Eve Online > Korporacje, Sojusze & Organizacje - dyskusje

Czwarty turniej aliansowy

(1/10) > >>

Voulture:
Nie wiem czy ktos ogladal chociaz pzrez chwile. Warto chyba.
Streamy tutaj http://www.eve-online.tv/contactus.aspx

Tu( http://www.scrapheap-challenge.com/viewtopic.php?t=7910&postdays=0&postorder=asc&start=0 ) pojawiaja sie skroty walk i komentarze. Rozwalila mnie walka Derek Know Us i komentarze Venda :>

Polecam

Przeniosłem z dyskusji ogólnych. X.

Deaell Portt:
Jak narazie obejrzalem wszystkie mecze. Najbardziej smieszna sytuacja jak do tej pory to walki Derek Know Us (typhoon starajacy sie smartowac torpy )no i epic fail goonsow. Powstal juz nawet kawal: Ilu potrzeba goonsow do wymiany zarowki ? 109 heheh. Wyjasnienie w druzynie moze byc 10 osob ale do wykorzystania jest 100 pkt na shipy. Kazdy ship jest za okreslona ilosc punktow. Goonsi przytachali jednego wiecej cruza i mieli team za 109 punktow :D CCP uzanalo to za naruszenie regulaminu i goonsi dostali bana na ten mecz.Widzialem topic kogos z KIA, ktory proponowal nauke matematyki Goonsom za 100 mil isk hehe. Nasza druzyna z ISS wygrala jak narazie tylko jeden mecz, ale to i tak niezle jak na debiut. 2 inne niestety przegralismy. Widac generalnie, ze EW stalo sie bardzo potezna bronia w grze. Logistyki juz w zeszlych turniejach byly must have i to sie nie zmienilo. No i zaskocznie, ze Tyrax z IAC latal w bc gallente Myrmidon. On zawsze latal w amarr shipach, wiec zaskoczyl tym spora ilosc osob. Bob to weterani tournamentow i jak zwykle wygrywaja kazdy mecz. Szczerze to przydaloby sie, zeby w koncu przegrali bo tak co roku to sie juz nudne robi. Teraz ISS bedzie mialo mecz z MC wiec nie wroze nam sukcesu. No, ale moze nas mile zaskocza. W kazdym razie fajnie sie oglada ludzi z ktorymi sie znasz i latasz z nimi w gangach. Duzym plusem jest to, ze mozesz zobaczyc factionowe shipy. Jak nasi walczycli to  cale mecze stoje przed monitem i sie dre jak idiota hehe. W kazdym razie emocje sa :D

Michieru:
Taak... Mój obecny alliance (Pandemic Legion) przebojem idzie przez eliminacje, wygrywając wszystkie dotychczasowe walki, a w dwóch z nich nie tracąc ani jednego statku. I to bez użycia wspomnianych wyżej "must have" - logisticów. Awans z grupy mamy zapewniony.

Metagamingowy hatetrain na goonsów jest tu raczej zbyteczny moim zdaniem. Zwłaszcza autorstwa pana z ISS. Cóż z tego, że nie popisali się na obwarowanym regulaminem turnieju? Ważne, że mają naprawdę wielu uzdolnionych pilotów. A że i forum warriorów im nie brak - cóż, eve-o czytam na tyle sporadycznie, by mnie to nie raziło. Zresztą goonsi nawet w forumowych wojnach są niezrównani (vide: threadnaught po zbanowaniu Kugutsumena).

A propos Tyraxa - czy ja go przypadkiem nie widzialem gdzieś w wyvernie (która za cholerę amarrskim statkiem nie jest)? :P

Czekamy na piątek i ciąg dalszy rozgrywek grupowych.

Deaell Portt:
Rhany nawet w takim temacie zaczyna sie flejm :D. Napisalem o tym co na forum turnieju. Komentarz co do tego, ze gooni nie umieja liczyc padl w studio :P. Kawal tez powstal na forum turnieju :P. Poza tym goonsi znali regulamin jak kazda inna druzyna bioraca udzial wiec nie robmy z nich meczennikow. Dali dupy i tyle :D Co do Tyraxa to lata w AEON MS amarski . Albo latal bo jak go prawie 3 razy wtopil to zamienil na bsa. No chyba, ze to znowu przytyczek do straty przez Counta Msa  to wtedy lapie docinek. Niestety Pandemic Legion jest dla mnie egzotyczny to jest nie wiem nawet kto wy jestescie, gdzie pomieszkujecie. W duzym skrocie kto wy jestescie, ale  gratuluje awansu do nastepnej grupy i zycze powodzenia w dalszych.

LosBekoczoS:
Ehh a mnie drazni ilosc EW w tym turnieju o ile dobrze pamietam w ostatnim polowa ew byla zabroniona i o wiele bardziej widowiskowy byl... a teraz... 2 grupy kazda zmasakrowana sensor dampami i caladari napier... z FoF misles... i nic wiecej..

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej