Autor Wątek: Co jest super vs czego wam brakuje w Eve  (Przeczytany 14837 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

toster

  • Gość
Odp: Co jest super vs czego wam brakuje w Eve
« Odpowiedź #35 dnia: Lipiec 30, 2007, 20:43:05 »
Xarthias spokojnie bez pospiechu, nie bez przyczyny nie ma infa na stronie ccp i nie bez przyczyny nic nie mowie. Teorie konspiracyjne itd sa ostatnio polularne jednakze nie lubuje sie w nich. Gdybym zbieral informacje statystyczne prosciej byloby mi wrzucic info na kilka for zwiazanych z gra i napisac to wprost.

Co do firmy to nie jest nic tajne w koncu podalem moj adres mailowy do firmy a nie na onecie czy innym portalu wiec nie ma tajemnicy.

To ze gralem w Eve ~tydzien nie ma w tej chwili zadnego znacznia, bo zbieram informacje ktore zostana wykozystane niebawem i nie ja bede nad nimi pracowal co latwo skojarzyc po moim poprzednim temacie.

Kurde bede musial prosic o podwyzke za takie katusze jakie ja musze przechodzic ;P

Alibaba

  • Gość
Odp: Co jest super vs czego wam brakuje w Eve
« Odpowiedź #36 dnia: Lipiec 31, 2007, 05:50:20 »
No tak, firma produkujaca gry na tel. komorkowe. Polacy w tym ostatnio przoduja (to stwierdzenie faktu nie ironia).
Ale czemu u licha uznaliscie za celowe ukrywac nazwe firmy. Tego jeszcze nie grali. Rozumiem ukrywanie szczegolow projektu, daty wydania i ceny. Ale nazwy firmy? :uglystupid2: Co ciekawsze o ile przyjac ze specjalizacji nie zmieniacie (czego nie wykluczam, inaczej byscie programistow znajacych OpenGL i DX nie szukali) to dopiero teraz widac jak bezsensowne byly nasze odpowiedzi. Bo albo robicie program do sterowania niektorymi aspektami eve poprzez komorke (np. produkcja czy skillami) albo tworzycie zrecznosciowke oparta o fabule eve. Nie wiem, nie wnikam, korzystac raczej nie bede ( choc jesli to ta pierwsza mozliwosc to pewnie spora grupa osob sie ze szczescia posika). W kazdym razie zakladam ze pewnie trafiam blisko. Dlatego nie sadze by interesowalo was ze bookmarkow niema widocznych, asset sie zacina, overview szaleje i tym podobne perelki z waszego punktu widzenia nieistotne. Zaczynam tez rozumiec twoje zainteresowanie bardziej plusami niz minusami interfejsu. No ale coz jakie pytanie taka odpowiedz. Jak uznacie za stosowne zadac bardziej konkretne pytania to i odpowiedz bedzie lepsza. W kazdym razie dochodze do konkluzji, ze nijak nie mozemy liczyc na to, ze zmiany jakie proponujemy zostana przez CCP rozpatrzone, dopuki sami sie tym nie zajmiemy, wlasnie przez umieszczenie tego na eve online. A watek jest bardzo fajny i w mojej opini powinien byc staly, mozna by go nawet o mechanike rozszezyc. I powoli ,z umiarem przemycac to na oficjal.
« Ostatnia zmiana: Lipiec 31, 2007, 06:13:21 wysłana przez Alibaba »

vulor

  • Gość
Odp: Co jest super vs czego wam brakuje w Eve
« Odpowiedź #37 dnia: Lipiec 31, 2007, 08:25:51 »
A watek jest bardzo fajny i w mojej opini powinien byc staly, mozna by go nawet o mechanike rozszezyc. I powoli ,z umiarem przemycac to na oficjal.
Epicki whinethread

Fizyk

  • Gość
Odp: Co jest super vs czego wam brakuje w Eve
« Odpowiedź #38 dnia: Lipiec 31, 2007, 08:32:29 »
Ostatnie posty miały jak przypuszczam dla ciebie największą wartość. Bo taka jest społeczność EVE ( w większości ) inteligentna jak cholera - szukała, szukała i znalazła w twoich prośbach ' drugie dno ', nawet jeśli z tego ' drugiego dna ' sam sobie jeszcze nie zdajesz sprawy ;)

Pozdrawiam

Ellaine

  • Gość
Odp: Co jest super vs czego wam brakuje w Eve
« Odpowiedź #39 dnia: Lipiec 31, 2007, 08:35:03 »
Sa od tego 3 fora na oficjalu - ships and modules, game development i features and ideas. Devowie je regularnie czytaja i po 1 do 4 lat, reaguja.

sepa

  • Gość
Odp: Co jest super vs czego wam brakuje w Eve
« Odpowiedź #40 dnia: Lipiec 31, 2007, 11:48:57 »
A jo bych do tego co zeście napisali (bo słuszne zaprawdę idee głosicie) dodoł jeszcze rozwinięcie Broadcastów - brak mi guzika 'system (xxx) clear', 'jump in (xxx)', jakiegoś konkretnego migania tych rozkazów (nie widać tego zazwyczej). Te xxx by sie mogło samo of coz wypełniać.

Często ostatnio lotom jako scout i prowadza flota indorów etc, i takie cosie by sie przydały. Jo wim, że TS etc, ale jo to chca i koniec.

A no i kicha straszna jest z kontenerami w POS, i z tym, ze nie idzie robić repackage. No i ogolnie zjebali sporo w zarzadzaniu korpem po patchu (teroz trza dać prawa do ruszania kontenerów coby moć je w ogole otwierać np.).
Ogólnie zakładka CORP do zrobienia jeszcze roz, tym razem do porządku, choć trocha pozytywnych zmian widać (latwiej sprawdzić fto kiedy ostatni roz był etc.). Wielki -------------- za corp assets/deliveries kupa tako, że aż strach sie bać. Trza sprawdzać w wallet kaj co leży bo tam sie updatuje, chyba dopiero po DT.
Brak jakiegokolwiek oficjalnego SENSOWNEGO info co jak i po co jest, funkcje sie dublują a niekierych brak (accountant/trader np.), brak uprawnien ino do odbioru zakupów np.

Jak mi sie co wspomni dociepna.
« Ostatnia zmiana: Lipiec 31, 2007, 12:15:31 wysłana przez Francik Zelozko »