc nawet zamieszany w te walki)

Bez przesady. W każdym konflikcie jest taki moment, że już widać kto wygra choćby nie wiem co. Oczywiście można walczyć dalej ale jeśli można ocalić to co się ma to nie ma to sensu. Lepiej jest się przegrupować i uderzyć ponownie używając innej taktyki, mając inne zaplecze etc. Tak zrobił MM/Razor i moim zdaniem dobrze na tym wyszedł.

Yogos

  • Starszy Moderator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 773
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Yogos
  • Korporacja: GBT
  • Sojusz: c0ven
Odp: O co chodzi TRI
« Odpowiedź #15 dnia: Wrzesień 07, 2007, 14:46:32 »
MM/RzR tak  oni mieli plan i go wykonali.
Ze Spartą było inaczej. Ludzie w Sparcie unikają walki, oni wierzą w potęgę dyplomacji. Rozmowy dogadywania się i tak dalej i tym podobne. Dlatego Archen pisał coś że toczą się rozmowy w sprawie kapitulacji FS bo ludzie ze Sparty stenkali i jakiś conva z dupy potwierali. Prawda jest taka że walczymy i dym się dopiero zacznie. W pracy jestem to nie wiem czy TRI zdjęło ostatniego posa który claimuje sover w uejx. Następne nasze posy w claima wchodzą za 3 dni. Więc może się zdarzyć że przez 3 dni będziecie claimować system po ostrzelaniu stacji i tyle.

Co się liczy w tej grze to capitale i guny i choćby nie wiadomo co kto mówi to utrzyma się tylko ten kto ma siłę.
Do pakowania się jest jeszcze daleko drogi Archenie. Do zobaczenia w kosmosie.

Venzon 2003

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 893
  • Mistrz Nekromancji
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Venzon 2003
  • Korporacja: BUFU
  • Sojusz: CartelDOTpr0
Odp: O co chodzi TRI
« Odpowiedź #16 dnia: Wrzesień 07, 2007, 14:49:32 »
Archen wez skocz juz ten swoj lans na centrali, co ty jestes dyplomata tri na polske?
jakos nie widze, zeby zastepy polakow dolanczali masowo do tri... ciekawe dlaczego? moze boja sie ze stana sie tacy jak ty :)
tri i twoja osoba nie robia na nas najmniejszego wrazenia a generalnie cale polskie community uwaza cie, za zakompleksionego dzieciaka, ktory szuka odrobiny uwagi na tym forum
jak chcemy sobie poczytac relacje z bitek to mozemy wejsc na eve-o

w kazdym razie gratulacje, odwaliles kawal dobrej roboty strzelajac jak ci kazali do primary i secondary
well done, jestes idolem nas wszystkich  O0

jesli chcesz byc za cos ceniony na tym forum i w polskim community to wez cos wreszcie zrob a nie jebiesz tutaj jakies relacje jak tylko kogos zajebiscie wyjebiecie w kosmos swoja madafakta flota
najlepiej bedzie jak wyczyscisz hangary tri i oddasz rzeczy potrzebujacym :2funny:
While i fully endorse this plan i somehow feel that beach-bunnys wont tremble of fear^^

Gregorius

  • Gość
Odp: O co chodzi TRI
« Odpowiedź #17 dnia: Wrzesień 07, 2007, 15:07:44 »
proponuję dalej kontynuować we flame ^_^ (bo zapowiada się ciekawie)

misao

  • Gość
Odp: O co chodzi TRI
« Odpowiedź #18 dnia: Wrzesień 07, 2007, 15:32:57 »
flame nie flame.. dalim d...tylow jak nooby. trzeba niestety pilnowac naszych "sojusznikow"

Voulture

  • Gość
Odp: O co chodzi TRI
« Odpowiedź #19 dnia: Wrzesień 07, 2007, 19:33:25 »
W wielkiej wojnie nie opowiadamy się po żadnej ze stron choć bliżej nam do MM/Razor niż do BoBa. Na codzień mamy blue z YouWhat, PA i paroma mniejszymi aliansami. Reszta jest neutralna a ponieważ operujemy z NBSI to na naszym killboardzie znajdziesz wpisy z aliansów po obu stronach barykady.

Parę razy mieliśmy kilkudniowe NAPy ze "starą północą". Zwykle chodziło o uniknięcie zamieszania gdy okazywało się, że atakujemy te same cele (tak było z MSem w budowie w systemie UEJX-G). Taki NAP trwa kilka dni aby uniknąć friendly fire przy wycofywaniu pilotów z sytemu.

