Autor Wątek: Czy subskrypcja w $ dalej mozliwa, szukałem wszedzie??  (Przeczytany 8414 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Ludwixx

  • Gość
Czy subskrypcja w $ dalej mozliwa, szukałem wszedzie??
« dnia: Maj 14, 2007, 20:50:11 »
Przeszukałem całe forum, wszystkie tematy dotyczace mojego pytania sa juz staaare i nieaktualne (?).
Wygooglowalem co sie dalo i nie moge znalesc zadnego działającego usa proxy z ssl, może mnie ktos oswiecic- albo chociaz uswiadomic, ze moze nie ma juz mozliwosci zaplacenia w dolarach. Mecze sie juz nad tym ze 3h.
Konto dopiero co po trialu nieoplacane jeszcze jezeli to wazne.

Moze zna ktos jakis inny sposob na zaplacenie w $. Z góry dziekuje za odpowiedz.



A i prosze bez gadek o tym jaki to pomocny jest search i google, szukalem wszedzie chyba. :)

NeX

  • Gość
Odp: Czy subskrypcja w $ dalej mozliwa, szukałem wszedzie??
« Odpowiedź #1 dnia: Maj 14, 2007, 21:07:41 »
Teoretycznie istnieją darmowe proxy ssl. Praktycznie szansa na zalogowanie przez nie jest jak 1:1000000. Jeżeli nie zapłacisz w jakimś serwisie Japan lub US za konto ssl, to zapomnij. Chyba, że często wygrywasz w totolotka, to próbuj dalej ;D

P.S. Zapłać timecodem jak większośc polskich graczy. Będzie tanio i prosto. GTC kup np od kogoś wymienionego w topicu na ten temat, to nie będziesz sie martwił o wiarygodność źródła. Aczkolwiek nie spotkałem się z jakimikolwiek problemami od sprzedających na Allegro, więc wsio ryba od kogo, byle tanio (około 100-120zł za 90-100 dni).
« Ostatnia zmiana: Maj 14, 2007, 21:13:06 wysłana przez NeX »

Xarthias

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 512
  • Spamin' the World
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Xarthias
  • Korporacja: GoonWaffe
  • Sojusz: Goonswarm Federation
Odp: Czy subskrypcja w $ dalej mozliwa, szukałem wszedzie??
« Odpowiedź #2 dnia: Maj 14, 2007, 22:12:07 »
Nie musi być proxy z usa czy japonii... Byle poza europą było.
A gtc to chyba w tej chwili najbardziej opłacalna opcja. Do tego (nie potwierdzone - zasłyszane), jak aktywujesz konto gtc, to potem płatności niezależnie lecą w dolcach... Ale za to nie dam sobie nawet paznokcia uciąć - póki ze dwie trzy osoby nie potwiedzą.
Przedwieczny.

Kalressin

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 453
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: j/w
  • Korporacja: Pewnie nadal Vide :p
  • Sojusz: A gdzie vide jest tak w zasadzie?
Odp: Czy subskrypcja w $ dalej mozliwa, szukałem wszedzie??
« Odpowiedź #3 dnia: Maj 14, 2007, 23:08:35 »
Podobno jak ustawiasz proxy z poza europy to widzisz na stronce euro ale kasuje cie w $. W moim przypadku jednak tak nie bylo o ile pamietam.

Michieru

  • Gość
Odp: Czy subskrypcja w $ dalej mozliwa, szukałem wszedzie??
« Odpowiedź #4 dnia: Maj 15, 2007, 06:26:38 »
Moze zna ktos jakis inny sposob na zaplacenie w $. Z góry dziekuje za odpowiedz.

klik

Płacisz za GTC w dolarach, dowolną kartą płatniczą/kredytową/whatsoever. No chyba, że jesteś kolejnym polaczkiem-troglodytą, który nie skorzysta z tego sposobu w obawie przed rozmową telefoniczną po angielsku (przy pierwszym zamówieniu dzwonią potwierdzić dane).  :coolsmiley: Każde następne zamówienie jest realizowane od kopa - GTC dostajesz na maila zaraz po potwierdzeniu transferu zapłaty przez PayPala.
« Ostatnia zmiana: Maj 15, 2007, 06:30:26 wysłana przez Michieru »

