Autor Wątek: Kupowanie TC w SHATTERED CRYSTAL  (Przeczytany 3140 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Canyon

  • Gość
Kupowanie TC w SHATTERED CRYSTAL
« dnia: Sierpień 08, 2007, 22:42:02 »
Witam
Mam pytanie dotyczące kupowania time code w SHATTERED CRYSTAL (link na głównej stronie Centrala Eve Polska)

Czy tam się trzeba zarejestrować, żeby kupić kod, czy po prostu dodajemy od razu do
"koszyka" i potem wybieramy rodzaj płatności (w moim wypadku VISA) i potem przekierowuje nas do paypal???

w jaki sposób otrzymam potem kod?

dzięki za odp.

pozdrawiam
« Ostatnia zmiana: Sierpień 09, 2007, 07:02:56 wysłana przez Canyon »

Gork

  • Gość
Odp: Kupowanie TC w STARGATE CRYSTAL
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpień 09, 2007, 01:11:09 »
Jeśli chodzi o Shattered Crystal to tak, najpierw musisz założyć account.  Dodatkowo w tym akurat sklepie zrobili takie udziwnienie w postaci potwierdzenia danych telefonicznie (jednorazowo na początku).

Czornomorec

  • Gość
Odp: Kupowanie TC w SHATTERED CRYSTAL
« Odpowiedź #2 dnia: Sierpień 17, 2007, 17:07:46 »
Ja jeszcze moge ci dopowiedzieć żebyś sie przygotował na dziwaczne pytania  jak juz sie dodzwonią (do mnie udało im sie za 2 razem, a za tym co sie nie dodzwonili poprostu skasowali moje zamówienie). Najpierw po potwierdzeniu samego faktu zamawiania gość zapytał sie mnie jaki jest numer autostrady, która prowadzi do mojego miasta - jak odpowiedziałem, że żadnej nie ma zapanowała chwila ciszy  :o  ale po chwili gość sie otrząsnął i zapytał o najbliższą szkołę, potem o kościół i tyle. Tak ze jak nie masz ochoty na tego typu pogadanke pop angielsku to bierz z www.evetimecode.com

pticu

  • Gość
Odp: Kupowanie TC w SHATTERED CRYSTAL
« Odpowiedź #3 dnia: Sierpień 17, 2007, 21:24:39 »
LOL, mi tez dzwonili z evetimecode jak zamowilem, chcieli koniecznie gadac z zona, bo na nia jest konto paypal i jest to jakby weryfikacja adresu zamieszkania, pytania owszem i durne, ulica, najblizsze miasto, ale tak szybko gadal ze nie zdazylismy zalapac o co mu chodzi i wq sie i kupilem kody na battleclinic :)

Alnus Incana

  • Gość
Odp: Kupowanie TC w SHATTERED CRYSTAL
« Odpowiedź #4 dnia: Kwiecień 15, 2008, 20:53:54 »
Najpierw po potwierdzeniu samego faktu zamawiania gość zapytał sie mnie jaki jest numer autostrady, która prowadzi do mojego miasta - jak odpowiedziałem, że żadnej nie ma zapanowała chwila ciszy  :o  ale po chwili gość sie otrząsnął i zapytał o najbliższą szkołę, potem o kościół i tyle.

Miałem to samo  ;D Najpierw spytał o autostradę, a na odpowiedź "I doubt if there is any" spytał o najbliższą dużą ulicę. Potem już tylko o najbliższe lotnisko i tyle mu wystarczyło.

korpusz

  • Gość
Odp: Kupowanie TC w SHATTERED CRYSTAL
« Odpowiedź #5 dnia: Kwiecień 15, 2008, 22:53:51 »
Konto nie jest wymagane, pytalem tego zioma co do mnie dzwonil. A pytania rzeczywiscie maja z dupy na pytanie o autostrade odpowiedzialem, we dont have highweys in poland, potem o szpitale pytal itp itd. ale poszlo gladko :)

Co do samego konta to dostajesz je po pierwszym zakupie, jednak nie jest ono Ci do niczego potrzebne, jest to pozostałość po czasach gdy było potrzebne. Takie informacje uzyskałem od kolesia co mnie weryfikował.