Autor Wątek: CD-Action i EVE  (Przeczytany 30734 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Max Rihie

  • Gość
CD-Action i EVE
« dnia: Wrzesień 05, 2007, 18:48:41 »
I oto mój 1 post :).Czytam sobie CDA i patrzę,a tu takie coś.Wygląda na to,że ekipa CDA organizuje na serwerze Singularity małą bitwę,w której każdy może wziąć udział.CDA reprezentuje tytan.Nie wiem czy to dobry pomysł wystawiać tytana na gniew antyfanów grających w EVE.Po połączeniu się z serwem,więcej info będzie na kanale CDACTION.Cała akcja ma się odbyć 15 września o godzinie 17.00.

Xarthias

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 512
  • Spamin' the World
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Xarthias
  • Korporacja: GoonWaffe
  • Sojusz: Goonswarm Federation
Odp: CD-Action i EVE
« Odpowiedź #1 dnia: Wrzesień 05, 2007, 18:58:13 »
A jakieś szczegóły? Np gdzie dokładnie? Albo przynajmniej źródło?
Ciekaw jestem skąd oni wzięli pilota :P
No i na sisi...  :D Kurde, już się rzucić mogli na tq :P bo na sisi są straszne lagi już od 3 osób w jednym systemie :P
Przedwieczny.

Max Rihie

  • Gość
Odp: CD-Action i EVE
« Odpowiedź #2 dnia: Wrzesień 05, 2007, 19:03:41 »
Cytuj
Wraz z firmą CCP,twórcą gry EVE Online,nasza redakcja przygotowała specjalne wydarzenie,w którym każdy chętny będzie mógł zmierzyć się z nami w kosmicznym pojedynku.W dniu 15 września o godzinie 17.00 uruchomiony zostanie specjalny serwer,na którym odbędzie się wielka bitwa w przestrzeni międzygwiezdnej między pilotami CD-Action a wszystkimi skorymi do podjęcia wyzwania.Dodatkową atrakcją będzie to,że naszą stronę reprezentować będzie statek kosmiczny klasy Titan - prawdziwy olbrzym,którego bardzo rzadko spotyka się podczas normalnej gry w EVE Online(jest ich tylko około 10 w wirtualnym świecie)
To jest kawałek tekstu z źródła papierowego,które leży na moim biurku :)
EDIT:
Cytuj
W przypadku jakichkolwiek trudności warto zajrzeć na forum na stronie www.eve-centrala.pl , na której pojawi się topic z dodatkowymi informacjami.
Nigdzie nie widziałem topicu,ale Centrala robi się coraz bardziej popularna :)
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 05, 2007, 19:05:23 wysłana przez Max Rihie »

vulor

  • Gość
Odp: CD-Action i EVE
« Odpowiedź #3 dnia: Wrzesień 05, 2007, 19:09:23 »
Kurde, 15 września,  akurat jak mnie nie ma :(

Max Rihie

  • Gość
Odp: CD-Action i EVE
« Odpowiedź #4 dnia: Wrzesień 05, 2007, 19:13:00 »
Jak będzie potrzeba to mogę zacytować poradnik opisujący łopatologicznie jak wziąć udział w tej zabawie,ale myślę,że nie będzie on potrzebny  8)

Aeon Horax

  • Gość
Odp: CD-Action i EVE
« Odpowiedź #5 dnia: Wrzesień 05, 2007, 19:58:12 »
wrzuc skany i wystarczy
...na pm ofz :P

korpusz

  • Gość
Odp: CD-Action i EVE
« Odpowiedź #6 dnia: Wrzesień 05, 2007, 20:08:18 »
tak gimme gimme :D spokpiemy dupe temu tytanowi

Tratoc

  • Gość
Odp: CD-Action i EVE
« Odpowiedź #7 dnia: Wrzesień 05, 2007, 20:49:32 »
Tylko niech kopna CCP w d*** by wreszcie zrobila upa bazy skilli, bo tak to nie ma sensu sie logowac na sisi. Z tym polrocznym poslizgiem nikt kto zaczal gre z majowym CDA raczej niewiela zdziala, a szczegolnie preciwko tytanowi :P
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 05, 2007, 20:54:02 wysłana przez Kieł Łowicz »

Hastrabull

  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 2 060
    • Zobacz profil
Odp: CD-Action i EVE
« Odpowiedź #8 dnia: Wrzesień 05, 2007, 20:52:00 »
Jak będzie potrzeba to mogę zacytować poradnik opisujący łopatologicznie jak wziąć udział w tej zabawie,ale myślę,że nie będzie on potrzebny  8)

po prostu zaloguj sie na sisi i wejdz na kanal CDACTION.
Jak masz się tu kogoś bać, to mnie...
buahahaha <- demoniczny śmiech

aceed-

  • Gość
Odp: CD-Action i EVE
« Odpowiedź #9 dnia: Wrzesień 06, 2007, 08:32:55 »
Ooooo szykuje sie niezły event :)

