Autor Wątek: Koniec Goonsow (?)  (Przeczytany 11952 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Hastrabull

  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 2 060
    • Zobacz profil
Koniec Goonsow (?)
« dnia: Maj 30, 2007, 07:23:30 »
http://myeve.eve-online.com/ingameboard.asp?a=topic&threadID=528658
moje marzenia sie ziscily :)

a tak na serio, co o tym sadzicie?
Jak masz się tu kogoś bać, to mnie...
buahahaha <- demoniczny śmiech

Ellaine

  • Gość
Odp: Koniec Goonsow (?)
« Odpowiedź #1 dnia: Maj 30, 2007, 09:01:44 »

Thread Locked
 
You are trying to post to a locked thread
CONCORD has been notified
 
Continue

LosBekoczoS

  • Gość
Odp: Koniec Goonsow (?)
« Odpowiedź #2 dnia: Maj 30, 2007, 09:23:00 »
Ja sadze ze jak jeszcze chwile ccp pogra tak jak gra ludziom na nerwach to bedzie graczy tyle ile liczy bob + koledzy + pieski boba. Bo jesli ccp nie widzi ze zaczyna pedzic jednokierunkowa slepa uliczka to znaczy ze kolesiostwo/zagrania ponizej pasa zostaja w stalym repertuarze.

Asoth

  • Gość
Odp: Koniec Goonsow (?)
« Odpowiedź #3 dnia: Maj 30, 2007, 09:36:07 »
Wygląda na to że trzeba forum eve-online przeglądać przed 8:00 czyli zanim moderatorzy do pracy przyjdą...

 Cytujcie ciekawe posty następnym razem.

Tynstar

  • Gość
Odp: Koniec Goonsow (?)
« Odpowiedź #4 dnia: Maj 30, 2007, 10:37:57 »
jeszcze troche i bobki z hasem beda graly w eve  ;D ;D ;D

Raan Kern

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 863
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Raan Kern
  • Korporacja: GBTeam
  • Sojusz: C0VEN
Odp: Koniec Goonsow (?)
« Odpowiedź #5 dnia: Maj 30, 2007, 11:56:27 »
Jakieś info co tam napisali?
Raan Kern - The Sleepkamper
[GBT] Gang Bang Team


Goomich

  • Gość
Odp: Koniec Goonsow (?)
« Odpowiedź #6 dnia: Maj 30, 2007, 12:39:49 »
Forum jest zaspamowane przez goonsów, więc pewnie chodzi o to, że CCP złożyło pozem przeciwko goonsom i ci się rozwiązują.

Ellaine

  • Gość
Odp: Koniec Goonsow (?)
« Odpowiedź #7 dnia: Maj 30, 2007, 12:42:13 »
Pozew? Przeciwko ingame organisation?

Sotharr

  • Gość
Odp: Koniec Goonsow (?)
« Odpowiedź #8 dnia: Maj 30, 2007, 12:42:30 »
W linkowanym poście mittani napisał mniej więcej, że wobec zachowania ccp rezygnuje i przekazuje funkcję ceo goonsów remedialowi oraz anuluje subskrypcje swoich kont.

Mikker

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 177
    • Zobacz profil
    • Pink Bunnies Killboard
  • Imię postaci: Mikker
  • Korporacja: Pink Bunnies
  • Sojusz: Emeryt
Odp: Koniec Goonsow (?)
« Odpowiedź #9 dnia: Maj 30, 2007, 12:45:14 »
"Due to the recent threats of legal action from CCP, Goonfleet and subsequently Goonswarm alliance has decided to disband."
Cytat z posta ..tia ccp naslalo na goonsow prawnikow.Czlowiek ktory zrobil filmiki goonsow ktore mozna obejrzec na youtube  napisal na forum ze na niego tez  prawnikow naslali za robienie tychze filmikow bez zgody CCP.

