Autor Wątek: BoD cz2. Otwarty list GoonFleet do CCP  (Przeczytany 55296 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

marcoos

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 630
    • Zobacz profil
Odp: BoD cz2. Otwarty list GoonFleet do CCP
« Odpowiedź #35 dnia: Maj 28, 2007, 16:10:52 »
no to juz wiemy co to eurystyka/erystyka ;)

a co z teoria spiskowa? Ja nadal uwazam, ze ma ona tutaj duzy wplyw na postrzeganie rzeczywistosci

No pewnie, że można relatywizować, upraszczać, wyśmiewać, twierdzić że "teorie spiskowe" - ale z całego szumu wynika jednak, że wielu ludzi czituje (oszukuje), wykorzystuje znajomości i ogólnie nie gra fair - w końcu (gdy ccp się z tym sama nie upora - albo nie zmniejszy tego zjawiska do akceptowalnych wartości) to pewnego dnia devsi z przyjaciółmi z BODa,  będą sami ze sobą grali tytanami i MSami w pustej przestrzeni eve...
Bermuda Syndrome [BAS-3]

Sotharr

  • Gość
Odp: BoD cz2. Otwarty list GoonFleet do CCP
« Odpowiedź #36 dnia: Maj 28, 2007, 18:55:21 »
Znalezione w sygnaturce, nie wiem gdzie jest oryginalny post. Doskonałe podsumowanie podejścia CCP do całej sprawy. Chyba jednak zapomnieli, dzięki komu dostają co miesiac czeki:

Originally by: CCP kieron
--------------------------------------------------------------------------------
If a member of the EVE community finds he or she cannot accept our current level of transparency, we bid you good luck in finding a company that meets your needs.
--------------------------------------------------------------------------------

Innymi słowy "robimy, co chcemy, a jak komuś się nie podoba to wyp...". Przy takiej arogancji "community managera" wobec jakby nie było klientów, nie mam wątpliwości, że sporo osób zrezygnuje z eve na rzecz innej gry.

Hastrabull

  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 2 060
    • Zobacz profil
Odp: BoD cz2. Otwarty list GoonFleet do CCP
« Odpowiedź #37 dnia: Maj 28, 2007, 19:08:01 »
Nie. Innymi slowy 'mamy swoje zasady, jak ci sie nie podoba, nie trzymamy cie tu idz do wowa, napewno znajdziesz lepsze ;)'.

 
Jak masz się tu kogoś bać, to mnie...
buahahaha <- demoniczny śmiech

Goomich

  • Gość
Odp: BoD cz2. Otwarty list GoonFleet do CCP
« Odpowiedź #38 dnia: Maj 28, 2007, 20:32:43 »
Eve kończy się monopol.
http://www.fl-tw.com/Infinity/

Ellaine

  • Gość
Odp: BoD cz2. Otwarty list GoonFleet do CCP
« Odpowiedź #39 dnia: Maj 28, 2007, 21:06:27 »
Inifinity to zadna konkurencja. Amatorski projrkt bez budżetu, jeden programista, z doskoku paru grafików.
90% takich projektów upada. 10% udaje się rozwinąć w fajne gierki z małą grupką fanów. Niecałe 1% to success story takie jak Tibia.
W najlepszym wypadku, jak wszystko sie uda, Infinity wejdzie na rynek za wiele lat, kiedy te technologie i pomysly juz beda przestarzale.

poconick2

  • Gość
Odp: BoD cz2. Otwarty list GoonFleet do CCP
« Odpowiedź #40 dnia: Maj 28, 2007, 21:07:06 »
@Hastrabulla : coś kręcisz, weź poczytaj dokładnie o co tam chodziło. Zbytnio bagatelizujesz sprawę np. "Mamy dev'a ktory wszedl do jakiejs korporacji, potem wyszedl" Słowo kluczowe "jakiejś" i potem krótkie stwierdzenie "potem wyszedł". Mam to wszystko rozpisać krok po kroku na czym sprawa polega?

"Mam reportera ISD, ktory wyczytal gdzies jakis kawalek, bo ktos tam sie wlamal gdzies i przeczytal cos, czego sam nie zrozumial (jesli przeczytacie uwaznie, co sie dzialo, zrozumiecie ze jego wykopanie bylo uzasadnione)."

Itd itd... Tak jakbyś opowiadał o teorii ewolucji... no i była jakaś tam małpa potem był jakiś tam człowiek... Trochę rzetelności.

@Sothar : masz rację, zwłaszcza, że CCP nic nie robi konkretnego w tej sprawie. Za pierwszym olali sprawę, za drugim widać się nie udało, za trzecim... zobaczymy.