Jesli moge cos dodac - kierunek polityczny TRI nie jest neutralny, tlumaczenie sie, ze wszystkich macie na neutral i przylatujecie pomagac RZR / MM / etc bo chcecie miec wiecej pvp jest hmm troche smiesznawe. Nie widze w tym nic zlego, osobiscie, kazdy ma prawo podejmowac decyzje wg wlasych upodoban, ale pod zadnym pozorem nie powinien sie ich wstydzic. Bo gdy v7 oblegaly dwukrotnie wieksze sily starej polnocy jakos tej typowej ochoty na pvp nie mieliscie by przyleciec i nam pomoc... bo przeciez wy nie stoicie po zadnej stronie, prawda?''

Swoja droga, gratuluje ofensywy, wlasnie sie dowiaduje co sie dzialo...

Ellaine

  • Gość
Odp: O co chodzi TRI
« Odpowiedź #20 dnia: Wrzesień 07, 2007, 20:50:47 »
A ja pamiętam jak wokół TRI siedzącego w Venal była głównie stara północ, i TRI głównie starej polnocy dawalo sie we znaki, pojawiajac sie nawet czasem w towarzystwie MC. Zresztą podgryzając siły obrońców była jedną z (wielu) przyczyn dla których nowa północ nazywa się teraz "nowa północ" a nie "kolesie szukający sobie domu".  Wtedy koalicja uwazala ich za zdrajcow sprawy (bo trafili w to miejsce prosto z wojny na południu) a Bobity za prawie kolegów. Tri znów zmieniło front i pewnie znów kiedyś zmieni, bo wygląda na to że zwykle są po tej stronie które jest w ofensywie.
IMHO to bardzo dobra strategia.
Raz, że z punktu widzenia ekonomii nie opłaca się rzucać na nich całych sił, bo potem będą walczyli z naszymi wrogami. Oczywiście ci co się uważają za twardych kozaków walczą z TRI dzielnie i zażarcie. Ale gdyby TRI było jasno zdeklarowane po jednej stronie, druga strona zapewne rzucałaby więcej sojuszów na front. A tak - jedni walczą, inni się zwijają, kolejni pojawiają się okazjonalnie.
Dwa, to dobrze wpływa na rekrutacje, dzicy rzeźnicy kwiczą z radości o mordowaniu wszystkich dookoła i się zapisują.
Myśle że jeśli będzie konsekwencja w biciu wszystkich i nie trzymaniu NAPów zbyt długo, ludzie w końcu uwierzą w neutralność TRI i TRI na tym zyska sporo pod względem propagandowym i politycznym.

Kaira Voux

  • Gość
Odp: O co chodzi TRI
« Odpowiedź #21 dnia: Wrzesień 07, 2007, 21:30:11 »
Normalnie albi mnie przekonałaś/eś. Jak tylko dobije do tych 30mln wymaganych do rekrutacji o których pisał archen to wale do nich jak w dym.... :D

Ellaine

  • Gość
Odp: O co chodzi TRI
« Odpowiedź #22 dnia: Wrzesień 07, 2007, 21:45:45 »
Ale ja nie pisze ze sa fajni, tylko ze ich strategia neutralnosci ma sens ;)

Voulture

  • Gość
Odp: O co chodzi TRI
« Odpowiedź #23 dnia: Wrzesień 07, 2007, 21:59:19 »
No widzisz ja uważam podobnie.
Miałaby sens, gdyby istniała.

ArchenTheGreat

  • Gość
Odp: O co chodzi TRI
« Odpowiedź #24 dnia: Wrzesień 07, 2007, 22:45:08 »
Normalnie albi mnie przekonałaś/eś. Jak tylko dobije do tych 30mln wymaganych do rekrutacji o których pisał archen to wale do nich jak w dym.... :D

Nie da rady. TRI zamknęło rekrutację.  :)

Wyjaśnię trochę: to prada, że nie jesteśmy całkowicie i w 100% neutralni. Bliżej nam do "starej północy" niż do BoBa. Głównie dlatego pomagaliśmy koalicji w Querious. Co jednak nie znaczy, że MM/Razor mogą bezpiecznie latać w Deklein. Atakowaliśmy ich statki i atakować będziemy. Przez moment zastanawialiśmy się nawet czy nie podbić przestrzeni MM o ile dobrze pamiętam. Walczyliśmy po stronie TITS przeciwko Razorowi/MM i reszcie aliansów starej północy.

