Autor Wątek: Problemy z logowaniem z konta trial  (Przeczytany 6342 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Alibaba

  • Gość
Problemy z logowaniem z konta trial
« dnia: Czerwiec 27, 2007, 19:33:16 »
Witam.

Mam dziwny problem z zalogowaniem się do gry. Założyłem konto trial. Jednak po odpaleniu klienta wszystkie serwery mają status 'uknown', a connect generuje taki komunikat:

Could not connect to the specified address. Odds are that you have not established an internet connection, the server isn't running, or the server address or port number was wrong.

Problem w tym, że z moim połączeniem wszystko jest ok, nawet firewall zdjąłem. Na początku myślałem, że trafiłem na jakąś przerwę techniczna, jednak to już trwa drugą dobę. Ktoś ma może jakieś pomysły co jest nie tak?
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 27, 2007, 19:34:53 wysłana przez Alibaba »

Ronin

  • Gość
Odp: Problemy z logowaniem z konta trial
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwiec 27, 2007, 19:35:34 »
Jak klient z Cda to sciagaj nowego z strony eveonline. Prawdopodobnie nie masz ostatnich patch a patchy tak daleko w tyl juz w autopatcherze nie ma.

Alibaba

  • Gość
Odp: Problemy z logowaniem z konta trial
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwiec 27, 2007, 19:39:42 »
Klienta pobrałem ze strony eve online, i z tego co doczytałem to najnowsza wersja tzn 33752

Skeer

  • Gość
Odp: Problemy z logowaniem z konta trial
« Odpowiedź #3 dnia: Czerwiec 27, 2007, 20:06:42 »
Zmień konto. Mojemu kumplowi to pomogło.

Sprawdź też, czy logujesz się do serwera Tranquility.

Alibaba

  • Gość
Odp: Problemy z logowaniem z konta trial
« Odpowiedź #4 dnia: Czerwiec 27, 2007, 20:53:24 »
Tak, loguje się na Tranquility. Niestety załorzenie nowego konta nie pomogło. Czy w EVE da się grać z neostrady?

Skeer

  • Gość
Odp: Problemy z logowaniem z konta trial
« Odpowiedź #5 dnia: Czerwiec 27, 2007, 21:12:32 »
Skoro ja mogę...  ::)

Spróbuj przeinstalowac Eve, ew. zrestartować system. Jeśli nie poskutkuje, zwróć się do administracji (Pticu lub Ireul), ja już więcej idei nie mam...  ???

ArchenTheGreat

  • Gość
Odp: Problemy z logowaniem z konta trial
« Odpowiedź #6 dnia: Czerwiec 27, 2007, 21:21:00 »
Na 99% to problem z blokowaniem połączeń przez Neostradę. Proponuję męczyć ich BOK. Jeśli nie chce Ci się walczyć z urzędasami to możesz spróbować tunelować połączenie do jakiejś innej maszyny (np. do kumpla lub firmy). EvE praktycznie nie zużywa pasma tyle tylko, że komputer (i program tunelujący) musi chodzić w godzinach, w których grasz.

No i generalnie odradzam Neostradę jako sposób łączenia się z Siecią. Jak zresztą wszystko co nie daje Ci pełnego dostępu (niefiltrowanego) i publicznego IP. Zapłacisz więcej ale będziesz miał porządny dostęp.

PS. porządny, porządny, porządny, porządny.
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 28, 2007, 00:16:54 wysłana przez ArchenTheGreat »

Voulture

  • Gość
Odp: Problemy z logowaniem z konta trial
« Odpowiedź #7 dnia: Czerwiec 27, 2007, 21:43:51 »
Pożądny? może pożądany :P

Alibaba

  • Gość
Odp: Problemy z logowaniem z konta trial
« Odpowiedź #8 dnia: Czerwiec 27, 2007, 21:45:03 »
Reinstalka nie pomogła, wiec to faktycznie Neo :(
A tak zwanej "pomocy serwisowej" Neo nie ma co męczyć. Próbowałem tego przy innej okazjii, na ogół rżną głupa i twierdzą, że wszystko jest w porzątku albo że nic nie mogą zrobić...
To chyba tyle jeśli chodzi o EVE, dobrze że przynajmniej  WoW dziala na Neo. Troche szkoda bo mi się już troche znudzil.

W każdym razie dzieki wszystkim za odpowiedzi. Pozdrowionka.

Skeer

  • Gość
Odp: Problemy z logowaniem z konta trial
« Odpowiedź #9 dnia: Czerwiec 27, 2007, 22:15:25 »
Na 99% to problem z blokowaniem połączeń przez Neostradę. Proponuję męczyć ich BOK. Jeśli nie chce Ci się walczyć z urzędasami to możesz spróbować tunelować połączenie do jakiejś innej maszyny (np. do kumpla lub firmy). EvE praktycznie nie zużywa pasma tyle tylko, że komputer (i program tunelujący) musi chodzić w godzinach, w których grasz.

No i generalnie odradzam Neostradę jako sposób łączenia się z Siecią. Jak zresztą wszystko co nie daje Ci pełnego dostępu (niefiltrowanego) i publicznego IP. Zapłacisz więcej ale będziesz miał pożądny dostęp.


Ja mam Neo i pomijając, że 2-3 razy na dzień przerwie połączenie, to nie mam z nią żadnych problemów. Do gry w Eve nic nie musiałem konfigurowac specjalnie (podobnie, jak parę osób, które zostały przeze mnie namówione na tę grę), więc gadanie, że Neo coś blokuje, czy się nie sprawdza jest wg mnie pleceniem bzdur  ??? No i wygląda na to, że przepłoszyłeś bogu ducha winnego chętnego  :(

Alibaba

  • Gość
Odp: Problemy z logowaniem z konta trial
« Odpowiedź #10 dnia: Czerwiec 27, 2007, 22:55:43 »
...No i wygląda na to, że przepłoszyłeś bogu ducha winnego chętnego  :(
No może nie aż tak bo napaliłem się na tą grę mocno :) ale faktem jest, że powoli kończą mi się pomysły:(
Może napisze dokładny konfig i coś w nim nie tak wyłowicie. W każdym razie znajdziecie coś, czy nie to i tak stwierdzam, że to forum pod względem pomocy nowym jest dużo lepsze niż te dotyczące wielu innych MMOG.

Konfig jest taki:
Win2000 SP4
Athlon 2500+ 1gb, GF6600gt
Antywir i firewall czasowo odinstalowałem, sprawdzałem z DX9b i 9c i dwoma różnymi driverami.
Klient ver 3.20.33752
Net to Neo 512

Po włączeniu klienta wszystkie serwery mają z miejsca status unknown. Po wprowadzeniu user i pass wyskakuje komunikat:
"Could not connect to the specified address. Odds are that you have not established an internet connection, the server isn't running, or the server address or port number was wrong."
Mam załorzone dwa różne konta i wpisując log i pass na oba mogę sie dostac na stronce EVE online. I tu pierwsze pytanie. Nie znalazłem co prawda nic takiego w ustawieniach kont ale nowe konta wymagają jeszcze jakiejś autoryzacji czy od razu są aktywne?
Zresztą cokolwiek nie wpisuje jako log i pass mam zawsze ten sam komunikat.
I tu drugie pytanie. Jaki komunikat się Wam wyświetla gdy wpiszecie błędny login? Coś w stylu "Incorrect Username" czy ten komunikat który ja mam?
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 27, 2007, 22:57:14 wysłana przez Alibaba »

Alibaba

  • Gość
Odp: Problemy z logowaniem z konta trial
« Odpowiedź #11 dnia: Czerwiec 27, 2007, 23:32:43 »
HA Działa!  :D
Problemem był odinstalowany (!!!) Zone alarm. Zone alarm po deinstalacji zostawia po sobie zamkniete kanały więc deinstalka to najgorsze co można zrobić. Jeśli ktoś ma podobny problem i używa Zone alarm to musi recznie otworzyć potrzebny port. Sorry za zamieszanie i dzieki za pomoc :)

Skeer

  • Gość
Odp: Problemy z logowaniem z konta trial
« Odpowiedź #12 dnia: Czerwiec 27, 2007, 23:37:37 »
 O0

Życzę zlania 40-tu rozbójników  :knuppel2:

Pzdro  :)

Voulture

  • Gość
Odp: Problemy z logowaniem z konta trial
« Odpowiedź #13 dnia: Czerwiec 27, 2007, 23:44:03 »
A juz chcialem pisac, ze niewiem czy eve sie nie krzeczy z windowsem 2000 :)
Ciesze sie i milej gry.

pticu

  • Gość
Odp: Problemy z logowaniem z konta trial
« Odpowiedź #14 dnia: Czerwiec 28, 2007, 00:13:00 »
mi dziala bezproblemowo na w2k sp3 i na xp sp1 :P

pawcioja

  • Gość
Odp: Problemy z logowaniem z konta trial
« Odpowiedź #15 dnia: Lipiec 18, 2007, 17:10:09 »
Witam

Właśnie zaczynam zabawę z EVE i jest kłopot. Założyłem konto trial na które przez przeglądarke moge się spokojnie zalogować. Natomiast jak odpalam klienta gry to znajduje serwer, podaje info ilu graczy, wszystkie patche OK ale niestety nie pasuje login lub hasło. Hasełko i login jest bnkowo OK bo przez strone www na konto bez problemu się loguje. OS to winXP, wyłączone firewale i antywiry.

Czy możecie coś pomóc ?????

pozdrawiam

PawcioJ

NeX

  • Gość
Odp: Problemy z logowaniem z konta trial
« Odpowiedź #16 dnia: Lipiec 18, 2007, 18:28:28 »
Włącz firewalla (jednego :) ) i antyvira, bo to potrzebne programy. Jeżeli używasz domyślnego fire z XP sp2, to wejdź w konfigurację w panelu sterowania i wykasuj ustawienia programów (bedą się pytać ponownie o pozwolenie na połączenie z siecią), lub ręcznie dodaj, lub zmień dostęp EVE.

Pamiętaj, że wyłączenie, lub zwykłe skasowanie przeciętnego firewalla niewiele daje, bo wyłączasz tylko GUI, a nie usługę, a blokady są zapisane często na stałe w rejestrze. Firewalle się deinstaluje z ponownym uruchomieniem systemu aby skasowała się usługa systemowa (Można takie usługi też wyłączać bez kasowania używając narzędzi administracyjnych np aby nie deinstalować programu przed wypróbowaniem nowego). Jeżeli tak nie postępujesz, to potem nieświadomy problemu instalujesz następny firewall, lub antywirus z firewallem i masz niepotrzebne problemy z blokdą połączeń. Wiele antywirusów ma wbudowane firewalle i antyspyware. Użytkownicy nie zdają sobie z tego sprawy i instalują posiadając takowe już w systemie. Potem są właśnie problemy z uruchamianiem programów i gier sieciowych. Do firewalli zaliczają się również nakładki chroniące przed fake w p2p i exploitami np PerGuardian, lub Proto. Jeżeli sam sobie z takimi programami nie radzisz, a wiesz, że już kilka instalowałeś, to poproś kogoś obeznanego z siecią aby wyczyścił ci system z pozostałości po nich i / lub udostępnił połączenie dla EVE. W większości przypadków, to rozwiązuje problem połączeń w grach i p2p. Pozostałe kilka procent to blokady na sieci u providera i trzeba się zwrócic o udostępnienie portu dla konkretnej gry.
« Ostatnia zmiana: Lipiec 18, 2007, 18:32:11 wysłana przez NeX »

pawcioja

  • Gość
Odp: Problemy z logowaniem z konta trial
« Odpowiedź #17 dnia: Lipiec 18, 2007, 20:32:17 »
No dobra teraz już coś więcej wiem.

Mam teraz wersje klienta 3.21.34914 a z tego co sie doczytałem to na Tranquility jest potrzebna wersja  34791 i wynika z tego że mam jakąś nowszą wersje niż jest wymagana. W chwili obecnej mam info że incompatybily - dziwne bo poprzednio było OK.

Teraz to już sie pogubiłem  :crazy2: Robie reinstal EVE i zobacze co się będzie działo.



---------------EDIT

Zrobiłem reinstal, instalnołem odpowiedniego patcha i poszło. Nie wiem czy to też miało wpływ ale na windowsowym firewalu dodałem EVE jako zaufany program.   ;D  ;D
Teraz szukam jakiegoś torutoriala i podpowiedzi co do konfiguracji postaci  (tych wszystkich ustawień początkowych) tak aby nie wtopić od początku i wybrać takie ocje aby nie wykluczały mojego stylu gry (wybiore korporacje handlową a bedę chciał piratować - to oczywiście przykład).

 

pozdrawiam
« Ostatnia zmiana: Lipiec 18, 2007, 21:10:06 wysłana przez PawcioJ »

Kalressin

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 453
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: j/w
  • Korporacja: Pewnie nadal Vide :p
  • Sojusz: A gdzie vide jest tak w zasadzie?
Odp: Problemy z logowaniem z konta trial
« Odpowiedź #18 dnia: Lipiec 18, 2007, 21:10:14 »
Pewnie sciagnoles patch testowy z singularity albo multiplicity. Reinstalka w takim przypadku.

Goomich

  • Gość
Odp: Problemy z logowaniem z konta trial
« Odpowiedź #19 dnia: Lipiec 19, 2007, 00:57:53 »
Teraz szukam jakiegoś torutoriala i podpowiedzi co do konfiguracji postaci  (tych wszystkich ustawień początkowych) tak aby nie wtopić od początku i wybrać takie ocje aby nie wykluczały mojego stylu gry (wybiore korporacje handlową a bedę chciał piratować - to oczywiście przykład).

To bez znaczenia.
Wybierz taką rasę, która bedzie ci się podobac, ewentualnie background. Przy atrybutach zrób tak, żebyś miał duzo percepcji i inteligencji, sporo memory i willpowera. Charyzmę olej.