Autor Wątek: Kultura gry i korporacje polish-only  (Przeczytany 39756 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

MightyBaz

  • Gość
Odp: Kultura gry i korporacje polish-only
« Odpowiedź #105 dnia: Czerwiec 01, 2007, 11:25:12 »
Ale nie musiałeś od razu peplać publicznie, że BUFU dostało posadki w CCP  :buck2:

ze jak?

Goomich

  • Gość
Odp: Kultura gry i korporacje polish-only
« Odpowiedź #106 dnia: Czerwiec 01, 2007, 12:40:24 »
Ano tak, że czasami czytanie całego posta pomaga w zrozumieniu jego treści.

Zolthar

  • Gość
Odp: Kultura gry i korporacje polish-only
« Odpowiedź #107 dnia: Czerwiec 01, 2007, 15:46:50 »
odgornie uprzedzam, przeczytalem tylko dwie pierwsze strony watku, ale jedno mnie uderzylo.

Z jednej strony osoba, ktora wysyla petycje na 'wyrazajacych' sie graczy
z drugiej strony ludzie mowia 'nie kabluj'.

No coz. Mozecie mnie za to znienawidziec, ale ja za kazdym razem, jak ktos jest za cwany na localu (czyt. jedzie po mnie albo moich znajomych), to nie cackam sie, tylko wysylam petycje z informacja, ze czlowiek zachowal sie obrazliwie.


A bo ty sztywny p#$\#ny d%$#ek jesteś i tyle, masz racje znienawidzilismy cie... ups kolejna petycja poszła fak, chyba se już nie pogram w eve

/Update

Pszam psze pana nie tak to chciaem napisać, miało być : "a bo szanowny kolega troszeczkę sztywny jest, i zachowuje się delikatnie niestosownie, ma rację kolega, zmieniliśmy nasz stosunek do kolegi osoby... " no może teraz nie będzie petycji.
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 01, 2007, 16:17:25 wysłana przez Zolthar »

Deaell Portt

  • MNCT
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 475
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Deaell Portt
  • Korporacja: Pandemic Horde Inc.
  • Sojusz: Pandemic Horde
Odp: Kultura gry i korporacje polish-only
« Odpowiedź #108 dnia: Czerwiec 28, 2007, 13:34:11 »
No i wlasnie przez takie cos, duza ilosc polskich graczy nawet nie zbliza sie do polskich korpow  O0 . Kiedys wszedlem na kanal jednego z polskich korpow (z litosci nie napisze jakiego) i najblizsze dla mnie okreslenie to zwierzeta :-). W kazdym razie bylo to dla mnie traumatyczne przezycie, ktore jednak nie zafascynowalo mnie na tyle, zeby w to sie glebiej wbijac. Po przeczytaniu tego topika , az chcialoby sie zapytac po ile wy macie lat, ale .....po co mi ta wiedza. Pozdrawiam NORMALNYCH polskich graczy w EVE.
I ain't like you!
And I don't want your love.
And I don't need your respect.
I just can't hate enough

If you don't like it you can suck my dick

vulor

  • Gość
Odp: Kultura gry i korporacje polish-only
« Odpowiedź #109 dnia: Czerwiec 28, 2007, 13:51:24 »
A ja pozdrawiam Ciebie i wszystkich innych NIENORMALNYCH!!!

Tau

  • Gość
Odp: Kultura gry i korporacje polish-only
« Odpowiedź #110 dnia: Czerwiec 28, 2007, 15:47:40 »
Nie czytałem całości bo jak zwykle burdel nie na temat. Ciekawsze rzeczy były do zrobienia. Obserwowanie jak chmury sobie wędrują po niebie etc.


Co do topicu - Archen : nie prościej było po prostu podesłać smackującego delikwenta do odpowiedniego CEO? Czarne owce zdarzają się wszędzie, a że akurat zbluzgał Cię Polak to nie trzeba od razu zakładać topika na forum. Litości.


PS. Czy na tym forum ktoś w ogóle jeszcze moderuje? Oficjalna polska strona, podlinkowana na eve-o, a tu taki syf, tolerancja na wszystko, k*** latające na prawo i lewo... Wstyd po prostu jak się na to patrzy.

vulor

  • Gość
Odp: Kultura gry i korporacje polish-only
« Odpowiedź #111 dnia: Czerwiec 28, 2007, 16:05:15 »
masz racje a twoje obawy sa uzasadnione, na pewno wszystkie polskie kanaly, w koncu to przeciez polacy! klamia, przeklinaja kradna mercedesy i bija murzynow. swietnie robisz, trzymaj sie od nich z daleka, samo zlo!

Chodźcie ukradniemy BoB-owi tytana  ;D

W końcu pierwszy ukradziony tytan należy się właśnie polskim graczom.  ;D ;D ;D

NeX

  • Gość
Odp: Kultura gry i korporacje polish-only
« Odpowiedź #112 dnia: Czerwiec 28, 2007, 16:10:47 »
Chmm... A mamy pilota Tytana?
Bo reszta, to szpiegostwo, czarna owca i logistyka jak i gdzie zwiać. Da się załatwić :coolsmiley:

Deaell Portt

  • MNCT
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 475
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Deaell Portt
  • Korporacja: Pandemic Horde Inc.
  • Sojusz: Pandemic Horde
Odp: Kultura gry i korporacje polish-only
« Odpowiedź #113 dnia: Czerwiec 28, 2007, 17:19:03 »
Chodzilo mi o klimat, styl rozmow na tym ich kanale. Ogolnie mowiac odbiegal on od szeroko rozumianej kultury wypowiedzi.  Chodzilo mi o ich poziom. Podobny styl i repertuar slowny rezprezentuja osoby z tak zwanego "blokowiska".Na szczescie nie na wszystkich polskich korpowych kanalach tak jest. Zdarzaja sie chlubne wyjatki, gdzie rozmowa jest w milej i na poziomie atmosferze. Czytajac poniektore topici w tym temacie jakos mi sie to z tamta sytuacja przypominialo. Rozmawiajac tez z polakami grajacymi w korpach obcojezycznych tez najczesciej deklarowali niechec do bycia w polskim corpie z tego powodu. A jak juz widzieli jakiegos osobnika , ktory w bio umieszcza flage polski to juz byl dla nich znak ostrzegawczy :D No, ale ruskie tez takie sa :D i hamerykance i niemniaszki etc. etc. Ostatnio spotkalem pana z Rosji, ktory w bio mial swoj hymn narodowy. To tylko gra, ale niektorzy przenosza swoje fobie, kompleksy do niej . Co do kradziezy, scam itp itp. to polacy nie sa w tym na czolowym miejscu. Ja przynajmniej nie spotkalem sie z taka sytuacja. Co prawda znam polaka co kiedys za starych czasow Bobowi z posow wybumpowywal shipy :D, a teraz jest w Bobowym Aliance. No, ale teraz ma z tego kupe smiechu, bo wtedy nawet nie wiedzial co to jest BOB. Wiec prosze o wyluzowanie. Peace .
I ain't like you!
And I don't want your love.
And I don't need your respect.
I just can't hate enough

If you don't like it you can suck my dick

Ellaine

  • Gość
Odp: Kultura gry i korporacje polish-only
« Odpowiedź #114 dnia: Czerwiec 28, 2007, 17:27:47 »
Przywiązanie do kraju (i np wstawianie flagi w bio) to nie jest fobia i kompleks, to jest identyfikacja z grupa i chęć bycia rozpoznawanym i ew kontaktu z podobnymi sobie. Jedni pisza sobie RPGowe bio majac nadzieje ze RPGujacy gracze zainteresuja sie i pogadaja, inni pisza cos dowcipnego w nadziei ze spodoba sie to ludziom z humorem a inni wstawiaja flage liczac na to ze w razie czego rozpoznaja ich rodacy i moze np zagadaja zanim zestrzela.

Tau

  • Gość
Odp: Kultura gry i korporacje polish-only
« Odpowiedź #115 dnia: Czerwiec 28, 2007, 19:22:58 »
Ręka w górę, kto z pilotów PVP zagląda w bio zanim kogoś zestrzeli ? :P

Ellaine

  • Gość
Odp: Kultura gry i korporacje polish-only
« Odpowiedź #116 dnia: Czerwiec 28, 2007, 19:38:21 »
Kiedys nie bylo minusikow na localu i robili to mniej wiecej wszyscy :)

Voulture

  • Gość
Odp: Kultura gry i korporacje polish-only
« Odpowiedź #117 dnia: Czerwiec 28, 2007, 21:02:20 »
Niektórzy kombinowali  podmiana portretow. Najprostszy sposob i zajmujacy najmniej cachu to czerowne i niebieskie logo podmieniane pod portrecik.

Tau

  • Gość
Odp: Kultura gry i korporacje polish-only
« Odpowiedź #118 dnia: Czerwiec 29, 2007, 01:18:59 »
Swoją drogą - jest jakiś magiczny sposób na zmianę wyświetlanego własnego portretu ? ( tylko u siebie oczywiście )

MHCMega

  • Gość
Odp: Kultura gry i korporacje polish-only
« Odpowiedź #119 dnia: Czerwiec 29, 2007, 02:43:19 »
Swoją drogą - jest jakiś magiczny sposób na zmianę wyświetlanego własnego portretu ? ( tylko u siebie oczywiście )
Hmmm... zdaje sie że taki sposób nazywa sie Karta Kredytowa, ale  jestes ograniczony do dających się wygenerować w kratorze kreatorze mord.

