Autor Wątek: Czwarty turniej aliansowy  (Przeczytany 13117 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Voulture

  • Gość
Czwarty turniej aliansowy
« dnia: Wrzesień 01, 2007, 00:01:37 »
Nie wiem czy ktos ogladal chociaz pzrez chwile. Warto chyba.
Streamy tutaj http://www.eve-online.tv/contactus.aspx

Tu( http://www.scrapheap-challenge.com/viewtopic.php?t=7910&postdays=0&postorder=asc&start=0 ) pojawiaja sie skroty walk i komentarze. Rozwalila mnie walka Derek Know Us i komentarze Venda :>

Polecam

Przeniosłem z dyskusji ogólnych. X.
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 04, 2007, 13:45:30 wysłana przez Xarthias »

Deaell Portt

  • MNCT
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 475
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Deaell Portt
  • Korporacja: Pandemic Horde Inc.
  • Sojusz: Pandemic Horde
Odp: Turniej
« Odpowiedź #1 dnia: Wrzesień 04, 2007, 13:16:21 »
Jak narazie obejrzalem wszystkie mecze. Najbardziej smieszna sytuacja jak do tej pory to walki Derek Know Us (typhoon starajacy sie smartowac torpy )no i epic fail goonsow. Powstal juz nawet kawal: Ilu potrzeba goonsow do wymiany zarowki ? 109 heheh. Wyjasnienie w druzynie moze byc 10 osob ale do wykorzystania jest 100 pkt na shipy. Kazdy ship jest za okreslona ilosc punktow. Goonsi przytachali jednego wiecej cruza i mieli team za 109 punktow :D CCP uzanalo to za naruszenie regulaminu i goonsi dostali bana na ten mecz.Widzialem topic kogos z KIA, ktory proponowal nauke matematyki Goonsom za 100 mil isk hehe. Nasza druzyna z ISS wygrala jak narazie tylko jeden mecz, ale to i tak niezle jak na debiut. 2 inne niestety przegralismy. Widac generalnie, ze EW stalo sie bardzo potezna bronia w grze. Logistyki juz w zeszlych turniejach byly must have i to sie nie zmienilo. No i zaskocznie, ze Tyrax z IAC latal w bc gallente Myrmidon. On zawsze latal w amarr shipach, wiec zaskoczyl tym spora ilosc osob. Bob to weterani tournamentow i jak zwykle wygrywaja kazdy mecz. Szczerze to przydaloby sie, zeby w koncu przegrali bo tak co roku to sie juz nudne robi. Teraz ISS bedzie mialo mecz z MC wiec nie wroze nam sukcesu. No, ale moze nas mile zaskocza. W kazdym razie fajnie sie oglada ludzi z ktorymi sie znasz i latasz z nimi w gangach. Duzym plusem jest to, ze mozesz zobaczyc factionowe shipy. Jak nasi walczycli to  cale mecze stoje przed monitem i sie dre jak idiota hehe. W kazdym razie emocje sa :D
I ain't like you!
And I don't want your love.
And I don't need your respect.
I just can't hate enough

If you don't like it you can suck my dick

Michieru

  • Gość
Odp: Turniej
« Odpowiedź #2 dnia: Wrzesień 04, 2007, 13:40:25 »
Taak... Mój obecny alliance (Pandemic Legion) przebojem idzie przez eliminacje, wygrywając wszystkie dotychczasowe walki, a w dwóch z nich nie tracąc ani jednego statku. I to bez użycia wspomnianych wyżej "must have" - logisticów. Awans z grupy mamy zapewniony.

Metagamingowy hatetrain na goonsów jest tu raczej zbyteczny moim zdaniem. Zwłaszcza autorstwa pana z ISS. Cóż z tego, że nie popisali się na obwarowanym regulaminem turnieju? Ważne, że mają naprawdę wielu uzdolnionych pilotów. A że i forum warriorów im nie brak - cóż, eve-o czytam na tyle sporadycznie, by mnie to nie raziło. Zresztą goonsi nawet w forumowych wojnach są niezrównani (vide: threadnaught po zbanowaniu Kugutsumena).

A propos Tyraxa - czy ja go przypadkiem nie widzialem gdzieś w wyvernie (która za cholerę amarrskim statkiem nie jest)? :P

Czekamy na piątek i ciąg dalszy rozgrywek grupowych.

Deaell Portt

  • MNCT
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 475
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Deaell Portt
  • Korporacja: Pandemic Horde Inc.
  • Sojusz: Pandemic Horde
Odp: Turniej
« Odpowiedź #3 dnia: Wrzesień 04, 2007, 13:52:00 »
Rhany nawet w takim temacie zaczyna sie flejm :D. Napisalem o tym co na forum turnieju. Komentarz co do tego, ze gooni nie umieja liczyc padl w studio :P. Kawal tez powstal na forum turnieju :P. Poza tym goonsi znali regulamin jak kazda inna druzyna bioraca udzial wiec nie robmy z nich meczennikow. Dali dupy i tyle :D Co do Tyraxa to lata w AEON MS amarski . Albo latal bo jak go prawie 3 razy wtopil to zamienil na bsa. No chyba, ze to znowu przytyczek do straty przez Counta Msa  to wtedy lapie docinek. Niestety Pandemic Legion jest dla mnie egzotyczny to jest nie wiem nawet kto wy jestescie, gdzie pomieszkujecie. W duzym skrocie kto wy jestescie, ale  gratuluje awansu do nastepnej grupy i zycze powodzenia w dalszych.
I ain't like you!
And I don't want your love.
And I don't need your respect.
I just can't hate enough

If you don't like it you can suck my dick

LosBekoczoS

  • Gość
Odp: Czwarty turniej aliansowy
« Odpowiedź #4 dnia: Wrzesień 04, 2007, 21:37:10 »
Ehh a mnie drazni ilosc EW w tym turnieju o ile dobrze pamietam w ostatnim polowa ew byla zabroniona i o wiele bardziej widowiskowy byl... a teraz... 2 grupy kazda zmasakrowana sensor dampami i caladari napier... z FoF misles... i nic wiecej..

Gregorius

  • Gość
Odp: Czwarty turniej aliansowy
« Odpowiedź #5 dnia: Wrzesień 04, 2007, 21:42:52 »
Ostani weekend oglądałem wraz z połową locala w jednym z systemów - jaj jak berety :)

AGONY mi się strasznie podobał z ostatnią walką, choć musze przyznać, że sytuacje Caracal vs. Raven jest tragiczna - mecz trwa do oporu [nuuuudaaa]. Natomiast podziwiam logistyki (Bassilisk Rulz!)

a i racja - F.O.F Suxx - ale to właśnie przez to EW....

Michieru

  • Gość
Odp: Czwarty turniej aliansowy
« Odpowiedź #6 dnia: Wrzesień 04, 2007, 21:53:50 »
Są sposoby na ominięcie EW - część pewnie już została użyta, część niebawem użyta zostanie. A dampfest na turnieju miejmy nadzieję, że nie zostanie niezauważony przez developerów EVE - nerfu nerfu :)

Poza zaś fofami - nie zapominajcie o drone shipach ;)

Jeśli zaś chodzi o logistic shipy, to w roli głównej występuje moim skromnym zdaniem Guardian.

Gregorius

  • Gość
Odp: Czwarty turniej aliansowy
« Odpowiedź #7 dnia: Wrzesień 04, 2007, 22:08:50 »
generalnie każdy logistyk ma swoje plusy - gdyby nie mega lag, to bitwy w 0.0 mogłyby wyglądać zupełnie inaczej  ::)

misao

  • Gość
Odp: Czwarty turniej aliansowy
« Odpowiedź #8 dnia: Wrzesień 04, 2007, 23:33:47 »
tiaaa...  moze kiedys... plynna bitwa, close megasy wpadaja na pole bityw wraz z tacklerami wiazac sily wroga, snajpwerz y warp na 180, i rozpocznaja ostrzal, pojawiaja sie logistyki by naprawiuac cloose range shipy, medium i light support onu stron probuje ubic logistiki i przeszkodzic w ubiciu wlasnych......w 40 fpsach.....

Ellaine

  • Gość
Odp: Czwarty turniej aliansowy
« Odpowiedź #9 dnia: Wrzesień 04, 2007, 23:55:28 »
O jakiej grze piszesz? :)

Michieru

  • Gość
Odp: Czwarty turniej aliansowy
« Odpowiedź #10 dnia: Wrzesień 04, 2007, 23:55:59 »
tiaaa...  moze kiedys... plynna bitwa, close megasy wpadaja na pole bityw wraz z tacklerami wiazac sily wroga, snajpwerz y warp na 180, i rozpocznaja ostrzal, pojawiaja sie logistyki by naprawiuac cloose range shipy, medium i light support onu stron probuje ubic logistiki i przeszkodzic w ubiciu wlasnych......w 40 fpsach.....

...a później się budzisz.

LosBekoczoS

  • Gość
Odp: Czwarty turniej aliansowy
« Odpowiedź #11 dnia: Wrzesień 05, 2007, 00:18:20 »
Panowie koniec oftopa ... prosze o TURNIEJU pisac a nie senne mary jak mogla by eve wygladac jakby wiecej chomikow bylo na przecietnego gracza..

Gregorius

  • Gość
Odp: Czwarty turniej aliansowy
« Odpowiedź #12 dnia: Wrzesień 09, 2007, 11:28:04 »
i kolejna seria sobotnich meczy pokazała, że logistyki to całkiem dobra taktyka.

To co mnie zaczyna już drażnić, to fakt, że przez te EW każdy squad ma missleshipy caldari z f.o.f'ami...

przez to walki są cholernie nudne ;/

a ktoś mi streści przebieg ostatniej ? (tam, gdzie AGONY dostało w dupę?) bo kurczę nie mogłem jej obejrzeć..
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 09, 2007, 12:28:17 wysłana przez Gregorius »

Michieru

  • Gość
Odp: Czwarty turniej aliansowy
« Odpowiedź #13 dnia: Wrzesień 09, 2007, 12:20:07 »
Prawie każdy. Wczoraj np. ktoś (nie pomnę kto, oglądałem tylko 2 walki, będąc zajęty czym innym) wystawił setup z 5 deimosami i zarżnął przeciwnika w kilka chwil. :)

A walki (z kilkudniowym opóźnieniem) obejrzeć można na stronce EVE TV.

Aeon Horax

  • Gość
Odp: Czwarty turniej aliansowy
« Odpowiedź #14 dnia: Wrzesień 09, 2007, 12:23:29 »
[dzien czwarty]

the oss wystawilo nano battlecruisery, jak to zwykle robia jak chca kogos zblobowac, tylko lole nie mogly uciekac z turnieju.  :2funny: :2funny: :2funny:
Ciekawe czy wcsy tez zfitowali  :D :D :D
Jak na razie najwiekszy LOL dla chlopakow z OSS O0
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 09, 2007, 12:25:35 wysłana przez Horax »

Gregorius

  • Gość
Odp: Czwarty turniej aliansowy
« Odpowiedź #15 dnia: Wrzesień 09, 2007, 12:29:28 »
Prawie każdy. Wczoraj np. ktoś (nie pomnę kto, oglądałem tylko 2 walki, będąc zajęty czym innym) wystawił setup z 5 deimosami i zarżnął przeciwnika w kilka chwil. :)

faktycznie to był ekspres :P

misao

  • Gość
Odp: Czwarty turniej aliansowy
« Odpowiedź #16 dnia: Wrzesień 09, 2007, 12:33:58 »
fatal i cow na razie daja dupy....

Michieru

  • Gość
Odp: Czwarty turniej aliansowy
« Odpowiedź #17 dnia: Wrzesień 09, 2007, 12:42:56 »
fatal i cow na razie daja dupy....

Tak trzymać! :)

Pandemic Legion jak dotąd przegrał (minimalnie podobno, nie widziałem samej walki niestety) jedną walkę, vs. THE R0NIN. Idziemy przebojem przez eliminacje, a sądząc po opiniach na forach, raczej nikt się nie ucieszy mając nas za przeciwników.

Ellaine

  • Gość
Odp: Czwarty turniej aliansowy
« Odpowiedź #18 dnia: Wrzesień 09, 2007, 13:20:34 »
Jest mozliwosc obejrzenia filmikow z walk bez bulenia za to dosc grubej (jak na 10 minut materialu filmowego ktory arcydzielem kinematografii mimo wszystko nie jest) kasy?

Michieru

  • Gość
Odp: Czwarty turniej aliansowy
« Odpowiedź #19 dnia: Wrzesień 09, 2007, 13:23:24 »
Jest możliwość zarówno oglądania za darmo turnieju na żywo, jak i możliwość obejrzenia archiwum walk. Wszystko znajdziesz tutaj:

http://www.eve-online.tv/contactus.aspx

Na górze 2 linki do streamów (od 17:00 naszego czasu), nieco niżej - flashowy player z archiwum walk (obecnie 4 dni - wczorajszych jeszcze nie ma).

Sotharr

  • Gość
Odp: Czwarty turniej aliansowy
« Odpowiedź #20 dnia: Wrzesień 09, 2007, 13:40:54 »
Przebojem to idzie mój były sojusz, Atlas Alliance. Same wygrane, bodajże tylko jedna bez totalhelldeath (czyli wszyscy przeciwnicy zestrzeleni bez strat własnych).
Dla zorientowanych to nic dziwnego, bo reprezentację tworzą kolesie z Outbreak zawodowo występujący w turnieju. W zeszłym roku to oni ubili Impoca (wtedy będąc w CoW).
Nieźle polewaliśmy z "ekspertów", którzy nie mogli się nadziwić, że sojusz z nikąd, o którym nikt nic nie wie, tak dobrze sobie radzi, a CoW - przecież pogromcy Impoca - dają dupy w każdym meczu.
Ale i tak mam nadzieję, że Atlas nie wygra, bo ominęłaby mnie nagroda.  >:D  ;D

LosBekoczoS

  • Gość
Odp: Czwarty turniej aliansowy
« Odpowiedź #21 dnia: Wrzesień 09, 2007, 15:45:02 »
271   09/09/2007 15:00:00   Interstellar Alcohol Conglomerate    vs Pandemic Legion
272   09/09/2007 15:20:00   Band of Brothers   vs      The Star Fraction   
273   09/09/2007 15:40:00   Morsus Mihi      vs      THE R0NIN   
274   09/09/2007 16:00:00   KIA Alliance      vs      Cruel Intentions   
275   09/09/2007 16:20:00   The Five      vs      Nebula Rasa   
276   09/09/2007 16:40:00   Atlas Alliance      vs      HUN Reloaded   
277   09/09/2007 17:00:00   FATAL Alliance      vs      Axiom Empire   
278   09/09/2007 17:20:00   R0ADKILL      vs      Terra Incognita.

Niezle pojedynki sie zapowiadaja :) ciekawe czy pandemic da rade iacowi...

z wygranych obstawiam IAC BOB MM ATLAS I FATAL

Gregorius

  • Gość
Odp: Czwarty turniej aliansowy
« Odpowiedź #22 dnia: Wrzesień 09, 2007, 18:06:01 »
a są gdzieś tabele wyników ? drabinka punktowa itp ?? :)

Voulture

  • Gość

LosBekoczoS

  • Gość
Odp: Czwarty turniej aliansowy
« Odpowiedź #24 dnia: Wrzesień 09, 2007, 18:16:16 »
Smutne jest to ze juz zaczynaja sie lagi a wciaz niedoszlismy do pelnego niedzielnego obciazenia servero

No ale narazie zaczyna sie interesujaco... bob lose iac lose, znikaja stare slawy w pojedynkach z nowymi uczestnikami aliance tornamentow :)

ADD

MM wins :)
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 09, 2007, 19:12:18 wysłana przez LosBekoczoS »

Michieru

  • Gość
Odp: Czwarty turniej aliansowy
« Odpowiedź #25 dnia: Wrzesień 09, 2007, 18:54:13 »
Marnie Ci to obstawianie poszło, Bekocz ;)

Przebojem to idzie mój były sojusz, Atlas Alliance. Same wygrane, bodajże tylko jedna bez totalhelldeath (czyli wszyscy przeciwnicy zestrzeleni bez strat własnych).
Dla zorientowanych to nic dziwnego, bo reprezentację tworzą kolesie z Outbreak zawodowo występujący w turnieju. W zeszłym roku to oni ubili Impoca (wtedy będąc w CoW).
Nieźle polewaliśmy z "ekspertów", którzy nie mogli się nadziwić, że sojusz z nikąd, o którym nikt nic nie wie, tak dobrze sobie radzi, a CoW - przecież pogromcy Impoca - dają dupy w każdym meczu.
Ale i tak mam nadzieję, że Atlas nie wygra, bo ominęłaby mnie nagroda.  >:D  ;D

