Autor Wątek: 14-dniowy trial a GTC za kase z gry.  (Przeczytany 11458 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

deso

  • Gość
14-dniowy trial a GTC za kase z gry.
« dnia: Wrzesień 03, 2007, 14:37:16 »
Nie aktualne, przepraszam za kłopot.
Mój błąd, w jednym miejscu nie doczytałem do końca.

ps. nadal nie jestem pewny, czytałem już na forum a i tak mam wątpliwośći:
- z tego co widziałem, da się triala aktywować Game Time Codem
- czy 14 dni, przy ostrym młuceniu (pare godzin dziennie) wystarczy świeżej postaci na zebranie kilkuset milionów ? albo czy w ogóle 1mln się uda ? :)

ps2. bez wyzwisk i obrażania, czytałem na forum, i jakieś artykuły. (najwiecej z tych sie dowiedzialem):
http://eve-centrala.pl/index.php?option=com_content&task=blogcategory&id=3&Itemid=5
http://eve-centrala.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=19&Itemid=5
http://eve-centrala.pl/index.php?option=com_smf&Itemid=2&topic=3254.0
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 03, 2007, 14:47:41 wysłana przez Damian »

Xarthias

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 512
  • Spamin' the World
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Xarthias
  • Korporacja: GoonWaffe
  • Sojusz: Goonswarm Federation
Odp: 14-dniowy trial a GTC za kase z gry.
« Odpowiedź #1 dnia: Wrzesień 03, 2007, 14:41:03 »
Jeżeli masz czas na granie i robisz to systematycznie to powinno się udać np. robiąc misje z salvagem. Natomiast bezpieczniej jest założyć, że będzie ciężko i wykupienie pierwszego gtc za kasę i dalej za iski jest pewniejszym sposobem.
No i trzeba jeszcze wziąć pod uwagę fakt, że od takich ilości misji można się porzygać z nudów :)
Przedwieczny.

Ellaine

  • Gość
Odp: 14-dniowy trial a GTC za kase z gry.
« Odpowiedź #2 dnia: Wrzesień 03, 2007, 14:42:36 »
Jesli placenie raz Ci odpowiada, zaplac raz a w ciagu miesiaca juz spokojnie zarobisz sobie na kolejny.
W ciagu 2 tygodni tak, jesli zapiszesz sie do jakiejs korporacji zyjacej na dobrych terenach i sklonnej pomoc noobkowi, np salvagujac na pasach asteroidow pozostalosci po starszych postaciach czesto moznazarobic calkiem sporo.

deso

  • Gość
Odp: 14-dniowy trial a GTC za kase z gry.
« Odpowiedź #3 dnia: Wrzesień 03, 2007, 14:50:56 »
To poczekam może jeszcze trochę ;) Porobię w SL jakieś pierdołki, może się zacznie coś sprzedawać to wtedy jakby nie patrzeć za kase z gry sobie kupię GTC (tyle, że nie za kasę z eve).

OK, dzięki za odpowiedzi, trochę namieszałem tymi 'editami' ale chyba nikt mi ręki za to nie utnie (?).

Fizyk

  • Gość
Odp: 14-dniowy trial a GTC za kase z gry.
« Odpowiedź #4 dnia: Wrzesień 03, 2007, 17:03:03 »
heh jeśli chcesz siedzieć przy grze tylko po to aby zarabiać na TC to może lepiej popracować np. przy rozdawaniu ulotek ( w Wawie 10/h ) wtedy wystarczy jeden dzień :D

Pozdrawiam

deso

  • Gość
Odp: 14-dniowy trial a GTC za kase z gry.
« Odpowiedź #5 dnia: Wrzesień 03, 2007, 17:43:02 »
Już znalazłem odpowiedzi na moje pytania.
Co do ulotek - dzięki, kase mam (nie dużo, ale starczyłoby i na EVE), ale opłacanie abonamentu to nie dla mnie
Chciałem się dowiedzieć, czy 14 dni wystarczy na rozkręcenie się do tego stopnia, by zebrać na Game Time Code - dostałem odpowiedz, że jest to możliwe, ale będzie ciężko. To mi wystarcza.

LordJohny

  • Gość
Odp: 14-dniowy trial a GTC za kase z gry.
« Odpowiedź #6 dnia: Wrzesień 03, 2007, 17:57:30 »
tylko ze zamiast sie meczyc przez 2 tygodnie, jesli nie masz dobrego zrodla kasy (czyt. kolega z mining altem) lepiej jest 1 dzien popracowac w rl ;]

Zsur1aM

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 568
  • Kicking ass for teh.. woops retired!
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Zsur1aM
  • Korporacja: a-Losers
Odp: 14-dniowy trial a GTC za kase z gry.
« Odpowiedź #7 dnia: Wrzesień 04, 2007, 11:33:06 »
Niedawno powróciłem do gry, a ze moje główne konto wygasło postanowiłem załozyc sobie triala zanim zakupie GTC za ISK na maina, pierwsze 25m zarobiłem w 1 dzień zbierając loot w 0.0 (provi NRDS) a w następne 3dni zarobiłem jakieś 150m na handlu latając afk po empire cruzem z cargo extenderami. Wiec na pewno się da, ale dla nowego gracza nie w temacie może być to trudne.

haxa

  • Gość
Odp: 14-dniowy trial a GTC za kase z gry.
« Odpowiedź #8 dnia: Wrzesień 09, 2007, 00:09:09 »
ano ja jestem świerzym graczem i chętnie skorzystam :P z szybkiego zarobku ;/ tylko że totalny noob zemnie i nikogo nie znam w tej grzxe :P co to jest "loot" bo 0.0 już byłęm :P i jak to sie zbiera no i co to "extender" ? <ów ładunek- co po imperium woził> xD?? prosze o pomoc ^^

Gregorius

  • Gość
Odp: 14-dniowy trial a GTC za kase z gry.
« Odpowiedź #9 dnia: Wrzesień 09, 2007, 00:49:08 »
Unseen Academy :D - tam dowiesz się wszystkiego.


w sumie, to możnaby zrobić emotkę z UA, żeby ciągle nie pisać ^_^

a co do pytań

loot - to jest wszystko to, co wypada z ustrzelonego shipa
extender - zależy jaki masz na myśli - jeśli cargo extender - jest to moduł powiększający powierzchnię twojej ładowni w statku.
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 09, 2007, 00:50:48 wysłana przez Gregorius »

haxa

  • Gość
Odp: 14-dniowy trial a GTC za kase z gry.
« Odpowiedź #10 dnia: Wrzesień 09, 2007, 05:57:26 »
hmmmm dzienki ^^ spróbuje dziś coś w tym stylu porobić :P

Aeon Hasus

  • Gość
Odp: 14-dniowy trial a GTC za kase z gry.
« Odpowiedź #11 dnia: Wrzesień 25, 2007, 23:05:30 »
A czy można przesyłać ISKi z nieaktywnego konta, lub na nie aby móc kupić GTC? Pytam, bo sam myślałem o tym co autor tematu, ale wolał bym mieć zabezpieczenie, jeżeli na jednym trialu mi się nie uda to będę mógł te ISKi przesłać na inne konto, lub z innego na to dorzucić. [Poza tym, obawiam się, że mógł bym nie mieć tyle czasu by bez doświadczenia w 2 tygodnie uzbierać tyle ISKów]

Ellaine

  • Gość
Odp: 14-dniowy trial a GTC za kase z gry.
« Odpowiedź #12 dnia: Wrzesień 25, 2007, 23:08:01 »
Mozna przesylac na nieaktywne. Nisylac z nieaktywnego bo nie ma w co kliknąć.

Aeon Hasus

  • Gość
Odp: 14-dniowy trial a GTC za kase z gry.
« Odpowiedź #13 dnia: Wrzesień 25, 2007, 23:13:07 »
Ale, zasadniczo nie ma żadnych przeciwwskazań aby robić tak nowe konta i przesyłać ISKi na to stare? [Oczywiście pomijając opłacalność]

Ascon

  • Gość
Odp: 14-dniowy trial a GTC za kase z gry.
« Odpowiedź #14 dnia: Wrzesień 25, 2007, 23:26:43 »
Pewnym utrudnieniem może być fakt, że nie ma możliwości przesyłania ISK z kont trialowych.

Aeon Hasus

  • Gość
Odp: 14-dniowy trial a GTC za kase z gry.
« Odpowiedź #15 dnia: Wrzesień 26, 2007, 18:37:19 »
Ale, można np. zrobić jakiś prywatny kontrakt z konta trialowego, na inne trialowe za dużą sumę z prostym zadaniem?

Raan Kern

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 863
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Raan Kern
  • Korporacja: GBTeam
  • Sojusz: C0VEN
Odp: 14-dniowy trial a GTC za kase z gry.
« Odpowiedź #16 dnia: Wrzesień 26, 2007, 18:54:50 »
Ale, można np. zrobić jakiś prywatny kontrakt z konta trialowego, na inne trialowe za dużą sumę z prostym zadaniem?
Postacie z kont trialowych nie mogą korzystać z kontraktów (w jedną lub drugą stronę, albo w obie - nie pamiętam).
Raan Kern - The Sleepkamper
[GBT] Gang Bang Team


Aeon Hasus

  • Gość
Odp: 14-dniowy trial a GTC za kase z gry.
« Odpowiedź #17 dnia: Wrzesień 26, 2007, 19:01:07 »
A czy może dojść, do jakichkolwiek akcji pomiędzy dwoma kontami trialowymi, poza walką?

Voulture

  • Gość
Odp: 14-dniowy trial a GTC za kase z gry.
« Odpowiedź #18 dnia: Wrzesień 26, 2007, 19:33:48 »
Znaczy czy da sie przerzucic kase? Pewnie ze tak, nie jest to trudne do obejscia.

Yabushido

  • Gość
Odp: 14-dniowy trial a GTC za kase z gry.
« Odpowiedź #19 dnia: Wrzesień 26, 2007, 19:39:49 »

na trialowe mozna przelac bez problemu; z trialowegozeby przekazac, to trzeba sie nameczyc

Aeon Hasus

  • Gość
Odp: 14-dniowy trial a GTC za kase z gry.
« Odpowiedź #20 dnia: Wrzesień 26, 2007, 19:49:45 »
A czy można to zrobić bez pomocy drugiej osoby? Bo, jedynym co przychodzi mi do głowy, jest wyznaczyć nagrodę za własną głowę i drugą postacią się zabić, lub nakupić drogiego i lekkiego sprzętu, a później wyrzucić to gdzieś w kontenerze, i wziąć inną postacią. Czy jest może, jakieś inne wyjście?

Voulture

  • Gość
Odp: 14-dniowy trial a GTC za kase z gry.
« Odpowiedź #21 dnia: Wrzesień 26, 2007, 19:58:26 »
Np wystawienie drogiego pzredmiotu na markecie i kupienie go druga postacia. Oba pociagaja za soba jednak koszty brokerskie i podatki :)

Sposob z bounty jest bardzo dobry. Pamietaj tlyko, ze musisz miec stad trailowej postaci ponizej -1.0 by nalozyc mu bounty a operacje proponuje robic na ssie. Ale to tez nie powinno stanowic problemu.

Aeon Hasus

  • Gość
Odp: 14-dniowy trial a GTC za kase z gry.
« Odpowiedź #22 dnia: Wrzesień 26, 2007, 20:29:32 »
A czy postacie trialowe mogą wystawiać własne przedmioty? Czy też jest za to jakiś skill odpowiedzialny? Bo wcześniej próbwałem, to nie mogłem, ale prawdopodobne, że coś źle zrobiłem  :embarassed:

udajecie, że nie pytałem :embarassed: :embarassed:[właśnie zobaczyłem opcje advenced, już wcześniej myślałem o tej opcji ale nie wiedziałem, że jednak mogę, a tak jest to znacząca różnica...]
No cóż, chyba w tym temacie ja nie mam już więcej pytań. Serdecznie dziękuję za pomoc
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 26, 2007, 20:34:51 wysłana przez Aeon Hasus »

rumil

  • Gość
Odp: 14-dniowy trial a GTC za kase z gry.
« Odpowiedź #23 dnia: Wrzesień 26, 2007, 20:33:28 »
powiem tak przenoszenie isk miedzy dwoma kontami jest możliwe!!! Sam już tak zrobiłem, jest to trochę ryzykowne, ale mi się udało.

Oto i instrukcja:
1. robisz drugie konto trial najlepiej parę dni przed końcem pierwszego triala tak dla spokoju
2. sprawdzasz skille na drugim trialu czy możesz latać na nim statkiem z pierwszego konta,
      teraz dwie możliwości:
      A. Możesz latać  B. Niemożesz
Niezależnie od skilli robisz:
3. wszystkie dropy sprzedajesz by zostały tylko rzeczy jakie chcesz przenieść
4. na pierwszym koncie kupujesz coś (lub kilka rzeczy) za taką cenę by całą forsę wydać i móc zaraz sprzedać go z jak najmniejszą stratą isk, lub nawet z zyskiem (polecam książki z skillami)
5. ładujesz na statek wszystkie itemy jakie chcesz przenieść łącznie z tymi itemami z punktu 4 ofc
6. lecisz na jakiś bardzo rzadko odwiedzany obszar, (ja w tym miejscu wybieram początkowy system lub coś obok) ja robie tak że zapamiętuje z jakich stargetow zaczynam warp i każe skoczyć na jakąś stację w odległości 100km od niej dla bezpieczeństwa, wyrzucam jakiś śmieć z ładowni (jetison czy jakoś tak) by oznaczyć swoje miejsce
7. loguję się na drugie konto i z zapamiętanych wrót skacze na tą samą stacje w odległości 100km, sprawdzam swoje położenie do wcześniej wyrzuconych śmieci jeśli jest tuż obok jest b. dobrze, a jeśli nie to podlatujemy

teraz jeśli masz skille potrzebne do prowadzenia statku (A) przechodzisz obrazu do 8 punktu a jeśli nie masz (B) robisz coś takiego:
a) logujesz się na stare konto, w punkcie 4 kupujesz najpierw potrzebne książki do skilli lub jeśli tylko chodzi o wyższy poziom skill włączasz naukę ich i czekasz, tu należy pamiętać by dostatecznie wcześniej stworzyć drugie konto i rozpocząć naukę skilli by mieć wszystko wyuczone do czasu zaplanowanej przeprowadzki
b) jeśli potrzebujesz książki z starego konta po 7 punkcie wyrzucasz książkę, przeloguj się i zabierz je rozpocznij naukę, tu też trzeba tą operację rozpocząć z odpowiednio zwiększonym zapasem czasu

8. teraz trzeba szybko działać, na starym kącie katapultujesz się ze statku
9. zmieniasz konto na nowe znajdujesz porzucony statek (jeśli jesteś daleko to znaczy że zawaliłeś 7 punkt) i wsiadasz do niego
10. sprzedajesz itemy z punktu 4 i masz statek i isk z poprzedniego kąta

KONIEC!!

Uwag:
czasem przy wejściu na konto twój statek jest w warp co przy przechodzeniu na nowy statek może przyprawić o zawał serca "gdzie jest statek???" "gdzie ja jestem??" "a jeśli ktoś go zabrał???", to nie bujcie się poczekajcie chwile aż wyjdziecie z warp to będziecie w miejscu gdzie się wylogowaliście.
Ta operacja w pełni działa sam wypróbowałem

jeśli macie jakieś uwagi lub inne pomysły, piszcie

Ellaine

  • Gość
Odp: 14-dniowy trial a GTC za kase z gry.
« Odpowiedź #24 dnia: Wrzesień 26, 2007, 20:46:03 »
0.zrezygnowac z jednej pizzy i zamiast tego zjesc obiad u mamy
1.zaplacic za pierwszy miesiac jak czlowiek dolarami

rumil

  • Gość
Odp: 14-dniowy trial a GTC za kase z gry.
« Odpowiedź #25 dnia: Wrzesień 26, 2007, 21:57:46 »
takie przenoszenie isk'ow z triala na trial to jest po prostu zabawa i można powiedzieć że próba czegoś osiągnięcia. Nie należy patrzeć na to jak na coś złego, ja tak tego nie odbieram i proszę powstrzymać się od komentarzy typu idz na ulotki itp. wszyscy chyba już to słyszeli.

Ellaine

  • Gość
Odp: 14-dniowy trial a GTC za kase z gry.
« Odpowiedź #26 dnia: Wrzesień 26, 2007, 22:25:38 »
Gra na normalnym koncie to fajna zabawa.
Ciulanie na to iskow przez 5 kolejnych triali jest raczej poprostu upierdliwe i moze czlowieka zniechecic zanim zacznie naprawde grac.

Aeon Hasus

  • Gość
Odp: 14-dniowy trial a GTC za kase z gry.
« Odpowiedź #27 dnia: Wrzesień 26, 2007, 23:02:43 »
Tak.... jednak mam jeszcze jedno pytanie.
Właśnie dokonałem transakcji pod postacią 2 civilian shield boosterów, kupiłem je postacią z której chciałem przeżucić ISKi, i odjęło jej z konta, natomiast po przelegowaniu się na drugą, ciągle ma 70k. Czy trzeba chwile zaczekać z finalizacją transakcją czy to błąd/kupiłem najdroższe cilivialn shield boostery za miliony...?

FaTuM

  • Gość
Odp: 14-dniowy trial a GTC za kase z gry.
« Odpowiedź #28 dnia: Wrzesień 27, 2007, 00:42:05 »
14 dni triala zarobek bez kapitału jadąc od zera? nieeeeee... jako noob nic nie zrobisz, nie znasz sie na handlu, loot moze znajdziesz ale szybko cie ustrzela bo nie umiesz latac po 0.0 więc kup jak człowiek i nie słuchaj ludzi "że dasz rade, ale będzie trudno" bo ich trialowe postacie startuja z kapitałem w milionach =F nie rób sobie nadzieji.  NIE ZMARNUJ ATRYBUTÓW :P i ak ogolnie to oni ine pamietaja jak to jest być noobem

Yogos

  • Starszy Moderator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 773
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Yogos
  • Korporacja: GBT
  • Sojusz: c0ven
Odp: 14-dniowy trial a GTC za kase z gry.
« Odpowiedź #29 dnia: Wrzesień 27, 2007, 08:33:21 »
Da sie zarobić.
Przepis ala Yogosss:
Robisz postać warriora, pvpera czy jak to tam nazywacie w każdym razie cariera soldier tak żeby odrazu mieć troche skilli w walce.
Fitujesz ship pod dane raty to znaczy że dajesz maxymalene resy na dany typ ratów, ship ma być pozatym szybki i zwrotny. Idealnie jest użyć AFa i lecieć na raty przeciw którym dana rasa ma naturalne resy.
Np. Minmatarem na Bloodów albo Sanshe, Galente na gurstasów (albo serpentisów bo wymagane resy podobne) itd.
Np.taki wolf ma 92,5 EM i 67.5 thermala co jest zajebiste na sanshe i bloodów.
Statek ma  być szybki, zwrotny af na takie akcje vs npc jest najlepszy. AF albo interceptor.

I teraz jak to sie robi:
Lecisz do low secu i zasuwasz po beltach. Nie atakujesz zwykłych ratów bo to nie przynosi kasy ty szukasz 2 rodzajów:
1) Faction - specjalne raty z których wypada zajebisty loot czasem wart wiele wiele milionów. Raty rozpoznasz po tym  że się nazywają ciut inaczej np. Dark Blood XXX, True Sansha XXX, Dread Guristas XXX, Shadow Serpentis XXX itd. prawy na racie jak pewny nie jestes i  ma pisac faction.
2) Convoy - ogólnie w low secu gorsza opcja bo misny ciulate i mało wypada ale też można zarobić. Ostatio wypadają z konwoi named upgrady do kopania na których się przyzwoicie zarabia. Raty na konwoje sie nazywają róznie czeba mieć wyczucie. Jakies Bulkery, transportery etc zobacze na jakiejś stronie z typami npc. Jak klikniesz prawy to ma pisać hauler.

I tak lecisz młody zasuwasz belt po belcie najlepiej zaraz po DT zanim inni którzy robią tak jak ty cie nie ubiegną. Czasem nie znajdziesz nic, czasem wypadne ci ammo i tag który jest gówno wart. Ale jeśli będziesz belty systematycznie łupał to prędzej czy później trafisz dobry loot wart czasem dziesiątki mln.
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 27, 2007, 08:36:23 wysłana przez Yogos »

Aeon Horax

  • Gość
Odp: 14-dniowy trial a GTC za kase z gry.
« Odpowiedź #30 dnia: Wrzesień 27, 2007, 09:20:22 »
Yogos, ani cepow ani afow nie da sie skilowac na trialu  :2funny: :2funny: :2funny:

Odpowiedz jest prosta nie da sie, i fatum ma racje. Jak sie nie przeniesiesz do 0.0 w jakims tam garbatym ravenie to zapomnij i tyle. W  0.0 mozesz sobie tluc spokojnie npce tylko pod warunkiem przystapienia do corporacji/alliancu, ktory trzyma lape na owym systemie. Zadna korporacja/alliance nie przyjmie postaci na trialu.
eot
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 27, 2007, 09:27:15 wysłana przez Horax »

Skeer

  • Gość
Odp: 14-dniowy trial a GTC za kase z gry.
« Odpowiedź #31 dnia: Wrzesień 27, 2007, 10:15:38 »

Odpowiedz jest prosta nie da sie, i fatum ma racje. Jak sie nie przeniesiesz do 0.0 w jakims tam garbatym ravenie to zapomnij i tyle.


BSów też się nie da na trialu robić  :)

Raan Kern

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 863
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Raan Kern
  • Korporacja: GBTeam
  • Sojusz: C0VEN
Odp: 14-dniowy trial a GTC za kase z gry.
« Odpowiedź #32 dnia: Wrzesień 27, 2007, 10:52:53 »
Tak.... jednak mam jeszcze jedno pytanie.
Właśnie dokonałem transakcji pod postacią 2 civilian shield boosterów, kupiłem je postacią z której chciałem przeżucić ISKi, i odjęło jej z konta, natomiast po przelegowaniu się na drugą, ciągle ma 70k. Czy trzeba chwile zaczekać z finalizacją transakcją czy to błąd/kupiłem najdroższe cilivialn shield boostery za miliony...?
Nie zdążyłem przed tym ostrzec...

Transakcje na duże kwoty za pierdołowate przedmioty kontami trial lubią robić cuda.
Sprawdź na obu kontach w WALLET/TRANSACTIONS, do kogo poszedł przedmiot / kasa. Prawdopodobnie do jakiejś zupełnie innej postaci.

Spotkałem się już z tym dwa razy.
Raan Kern - The Sleepkamper
[GBT] Gang Bang Team


Asoth

  • Gość
Odp: 14-dniowy trial a GTC za kase z gry.
« Odpowiedź #33 dnia: Wrzesień 27, 2007, 10:57:53 »
Transakcje na duże kwoty za pierdołowate przedmioty kontami trial lubią robić cuda....

żadne cuda taka jest po prostu mechanika marketu

Tak.... jednak mam jeszcze jedno pytanie.
Właśnie dokonałem transakcji pod postacią 2 civilian shield boosterów, kupiłem je postacią z której chciałem przeżucić ISKi, i odjęło jej z konta, natomiast po przelegowaniu się na drugą, ciągle ma 70k. Czy trzeba chwile zaczekać z finalizacją transakcją czy to błąd/kupiłem najdroższe cilivialn shield boostery za miliony...?

Najprawdopodobniej  kupiłeś od kogoś innego kto wystawiał ten sam towar na tej stacji ale taniej.

Uściślę przykładem o co mi chodzi.

Jeśli na tej samej stacji 3 osoby wystawia ten sam towar np.:

bolek 1 szt. po 100 isk
lolek 5 szt. po 500 isk
ziutek 2 szt.  po 1000 isk

ty niby chcesz kupić od ziutka 2 szt (na nim klikasz prawym i na nim wybierasz opcje kupna) po 1000 to faktycznie kupisz 1szt od bolka i 1 od lolka płacąc każ demu po 1000 mimo ze wystawiona przez nich cena jest niższa, co ciekawe można dodać że jeśli klikając na ziutku chciał byś zakupić np. 5 szt to i tak zakupisz tylko 2 od bolka i lolka

korpusz

  • Gość
Odp: 14-dniowy trial a GTC za kase z gry.
« Odpowiedź #34 dnia: Wrzesień 27, 2007, 11:06:29 »
Kup tc na allegro i masz z głowy, zaczynasz grac na serio, a nie jakieś pieprzenie kotka za pomocą młotka :P To naprawde nieduża kasa, a jak się postarasz to będzie to pierwszy i ostatni raz gdy zapłaciłeś w złotówkach.

Ps. Gram ponad rok i nadal płace rl kasą, żal mi isków których i tak nie mam tyle żeby kupić TC.