Autor Wątek: niepoprawne haslo  (Przeczytany 4714 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

boleklolek

  • Gość
niepoprawne haslo
« dnia: Maj 21, 2007, 14:41:49 »
Zarejestrowalem trial pokazlo mi ze dobrze wszystko zrobilem (chodz nie pokazalo sie napis zwiazany z 14 trial) ale nie moge sie zalogowac. Pisze haslo lub login nie poprawne za kazdym razem (probowalem wszyskiego z caplokiem bez itp). Pomocy!!!!Teraz patrze na strone i konto:D i widze napis "You are subscribed to the EVE Online service. You will be charged automatically at the end of each game time period unless you cancel your subscription" o co chodzi?
« Ostatnia zmiana: Maj 21, 2007, 14:57:04 wysłana przez nit pamietam »

Hellfire500

  • Gość
Odp: niepoprawne haslo
« Odpowiedź #1 dnia: Maj 21, 2007, 14:46:27 »
A mozesz sie zarejestrowac na oficjalnej stronie?Jak to moze zrob nowego triala.

wuzel

  • Gość
Odp: niepoprawne haslo
« Odpowiedź #2 dnia: Maj 21, 2007, 14:57:42 »
A na jaki serwer się logujesz?
Bo jak na singularity to zapomnij. Na testowy na trialu nie wejdziesz.
Jeśli na tranqulity to pewnie rzeczywiście źle hasło podajesz. Użyj przypominania hasła na email z poziomu account na stronie eve-o. Ale skoro na stronę normalnie wchodzisz i się logujesz (co wynika z powyższego) to nie rozumiem w czym problem.
I z czego ma ci automatycznie ściągnąć kasę? Nie robiłeś triala tylko od razu wykupiłeś abonament?  :uglystupid2:
« Ostatnia zmiana: Maj 21, 2007, 14:59:25 wysłana przez Wuzel »

boleklolek

  • Gość
Odp: niepoprawne haslo
« Odpowiedź #3 dnia: Maj 21, 2007, 15:01:58 »
no prubuje tylko maly problem pokazuje sie na serv "Incompatible (Release)"  noob jestem wiec nie wiem co oznacza jakbyscie mogli wytlumaczyc
« Ostatnia zmiana: Maj 21, 2007, 15:03:46 wysłana przez nit pamietam »

Ellaine

  • Gość
Odp: niepoprawne haslo
« Odpowiedź #4 dnia: Maj 21, 2007, 15:04:04 »
odinstaluj gre i zainstaluj jeszcze raz.

Hellfire500

  • Gość
Odp: niepoprawne haslo
« Odpowiedź #5 dnia: Maj 21, 2007, 15:04:18 »
A pobrales pacz na SISI jesli tak reinstaluje klienta.

Trybiq

  • Gość
Odp: niepoprawne haslo
« Odpowiedź #6 dnia: Maj 21, 2007, 15:08:08 »
Pewnie na plytce dali starego klienta :) nie sa na bierzaco, przelacz sobie na server tranqulity i pozwol mu zeby sciagnela ci sie aktualna ver. m bedziesz to widzial np po tym ze pokaze ci ilosc graczy bodajze no i bedzie normalna nazwa servera.
Jesli faktycznie moze wejsc na swoje konto na stronce to jest doprze. Jesli wszedlem na testowy server i on ci sciagnal patcha swojego to musisz przeinstalowac klienta i sciagnac patcha z severa tranqulity bo tej ten poprawny...
Powodzenia :)

boleklolek

  • Gość
Odp: niepoprawne haslo
« Odpowiedź #7 dnia: Maj 21, 2007, 15:11:37 »
klienta nie sciagalem tylko mam z cd-action jakby cos

Trybiq

  • Gość
Odp: niepoprawne haslo
« Odpowiedź #8 dnia: Maj 21, 2007, 15:13:25 »
no wlasnie on pewnie ma stara ver, po zainstalowaniu pozwol aby z servera tranqulity sciagnelo ci patcha abys mial aktualna ver. Patche wychodza 1-2 na tydzien :)

boleklolek

  • Gość
Odp: niepoprawne haslo
« Odpowiedź #9 dnia: Maj 21, 2007, 15:18:43 »
Wszystko dziala wielkie dzieki

Trybiq

  • Gość
Odp: niepoprawne haslo
« Odpowiedź #10 dnia: Maj 21, 2007, 15:23:10 »
Mozna to wrzucic gdzies jako poradnik instalacji :)
Dla przybywajacych nowych graczy CDA i nie tylko :)

Voulture

  • Gość
Odp: niepoprawne haslo
« Odpowiedź #11 dnia: Maj 21, 2007, 15:25:34 »
Spisz ładnie parę pierwsych kroków i zrób z tego jeden post, ktoś na pewno przypnie ;)

Gerbo

  • Gość
Odp: niepoprawne haslo
« Odpowiedź #12 dnia: Maj 23, 2007, 14:45:31 »
Przy logowaniu pojawia się komunikat "Incompatible (Release)" . Włączam instalacje patcha, tyle że patch instaluje mi się już cały dzień i jeszcze dalej się instaluje.Czy tak długo się instaluje patch, czy po prostu mam jakiś problem. Błagam o szybką odpowiedż!!!

Goomich

  • Gość

Trybiq

  • Gość
Odp: niepoprawne haslo
« Odpowiedź #14 dnia: Maj 23, 2007, 15:08:33 »
Mozliwe ze masz slabe lacze, albo wylacz ssacze (kaaza, emule, torrent) tak zeby ci nic nie obciazalo lacza. Co do patcha to niestety musisz dluuuuuuuugo poczekac bo client sciaga oprocz patcha ktory w zaleznosci od twojej ver clienta moze zajmowac od 10-100mb :) no i po za tym przy pierwszym uruchamianiu clienta sciagane sa podstawowe pliki gry, ktore juz przy kolejnych wlaczaniach clienta sa tylko sprawdzane (lub sciagane jesli skasujesz katalog cache, ale to inna bajka).

Poprostu cierpliwosc daj mu sie sciagnac :)

wuzel

  • Gość
Odp: niepoprawne haslo
« Odpowiedź #15 dnia: Maj 23, 2007, 15:17:26 »
Mona, a co to za link z dupy jakiś? Jak ma to mu pomóc?

Paweł - przerwij instalację czy ściąganie, zapisz sobie aktualną wersję klienta (w oknie logowania na dole z lewej strony jest podana), wejdź na www.eve-online.com w dział patche i zassij odpowiedniego. Potem go ręcznie zainstaluj. Powinno pomóc.
Jeśli nie - odinstaluj klienta, skasuj wszystkie pliki, które mogły zostać w katalogu instalacyjnym i zainstaluj go ponownie, potem doinstaluj patch ściągnięty ze strony - powinno być ok.

Goomich

  • Gość
Odp: niepoprawne haslo
« Odpowiedź #16 dnia: Maj 23, 2007, 15:27:00 »
Mona, a co to za link z dupy jakiś? Jak ma to mu pomóc?

Normalnie, trzeba tylko umieć czytać.

wuzel

  • Gość
Odp: niepoprawne haslo
« Odpowiedź #17 dnia: Maj 23, 2007, 15:40:58 »
Czytam, czytam i nie widzę co to ma do rzeczy z zawieszką podczas instalacji? Może mnie oświecisz?

Trybiq

  • Gość
Odp: niepoprawne haslo
« Odpowiedź #18 dnia: Maj 23, 2007, 15:52:37 »
W zasadzie kolega nie napisal czy mu sie dlugo patch sciaga (ale leca %) czy poprostu mu stoi sciaganie... Szkoda ze nie ma zainteresowanego zeby sie dowiedziec, no ale tak to bywa....

Gerbo

  • Gość
Odp: niepoprawne haslo
« Odpowiedź #19 dnia: Maj 23, 2007, 19:26:03 »
Weszłem na stronę  www.eve-online.com w dział patche  i ściągnąłem najnowszego patcha.Później włączyłem instalacje patcha.Patch mi się nadal instaluje mimo tego, że już minęło 24 godziny.Czy jak ściągne CLIENTA ze strony http://www.eve-online.com/download/ do nie będę musiał instalować patcha.Błagam pomóżcie mi w tym problemie!!!
 

Ellaine

  • Gość
Odp: niepoprawne haslo
« Odpowiedź #20 dnia: Maj 23, 2007, 19:29:51 »
Wszedłem.

Tak, jeśli ściągniesz najnowszą wersję, nie będziesz musał  instalować do niej patcha, aż do następnego patcha.

wuzel

  • Gość
Odp: niepoprawne haslo
« Odpowiedź #21 dnia: Maj 23, 2007, 19:32:32 »
Czyli do jutra  :2funny:
Może miejsce na dysku ci się skończyło? Albo problem z ramem?
24h mówisz... Mnie by po 10 minutach szlag trafił. Weź cancel i spróbuj jeszcze raz... Jeśli jesteś pewien że sprzęt działa poprawnie to jutro po dt (w okolicach godziny 15) ściągnij klienta nowego. Powinno ruszyć.

Hellfire500

  • Gość
Odp: niepoprawne haslo
« Odpowiedź #22 dnia: Maj 27, 2007, 15:02:29 »
Niechcialem załozyc nowego tematu wiec dopisze sie tutaj
Mam pelne konto i chcialem zobaczyc jak wyglada SISI pacz mi sie sciagnoł wpisuje swoje  dane i pisze mi ze nick albo hasło jest błedne.

Yabushido

  • Gość
Odp: niepoprawne haslo
« Odpowiedź #23 dnia: Maj 27, 2007, 15:08:20 »
bo moze na sisi jeszcz enie ma twojego konta?
sisi jest co jakis czas synchronizowane wzgledem glownego serwa, i wtedy uaktualniane sa dane odnosnie kont i charow, wiec jezeli konto zalozone masz po synchro, to musisz czekac ;]

Hellfire500

  • Gość
Odp: niepoprawne haslo
« Odpowiedź #24 dnia: Maj 27, 2007, 15:20:22 »
Dzieki a co  ile jest to synchro?

pticu

  • Gość
Odp: niepoprawne haslo
« Odpowiedź #25 dnia: Maj 27, 2007, 15:30:04 »
co jakis miesiac, tego dokladnie nikt nie wie

Hellfire500

  • Gość
Odp: niepoprawne haslo
« Odpowiedź #26 dnia: Maj 27, 2007, 15:31:03 »
Acha dzieki