Megamas

  • Gość
Odp: Koniec Goonsow (?)
« Odpowiedź #10 dnia: Maj 30, 2007, 13:38:42 »
hmm a dobre filmiki robil, ale to dziwne, ani nie czerpal z nich korzysci majatkowych ani w jakis komercyjny sposob do promowania czegos poza EVE nie robil i o to sie przyczepili? pozatym w cholere jest filmikow na youtube, zapewne i bobowych i d2 i innych wielkich sojuszy i tych malych tez, to teraz wypadaloby zeby sprawiedliwosc byla taka sama dla wszystkich zeby cpp oskarzylo kazdego kto zrobil filmik eve i umiescil go na youtube

Zolthar

  • Gość
Odp: Koniec Goonsow (?)
« Odpowiedź #11 dnia: Maj 30, 2007, 13:44:56 »
Może ktoś podlinkować chociaż jeden taki filmik ? z tego co słyszę to jest jakiś WTF!?

Ellaine

  • Gość
Odp: Koniec Goonsow (?)
« Odpowiedź #12 dnia: Maj 30, 2007, 13:49:37 »
A Coreli? To dopiero przestepcy. A MC. Paskudni zlodzieje modeli statkow zrobiony przez CCP. Nie mowiac juz o Evolu.
Zenada.
Goonsi moze i sa krzykaczami i szczekaczami, ale IMHO wiele zrobili dla gry. Zrekrutowali wlasnymi kanalami tysiace abonentow ktorzy placa te 15$ miesiecznie CCP. Wyszkolili ich i wyslali do 0.0, gdzie dostarczali rozrywki wielu ludziom w roli celow. Wiki Goonsow bylo bardzo dobrym poradnikiem dla poczatkujacych. Wielka wojna z nimi nie jest chyba najmadrzejszym pomyslem w dziejach CCP.

Raan Kern

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 863
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Raan Kern
  • Korporacja: GBTeam
  • Sojusz: C0VEN
Odp: Koniec Goonsow (?)
« Odpowiedź #13 dnia: Maj 30, 2007, 14:01:41 »
Może ktoś podlinkować chociaż jeden taki filmik ? z tego co słyszę to jest jakiś WTF!?
http://www.shocky.pl/forum/index.php?topic=1873.msg18970#msg18970
http://www.shocky.pl/forum/index.php?topic=839.0
http://www.shocky.pl/forum/index.php?topic=1677.0
http://www.shocky.pl/forum/index.php?topic=840.0

W sumie jedyne czym się różnią od większości filmów eve, to to że nigdzie nie jest pokazane logo CCP, ani EVE.
Raan Kern - The Sleepkamper
[GBT] Gang Bang Team


Xeovar

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 815
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Xeovar Stoner
  • Korporacja: VOLTA
  • Sojusz: C0VEN
Odp: Koniec Goonsow (?)
« Odpowiedź #14 dnia: Maj 30, 2007, 14:08:55 »
Jest devblog ktory dementuje wszystkie te pojebane oskarzenia. Jest w nim tez jasno napisane, ze CCP uwaza ze ta skoordynowana kampania oczerniania byla zaplanowana i wykonana celowo. W tej sytuacji, uwazam ze powinni winnych zabanowac najlepiej hurtem - nasylanie prawnikow to tez dobry pomysl.

Niezaleznie od tego co zrobili goonsi dla eve, zaczynaja dostawac w dupe w grze i zamiast sie tym zajac zaczynaja uprawiac chamski metagaming - ja bym ich zajebal, bo spodowac zdazyli inni. Przykre tez ze sa ludzie, sorry debile, ktorym sie chce robic taki syf. Bo sorry ale to syf, a jak ktos realnie wierzy ze CCP celowo pomaga jakijs konkretnej in-game organizacji to niech sie od razu sie zglosi do Tworek czy innego Kobierzyna.

Choc przy takich sklonnosciach do mitomanii, moze lepiej taka osobe namowic do zastrzelenia kaczki albo dwoch, przynajmniej umrze z pozytkiem......

Tynstar

  • Gość
Odp: Koniec Goonsow (?)
« Odpowiedź #15 dnia: Maj 30, 2007, 15:14:12 »
ale jazda.....mi sie podoba  >:D >:D >:D

Ethel Wynn

  • Gość
Odp: Koniec Goonsow (?)
« Odpowiedź #16 dnia: Czerwiec 21, 2007, 13:15:01 »
. Przykre tez ze sa ludzie, sorry debile, ktorym sie chce robic taki syf. Bo sorry ale to syf, a jak ktos realnie wierzy ze CCP celowo pomaga jakijs konkretnej in-game organizacji to niech sie od razu sie zglosi do Tworek czy innego Kobierzyna.  Choc przy takich sklonnosciach do mitomanii, moze lepiej taka osobe namowic do zastrzelenia kaczki albo dwoch, przynajmniej umrze z pozytkiem......