A Atlas Alliance właśnie żegnamy. :)

Pandemic Legion vs. Star Fraction. Ciekawe... :)

Sotharr

  • Gość
Odp: Czwarty turniej aliansowy
« Odpowiedź #26 dnia: Wrzesień 09, 2007, 18:56:41 »
Hehe, dali ciała po całości. Zetrzelili aż 1 manticore, WTF?
Węgrzy FTW :)

Gregorius

  • Gość
Odp: Czwarty turniej aliansowy
« Odpowiedź #27 dnia: Wrzesień 09, 2007, 18:57:17 »
To było ciekawe :) niezły pogrom :D

teraz jestem ciekaw jak F4T4L sobie poradzi...

btw. co ich dziś strzeliło na te Hookbill'e ? :D wyjaśni ktoś ? :D
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 09, 2007, 19:03:57 wysłana przez Gregorius »

misao

  • Gość
Odp: Czwarty turniej aliansowy
« Odpowiedź #28 dnia: Wrzesień 09, 2007, 19:07:50 »
fatal juz chyba przegral

Gregorius

  • Gość
Odp: Czwarty turniej aliansowy
« Odpowiedź #29 dnia: Wrzesień 09, 2007, 19:08:40 »
cholera właśnie widzę, że zmienili rozkład... a niedawno odpaliłem i pomyślałem, że obejżę fatala... lol

tak swoją drogą, cholernie podobają mi się wszelkiego rodzaju reklamy - zajebisty klimacik wprowadzają ^_^

EDIT:

ghehehe i wyszły F.o.F.y na wylot KIA ^_^ - zarąbali własnego Ravena hrhr
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 09, 2007, 19:26:07 wysłana przez Gregorius »

Michieru

  • Gość
Odp: Czwarty turniej aliansowy
« Odpowiedź #30 dnia: Wrzesień 09, 2007, 19:28:51 »
Wygląda na to, że Cruel Intentions lepiej wykorzystali żywcem zerżnięty z BoBa setup niż sam BoB. :)

Gregorius

  • Gość
Odp: Czwarty turniej aliansowy
« Odpowiedź #31 dnia: Wrzesień 09, 2007, 21:57:13 »
o! i teraz rozmawiają nareszcie o ważnej rzeczy imho.

mam nadzieję, że ta pogaducha też będzie w archiwum, bo chciałbym jej od początku usłyszeć.

btw. ten laaag mnie dobija ;/

o LOOOL... ten meczyk był zajebisty!! ^_^ (pandemium vs. terra incognita)
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 09, 2007, 22:22:41 wysłana przez Gregorius »

Sotharr

  • Gość
Odp: Czwarty turniej aliansowy
« Odpowiedź #32 dnia: Wrzesień 09, 2007, 23:47:57 »
Pandemic Legion: epic failure. Myślałem, że walka będzie wyrównana.
Walki Hun vs. Atlas i Hun vs. CI pod względem setupów bardzo przypominały starcie CCP vs. EvETV, które było nagrywane w środę. Setup 2 logistyki, curse i 7 stealth bomberów został ponoć opracowany przez kolesia z CCP, który zajmuje się balansowaniem gry.

LosBekoczoS

  • Gość
Odp: Czwarty turniej aliansowy
« Odpowiedź #33 dnia: Wrzesień 09, 2007, 23:51:45 »
Turniej rewelacja pomimo tego iz niektore walki byly przeciagajaco sie nudne. Wygrala ekipa co umiala wymyslec dobra strategie i nie byla przyzwyczajona do uber faction/officer modolkow ( tutaj upatruje upadku duzych aliansow jak BOB IAC MM - ktore przyzwyczajone sa do uzywania high lvl faction modow).

Spodziewam sie wzrostu cen bazyliszkow i manti :D

Gregorius

  • Gość
Odp: Czwarty turniej aliansowy
« Odpowiedź #34 dnia: Wrzesień 10, 2007, 00:32:12 »
ooj tak... ceny pojda w gore i to solidnie....


cholera a ja jeszcze manticore nie kupiłem :P