Ezachiel

  • Gość
Odp: Czy subskrypcja w $ dalej mozliwa, szukałem wszedzie??
« Odpowiedź #5 dnia: Maj 15, 2007, 08:41:29 »

klik

Płacisz za GTC w dolarach, dowolną kartą płatniczą/kredytową/whatsoever. No chyba, że jesteś kolejnym polaczkiem-troglodytą, który nie skorzysta z tego sposobu w obawie przed rozmową telefoniczną po angielsku (przy pierwszym zamówieniu dzwonią potwierdzić dane).  :coolsmiley: Każde następne zamówienie jest realizowane od kopa - GTC dostajesz na maila zaraz po potwierdzeniu transferu zapłaty przez PayPala.

Super zajefajne info. Dzienks Michieru !

Gork

  • Gość
Odp: Czy subskrypcja w $ dalej mozliwa, szukałem wszedzie??
« Odpowiedź #6 dnia: Sierpień 07, 2007, 03:12:05 »
Interesuje mnie czy te płatności w dolarach przez proxy ciągle są aktualne.
Account zakładałem z GTC więc teoretycznie powinno liczyć w dolarach z tego co piszecie, ale po skorzystaniu z 5-day-trial w account info pojawił się przy tym czysto teoretyczny wpis: "pobrane 0.000000EUR", więc teraz mam wątpliwości. Acc musze reaktywować kartą bo będzie mnie to kosztować wtedy tylko 9.95 $ lub euro.
Jakiekolwiek info mile widziane.
I sry za nekromancje. :)

Michieru

  • Gość
Odp: Czy subskrypcja w $ dalej mozliwa, szukałem wszedzie??
« Odpowiedź #7 dnia: Sierpień 07, 2007, 04:05:52 »
Ale po cholere komu proxy, jesli mozna po prostu zamowic tc i miec to z glowy... TCkiem mozesz aktywowac triala/reaktywowac konto/cokolwiek, co do oplat bezposrednich - nie jestem pewny. IMO nie warte zachodu, skoro kupno TC to kwestia kilku klikniec.

Dormio

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 3 456
  • Mi'Sie
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Dormio
  • Korporacja: Shocky Industries Ltd.
Odp: Czy subskrypcja w $ dalej mozliwa, szukałem wszedzie??
« Odpowiedź #8 dnia: Sierpień 07, 2007, 12:55:01 »
Możliwa. Wciąż mam 1 konto opłacane w $.
Brak sygnatury w ramach protestu przed czepiaczami...

Gork

  • Gość
Odp: Czy subskrypcja w $ dalej mozliwa, szukałem wszedzie??
« Odpowiedź #9 dnia: Sierpień 07, 2007, 15:17:02 »
Możliwa. Wciąż mam 1 konto opłacane w $.
Dormio, logujesz sie przez proxy przy każdej płatności, czy tylko za pierwszym razem? (czy po prostu liczy ci w $ bo oplaciles GTC za pierwszym razem?)

Michieru i Ireul, nie zrozumieliście mnie. Napisałem przecież, że musze ten jeden raz zaplacić kartą bo przysłali mi "rejoin offert" 9,95 za pierwszy miesiąc (z GTC to oczywiście nie działa). Tak więc nawet jeśli proxy nie zadziała i policzy w euro to mimo wszystko wyjdzie nawet taniej niż na shatteredcrystal.