A ty masz gościu pojęcie o czymkolwiek lol, potrafisz tylko rzuciać gównem na forum. Już widze jakie  masz skłonności po tych twoich wybintych wypowiedziach. Normalnie bym tego nie komentował, ale na takich jak Ty szkoda nawet ammo.
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 21, 2007, 13:43:40 wysłana przez Ethel Wynn »

Xeovar

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 815
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Xeovar Stoner
  • Korporacja: VOLTA
  • Sojusz: C0VEN
Odp: Koniec Goonsow (?)
« Odpowiedź #17 dnia: Czerwiec 21, 2007, 14:13:08 »
. Przykre tez ze sa ludzie, sorry debile, ktorym sie chce robic taki syf. Bo sorry ale to syf, a jak ktos realnie wierzy ze CCP celowo pomaga jakijs konkretnej in-game organizacji to niech sie od razu sie zglosi do Tworek czy innego Kobierzyna.  Choc przy takich sklonnosciach do mitomanii, moze lepiej taka osobe namowic do zastrzelenia kaczki albo dwoch, przynajmniej umrze z pozytkiem......

A ty masz gościu pojęcie o czymkolwiek lol, potrafisz tylko rzuciać gównem na forum. Już widze jakie  masz skłonności po tych twoich wybintych wypowiedziach. Normalnie bym tego nie komentował, ale na takich jak Ty szkoda nawet ammo.

Hahahahahaha. Ale z fajnie zajechales. Flame powyzej nie byl skierowany do nikogo personalnie tylko globalnie do wszystkich - i prawda jest ze wiekszosc ludzi to debile, tylko 5% populacji ma iq powyzej 120 a tylko 50% w okolicach klasyfikujacych ich na rozgarnietych. Z reszta nie trzeba tego udowadniac wystarczy popatrzyc co ludzkosc robi ze swoja jedyna planeta, samymi soba oraz kto nami rzadzi.
Czepiasz sie mojej wypowiedzi ktora celowo byla taka jaka byla, i jak ktos nie rozumie jej znaczenia, to znaczy ze
nie spelnia zadnego z ponizszych warunkow:
a) gral w mmo dluzej niz 2 lata i interesowal sie tworzacymi sie tam ukladami miedzyludzkimi oraz mechanikami spolecznymi
b) ma jakiekolwiek pojecie o socjologii i psychologii tlumow
c) nie jest moherem, zwolennikiem zakladania na glowe kapeluszy z folii aluminiowej, wyborca PISu lub dresem
d) posiada odrobine zdrowego rozsadku i umiejetnosc myslenia i nie ulegania masom.

PS. Nie znam cie, wali mnie kim jestes, i zupelnie nie czaje czemu nagle postanowiles sie dowalic do mnie, jakbym obrazil twoja matke. Widac sie poczuwasz na adresata tej wypowiedzi, a w tym wypadku jest mi niezmiernie przykro.........

PS2. Z tego co wiem to miejsce (centrala) sluzy wlasnie do tego zeby sobie poflejmowac. Co niniejszym acz sporadycznie czynie, jak sie trafi jakis dobry powod - dobry, znaczy nie personalny.

PS3. Od PS2 sa wyjatki, jezeli to ktos personalnie flejmuje np mnie :D

Ellaine

  • Gość
Odp: Koniec Goonsow (?)
« Odpowiedź #18 dnia: Czerwiec 21, 2007, 14:44:04 »
Hahahahahaha. Ale z fajnie zajechales. Flame powyzej nie byl skierowany do nikogo personalnie tylko globalnie do wszystkich
To niezle, bo wygladal jak skierowany do goonsow szerzacych panike ;)

Cytuj
Z reszta nie trzeba tego udowadniac wystarczy popatrzyc co ludzkosc robi ze swoja jedyna planeta,
Postepowanie nieekologiczne zdarza sie tak samo ludziom inteligentnym co nie i inteligencja nie implikuje troski o przyrode, ergo, brak troski o przyrode nie dowodzi powszechnej glupoty :)
Cytuj
samymi soba
Postepowanie nieetyczne zdarza sie tak samo ludziom inteligentnym co nie i inteligencja nie implikuje troski o innych ludzi ani o siebie, ergo brak troski o ludzi nie dowodzi powszechnej glupoty :)
Cytuj
oraz kto nami rzadzi.
Glupie decyzje i poglady polityczne zdarzaja sie prawie tak samo ludziom inteligentnym co nie i inteligencja nie implikuje politycznej intuicji i wlasciwych wyborow, ergo, nawet gryby rzadzily nami trole bagienne, nie dowodziloby to powszechnej glupoty :)

Owszem ludzie sa generalnie glupi, ale Twoja argumentacja to popierajaca też  :crazy2:

Ethel Wynn

  • Gość
Odp: Koniec Goonsow (?)
« Odpowiedź #19 dnia: Czerwiec 21, 2007, 21:43:09 »

PS. Nie znam cie, wali mnie kim jestes, i zupelnie nie czaje czemu nagle postanowiles sie dowalic do mnie, jakbym obrazil twoja matke. Widac sie poczuwasz na adresata tej wypowiedzi, a w tym wypadku jest mi niezmiernie przykro.........

bo lubie sobie poflejmować ? :D



Aeon Horax

  • Gość
Odp: Koniec Goonsow (?)
« Odpowiedź #20 dnia: Czerwiec 21, 2007, 21:58:20 »

PS. Nie znam cie, wali mnie kim jestes, i zupelnie nie czaje czemu nagle postanowiles sie dowalic do mnie, jakbym obrazil twoja matke. Widac sie poczuwasz na adresata tej wypowiedzi, a w tym wypadku jest mi niezmiernie przykro.........

bo lubie sobie poflejmować ? :D




Witamy kolejnego uswiadomionego uzyszkodnika eve-centrala.pl   :( :( :(

vulor

  • Gość
Odp: Koniec Goonsow (?)
« Odpowiedź #21 dnia: Czerwiec 21, 2007, 22:16:01 »

PS. Nie znam cie, wali mnie kim jestes, i zupelnie nie czaje czemu nagle postanowiles sie dowalic do mnie, jakbym obrazil twoja matke. Widac sie poczuwasz na adresata tej wypowiedzi, a w tym wypadku jest mi niezmiernie przykro.........

bo lubie sobie poflejmować ? :D

To ciągnij flejma dalej.
Po cholerę w drugim poście przyznajesz, że pierwszy był tylko dla flejma?
Już Ci się flejm znudził?

Voulture

  • Gość
Odp: Koniec Goonsow (?)
« Odpowiedź #22 dnia: Czerwiec 21, 2007, 22:17:52 »
Flejmowanie kogos, kogo nie znam to jak adane z altem.
Nabij troche postow, dolacz do centralowego community i bedzie to jakos wygladalo :)

Ellaine

  • Gość
Odp: Koniec Goonsow (?)
« Odpowiedź #23 dnia: Czerwiec 21, 2007, 22:33:42 »
Wlasnie, jak sie wtopisz w community, bedziesz mogl flamowac chocby i sam siebie i wszyscy przyjma to ze zrozumieniem, a nawet uznaniem ;)

future

  • Gość
Odp: Koniec Goonsow (?)
« Odpowiedź #24 dnia: Czerwiec 22, 2007, 00:58:36 »
Może to trzeba zapisać w regulaminie forum???  >:D

Blutbart

  • Gość
Odp: Koniec Goonsow (?)
« Odpowiedź #25 dnia: Czerwiec 22, 2007, 08:49:34 »
Ciekawe, czy się wtopiłem?

Ellaine

  • Gość
Odp: Koniec Goonsow (?)
« Odpowiedź #26 dnia: Czerwiec 22, 2007, 09:34:08 »
Napisz cos debilnego i zobacz czy Ci przyklasną ;)

Voulture

  • Gość
Odp: Koniec Goonsow (?)
« Odpowiedź #27 dnia: Czerwiec 22, 2007, 10:49:46 »
Najlepiej jakas ankiete.

future

  • Gość
Odp: Koniec Goonsow (?)
« Odpowiedź #28 dnia: Czerwiec 22, 2007, 11:23:56 »
E tam, po co będzie powtarzał pomysły innych? Niech lepiej wymyśli coś innego - konkurs na najglupszego forumowicza,  albo coś w tym stylu  :P

Ethel Wynn

  • Gość
Odp: Koniec Goonsow (?)
« Odpowiedź #29 dnia: Czerwiec 23, 2007, 16:22:54 »
PS2. Z tego co wiem to miejsce (centrala) sluzy wlasnie do tego zeby sobie poflejmowac. Co niniejszym acz sporadycznie czynie, jak sie trafi jakis dobry powod - dobry, znaczy nie personalny.
PS3. Od PS2 sa wyjatki, jezeli to ktos personalnie flejmuje np mnie :D

są jeszcze jakieś wyjątki? A może ich ilość jest zależna od rangi ? :)

Xeovar

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 815
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Xeovar Stoner
  • Korporacja: VOLTA
  • Sojusz: C0VEN
Odp: Koniec Goonsow (?)
« Odpowiedź #30 dnia: Czerwiec 24, 2007, 12:12:42 »

Cytuj
Z reszta nie trzeba tego udowadniac wystarczy popatrzyc co ludzkosc robi ze swoja jedyna planeta,
Postepowanie nieekologiczne zdarza sie tak samo ludziom inteligentnym co nie i inteligencja nie implikuje troski o przyrode, ergo, brak troski o przyrode nie dowodzi powszechnej glupoty :)
Cytuj
samymi soba
Postepowanie nieetyczne zdarza sie tak samo ludziom inteligentnym co nie i inteligencja nie implikuje troski o innych ludzi ani o siebie, ergo brak troski o ludzi nie dowodzi powszechnej glupoty :)
Cytuj
oraz kto nami rzadzi.
Glupie decyzje i poglady polityczne zdarzaja sie prawie tak samo ludziom inteligentnym co nie i inteligencja nie implikuje politycznej intuicji i wlasciwych wyborow, ergo, nawet gryby rzadzily nami trole bagienne, nie dowodziloby to powszechnej glupoty :)

Owszem ludzie sa generalnie glupi, ale Twoja argumentacja to popierajaca też  :crazy2:

Ok, mozna polemizowac ze ludz inteligentny takze bedzie cznial na planete, rzady tudziez wlasne zdrowie i osobe. Czesto z jakis tam konkretnych, a takze niefajnych, powodow jak np. zadza wladzy czy mamony.
Jednakze, posiadanie inteligencji na poziomie podstawowym jest warunkiem koniecznym (acz czesto niewystarczajacym) zeby sie zastanowic nad tym, wtf sie dzieje w okolicy.
A dowodem na debilizm populacji sa testy na inteligencje. Nagrody darwina. 90% zawartosci internetu. I kilka innych rzeczy.

Czepiasz sie :P

Ellaine

  • Gość
Odp: Koniec Goonsow (?)
« Odpowiedź #31 dnia: Czerwiec 24, 2007, 13:34:57 »
E tam :)
Można być nieekologicznym ze szlachetnych pobudek. Np - albo będziemy ograniczać emisję dwutlenku węgla albo tysiące ludzi w rządzonym przez nas regionie nie będzie miało pracy i co do garnka włożyć.

Można być porażająco inteligentnym i zwyczajnie uzależnionym od nikotyny albo lubić pizzę.

A do postępowania ekologicznie, zdrowo i etycznie nie trzeba ani przebłysku myśli. Wystarczy słuchać swojego trenera na siłowni, dietetyka, księdza (względnie guru) i obejrzeć Kapitana Planetę :)

Inteligencja to narzędzie. Do czego jej używamy to kwestia wychowania, wiary, siły woli etc.

Nie ma dowodów na to, że społeczeństwom do czegokolwiek przydaje się powszechna bystrość umysłu poza kilkoma procentami które wykorzystują ją zawodowo :)
A jeśli przykładowo pracujemy w marketingu albo jesteśmy politykami, to głupota ludzka jest wręcz cennym, wspaniałym zasobem naturalnym który można eksploatować :)
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 24, 2007, 13:36:39 wysłana przez Albi »

Ethel Wynn

  • Gość
Odp: Koniec Goonsow (?)
« Odpowiedź #32 dnia: Czerwiec 26, 2007, 12:48:10 »
E tam :)
Nie ma dowodów na to, że społeczeństwom do czegokolwiek przydaje się powszechna bystrość umysłu poza kilkoma procentami które wykorzystują ją zawodowo :)

oczywiście, szczególnie w przypadku gdy kontrolują  je szatańskie pasożyty  >:D