Eve Online > Korporacje, Sojusze & Organizacje - dyskusje

IAC - opinie

(1/4) > >>

Yagofish:
Jaka jest wasza opinia na temat alliancu IAC - Interstellar Alcohol Conglomerate?

Były już rozmowy o BoBach, i ciekaw jesem opini na temat IAC

Fizyk:
Witam.

Hmmm. Jedyny IAC jakiego szanuję to Imperial Academy ale to korp nie alliance więc poczekam aż się temat rozwinie.

Pozdrawiam wszystkich obrońców niebieskości

Yagofish:
Zasadniczo należe do IAC od bisko roku, więc znam większe i mniejsze problemy. Może do kilku zagadnień będę mógł się ustosunkować i niektóre opinie zweryfikować. Generalnie chodzi mi właśnie o opinie. Co do określonych tematów czy faktów oczywiście wypowiadają rzecznicy IAC, i niech tak zostanie.

Pozdrawiam

Kitten:
hmm... IAC jest tym czym było ISS w zeszłym roku, banda carebearów wystawiająca bardzą skromną flote w porównaniu do ilości membersów, a w razie wojny polegająca na sojusznikach którzy odwalą brudną robote za was. Co jeszcze moge powiedzieć, macie niepoważne dowództwo w szczególności Tyrrax thorrk co was wkrótce doprowadzi do upadku   :laugh:

Jedyne dobre co moge powiedzieć o IAC to to że dzięki wam ISS przeszło gruntowną przemiane   >:D

PS.
mój post napewno niejest obiektywny jako że niemam szacunku dla tych co zdradzają sojuszników i dobrowolnie stają sie pionkami ruskich

let's the flame begin   :2funny:

Ellaine:
Ja jestem po tej samej stronie mniej wiecej co IAC. Moja osobista oponia jest neutralno-pozytywna, bo nie znam.
Opinia zaslyszana sprzed nieco ponad roku to "zadufane dupki".
Nie tyle oponia co plotka sprzed niecalych 2 lat to "IAC jest nieprzytomnie bogaty jak na malenki teren jaki zajmuje".

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej