Autor Wątek: pomocy!!!  (Przeczytany 16010 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Vexx

  • Gość
Odp: pomocy!!!
« Odpowiedź #35 dnia: Lipiec 25, 2007, 15:44:19 »
Napisalem moze gdzies ze gram na priv serwerach? Ggdybym mial czekac az na privach bedzie nowa rasa mineloby z 2 lata. Xarthias tak trudno czytac ze zrozumieniem ziom?

@Trybiq udalo sie wczoraj polaczyc, zrobilem postac i wszedlem do gry, jakos nie mialem pojecia co mam robic wiec polatalem i poszedlem spac. Dzis jakis nowy patch pobralo i dalej nie chce sie polaczyc. :/  Wyskoczylo "connection to server lost". Nie chce sie tak szybko poddawac, wiem ze gra jest wymagajaca, juz w samych opcjach mozna sie pogubic. :P

Diablo to cRPG lub H'n'S jak kto woli, EVE MMOSS, GW MMO, L2 MMORPG,...

Dziekuje.  ;D

acqiuring bulk data <--- po tym sie ma polaczyc? bo u mnie jakos nie bardzo chce :P

BTW Nie poddam sie!  O0

Trzeba jakies konkretne porty miec odblokowane? Wiem tylko tyle, ze mam poblokowane p2p. :/
« Ostatnia zmiana: Lipiec 25, 2007, 15:59:45 wysłana przez Vexx »

Vexx

  • Gość
Odp: pomocy!!!
« Odpowiedź #36 dnia: Lipiec 25, 2007, 16:03:06 »
Tak Albi, te wszystkie gry sa w jakims stopniu MMORPG ale ludzie powymyslali dla nich bardziej wlasciwsze nazewnictwo zeby powstaly podkategorie.

Jeszcze raz pytam "Trzeba jakies konkretne porty miec odblokowane? Wiem tylko tyle, ze mam poblokowane p2p. :/"

Czekam 10 minut ponad az wyskakuje ze nei moglo sie polaczyc z serwerem. :(

Xarthias

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 512
  • Spamin' the World
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Xarthias
  • Korporacja: GoonWaffe
  • Sojusz: Goonswarm Federation
Odp: pomocy!!!
« Odpowiedź #37 dnia: Lipiec 25, 2007, 16:10:11 »
Napisalem moze gdzies ze gram na priv serwerach? Ggdybym mial czekac az na privach bedzie nowa rasa mineloby z 2 lata. Xarthias tak trudno czytac ze zrozumieniem ziom?
I to jedyny powód? Lol.
A ziomów to sobie u siebie na osiedlu szukaj.

Tak, trzeba mieć odblokowany port tcp 26000.
Przedwieczny.

Vexx

  • Gość
Odp: pomocy!!!
« Odpowiedź #38 dnia: Lipiec 25, 2007, 20:41:22 »
Nie mieszkam na osiedlu. Po chuj mnie wyzywaszod ziomow, a potem gdy ja odpowiem tak jak ty to walisz foche? Do tego nie potrafisz czytac ze zrozumieniem i masz bujna fantazje. Pora dorosnac.

Dzieki za info dotyczace portu.

Jak mnie zestrzelil jakis statek i zostala kapsula to co mam zrobic? :/

NeX

  • Gość
Odp: pomocy!!!
« Odpowiedź #39 dnia: Lipiec 25, 2007, 20:56:53 »
Jak cię zestrzelili, to wracaj podem do stacji. Dostaniesz nowy treningowy ship o ile nie masz tam lepszego i tyle.

Co do ziomów, to wyluzujcie panowie i uznajcie sprawę za niebyłą, bo po pierwsze klimat robi się z dupy wyjęty, a po drugie naprawdę chłopak z ziomami bezpośrednio nie wyjeżdżał, więc nie warto rozdmuchiwać kolejnych postów i to nie jego ponad ich prawdziwą treść. :-\
« Ostatnia zmiana: Lipiec 25, 2007, 20:58:38 wysłana przez NeX »

Vexx

  • Gość
Odp: pomocy!!!
« Odpowiedź #40 dnia: Lipiec 25, 2007, 21:59:05 »
OK spoko nie jestemsmy ziomami i po sprawie. W sumie slucham thrash metalu to kiepski ze mnie by byl ziom. :P

BTW jestem newbie jesli chodzi o ta gre, ale bardzo ladnie wyglada i nawet mi sie podoba. No wiec mam kapsule tylko nie wiem jak wrocic i gdzie mam worocic po nowy statek. :P

pticu

  • Gość
Odp: pomocy!!!
« Odpowiedź #41 dnia: Lipiec 25, 2007, 22:28:44 »
tutorial by ci pomogl ale go olales jak widac :) tak samo jak poleciales tam gdzie cie zabili lecisz na stacje i uzywasz magicznego slowa DOCK (wymowionego przy pelni jednego z ksiezycow) :D

Fedajkin

  • Gość
Odp: pomocy!!!
« Odpowiedź #42 dnia: Lipiec 26, 2007, 07:14:19 »
O mamo... Vexx czy ty aby nie miałeś zrezygnować? Słuchaj nie chcę cię zniechęcać, ale za gre płaci się co mieciąc (lub co 2, 3 miesiące)... tutaj nie załatwisz sprawy crackiem od skryptera... :)

Tak jak napisał Pticu, przerób tutorial... będziesz miał minimum wiedzy aby choć chwilę pograć na trialu.
« Ostatnia zmiana: Lipiec 26, 2007, 07:16:18 wysłana przez Laira »

Vexx

  • Gość
Odp: pomocy!!!
« Odpowiedź #43 dnia: Lipiec 26, 2007, 10:25:16 »
@Pticu przechodze sobie tutoriala wlasnie. Ale to dluuuugie. :P

@Laira nie mam zamiaru sie poddac.

Cytuj
Słuchaj nie chcę cię zniechęcać, ale za gre płaci się co mieciąc (lub co 2, 3 miesiące)... tutaj nie załatwisz sprawy crackiem od skryptera...

O rly? I dont belive!

Ta crack'a do gry przez neta gl & hf
Takie rzeczy, ze sie placi to nie do mnie. Ponad poltorej roku gralem na Teonie server retail L2 i zgadnij co,............................................................. placilem. :/



Fedajkin

  • Gość
Odp: pomocy!!!
« Odpowiedź #44 dnia: Lipiec 26, 2007, 10:57:06 »
ŁAŁ! To z kąd te głupie pytania w temacie o donate? Zachowujesz się tam jakbyś jedynie piraty odwiedzał. No ale skoro nie masz zamiaru poddawać się, to życzę powodzenia... :) oby ci się udało i obyś posmakował miodziku jaki daje ta gra.

Voulture

  • Gość
Odp: pomocy!!!
« Odpowiedź #45 dnia: Lipiec 26, 2007, 12:18:50 »
To nie prawda, że eve to jest gra dla wytrwałych i cierpliwych. Musisz być po prostu leniem z natury :D

Sir Falo

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 314
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Sir Falo
  • Korporacja: Exterminatus
  • Sojusz: Nulli Secunda
Odp: pomocy!!!
« Odpowiedź #46 dnia: Lipiec 27, 2007, 10:49:51 »
Generalnie jak sie nie wie co zrobic to moze sie EVE znudzic szybko. Bo samo latanie nie daje przyjemnosc. Dopiero tworzenie swojego swiata wedle swoich zalozen, tworzenie kontaktow z ludzmi i wzajemna odpowiedzialnosc za to co wspolnie stworzyles. To jest fajne! EVE single to tak na 2 miesiace jest fajna, a potem...

Hastrabull

  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 2 060
    • Zobacz profil
Odp: pomocy!!!
« Odpowiedź #47 dnia: Lipiec 27, 2007, 11:14:04 »
gra jest gra dla wytrwalych. ja po poltora roku nauczylem sie efektywnego mordowania innych :D

trzymam kciuki ;]

btw, tutorial, tutorial to podstawa. i pamietaj, wymysl sobie co chcesz robic i w tym sie specjalizuj. inaczej bedziesz do wszystkiego czyli do niczego :)
Jak masz się tu kogoś bać, to mnie...
buahahaha <- demoniczny śmiech

Ellaine

  • Gość
Odp: pomocy!!!
« Odpowiedź #48 dnia: Lipiec 27, 2007, 11:30:22 »
To nieprawda, Eve jest grą dla (growo) leniwych, którzy mają czas pograć powyżej godziny może raz, może dwa razy w tygodniu, wciskają grę między gotujący się obiad, płaczące dzieci, braną do domu robotę i kursy doszkalające, i chcieliby sobie pograć w MMORPG gdzie mogą coś osiągnąć kombinowaniem i planowaniem a nie cierpliwością i wytrwałością jak w praktycznie wszystkich innych grach MMORPG, gdzie musisz zabicć 1.5 miliona potworów żeby "zacząć grać".

Coriin

  • Gość
Odp: pomocy!!!
« Odpowiedź #49 dnia: Lipiec 27, 2007, 12:00:40 »
True, skąd ja to znam, nalejcie mu piwa... :)

Sir Falo

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 314
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Sir Falo
  • Korporacja: Exterminatus
  • Sojusz: Nulli Secunda
Odp: pomocy!!!
« Odpowiedź #50 dnia: Lipiec 27, 2007, 15:08:24 »
Eee tam, Elanie, no nie przesadzajmy :) Można sie dorobić bardzo fajnie na handlu nie mając czasu na granie, ale nawet produkcja dobra to juz dopiero z uzyciem tego co mozna w 0.0 wydobyc. :) mam racje? A poza tym, jak kto chce rzeczywiscie powalczyc to juz musi miec wiecej czasu.