Tak naprawdę jedynymi stałymi blue są YouWhat, PL i PA. Z tym, że z YouWhat nie organizujemy żadnych akcji. Po prostu omijamy ich teren i nie tłuczemy ich petsów. PL pomagają nam głównie jako support (mają wielu pilotów młodszych stażem) i trzeba przyznać, że są całkiem skuteczni. PL zaskoczyli mnie sprawnie broniąc się przed FS. Sądziłem, że będziemy musieli bardziej im pomagać.

Morbius

  • Gość
Odp: O co chodzi TRI
« Odpowiedź #25 dnia: Wrzesień 07, 2007, 23:05:37 »
no teraz to już chyba żartujesz  :buck2:, kiedy PL sprawnie się bronił ?? stawiając kampy w lek na które nie miał czasu nikt lecieć bo było cta w BKG, czy uciekając 30-40 osobowym gangiem przed 10 osobowymi roamami :)
Nie mam nic do PL, chłopaki byli blisko to i pare razy spróbowali sie zabawić, ale prosze cie nie wciskaj ludziom jakiś bzdur o ich heroizmie bo puki co to nikt ich na poważnie nie zaatakował.
Owszem ostatnio nawet postawili kampę 30 osób w O-2,  tylko co z tego jak 20+ naszych którzy tam zostali odcięci zrobiło z tej kampy jesień średniowiecza w 30 sekund :)
A już najlepsa była akcja jak ścigaliśmy ich gang 40+ osób nas też coś koło tego, mi sie przyciski pomyliły i skoczyłem sam prosto w ich kampe na bramie - już sie żegnałem ze statkiem po drodze, zjeby dostałem na ts, a pl w momencie kiedy wyszedłem z warpa po prostu przeskoczyła na 2 stronę :2funny:

Także trzymajmy się faktów, gdyby nie TRI już by ich tam nie było :knuppel2:

ArchenTheGreat

  • Gość
Odp: O co chodzi TRI
« Odpowiedź #26 dnia: Wrzesień 07, 2007, 23:38:28 »
no teraz to już chyba żartujesz  :buck2:, kiedy PL sprawnie się bronił ?? stawiając kampy w lek na które nie miał czasu nikt lecieć bo było cta w BKG, czy uciekając 30-40 osobowym gangiem przed 10 osobowymi roamami :)

Mówię o sytuacji w O-2. Z pięciu zdaje się POSów FS został tylko jeden (reinforced). Część została zniszczona nawet bez wchodzenia w reinforced. Mów co chcesz ale to jest dobry wynik. O ile wiem nie pomagaliśmy im w tym bo byliśmy zajęci w UEJX.

Oczywiście PL nie miałoby stacji bez TRI ale też my nie bylibyśmy tu gdzie jesteśmy tak szybko. Na przykład te capitale co je "stare" FS straciło były scramblowane przez pilotów PL (nasz support został wycięty wcześniej).

Morbius

  • Gość
Odp: O co chodzi TRI
« Odpowiedź #27 dnia: Wrzesień 08, 2007, 00:54:50 »
Za  te capitale to podziękujcie GD  8)
Sprytnie sie chłopakowi bramy pomyliły - był tak marnym FC że aż skończył w TRI parę dni później heheh ;)

ArchenTheGreat

  • Gość
Odp: O co chodzi TRI
« Odpowiedź #28 dnia: Wrzesień 08, 2007, 08:36:36 »
Za  te capitale to podziękujcie GD  8)
Sprytnie sie chłopakowi bramy pomyliły - był tak marnym FC że aż skończył w TRI parę dni później heheh ;)

Naszemu FC też się bramy pomyliły (wrócił z warpouta na złą bramę) dzięki czemu wogóle o nich się dowiedzieliśmy.

Voulture

  • Gość
Odp: O co chodzi TRI
« Odpowiedź #29 dnia: Wrzesień 08, 2007, 12:46:17 »
Coz za zbieg okolicznosci :D

Michieru

  • Gość
Odp: O co chodzi TRI
« Odpowiedź #30 dnia: Wrzesień 08, 2007, 12:48:21 »
:tinfoil:

Rhovana

  • Gość
Odp: O co chodzi TRI
« Odpowiedź #31 dnia: Wrzesień 08, 2007, 18:00:37 »
Naszemu FC też się bramy pomyliły

GZ ;D ;D ;D ;D ;D