Autor Wątek: Crash przy ładowaniu  (Przeczytany 4718 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Thrust

  • Gość
Crash przy ładowaniu
« dnia: Maj 14, 2007, 17:46:04 »
Witam. Problem mój wygląda tak: odpalam clienta, wpisuje login i pass, daje connect, wyskakuje pasek ładowania ... no i gra sie crashuje i znika. Żadnego okienka z error reportem czy coś, nawet nieda sie przeczytać co gra próbowała załadować.
Szukałem na forum już takiego problemu ale jakoś nie znalazłem, myślałem że to przez stery do karty dźwiękowej (Realtek AC97) ale po odinstalowaniu sterów client tylko dał znać ze będzie chodzić bez dźwięku i dalej to samo.
Mój sprzęt: płyta gł.- 845peMax msi,  proc.- 2.2 celeron,  k. graf.- radeon9550 (128) his,  ram- 768mb (512+256) 333,  miejsca na gre zostawiłem 3gb.
Clienta ściągałem wczoraj i jest to 3.14.31460 wiec chyba nie trzeba patchować. Po 3 reinstallach postanowiłem tu napisać. No więc czekam na odpowiedzi, z góry thx'.
 ;)

pticu

  • Gość
Odp: Crash przy ładowaniu
« Odpowiedź #1 dnia: Maj 14, 2007, 18:34:20 »
malo miejsca, zostaw przynajmniej 5

Thrust

  • Gość
Odp: Crash przy ładowaniu
« Odpowiedź #2 dnia: Maj 14, 2007, 18:58:07 »
Zrobiłem miejsca wolnego 6gb i dalej to samo.

pticu

  • Gość
Odp: Crash przy ładowaniu
« Odpowiedź #3 dnia: Maj 14, 2007, 19:39:57 »
eve nie dziala w w98 i me :) pozatym dx9c, podmien ram, albo wywal te 256 i wsadz druga 512.

Thrust

  • Gość
Odp: Crash przy ładowaniu
« Odpowiedź #4 dnia: Maj 14, 2007, 20:37:42 »
"Zainstalować jeszcze raz (poraz kilkanasty) ...hmm...why not." -> crash
Ściągać clienta jeszcze raz ... heh, jakoś tak 19.5.07 do kuzyna jade co mnie wciąga ciągle w świat eve to se od niego przywioze na cd (lenistwo sie szerzy xP).
Tak mam XP'ka (sp1) i w trybie zgodności z win2k -> crash.
Tibia ...  ???  ...pomine ten punkt xD.
dx9c mam od czasu jednego z nfs'ów (niepamietam czy już w mw, czy wcześniej w u2 też już był, w każdym razie w sw:eaw był napewno).
A ram podmienić ... szczególnie te 256 na 512 to jak najbardziej, niema tylko kto mi za niego zapłacić (bo cała $ sie odkłada tak żeby na lato kupić jakiś nowy sprzęt).
Cieszy mnie że szybko sie odpowiedzi ukazują, ale szkoda że gra ciągle niechce ruszyć. ;)

Goomich

  • Gość
Odp: Crash przy ładowaniu
« Odpowiedź #5 dnia: Maj 14, 2007, 20:49:16 »
dx9c mam od czasu jednego z nfs'ów (niepamietam czy już w mw, czy wcześniej w u2 też już był, w każdym razie w sw:eaw był napewno).

No to może być już przeterminowany,

korpusz

  • Gość
Odp: Crash przy ładowaniu
« Odpowiedź #6 dnia: Maj 15, 2007, 08:40:52 »
Tak mam XP'ka (sp1) i w trybie zgodności z win2k -> crash.
Zainstaluj Service Packa 2 na XP -> link

Asoth

  • Gość
Odp: Crash przy ładowaniu
« Odpowiedź #7 dnia: Maj 15, 2007, 08:48:57 »
Ja tez bym stawial na sp.
« Ostatnia zmiana: Maj 15, 2007, 09:01:14 wysłana przez Asoth »

Azuro

  • Gość
Odp: Crash przy ładowaniu
« Odpowiedź #8 dnia: Maj 15, 2007, 13:14:41 »
Coś mi się wydaje, że będę musiał Ci te EvE nagrać jednak :P
Co do problemu to postaram się dowiedzieć ale jak na razie większość osób nie wie... może CCP tu coś pomoże ;>?

Trybiq

  • Gość
Odp: Crash przy ładowaniu
« Odpowiedź #9 dnia: Maj 15, 2007, 14:08:03 »
w katalogu z evka masz jescze jednego *.exe login.exe costam, on calkiem przyzwoicie pokazuje co sie aktualnie w evce laduje i tak samo powinien ci pokazac na czym sie wysypuje, wtedy byloby latwiej izyskac informacje od jednego z nas lub od samego CCP.

Thrust

  • Gość
Odp: Crash przy ładowaniu
« Odpowiedź #10 dnia: Maj 15, 2007, 16:55:03 »
Czy to wina brakującego sp2 to niewiem, bo jak narazie wydawało mi sie że sp2 dodaje do 1 tylko dodatkowe zabezpieczenia antywirusowe (które jak wiadomo nic nie dają xP), no ale dziwniejsze problemy z grami widziałem (np. jakieś brakujące pliki .dll w folderze systemowym).
LogServer'a użyłem jak radziliście, daje linka do logów ...
-> http://www.sendspace.com/file/ziiw2c
... jak je otworzyć chyba pisać niemusze, a z tego co tam zobaczyłem to nasunęło mi sie na myśl tylko że clientowi plików brakuje bo instalka źle ściągnieta. Ale sie nieznam na tyle żeby to 'napewno' napisać xD.

LordJohny

  • Gość
Odp: Crash przy ładowaniu
« Odpowiedź #11 dnia: Maj 15, 2007, 17:29:59 »
ja gram z sp1 i nie ma problemu, przeinstaluj dx plus ew sterowniki od grafy, jak nie pomoze pusc jakis program testujacy stabilnosc sprzetu, sp2004 , memtest, i jakiegos 3dmarka 2003 na koniec.


http://sp2004.fre3.com/download.htm
http://www.memtest.org/#downiso
http://www.futuremark.com/download/

« Ostatnia zmiana: Maj 16, 2007, 00:35:41 wysłana przez LordJohny »

Yabushido

  • Gość
Odp: Crash przy ładowaniu
« Odpowiedź #12 dnia: Maj 15, 2007, 20:59:20 »
ja jednak radze sciagnac jeszcze raz calego klienta.
nie jestem specem, ale w tym logu co podales byl siakis blad pliku ;]

Fizyk

  • Gość
Odp: Crash przy ładowaniu
« Odpowiedź #13 dnia: Maj 16, 2007, 05:18:07 »
Po co gdybać sprawdź logi powiedzą ci wszystko jeśli nie tobie to chłopakom z CCP.

Bo tak naprawdę to moze być wszystko od sp przez DX do sterowników myszki ( nie no przesadzam ale sterowniki karty graficznej, muzycznej jak najbardziej )

Pozdrawiam

Aeon Horax

  • Gość
Odp: Crash przy ładowaniu
« Odpowiedź #14 dnia: Maj 16, 2007, 10:00:58 »
W robocie mialem to samo po zainstalowaniu NET Framework 2.0. Po wywaleniu tego poszlo bez problemow. Tez mam kaszlaka i 2GB wolnego miejsca na C:

Powodzenia

LosBekoczoS

  • Gość
Odp: Crash przy ładowaniu
« Odpowiedź #15 dnia: Maj 16, 2007, 15:45:27 »
Jak juz zadna porada wyzej nie da rady podczas startu kompa buch do biosu redaltek sound card OFF i heya.. wiem ze jakies przeboje z tym byly juz nie raz poprostu eve i redaltek karty muzyczne sie NIELUBIA nie pytaj czemu :D