@Albi (była Ellaine) : jak widzę tyle tekstu to czytać mi się nie chce, weź to streść :)

Poczytałem dalej i gały mi wyszły jak znowu zobaczyłem jak Hastrabull broni CCP i BoBa (tak ich, bo kogo innego). Nie wiem skąd się to bierze, może z tego że to jego 'koledzy' plusy, ale hmmm... Równie dobrze leciałbym z pochodniami na GoonFleet, D2, RA czy jakikolwiek inny sojusz, jeżeli zrobili by coś takiego. Stań ponad grą, ponad polityką, bronisz straconej pozycji robiąc z siebie... może po prostu jeszcze/tego nie rozumiesz, tej całej sprawy.

Pamiętajcie, że to wszystko to wierzchołek góry lodowej. Największe sekrety czekają.

Moim zdaniem powinni wziąć przykład z WoWa, gdzie GMy bardzo szybko tracą pracę za tego typu przekręty i zasady panujące są bardzo ostre. Ale w EVE mamy DEVów i ich kolegów. No jak tu ukarać kolegę w grze? Jedyne co do nich przemawia to tłum, dlatego też założyłem ten wątek. Pytanie co by było gdyby ludzie się o tym nie dowiedzieli. Różne chodziły mity i legendy na temat BoBa i CCP, po długim czasie mamy okazje dowiedzieć się co nieco i powiedzieć NIE.

PS. Wątek na oficjalnym forum to 155 stron, część postów zmoderowano/usunięto. CCP jest już znane za tego typu kontakty w grze, sami sobie zasłużyli. Ciekawe co teraz zrobią. Zobaczymy w części trzeciej, nie ostatniej zapewne.
« Ostatnia zmiana: Maj 28, 2007, 21:11:47 wysłana przez ew ewr »

Hastrabull

  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 2 060
    • Zobacz profil
Odp: BoD cz2. Otwarty list GoonFleet do CCP
« Odpowiedź #41 dnia: Maj 28, 2007, 21:48:31 »
rozumiem, ze ty juz znasz prawde i wszystko jest dla Ciebie jasne? Moze wiesz cos, czego my nie wiemy, jakies nowe fakty? Jesli tak, podziel sie :) Inaczej ferujesz wyrokami bez potwierdzenia w rzeczywistosci a to dla mnie oznacza tylko jedno. kolejny przyklad stereotypowego myslenia :)

i pozwol ze powtorze, nikogo nie bronie ani nie atakuje. staram sie myslec i nie podazac za stereotypami.
Jak masz się tu kogoś bać, to mnie...
buahahaha <- demoniczny śmiech

Ellaine

  • Gość
Odp: BoD cz2. Otwarty list GoonFleet do CCP
« Odpowiedź #42 dnia: Maj 28, 2007, 22:15:09 »
@Albi (była Ellaine) : jak widzę tyle tekstu to czytać mi się nie chce, weź to streść :)
Streszczenie:
Wierzę że jest wiele przekrętów, korupcji, kolesiostwa, przypadków małych i średnich. Wierzę że statystycznie najwięcej z nich jest związane z graczami, którzy teraz są w BoBie.
Nie wierzę w jeden wielki spisek i CCP tworzące BoBa.

Rhovana

  • Gość
Odp: BoD cz2. Otwarty list GoonFleet do CCP
« Odpowiedź #43 dnia: Maj 28, 2007, 22:37:13 »
kurna no czytam i oczom nie wierze, co to za głupi tekst "nieodpowiednim sposobem wykorzystania freji"? leje na D2 tak samo jak na BoBa i mam obie strony konfliktu głęboko w d... ale sory qwa to było kolejne przegiecie. Mam gdzieś czy zamieszany jest BoB czy RA czy OSS czy ZTYŁKACOŚ za takie coś i Dev i Bobek powinni mieć natychmiastowy wylot z gry. Nie wierze w wielki spisek EvE=BoB ale kumoterstwem to śmierdzi strasznie.
Hastra a co do twoich wypowiedzi to odnosze wrażenie że ty po prostu nie masz odwagi sie przyznac po której stronie stoisz. Mnie to osobiście ryba bo to twoja broszka tylko nie próbuj robić z ludzi idiotów...

