Eve Online > Korporacje, Sojusze & Organizacje - dyskusje

Regulamin forum - dyskusja

(1/3) > >>

Xarthias:
Cóż, jak na razie w głosowaniu prawie jednomyślnie poparliście ten projekt, oto forum.
Nazwa robocza, jak ktoś wpadnie na lepszy pomysł to pisać :P
Tu można też dyskutować o regulaminie forum, znajdującym się tu: http://eve-centrala.pl/index.php?option=com_smf&Itemid=2&topic=4588.0


Osoby chcące moderować to forum również proszę zgłaszać się tutaj. Pierwszy chętny już jest - Hastrabull.

Raan Kern:
Każdy powinien się podpisywać pod każdym postem, swoim korpem/aliansem, żeby było wiadomo kto to "my" (zabiliśmy i ucielkiśmy i jeszcze się żeśmy po drodze nawalili, a wy to cieniasy i mientkie fajki... - kto?).

LordJohny:
Zglaszam Voultura na moda ;] Za jego zgoda ofkoz
Ja sie nie do konca nadaje

EDIT:

Przy okazji proponuje standardowe zasady z forum eve-o lekko modyfikowane

1) pisza ludzie zrzeszeni w corpach i aliansach a nie republic military school, ma byc banerek albo chociaz podpis w sigu.
2) piszemy z maina a nie z altow
3) jak cos linkujemy to opiszmy chociaz jednym zdaniem co jest w srodku, linki do killmaili i raportow z bitew proponuje zostawic ale pod warunkiem ze sama bitwa jest opisana a killboard zawiera wszystkie stracone statki po obu stronach (ew wklejenie linku do siebie i do wroga). Wiadomo - generalny link do killboardu moze byc w topicu o danym corpie.

co do chatlogow nie mam pomyslow

Hastrabull:
w profilu jest mozliwosc podawania nicka ingame, korporacji i alliance'u.

czy te pola sa widoczne na forum? Ja je dodalem do siebie, zaraz sprawdze ;)

edit
nie sa widoczne. Xart, da sie zrobic, zeby byly widoczne?

Xarthias:
Były widoczne, ale rozwalają layout i je wywaliliśmy.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej