Autor Wątek: 14-dniowy trial a GTC za kase z gry.  (Przeczytany 11460 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Raan Kern

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 863
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Raan Kern
  • Korporacja: GBTeam
  • Sojusz: C0VEN
Odp: 14-dniowy trial a GTC za kase z gry.
« Odpowiedź #35 dnia: Wrzesień 27, 2007, 12:07:43 »
Transakcje na duże kwoty za pierdołowate przedmioty kontami trial lubią robić cuda....

żadne cuda taka jest po prostu mechanika marketu

Tak.... jednak mam jeszcze jedno pytanie.
Właśnie dokonałem transakcji pod postacią 2 civilian shield boosterów, kupiłem je postacią z której chciałem przeżucić ISKi, i odjęło jej z konta, natomiast po przelegowaniu się na drugą, ciągle ma 70k. Czy trzeba chwile zaczekać z finalizacją transakcją czy to błąd/kupiłem najdroższe cilivialn shield boostery za miliony...?

Najprawdopodobniej  kupiłeś od kogoś innego kto wystawiał ten sam towar na tej stacji ale taniej.

Uściślę przykładem o co mi chodzi.

Jeśli na tej samej stacji 3 osoby wystawia ten sam towar np.:

bolek 1 szt. po 100 isk
lolek 5 szt. po 500 isk
ziutek 2 szt.  po 1000 isk

ty niby chcesz kupić od ziutka 2 szt (na nim klikasz prawym i na nim wybierasz opcje kupna) po 1000 to faktycznie kupisz 1szt od bolka i 1 od lolka płacąc każ demu po 1000 mimo ze wystawiona przez nich cena jest niższa, co ciekawe można dodać że jeśli klikając na ziutku chciał byś zakupić np. 5 szt to i tak zakupisz tylko 2 od bolka i lolka
Racja. Zapomniałem :]
Raan Kern - The Sleepkamper
[GBT] Gang Bang Team


Aeon Hasus

  • Gość
Odp: 14-dniowy trial a GTC za kase z gry.
« Odpowiedź #36 dnia: Wrzesień 27, 2007, 17:52:28 »
No cóż, pieniądze trafiły na konto Krajowej Akademii Wojennej... No to mam nauczkę za kiepski pomysł na obejście takich zabezpieczeń ^^

A jak można się katapultować ze swojego myśliwca? Czy tego też, nie można na trialu? [Widzę tylko,self desctrucion żadnej opcji do katapultowania się :|] Już sobie poradziłem z tym, zauważyłem opcje eject... hmm... jestem teraz chory, i chyba to obniża moją spostrzegawczość  :embarassed:
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 27, 2007, 19:04:19 wysłana przez Aeon Hasus »

Yabushido

  • Gość
Odp: 14-dniowy trial a GTC za kase z gry.
« Odpowiedź #37 dnia: Wrzesień 27, 2007, 19:43:25 »
'eject'

ewentualnie zaatakuj concorda, on cie katapultuje  :knuppel2:

zorgo

  • Gość
Odp: 14-dniowy trial a GTC za kase z gry.
« Odpowiedź #38 dnia: Październik 24, 2007, 12:31:17 »
a takie nobowskie pytanie, czy taki TC zarówno aktywuje konto i przedłuża go o 30 dni czy nie? Rozchodzi się o to że jeżeli kupię taki TC za prawdziwą kasę, np allegro, to aby się nie okazało że mi aktywowało konto, a teraz muszę kupić drugi TC aby nim przedłużyć grę o 30dni

Ty za wyrozumiałość dla newbie gracza  ;)