Tynstar

  • Gość
Odp: BoD cz2. Otwarty list GoonFleet do CCP
« Odpowiedź #44 dnia: Maj 28, 2007, 22:42:12 »
rozumiem, ze ty juz znasz prawde i wszystko jest dla Ciebie jasne? Moze wiesz cos, czego my nie wiemy, jakies nowe fakty? Jesli tak, podziel sie :) Inaczej ferujesz wyrokami bez potwierdzenia w rzeczywistosci a to dla mnie oznacza tylko jedno. kolejny przyklad stereotypowego myslenia :)

i pozwol ze powtorze, nikogo nie bronie ani nie atakuje. staram sie myslec i nie podazac za stereotypami.

ja mam ine teorie...poprostu Hastrabul latajac zawsze z bobkami nie widzi tego co widza ci co z nimi walczya....
ja walczac po stronie koalicji przez kila miechow napatrzylem sie juz....i swoje wnioski mam

Fizyk

  • Gość
Odp: BoD cz2. Otwarty list GoonFleet do CCP
« Odpowiedź #45 dnia: Maj 28, 2007, 22:57:31 »
Co to wogule ISD i przetłumaczcie ten wyciąg z chata bo mój angielski jest kiepski a widzę że cała sprawa idzie o jakieś niuanse językowe a nie mam czasu na badanie tego.

Jak dla mnie to rzeczą oczywistą jest że znajdzie się, jak wszędzie - także w życiu, kilku okurwieńców o miałłkich umysłach kturym pomięsza się i cele in-game będą chcieli osiągać metodami out-game w taki czy inny sposób. To ludzka ale niestety norma i co mamy z tym zrobić? Osobiście śmieszy mnie takie trucie części z was, że tylu odejdzie i wogule. To zróbcie to, spójrzcie na polskich lekarzy, chcieli kaczorka wkurwić to składają wymówienia. Jak myślicie co by się stało gdyby dziesięc-dwadzieścia procent graczy przestało w taki czy inny sposób grać chociażby na tydzień? Zdaje się ze jest opcja wyłączenia konta na jakiś czas. Możecie sobie tłumaczyć że CCP pomyśli że ma innych graczy ale prawda jest taka że tę grę tworzą starzy wyjadacze latający po 0.0 i w domyśle dla nich EVE istnieje, żaden właściciel takiego przedsięwzięcia nie może sobie pozwolić na olanie graczy tego typu.

Pozdrawiam

poconick2

  • Gość
Odp: BoD cz2. Otwarty list GoonFleet do CCP
« Odpowiedź #46 dnia: Maj 29, 2007, 00:13:58 »
rozumiem, ze ty juz znasz prawde i wszystko jest dla Ciebie jasne? Moze wiesz cos, czego my nie wiemy, jakies nowe fakty? Jesli tak, podziel sie :) Inaczej ferujesz wyrokami bez potwierdzenia w rzeczywistosci a to dla mnie oznacza tylko jedno. kolejny przyklad stereotypowego myslenia :)

i pozwol ze powtorze, nikogo nie bronie ani nie atakuje. staram sie myslec i nie podazac za stereotypami.

Dla mnie wszystko jest jasne bo informacje podano jak na talerzu. Jeżeli ktoś mi mówi, że w xx sekund na zawołanie BoBa pojawia się GM na kanale i każe opuścić miejsce reporterowi, który wykonuje swoją pracę POPRAWNIE, to coś mi nie pasuje. Szybka komunikacja z kolegami w CCP...

Orange Species napisał, że dużo szybciej załatwia się takie sprawy przez MSN niż petycje. Z 'przyjaciółmi' z CCP sobie rozmawia, wnioski nasuwają się same, jeżeli ma takie kontakty to nieźle może sobie poczynać, skoda tylko, że reszta graczy ich nie ma.

Jeżeli DEVovie rejestrują się na forum BoBa z mailami oficjalnymi z CCP to też coś znaczy. Na pewno nie wiedzieli, że to DEVy!

Jeżeli CCP nic nie robi z tak poważną sprawą to też daje to do myślenia. Widać bagno jest głębokie.

Osobiście słyszałem różne historie i widziałem na własne oczy parę.

Jeżeli wzywa się kolegę GMa, przez MSN, żeby załatwił jakąś sprawę w grze od zaraz to chyba logiczne jest, że można pomyśleć co jeszcze mogą i jakie znajomości trzeba mieć aby ot tak sobie to załatwić. Masę innych pytań można zadać, na które odpowiedź może być nieciekawa. Ale czy to trzeba jak dziecku wyłożyć?

marcoos

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 630
    • Zobacz profil
Odp: BoD cz2. Otwarty list GoonFleet do CCP
« Odpowiedź #47 dnia: Maj 29, 2007, 00:42:04 »
Orange Species napisał, że dużo szybciej załatwia się takie sprawy przez MSN niż petycje.

Jest jeszcze jeden wątek tej sprawy - co za ciecie używają do komunikacji gównianego MSNa?  :uglystupid2:
Bermuda Syndrome [BAS-3]

Nestor

  • Gość
Odp: BoD cz2. Otwarty list GoonFleet do CCP
« Odpowiedź #48 dnia: Maj 29, 2007, 01:42:32 »
Orange Species napisał, że dużo szybciej załatwia się takie sprawy przez MSN niż petycje.

Jest jeszcze jeden wątek tej sprawy - co za ciecie używają do komunikacji gównianego MSNa?  :uglystupid2:

Uhm.. Caly swiat poza polska ktora ma GG. Uwierz lub nie, MSN jest bardzo popularny wszedzie.

Co do CCP, smutne jest ze tego typu rzeczy wychodza na jaw, nie mowiac juz o fakcie ze posty w stylu 'zalatwiamy tickety przez msn' nie sa nawet moderowane.

Do tej pory w WoW chociazby nikt tak naprawde nie slyszal o tym ze GM przychodzi i robi cokolwiek komukolwiek. A ubijanie endbossow w zamknietej lokacji nie wymaga przeciez zbyt wiele.

CCP jest rozwijajaca sie firma i beda musieli przejsc przez ciezki okres dostosowywania sie do wymogow swiata. Mimo ze sa jedna rodzina i pracuja od dawna w zwartym zespole, gdzies beda musialy poleciec glowy i pewne uklady trzeba bedzie zerwac.

Mam nadzieje ze tym razem rozwiarza to profesjonalnie i definitywnie. Or one could hope.. :)  :police:

Hastrabull

  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 2 060
    • Zobacz profil
Odp: BoD cz2. Otwarty list GoonFleet do CCP
« Odpowiedź #49 dnia: Maj 29, 2007, 07:32:08 »
@Albi (była Ellaine) : jak widzę tyle tekstu to czytać mi się nie chce, weź to streść :)
Streszczenie:
Wierzę że jest wiele przekrętów, korupcji, kolesiostwa, przypadków małych i średnich. Wierzę że statystycznie najwięcej z nich jest związane z graczami, którzy teraz są w BoBie.
Nie wierzę w jeden wielki spisek i CCP tworzące BoBa.

Jedyny rozsadny glos w calej dyskusji. reszta to emocjonalne 'bob jest zly, bob to ccp' :) i niewazne co wczesniej pisalem, niektorzy nadal powtarzaja utarte frazesy :) zalosne.

A teraz ingame:
tak, jestem blue z bobkami i jestem z tego powodu bardzo zadowolony. dlaczego? Oto kilka powodow:
- boby sa bardzo dobrze zorganizowane
- boby potrafia walczyc, maja swietna taktyke, swietny wywiad, swietnych, bardzo dobrze wyszkolonych pilotow
- boby sa brutalne, bezwzgledne ale efektywne. podziwiam ich za to, bo zaden inny alliance tego nie potrafi
- boby sa uparte, jesli cos jest zaplanowane, to jest to robione i skonczone
- w bobach sa bardzo porzadni, honorowi, wyksztalceni i swietnie wyszkoleni piloci. szacun
- boby sa efektywna maszyna do zabijania, zdyscyplinowana i swietnie zorganizowana.
- wiekszosc starych wyjadaczy (jeszcze z czasow CA) jest teraz w bobie. co to oznacza? Praktycznie elita pvpowcow jest tutaj.
- w tym gronie niebieskich (sam jestem w FATAL, niedaleko mnie jest m.pire, troche dalej MC, potem BOB) czuje sie bezpiecznie bo wiem, ze ludzie tutaj znaja sie od lat i trzymaja razem.

a co do przekretow? Pewnie sa, wszedzie sa. dlaczego nikt nie wsiada na RA za farmienie kompleksow? Bo nie sa wrogiem numer 1 :) Przekrety sa ale moim zdaniem so gigantycznie przerysowane. goonsi sami sie przyznali ze nie moga wygrac w grze, to zepsuja tyle krwi ile sie da. 'jak oni nie moga grac, nikt nie bedzie gral'. i wy bronicie takiej mentalnosci ;/ ech.
a D2? Myslal ze jak ma 50 kapitali i tytana to jest super a tu zonk. do gigantycznej sily ognia potrzeba tez strategii dzialania, wywiadu, taktyki na polu walki... Myslenia przede wszystkim. No coz, koalicji tego brakuje, dlatego daja ciala na calej linii. My wypychamy d2 z branch, bob grzmoci goonsow na poludniu.

Jednak mimo to nadal probowalem obiektywnie podejsc do problemu przekretow i wysluchac waszych racji, niestety (poza jedna osoba) nikt nie potrafil niczego merytorycznie powiedziec oprocz emocjonalnego 'bob jest zly, bob to ccp'. Z psychologicznego punktu widzenia (mojego amatorskiego ale zawsze) przemawia przez was nienawisc. ktos jest lepszy, to trzeba go nienawidziec. a jak jeszcze pojawil sie cien mozliwosci aby oskarzyc go o przekrety, to od razu pojawilo sie 200 wielkich wrogow boba ktorzy maja setki dowodow na to ze bob to ccp :)
Jak masz się tu kogoś bać, to mnie...
buahahaha <- demoniczny śmiech

Venzon 2003

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 893
  • Mistrz Nekromancji
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Venzon 2003
  • Korporacja: BUFU
  • Sojusz: CartelDOTpr0
Odp: BoD cz2. Otwarty list GoonFleet do CCP
« Odpowiedź #50 dnia: Maj 29, 2007, 08:37:45 »
tak, jestem blue z bobkami i jestem z tego powodu bardzo zadowolony. dlaczego? [...]

temu panu juz dziekujemy  :knuppel2:
While i fully endorse this plan i somehow feel that beach-bunnys wont tremble of fear^^

MightyBaz

  • Gość
Odp: BoD cz2. Otwarty list GoonFleet do CCP
« Odpowiedź #51 dnia: Maj 29, 2007, 08:46:38 »
jakis rok moze dwa temu , przyznaje sie bez bicia, handlowalem z BoBem, a konkretnie z Reikoku, sprzedawalem im  paliwo do POSow, jakies 2-3b tygodniowo, nawet musialem zatrudniac haulerow , wtedy dopiero wchodzily freightery do gry...troche gadalem z Dianabolickiem, i okazalo sie ze przyjeli bardzo dobra strategie, tzn jak szybko i  skutecznie zajac jakies terytorium. Jako pierwsi zaczeli wynajmowac systemy, haracz byl potrzebny do budowania zaplacza gospodarczego...warto chyba tez pamietac ze to nie caly BoB jest taki super - jest moze 2-3 corpy ktore trzymaja to w garsci...

mowiac krotko - jesli grasz tylko dla zabicia czasu to nie osiagniesz zadnych efektow...zas jesli znajdziesz troche osob , ktore chca czegos wiecej ...to spoko mozna dojsc do takich samych osiagniec co BoB.
Chyba malo kto pamieta, ze BoB byl budowany latami, nie tak jak ASCN cz LV...nie brali kazdego, zeby tylko miec wiecej graczy...

Pytanie skad , jak , dlaczego BoBy maja jakiekolwiek relacje z DEVami...pewnie z prostych relacji uzytkownik developer...zaloze sie o duze ISK, ze BoB ma duzy wklad w rozwoj tej gry wogole...jesli ktos czyta forum , zobaczy wiele postow na temat testow, pomyslow, uwag i spostrzezen...a dotyczacych mechaniki gry - mysle ze stad te relacje...kto wie moze dlatego BoBy dostaly pare razy jakis bonus za taka wlasnie prace

piotrqs_quendi

  • Gość
Odp: BoD cz2. Otwarty list GoonFleet do CCP
« Odpowiedź #52 dnia: Maj 29, 2007, 09:09:09 »
I Baz dotknął ważnego tematu.
Dlaczego osoby z BoB (nie cały BoB) mają kontakt z Devami?
Bo im pomagają. Bo znajdują exploity, testują nowe fetures.

Niech nikt nie gada głupot że BoB jest słaby i wygrywa tylko exploitom. Jeżeli tak twierdzicie to niby jak Reprezentacja BoBa wygrała przynajmniej 2 razy turniej PvP?

Znacie kawałek historii i gadacie co kto zrobił.
Kto z nas jest w ISD? Kto zna regulamin ISD i zasady postępowania? A czy kolega z ISD nie był przypadkiem postacią należącą do członka Goons?
jeżeli tak to byłbym pierwszy który by go wyganiał na miejscy BoBa. A że mieli magiczne MSN to zrobili to szybki i efektywnie.
A co do wejścia do korporacji na 17 minut to oficjalne stanowisko CCP mówi o petycji i szczerze wierzę że tak jest

Ellaine

  • Gość
Odp: BoD cz2. Otwarty list GoonFleet do CCP
« Odpowiedź #53 dnia: Maj 29, 2007, 09:10:07 »
jest moze 2-3 corpy ktore trzymaja to w garsci...
A BoB nie ma przypadkiem kolo 5 korpow lacznie?

Cytuj
mowiac krotko - jesli grasz tylko dla zabicia czasu to nie osiagniesz zadnych efektow...zas jesli znajdziesz troche osob , ktore chca czegos wiecej ...to spoko mozna dojsc do takich samych osiagniec co BoB.
Chyba malo kto pamieta, ze BoB byl budowany latami, nie tak jak ASCN cz LV...nie brali kazdego, zeby tylko miec wiecej graczy...
I wlasnie tu jest dupa. Jesli znajdziesz toche super osob ktore graja calymi dniami, sa uber pvperami, sa genialnie zorganizowane itp, to itak BoB Cie rozjedzie predzej czy pozniej. Bo bedzie mial to samo, plus kilka lat doswiadczenia, plus kilka tysiecy ludzi, plus iles tam setek miliardow isk. Do tego 3/4 ludzi ktorzy by spelniali kryteria rekrutacyjne twojego super uber sojuszu, juz jest w BoBie. Jak dla mnie to jest problem  z BoBem - jest za mocny i rosnie, co wlasciwie kasuje droge nizaleznej kariery wszystkim innym. Kazdy ma teren tylko do czasu kiedy BoB nie bedzie mial fazy go zajac. Nie jest to grzech BoBa, bo czemu mieliby niby grac gorzej niz moga. Nie jest to grzech starych sprzymierzencow BoBa, bo BoB akurat lepiej ich traktowal niz takie np D2 czy LV i maja podstawy do lojalnosci. Ale juz ludzie ktorzy przylaczaja sie do wygrywajacej frakcji, pracuja sobie po prostu na galaktyke do dupy, gdzie nie bedzie wojen, nie bedzie terytoriow, polityki ani nic, tylko co najwyzej nieliczni rebelianci przemykajacy po wzechogarniajacym panstwie zjednoczonych republik bobowskich, zeby sobie zgankowac 1 rattera i sie wylogowac. Miala byc wojna BoB versus Eve, ktora moglaby byc ciekawa i w miare wyrownana, a jest wojna BoB + hordy jego sprzymierzencow vs resztki.[/quote]

MightyBaz

  • Gość
Odp: BoD cz2. Otwarty list GoonFleet do CCP
« Odpowiedź #54 dnia: Maj 29, 2007, 09:23:31 »
Albi (była Ellaine) ...nie podniecaj sie tak... btw moze juz wywal ta byla kobiete z nika, jesli chcesz byc mezczyzna

Kamoris

  • Gość
Odp: BoD cz2. Otwarty list GoonFleet do CCP
« Odpowiedź #55 dnia: Maj 29, 2007, 09:36:22 »

Niech nikt nie gada głupot że BoB jest słaby i wygrywa tylko exploitom. Jeżeli tak twierdzicie to niby jak Reprezentacja BoBa wygrała przynajmniej 2 razy turniej PvP?


No wiadomo dlaczego. LeMonde byl z Boba to im pomogl :D
Generalnie sprawa smierdzi i bedzxie sie ciagnac caly czas za ccp. Co jakis czas beda trafaic do wiadomosci graczy podobnego typu rewelacje i bedzie mala burza potem nic ccp ukreci elb sprawie nic nie bylo nic nie ma
Have a nice day.

A Hastra napinasz sie napinasz sie twierdzisz ze ejstes obiektywny a dla mnie nadal jestes tak samo prawdomowny jak za czasow supremacy  ;)

Hastrabull

  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 2 060
    • Zobacz profil
Odp: BoD cz2. Otwarty list GoonFleet do CCP
« Odpowiedź #56 dnia: Maj 29, 2007, 09:38:49 »
a co? klamalem za czasow supremacy? Powiedzialem kiedys nieprawde? jesli tak, to slucham, jak nie, to na drzewo liscie pompowac
Jak masz się tu kogoś bać, to mnie...
buahahaha <- demoniczny śmiech

Tynstar

  • Gość
Odp: BoD cz2. Otwarty list GoonFleet do CCP
« Odpowiedź #57 dnia: Maj 29, 2007, 09:47:04 »
Wiecie co o tym ze caly bob jest taki swietny, wszyscy piloci sa wyjebiscie wyszkoleni itd.....buahhahahahah to jest dopiero frazes i jechanie na legedzie.
Ja w przeciwienstwie do co niektorych co tylko gadaja walczylem z bobem i jakimis bogami to oni nie sa....
w malych gangach nasz ekipa przeciwko nim nigdy nie przegralismy....co do wiekszych bitew bob wygrywal poprzez wieksza liczbe graczy...proste,  dlaczego ma wiecej garczy bo ma zajebista polityke wobec swych pieskow btw to jest wlasnie najwieksza silam boba....pieski skacza jak im bob powie i robia co oni chca.

Hastrabull

  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 2 060
    • Zobacz profil
Odp: BoD cz2. Otwarty list GoonFleet do CCP
« Odpowiedź #58 dnia: Maj 29, 2007, 09:50:15 »
ty patrz, a ja walczylem po drugiej stronie, w wiekszosci sytuacji mielismy mniej ludzi i jakims dziwnym cudownym trafem wygrywalismy.

poza tym jeszcze dwa miesiace temu bylo 20 000 ludzi przeciwko 2 tysiacom z boba, 1500 z LV i drugie tyle z pozostalych corpow. Teraz nagle bob ma wiecej ludzi a wszystko to i tak zasluga pieskow? :) hehehehe
jak sie nie potrafi myslec, to nagle z 20000 ludzi zrobilo sie kilka grupek biegajacych w kolko jak bezglowe kurczaki :)
Jak masz się tu kogoś bać, to mnie...
buahahaha <- demoniczny śmiech

Kamoris

  • Gość
Odp: BoD cz2. Otwarty list GoonFleet do CCP
« Odpowiedź #59 dnia: Maj 29, 2007, 09:56:20 »
a co? klamalem za czasow supremacy? Powiedzialem kiedys nieprawde? jesli tak, to slucham, jak nie, to na drzewo liscie pompowac


A co mam znowu wrzucac filmik jak to super zajebisci piloci z supremacy wcsy nie uzywaja ??  ;D



Tynstar

  • Gość
Odp: BoD cz2. Otwarty list GoonFleet do CCP
« Odpowiedź #60 dnia: Maj 29, 2007, 09:59:00 »
chyba masz problemy z liczeniem bob + lv + xalas + aa + coreli + mc +fix + axe i kilku innych i znowu tworzenie legendy....ale spoko według ciebie był bob v reszta świata....
« Ostatnia zmiana: Maj 29, 2007, 10:00:45 wysłana przez Tynstar »

Yogos

  • Starszy Moderator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 773
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Yogos
  • Korporacja: GBT
  • Sojusz: c0ven
Odp: BoD cz2. Otwarty list GoonFleet do CCP
« Odpowiedź #61 dnia: Maj 29, 2007, 09:59:38 »
Albi snujesz bardzo apokaliptyczną wizje w której BoB rządzi i dzieli całym 0.0 Pomału.

Na północy mieliście potencjał aby wygrać i go przetrwoniliście na akcjach typu 40 dredów za pusty shipyard. Nawet teraz możecie jeszcze się pozbierać i powalczyć bo nie bijecie się z BoBem ale z sojusznikami tylko. BoB jest u ruskich. I tu się zacznie jego prawdziwe wyzwanie. Bo trafi nie na zlepek sojuszy z północy które siedziały w ciepłym kurwidołku przez bardzo długi czas ale na RAGOONS Tau które mają pomoc AAA i IAC. Na goonsach nie kładę absolutnie krzyżyka. Co z tego że stracił Omist jeśli tylko nowy leader da rade to Goonsi dalej będą walczyć. RA Tau i Goonsi mieli spokoju troszkę od pokonania LV ale przedtem to był czas gdy non stop byli w wojnie. Przez pół roku walczyli z LV i co weekend praktycznie było oblężenie jakiejś stacji. Przez cały czas tam była bezwzględna wojna w której jak sie nie miało gangu 100 osób to się nie ruszało dupy. Zobaczymy czy BoB ich tak łatwo pokona.

Po drugie chce wam zwrócić uwagę na jedną rzecz. Ekonomia. Nie ma ISK niema paliwa do posów. Po wycofaniu oryginałów na T2 i wobec faktu że z upływem czasu jak ludzie dorobią skille coraz więcej ich będzie się parało inwencją spadek cen T2 jest nieunikniony. Skończy się czas gdy klika osób robiło kasę jak kilka tysięcy raterów/minerów. Wkrótce sojusze będą miały siłę produkcyjną porównywalną do ich liczebności. Doświadczenie pilotów będzie odgrywało rolę oczwiście na polu bitwy ale po stracie kapitali trzeba je jakiś odbudować. I za jakiś czas nie wystarczy sprzedać 10 vagabondów żeby mieć dreda. Takich vagabondów będzie sprzedać 50. Na cloakach też już nie ma takiego zarobku. A posy żrą niemiłosierną kase.

vulor

  • Gość
Odp: BoD cz2. Otwarty list GoonFleet do CCP
« Odpowiedź #62 dnia: Maj 29, 2007, 10:00:07 »
Pozwoliłem sobie na poprawienie błędów w twoim poście.  ;) ;)
Uhm.. Caly swiat poza polska ktora ma GG Tlen. Uwierz lub nie, MSN ICQ jest bardzo popularny wszedzie.

Hastrabull

  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 2 060
    • Zobacz profil
Odp: BoD cz2. Otwarty list GoonFleet do CCP
« Odpowiedź #63 dnia: Maj 29, 2007, 10:05:32 »
chyba masz problemy z liczeniem bob + lv + xalas + aa + coreli + mc +fix + axe i kilku innych i znowu tworzenie legendy....ale spoko według ciebie był bob v reszta świata....

Owszem, legendy. Nadal byla to cala polnoc, wschod i poludnie przeciwko tym ktorych wymieniles powyzej. czyli ile sie pomylilem? Mowilem o 20000 przeciwko 5000? To moze bedzie 40000, 50000 przeciwko 10000, 20000 ? Nadal jednak 'koalicja' miala przewazajace sily.

a sprawa wcsow byla dawno temu wyjasniona i wydaje mi sie ze zakonczona. przyznaje, nie wiedzialem ze jakis dupek lata na wcs'ach a jako ze wiekszosc korpa byla temu przeciwna to trzymalem swoja racje.
nawet teraz bym ja trzymal.
Jak masz się tu kogoś bać, to mnie...
buahahaha <- demoniczny śmiech

Hastrabull

  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 2 060
    • Zobacz profil
Odp: BoD cz2. Otwarty list GoonFleet do CCP
« Odpowiedź #64 dnia: Maj 29, 2007, 10:07:38 »
a co do ekonomi to to sie tyczy wszystkich :) Chyba pomijasz ten fakt?
Jak masz się tu kogoś bać, to mnie...
buahahaha <- demoniczny śmiech

Kamoris

  • Gość
Odp: BoD cz2. Otwarty list GoonFleet do CCP
« Odpowiedź #65 dnia: Maj 29, 2007, 10:11:56 »

a sprawa wcsow byla dawno temu wyjasniona i wydaje mi sie ze zakonczona. przyznaje, nie wiedzialem ze jakis dupek lata na wcs'ach a jako ze wiekszosc korpa byla temu przeciwna to trzymalem swoja racje.
nawet teraz bym ja trzymal.

A moze teraz tez nie wiesz poprostu ze jakis dupek z BOba ma kontakty z Devsami mimo ze wiekszosc korpa jest temu przeciwna ??  ;)

Yogos

  • Starszy Moderator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 773
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Yogos
  • Korporacja: GBT
  • Sojusz: c0ven
Odp: BoD cz2. Otwarty list GoonFleet do CCP
« Odpowiedź #66 dnia: Maj 29, 2007, 10:15:56 »
a co do ekonomi to to sie tyczy wszystkich :) Chyba pomijasz ten fakt?

Nie absolutnie nie. Zwracam tylko uwagę że to będzie na korzyść koalicji (bo jest liczebniejsza).


Hastrabull

  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 2 060
    • Zobacz profil
Odp: BoD cz2. Otwarty list GoonFleet do CCP
« Odpowiedź #67 dnia: Maj 29, 2007, 10:16:49 »
a no nie wiem.
poza tekstami na eo forum nie ma na to dowodow :)

a ty wiesz? czy tylko sie czepiasz, bo myslisz ze 'masz na mnie haka' ? :)
Jak masz się tu kogoś bać, to mnie...
buahahaha <- demoniczny śmiech

Kamoris

  • Gość
Odp: BoD cz2. Otwarty list GoonFleet do CCP
« Odpowiedź #68 dnia: Maj 29, 2007, 10:18:28 »
Nie napinaj sie porpostu i nie bron tak zaciekle Boba (mimo ze mowisz ze jetses neutralny) roznie bywa a taka historia nie pierwszy raz sie pojawia a samo stanowisko ccp tez przeciez nie sprzyja oczyszczeniu atmosfery.

Hastrabull

  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 2 060
    • Zobacz profil
Odp: BoD cz2. Otwarty list GoonFleet do CCP
« Odpowiedź #69 dnia: Maj 29, 2007, 10:26:35 »
a czemu mam nie bronic? tylko dlatego ze wszyscy ich atakuja? Mam 'isc z pradem'? Ja uwazam, ze to jest chodzenie na skroty, na latwizne. O wiele latwiej przeciez jest robic to co 10000 innych na eo, czyli naskoczyc na wrogow nr 1, bo to teraz takie popularne nie? :)

a pomyslec to nie laska? przeciwstawic sie pradowi jest tak trudno? :)
Jak masz się tu kogoś bać, to mnie...
buahahaha <- demoniczny śmiech