Szacun dla CD-Action za dogadanie się z CCP

Trzeba będzie carriera wczesniej sfitować :D

ArchenTheGreat

  • Gość
Odp: CD-Action i EVE
« Odpowiedź #10 dnia: Wrzesień 06, 2007, 09:26:28 »
Bardzo dobrze, że CDAction organizuje takie akcje. Mam jednak trochę wątpliwości co do lokalizacji. Cechą charakterystyczną EVE jest pełna niebezpieczeńst przestrzeń (nawet w hi-secu). Urządzanie eventów na SiSi usuwa wszelkie niebezpieczeństwa i robi się z tego WoW. Nic nie tracisz ale i nic nie zyskujesz.

Myślę, że jeśli celem takich imprez jest pokazanie nowym graczom jakie jest EVE to powinny one być organizowane na Tranquility. Nawet jeśli będzie to trudniejsze bo np. GM nie będzie mógł przenosić graczy między systemami.

vulor

  • Gość
Odp: CD-Action i EVE
« Odpowiedź #11 dnia: Wrzesień 06, 2007, 09:38:10 »
Na TQ raczej nie dali by im tytana.

Coriin

  • Gość
Odp: CD-Action i EVE
« Odpowiedź #12 dnia: Wrzesień 06, 2007, 09:39:42 »
Będzie fajny ale chyba lag a nie event :D

piotrqs_quendi

  • Gość
Odp: CD-Action i EVE
« Odpowiedź #13 dnia: Wrzesień 06, 2007, 09:51:51 »
Martwi mnie to że jak się pojawi flota graczy przeciwko temu tytanowi to nie ma on żadnych szans.
Wystarczy kilka carrierów "ssących" i po możliwościach ofensywnych Tytana.
W dodatku pozycja tytana będzie znana i jedyną taktyką będzie zmuszenie go do użycia DD w najdogodniejszym dla atakujących momencie, a potem tylko uśmiercić go.

Mam nadzieję że Tytan dostanie kilka Matek jako eskortę co zdecydowanie utrudni sprawę.

Gregorius

  • Gość
Odp: CD-Action i EVE
« Odpowiedź #14 dnia: Wrzesień 06, 2007, 09:57:54 »
to może inaczej - wpadnijmy tam wszyscy z polskiego community i sami pyknijmy tego tytana :P ghehehe a potem możemy popykać w nowoprzybyłych  >:D >:D

Kamoris

  • Gość
Odp: CD-Action i EVE
« Odpowiedź #15 dnia: Wrzesień 06, 2007, 10:04:08 »
Juz byl taki event koelsie co siedzieli w tytanie woogle nie wiedzieli co i jak nawet dd nie odpalili tylko sie cieszyli ze strzelaja do nich. A na sisi w sumie mozna kupic wsio czyli tytana chyba tez to moze przyprowadzic pare swoich  >:D

Gregorius

  • Gość
Odp: CD-Action i EVE
« Odpowiedź #16 dnia: Wrzesień 06, 2007, 10:09:19 »
lol, dobry pomysł :P

w ogólę myślę, że można się podłączyć do eventu CDA i zrobić takie walki pokazowe (skoro to nic nas nie kosztuje)..

trochę pomyśleć, nakreślić plan i skorzystać z serwera ^_^ - a nuż zainteresuje to nowych graczy...

dragonhunter

  • Gość
Odp: CD-Action i EVE
« Odpowiedź #17 dnia: Wrzesień 06, 2007, 10:34:47 »
Juz byl taki event koelsie co siedzieli w tytanie woogle nie wiedzieli co i jak nawet dd nie odpalili tylko sie cieszyli ze strzelaja do nich. A na sisi w sumie mozna kupic wsio czyli tytana chyba tez to moze przyprowadzic pare swoich  >:D

No tak polowa polskiego community miala skille na Tytana juz jakieś 4 miechy temu i na bank popilotuje taką eskadrę na Sisi  :idiot2:

Yabushido

  • Gość
Odp: CD-Action i EVE
« Odpowiedź #18 dnia: Wrzesień 06, 2007, 10:59:33 »
na sisi nie da sie kupic tytka i mohera.. trzeba je zbudowac normalnei w posie ;]
(przynajmniej jak ostatnio sie logowalem to tak bylo)...

jak zabawa ma byc na sisi to kupie sobie kalmarskie miniaturowe lotnisko i raczej sie pojawie ;]

Tratoc

  • Gość
Odp: CD-Action i EVE
« Odpowiedź #19 dnia: Wrzesień 06, 2007, 11:54:02 »
Nawet jesli nie da sie kupic tytana, i tak o wiele trudniej jest znalezc kogos co nim poleci niz zbuduje. Na bank znalazloby sie kilkanastu co by mogli zbudowac, ale ani jednego co by potrafil latac. Skille do budowania sa smieszne tyle ze budowa trwalaby o wiele za dlugo na tego eventa.

Ale i tax suxx ze chary sa jakies kilka miesiecy opoznione. Kilka miesiecy w evce to wiecznosc.

Ellaine

  • Gość
Odp: CD-Action i EVE
« Odpowiedź #20 dnia: Wrzesień 06, 2007, 11:55:15 »
Za to pilotów na matki znalazłoby się zapewne sporo.

Tratoc

  • Gość
Odp: CD-Action i EVE
« Odpowiedź #21 dnia: Wrzesień 06, 2007, 12:14:57 »
Za to pilotów na matki znalazłoby się zapewne sporo.

To w sumie oczywiste, wkoncu praktycznie kazdy kto ma carriera moze latac matka przy minimalnym wysyilku. Jedynie czynnik ekonomiczny blokuje ich na TQ. Wkoncu 30B to spory wydatek. Na sisi mozna kupic matke? Bo zbudowanie byloby czasochlone.

Yabushido

  • Gość
Odp: CD-Action i EVE
« Odpowiedź #22 dnia: Wrzesień 06, 2007, 12:39:17 »
jakby mi ktos zalozyl alliance na sisi, to moge chodzby zaraz zaczac posa z cap stocznia stawiac i mamuske budowac ;]

aceed-

  • Gość
Odp: CD-Action i EVE
« Odpowiedź #23 dnia: Wrzesień 06, 2007, 12:40:12 »
Za to pilotów na matki znalazłoby się zapewne sporo.

To w sumie oczywiste, wkoncu praktycznie kazdy kto ma carriera moze latac matka przy minimalnym wysyilku. Jedynie czynnik ekonomiczny blokuje ich na TQ. Wkoncu 30B to spory wydatek. Na sisi mozna kupic matke? Bo zbudowanie byloby czasochlone.

Na sisi nie można kupić matki.

Raan Kern

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 863
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Raan Kern
  • Korporacja: GBTeam
  • Sojusz: C0VEN
Odp: CD-Action i EVE
« Odpowiedź #24 dnia: Wrzesień 06, 2007, 12:50:37 »
Matki i tytany nie mogą dokować, a z marteku / kontraktów kupujesz tylko stuff na stacjach (bo niby gdzie jeszcze...).
Raan Kern - The Sleepkamper
[GBT] Gang Bang Team


rafaello

  • Gość
Odp: CD-Action i EVE
« Odpowiedź #25 dnia: Wrzesień 06, 2007, 13:16:13 »
myslalem ze mama moze dokowac

Kalressin

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 453
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: j/w
  • Korporacja: Pewnie nadal Vide :p
  • Sojusz: A gdzie vide jest tak w zasadzie?
Odp: CD-Action i EVE
« Odpowiedź #26 dnia: Wrzesień 06, 2007, 16:15:03 »
kiedys mogla, teraz nie

poconick2

  • Gość
Odp: CD-Action i EVE
« Odpowiedź #27 dnia: Wrzesień 06, 2007, 19:10:06 »
Nawet jesli nie da sie kupic tytana, i tak o wiele trudniej jest znalezc kogos co nim poleci niz zbuduje. Na bank znalazloby sie kilkanastu co by mogli zbudowac, ale ani jednego co by potrafil latac. Skille do budowania sa smieszne tyle ze budowa trwalaby o wiele za dlugo na tego eventa.

Ale i tax suxx ze chary sa jakies kilka miesiecy opoznione. Kilka miesiecy w evce to wiecznosc.

Kluczem jest tutaj GM, który może zrobić 'dużo' np dać max skile pilotowi tytana jak i nawet 100 takich statków z fitem itd itp. Tym bardziej, jeżeli CDA dogadało się z CCP w spawie promocji gry to dostaną pełną obsługę od GMa/DEVa w tej akcji. Nie wiem jaki nakład ma ta gazeta, ale kiedyś z 100 000 egzemplarzy wydawali, więc graczy może być nie mało, w sumie dobra promocja. Mam wrażenie, że wielu czytelników tej gazety to 'małolaty', kiedyś ją kupowałem, ale jak dla mnie strasznie się zepsuła.

Martwi mnie tylko miejsce zabawy, a co z tym się wiąże - lag. No chyba, że tu CCP zadbało o konkretny system i będzie jako tako. Jeżeli będzie lagowisko to z całej promocji wyjdzie coś odwrotnego, bo kto chciałby grać w grę, w której nie da się nawet zalogować do systemu ;) Ale oczywiście znajdą się tacy.

Tratoc

  • Gość
Odp: CD-Action i EVE
« Odpowiedź #28 dnia: Wrzesień 06, 2007, 19:36:30 »

Kluczem jest tutaj GM, który może zrobić 'dużo' np dać max skile pilotowi tytana jak i nawet 100 takich statków z fitem itd itp. Tym bardziej, jeżeli CDA dogadało się z CCP w spawie promocji gry to dostaną pełną obsługę od GMa/DEVa w tej akcji.

No tak to ze CDA ma poprarcie i mogli dostac all nie budzi zastrzezen. Nikt nie neguje ze gm moze duzo wiecej. Mowimny o stronie przeciwnej, ktora chcialby wystawic tytanem. Ze tak powiem zarzyc CD-A, ktory nagle sobie przypomnial o evce jak CCP im posmarowala. Raczej nie mamy co liczyc na taki suport GMa, by dal tytana czy chociarzby boost sklli. Mowimy tu apekcie czym mozemy dysponowac i co jest osiagalne. Pilotow na matki pewnie by sie znalazlo z tuzin, ale problem z dostepnoscia statku.

Kamoris

  • Gość
Odp: CD-Action i EVE
« Odpowiedź #29 dnia: Wrzesień 06, 2007, 19:45:54 »
A tak a propo sisi to przypomnialo mi sie ze mozna tam sparwdzic dlaczergo dredy i carriery nie moga latac po empire, przynajmniej poki policja nie zacznie laatc sama w capitalach. Ogolnie jakby zebrac pozradna flote dredow i ten tytan nie bylby podpakowany za mocno to do sklepania jest.  :crazy2:

Yabushido

  • Gość
Odp: CD-Action i EVE
« Odpowiedź #30 dnia: Wrzesień 06, 2007, 20:18:45 »
na dobra sprawe wystarczyly by ze 3-4 tygodnie wyprzedzenia (nie pamietam ile mamuska sie buduje). carriery i dready (na reprocess dla cap modulow), a takze capital moduly i bpo na supercapitale mozna kupic za 100isk na kazdej stacji; wiec tylko kwestia zalozenia sojuszu, postawienia posow dla zgarniecia sov (tylko teraz o ile pamietam trzeba miec ktorystam lvl sov zeby cap stocznie stawiac) i jadymy z tym kogzem;
a tak teraz pozostaje tylko popytac sie wsrod znajomych czy nikt znudzony nie postawil sobie mamuski/tytka na sisi i niechcialby go pozyczyc na jeden wieczor (i miec nadzieje ze ccp nie zrobi update i nie wywali shipow)

swoja droga zastanawia mnie to, ze skoro CDA zapowiedzialo taka akcje, to czy czasem nie wymyslili na spolke z CCP, boosta swiezych postaci na wypadek jakby ktos chcial sprobowac pograc, poczynajac od tego eventu

(przypominam ze  postacie sa synchronizowane wzgledem TQ, wiec zboostowane z SISI zniknely by razem z update)

Tau

  • Gość
Odp: CD-Action i EVE
« Odpowiedź #31 dnia: Wrzesień 06, 2007, 20:47:15 »
Cytuj
W dniu 15 września o godzinie 17.00 uruchomiony zostanie specjalny serwer

Eee... co? Śmierdzi propagandą że niby CCP dla jakiejś tam gazetki z Polszczy 'serwer specjalny' uruchamiała skoro to tylko Sisi.

Tratoc

  • Gość
Odp: CD-Action i EVE
« Odpowiedź #32 dnia: Wrzesień 06, 2007, 21:04:35 »
Cytuj
W dniu 15 września o godzinie 17.00 uruchomiony zostanie specjalny serwer

Eee... co? Śmierdzi propagandą że niby CCP dla jakiejś tam gazetki z Polszczy 'serwer specjalny' uruchamiała skoro to tylko Sisi.

I wlasnie dobrze byloby zadufancom manto spuscc za to wywyzszanie jakie to niby maja chody :P

Ellaine

  • Gość
Odp: CD-Action i EVE
« Odpowiedź #33 dnia: Wrzesień 06, 2007, 21:24:57 »
Jakim zadufancom? To biedne male niewinne noobki, ze dziecinnym zachwytem podziwiajace od niedawna galaktyke. Troche przerazone, troche zagubione, a jednak pelne niewinnej ufności wobec ludzi i świata :)
To my jesteśmy tymi zlymi bagiennymi trolami kombinujacymi jak to zbudowac matki do zdeptania ich marzeń :)

Tau

  • Gość
Odp: CD-Action i EVE
« Odpowiedź #34 dnia: Wrzesień 06, 2007, 22:15:25 »
Wpierdol trzeba im spuścić i tyle.  8)