Autor Wątek: JESZCZE JEDNO PYTANKO ODNOŚNIE NOSFERATU  (Przeczytany 3872 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Sawolos

  • Gość
JESZCZE JEDNO PYTANKO ODNOŚNIE NOSFERATU
« dnia: Czerwiec 22, 2007, 12:20:12 »
Czy nosferatu działa na Npców? - z tego co zauważyłem wyssać ich nie można do zera, ale czy chociaż mnie przybywa energii? - wiem że to nielogiczne że jeśli ich nie mogę wyssać to też nie powinno mi tej energii przybywać no ale nie daje mi to spokoju - jeśli możecie poradzić to poradzcie.
Tak dla formaloności wożę heavy diminishing power system drain I.

Sawolos

Sawolos

  • Gość
Odp: JESZCZE JEDNO PYTANKO ODNOŚNIE NOSFERATU
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwiec 22, 2007, 12:37:26 »
Własnie ze to pytanie nasunęlo mi sie po wczorajszych testach, założyem dwa nosy i nie odczułem zadnego przypływu energii :).
Musze wsadzić jeszcze wiecej nosów ?
Mój statek to megathron.

Sawolos

Yurioni

  • Gość
Odp: JESZCZE JEDNO PYTANKO ODNOŚNIE NOSFERATU
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwiec 22, 2007, 12:42:08 »
hehe, sam jeszcze nie sprawdziles? :D
owszem, do 0 enpeca nie wyssiesz, ale tobie przybywa
owszem da sie wyssac npca do 0 :D troche to trwa ale da sie :)

Sawolos

  • Gość
Odp: JESZCZE JEDNO PYTANKO ODNOŚNIE NOSFERATU
« Odpowiedź #3 dnia: Czerwiec 22, 2007, 12:45:00 »
Ooooooo - to ciekawe - założe parę nosów dzisiaj na 1 npca i sprawdze czy mu się maszyneria wyłączy :)

Sawolos

Yurioni

  • Gość
Odp: JESZCZE JEDNO PYTANKO ODNOŚNIE NOSFERATU
« Odpowiedź #4 dnia: Czerwiec 22, 2007, 12:46:16 »
Ooooooo - to ciekawe - założe parę nosów dzisiaj na 1 npca i sprawdze czy mu się maszyneria wyłączy :)

Sawolos
nie wylaczy sie ale tobie przestanie przybywac capa :)

Albion

  • Gość
Odp: JESZCZE JEDNO PYTANKO ODNOŚNIE NOSFERATU
« Odpowiedź #5 dnia: Czerwiec 22, 2007, 12:48:41 »
To dziala odrobine inaczej ;)

Mozesz nosowac przeciwnika NPC i zabierac mu capa (dodaje go tobie), mozesz tez wyssac go do zera (tak ze przestanie ci dodawac capa), jednak nie da sie "wylaczyc" npc ;p zawsze bedzie w ciebie strzelal i naprawial sie gdyz skrypt naprawiacia sie dziala odrobine inaczej niz w zwyklych statkach graczy ;p npc nie wlancza boostera czy tez lara on ma % szanse na naprawe co okreslony czas.

Sawolos

  • Gość
Odp: JESZCZE JEDNO PYTANKO ODNOŚNIE NOSFERATU
« Odpowiedź #6 dnia: Czerwiec 22, 2007, 12:55:45 »
Albion - dzieki za wyczerpującą odpowiedz - super.
  Mozesz jeszcze ewentualnie doradzic ile trzeba ich wozić ze sobą zeby przyrost energii był wyraźny?

Sawolos

Albion

  • Gość
Odp: JESZCZE JEDNO PYTANKO ODNOŚNIE NOSFERATU
« Odpowiedź #7 dnia: Czerwiec 22, 2007, 13:24:54 »
Albion - dzieki za wyczerpującą odpowiedz - super.
  Mozesz jeszcze ewentualnie doradzic ile trzeba ich wozić ze sobą zeby przyrost energii był wyraźny?

Sawolos

Jak zawsze wszystko zalezy od : statku / skilli / fita :d
To niestety musisz sam przetestowac na swoim statku z twoimi skilami ;p
Z wlasnego doswiadczenia moge powiedziec ze 2 nosy sa wystarczajace nie odrobisz na nich co prawda calosci energii zuzytej na cykl trwania nosa ale powiedzmy 50% tego co zuzyles (uwzgledniam hardy, aktywowany naprawiarek, ew bron zjadajaca przezywalne ilosci capa [na bank nie podla ammarska technologie ;p]).
Ponadto zamontowanie 2 nosow daje ci wzgledna ilosc hi-slotow dzieki czemu nie spada ci zatrwazajaco dps a w niektorych statkach (np. znienawidzony raven ;p :D) jest to jedyne sensowne wyjscie "uzupelniajace hi-sloty" (no zawsze mozesz wlozyc tam neutralizatory ino ze te maja jakikolwiek sens w walce pvp).
Pamietaj tez ze zassysanie energii z wrogiego npc statku ma w zasadzie jakikolwiek sens dopiero przy bs'ach mniejsze statki zwyczajnie zbyt szybko zostaja na 0 capa i nic ci nie przybywa (ok. 2-4 uzyc noskow i sa zazwyczaj puste).

Xarthias

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 512
  • Spamin' the World
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Xarthias
  • Korporacja: GoonWaffe
  • Sojusz: Goonswarm Federation
Odp: JESZCZE JEDNO PYTANKO ODNOŚNIE NOSFERATU
« Odpowiedź #8 dnia: Czerwiec 22, 2007, 13:31:16 »
Na Megasa (bo jak pisałeś - nim właśnie latasz) to max 1 NOS. A i na niego szkoda miejsca, lepiej launcherka wsadzić. Jak brakuje capa, to w med pakujesz capacitor recharger i bateryjki 800 i luz. No i skille do capa trzeba wymaksować, nie ma że boli :)
Imo.
Przedwieczny.

ArchenTheGreat

  • Gość
Odp: JESZCZE JEDNO PYTANKO ODNOŚNIE NOSFERATU
« Odpowiedź #9 dnia: Czerwiec 22, 2007, 13:32:59 »
NPC ma dość mało energii i szybko wyssiesz go do zera. Nie spowoduje to jednak, że przestanie strzelać. Co do tankowania to według CCP w jednym z patchy wprowadzili zmianę pozwalającą osłabić tank NPC przez NOS ale jakoś nigdy nie chciało mi się sprawdzić czy to działa.

Ellaine

  • Gość
Odp: JESZCZE JEDNO PYTANKO ODNOŚNIE NOSFERATU
« Odpowiedź #10 dnia: Czerwiec 22, 2007, 13:38:13 »
Ja tam NOSuje glownie NPCe do ktorych aktualnie strzelam, dzieki temu nie przejmuje sie tym ze po paru cyklach sa puste, bo po paru cyklach ich nie ma, i nie musze pamietac, ktore sa puste :)

Na Domim spokojnie podtrzymuje wiecznego tanka dzieki 4 cap rechargerom II w med na misje, dzieki czemu moge sobie zostawic statek AFK na misjach ktore znam (i wiem czy mi sie zespawnuje cos za duzego do stankowania afk czy nie).

Megas bylby szczesliwy majac np assault launchera do zabijania malego robactwa.

litestep

  • Gość
Odp: JESZCZE JEDNO PYTANKO ODNOŚNIE NOSFERATU
« Odpowiedź #11 dnia: Czerwiec 23, 2007, 10:06:43 »
Przynajmniej w quick ficie NOSy mają współczynniki zmniejszające szanse na regeneracje NPC np o 6% (modyfikator 0.94) ale wątpię by komukolwiek chciało się sprawdzać czy to działa :)

NeX

  • Gość
Odp: JESZCZE JEDNO PYTANKO ODNOŚNIE NOSFERATU
« Odpowiedź #12 dnia: Czerwiec 23, 2007, 13:22:53 »
Działa :P
W zasadzie jedynym powodem dla, którego zacząłem zakładać NOSy na misje był jakiś NPC, który naprawiał się szybciej niz ja go spawałem. Poleciaem sobie AFem na misje lev3 i było powolutku strasznie. Jeden mały NOS przywrócił równowagę i można było ubić NPCa smallami.

P.S. Co do Amarrskiej technologi, to n ie zauważyłem nadmiaru negatywów, lepiej mi się beam lasery podobają niż raile u mojego, starego Gallenciaka ;D

Loc0

  • Gość
Odp: JESZCZE JEDNO PYTANKO ODNOŚNIE NOSFERATU
« Odpowiedź #13 dnia: Czerwiec 23, 2007, 16:12:17 »
jak kiedys latalem na misjie w megasie na blasterach to na hi uzywalem 7xneutron II i jakiejs faction smartbomby na male smieci do tego bateryjki 800 i bylo ok - nie widze wiekszego sensu uzywania nosa na misjach

Ellaine

  • Gość
Odp: JESZCZE JEDNO PYTANKO ODNOŚNIE NOSFERATU
« Odpowiedź #14 dnia: Czerwiec 23, 2007, 17:13:28 »
sens NOSa w misjach jest jesli np potrzebujesz wiecej capa niz Ci sie regeneruje.