Autor Wątek: Jak przezyc w high security space  (Przeczytany 14141 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Hastrabull

  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 2 060
    • Zobacz profil
Jak przezyc w high security space
« dnia: Wrzesień 06, 2007, 14:57:26 »
ponizej link do postu na e-o zawierajacy rady odnosnie tego, jak bezpiecznie przewozic rzeczy w imperium:

http://myeve.eve-online.com/ingameboard.asp?a=topic&threadID=589531

mysle, ze wielu sie przyda.
Jak masz się tu kogoś bać, to mnie...
buahahaha <- demoniczny śmiech

Voulture

  • Gość
Odp: Jak przezyc w high security space
« Odpowiedź #1 dnia: Wrzesień 07, 2007, 19:39:36 »
Podstawowa frma pzrezycia sa dalej wcsy nanomody i nie latanie na autopilocie.

Nie wiem jak inni, ale u nas polowalismy tylko na indyki afk.

Ellaine

  • Gość
Odp: Jak przezyc w high security space
« Odpowiedź #2 dnia: Wrzesień 07, 2007, 20:05:24 »
Bardziej sie oplaca latac afk i kalkulowac ryzyko, nawet jesli sie zginie w np 20% przypadkow, to jesli ma sie odpowiednio wieksze przebicia na transporcie, latanie afk sie oplaca.
Najlepiej frachtem, do zgankowania frachta trzeba troche ludzi, a jesli sie wiezie rzeczy za 30 milionow w srodku, to raczej nie oplaca sie na niego tracic stada dominixow.

Goomich

  • Gość
Odp: Jak przezyc w high security space
« Odpowiedź #3 dnia: Wrzesień 07, 2007, 22:21:12 »
Nie wiem jak po imperium można latać inaczej niż AFK, przecież na pierwszym gejcie można zawału dostać, tyle neutrali. :)

ArchenTheGreat

  • Gość
Odp: Jak przezyc w high security space
« Odpowiedź #4 dnia: Wrzesień 08, 2007, 17:18:22 »
Nie wiem jak po imperium można latać inaczej niż AFK, przecież na pierwszym gejcie można zawału dostać, tyle neutrali. :)

Oj przydałby się przycisk "Master arm" w EVE. Nasi FC przy wlocie do imperium zawsze przypominają, żeby nie być zbyt wyrywnym do neutrali.

FaTuM

  • Gość
Odp: Jak przezyc w high security space
« Odpowiedź #5 dnia: Wrzesień 08, 2007, 19:10:03 »
eee... jestem dość swieży... to znaczy że ktos zestrzeli frachta w Hight sec ? czyli takim 0.5 i wyżej? :| a conkord?

Fizyk

  • Gość
Odp: Jak przezyc w high security space
« Odpowiedź #6 dnia: Wrzesień 08, 2007, 19:20:50 »
Zdjęcie Obeliska ( pozostałych frachtów pewnie też ) przez gang 20 ( bodajże ) kartofli ( DOminix ) - używa sie przede wszystkim masowo dron w takich akcjach - zajmuje niecałe 30s. Taki gang to oczywiście suicide gang ale jeśli Obel ma na sobie stuff t2 warty naście miliardów to raz można nawet na tym zarobić a dwa jeśłi kogoś nielubisz to możesz mu zadać w ten sposób naprwdę poważne straty.

Pozdrawiam

Wilk

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 660
    • Zobacz profil
    • Gildia
  • Imię postaci: Wilk Stepowy
Odp: Jak przezyc w high security space
« Odpowiedź #7 dnia: Wrzesień 10, 2007, 20:39:44 »
A byłem ostatnio światkiem jak grupka zapaleńców zaczaiła się z bejzbolami pod monopolowym w Jita na babcie z zakupami ;) Ale za mało ich było (trochę ponad 10 w tym BCki) i zanim frachta uciukali to wpadł reinforce Concordu, który wymiótł ich w kilka sekund. A ja biorąc przykład z rodziny (hieny jak i wilki to canis w końcu) zlootowałem sprzętu T2 za 50kk :p Teraz jak jestem w Jita to obskakuję zawsze wszystkie bramy - może jeszcze się coś trafi :D
na urlopie od EVE

LordJohny

  • Gość
Odp: Jak przezyc w high security space
« Odpowiedź #8 dnia: Wrzesień 10, 2007, 21:08:53 »
pierwsze slysze zeby ktos walil frachta bc, ze o t2 ficie w ogole nie wspomne.

Wilk

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 660
    • Zobacz profil
    • Gildia
  • Imię postaci: Wilk Stepowy
Odp: Jak przezyc w high security space
« Odpowiedź #9 dnia: Wrzesień 10, 2007, 21:15:46 »
BCki były dwa, ale przy takiej ilości to już robiło różnicę w silę ognia i wytrzymałości. A na używany przez nich sprzęt narzekać nie będę :)
na urlopie od EVE

ivil

  • Gość
Odp: Jak przezyc w high security space
« Odpowiedź #10 dnia: Wrzesień 11, 2007, 07:40:24 »

Mi sie wydaje ze BC'ki to byly te "duze" statki a "fracht" to pewnie jakis transport ship.

moge sie mylic.