Xarthias

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 512
  • Spamin' the World
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Xarthias
  • Korporacja: GoonWaffe
  • Sojusz: Goonswarm Federation
Odp: Czy subskrypcja w $ dalej mozliwa, szukałem wszedzie??
« Odpowiedź #10 dnia: Sierpień 07, 2007, 16:07:55 »
Ja też dostałem tego rejoina i nie, nie da się go przełączyć w $ - tak jak Ire napisał, ważna jest pierwsza płatność, a oferty te dostały tylko osoby, które kiedyś opłaciły chociaż jeden miesiąc.
Swoją drogą nawet w euro opłaca się pociągnąć kartą tą ofertę, a potem się jedzie na tc kupionych za $, nie ma co kombinować.
Przedwieczny.

Gork

  • Gość
Odp: Czy subskrypcja w $ dalej mozliwa, szukałem wszedzie??
« Odpowiedź #11 dnia: Sierpień 07, 2007, 16:16:03 »
Ireul-> pierwsza płatność była w GTC.

Xarthias-> wiem, że w euro też się opłaci, ale w dolarach opłaca się jeszcze bardziej. Narazie jeszcze pokombinuje, tylko nie wiem jak, co i od czego zacząć. :)
Jeśli rzeczywiście pierwsza płatność się liczy to nie ma co szukać proxy (zakładając, że na 100% GTC=dolary).


Btw Zmienialiście np kraj w account info na US? Dziwnie to wyjdzie imo Polska, a z USA się łączy. :) 

Voulture

  • Gość
Odp: Czy subskrypcja w $ dalej mozliwa, szukałem wszedzie??
« Odpowiedź #12 dnia: Sierpień 07, 2007, 16:38:11 »
To chyba chodzi o narodowość, nie język czy miejsce zamieszkaina.

Dormio

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 3 456
  • Mi'Sie
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Dormio
  • Korporacja: Shocky Industries Ltd.
Odp: Czy subskrypcja w $ dalej mozliwa, szukałem wszedzie??
« Odpowiedź #13 dnia: Sierpień 08, 2007, 12:53:47 »
Dormio, logujesz sie przez proxy przy każdej płatności, czy tylko za pierwszym razem? (czy po prostu liczy ci w $ bo oplaciles GTC za pierwszym razem?)
Nie loguję się przy płatnościach... po co ? Nie płacę GTC.
Jedno konto mam na €, drugie na $. Przy pierwszej płatności (zakładanie konta ?) musisz być na proxy w USA, potem nie da się zmienić (z € na $). Koledzy już to napisali - liczy się pierwszy wybór.
Brak sygnatury w ramach protestu przed czepiaczami...

Goomich

  • Gość
Odp: Czy subskrypcja w $ dalej mozliwa, szukałem wszedzie??
« Odpowiedź #14 dnia: Sierpień 08, 2007, 13:24:55 »
Da się.

Gork

  • Gość

Goomich

  • Gość
Odp: Czy subskrypcja w $ dalej mozliwa, szukałem wszedzie??
« Odpowiedź #16 dnia: Sierpień 08, 2007, 14:50:42 »
Nie mam pojęcia. :)
Na drugim koncie w Eve miałem opłaty kartą, potem w długi weekend skończyła mi się subskrybcja i kasa na koncie (bankowym).
Przelew wysłany w sobotę nie doszedł do wtorku, czy nawet środy, więc kupiłem TC (na 3 miesiące), w czerwc) bank skasował mi kartę, nową wpisałem ze dwa tygodnie temu i mam tam już w juro.

Na mainie przez ten cały czas opłaty szły bez żadnych zgrzytów i pomimo zmiany karty dalej mam dolary. :)

NeX

  • Gość
Odp: Czy subskrypcja w $ dalej mozliwa, szukałem wszedzie??
« Odpowiedź #17 dnia: Sierpień 08, 2007, 14:54:37 »
Do zmiany regionu powinno wystarczyć zalogowanie się via jakieś proxy USA, Japan etc, a następnie updejtowanie danych karty kredytowej. Gdyby nie chciało zrobić update takich samych danych, to w sumie można nawet jakieś bzdury w numer wpisać, a po kilku minutach poprawić na prawidłowy numer karty kredytowej. We wszystkich systemach automatycznie dowalających region euro udaje się w ten sposób przenieść dane na US.