Nestor

  • Gość
Odp: Kultura gry i korporacje polish-only
« Odpowiedź #120 dnia: Czerwiec 29, 2007, 04:39:30 »
No i wlasnie przez takie cos, duza ilosc polskich graczy nawet nie zbliza sie do polskich korpow  O0 . Kiedys wszedlem na kanal jednego z polskich korpow (z litosci nie napisze jakiego) i najblizsze dla mnie okreslenie to zwierzeta :-). W kazdym razie bylo to dla mnie traumatyczne przezycie, ktore jednak nie zafascynowalo mnie na tyle, zeby w to sie glebiej wbijac. Po przeczytaniu tego topika , az chcialoby sie zapytac po ile wy macie lat, ale .....po co mi ta wiedza. Pozdrawiam NORMALNYCH polskich graczy w EVE.

Ja po przygodach z TWB w 2004 trzymam sie z dala od polakow we wszelakich MMO i IRL na emigracji ;-)

Smutna prawda jest taka, ze jak ktos polaka wydyma, to najprawdopodobniej bedzie to inny polak. Sprawdzone. Smutne, ale prawdziwe.

marcoos

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 630
    • Zobacz profil
Odp: Kultura gry i korporacje polish-only
« Odpowiedź #121 dnia: Czerwiec 29, 2007, 07:22:17 »
Smutna prawda jest taka, ze jak ktos polaka wydyma, to najprawdopodobniej bedzie to inny polak. Sprawdzone. Smutne, ale prawdziwe.

Smutne - to są takie smuty....
Bermuda Syndrome [BAS-3]

Yogos

  • Starszy Moderator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 773
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Yogos
  • Korporacja: GBT
  • Sojusz: c0ven
Odp: Kultura gry i korporacje polish-only
« Odpowiedź #122 dnia: Czerwiec 29, 2007, 07:33:15 »
Smutna prawda jest taka, ze jak ktos polaka wydyma, to najprawdopodobniej bedzie to inny polak. Sprawdzone. Smutne, ale prawdziwe.

Lol bzdury gadasz jakoś w ION siedzi 200+ polaków i nie wiem o żadnym wałku który by ktoś komuś zrobił.

vulor

  • Gość
Odp: Kultura gry i korporacje polish-only
« Odpowiedź #123 dnia: Czerwiec 29, 2007, 09:11:17 »
Smutna prawda jest taka, ze jak ktos polaka wydyma, to najprawdopodobniej bedzie to inny polak.

Na to liczysz udzielając sie na polskim forum?  :2funny: :2funny:
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 29, 2007, 09:12:58 wysłana przez Vulor »

LordJohny

  • Gość
Odp: Kultura gry i korporacje polish-only
« Odpowiedź #124 dnia: Czerwiec 29, 2007, 10:37:43 »
Smutna prawda jest taka, ze jak ktos polaka wydyma, to najprawdopodobniej bedzie to inny polak.

Na to liczysz udzielając sie na polskim forum?  :2funny: :2funny:

pytasz bezinteresownie? ;]

MightyBaz

  • Gość
Odp: Kultura gry i korporacje polish-only
« Odpowiedź #125 dnia: Czerwiec 29, 2007, 11:12:58 »
wiecie co , dosc dlugo mieszkalem zagranica...roznie bywalo, ale zawsze mnie wkurwia jak ktos generalizuje, ze my tamto siamto...
proponuje przyjac zasade - ...na to co zdarzylo sie w przeszlosci nie mam juz zadnego wplywu, za to mam wplyw na to co bedzie w przyszlosci...wiec moze rusz dupe i przestan nudzic o takich pierdolach

sorki za takie wynurzenia, ale czasem mnie trafia szlag kiedy widze takie bezmyslne powtarzanie o "polskich" przywarach czy cechach narodowych

Blaster

  • OLD BUFU
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 349
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Blaster Kroms
  • Korporacja: State Protectorate
Odp: Kultura gry i korporacje polish-only
« Odpowiedź #126 dnia: Czerwiec 29, 2007, 12:14:51 »
Swoją drogą - jest jakiś magiczny sposób na zmianę wyświetlanego własnego portretu ? ( tylko u siebie oczywiście )

Da sie bardzo latwo wchodzisz do Documents and Settings\<user>\Ustawienia lokalne\Dane aplikacji\CCP\EVE\cache\Pictures\Portraits i znajdujesz obrazki przedstawiajace twoja postac. Podmieniasz je na inne o tej samej rozdzielczosci i rozszezeniu i pojawia ci sie w grze.  8)

Sorki za offtop ale temat i tak jest do dupy i nie bede sie wypowiadal  :P
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 29, 2007, 12:18:15 wysłana przez blaster »

Nestor

  • Gość
Odp: Kultura gry i korporacje polish-only
« Odpowiedź #127 dnia: Czerwiec 29, 2007, 13:00:59 »
Hehe, juz slychac szczek broni i gotujacych sie do boju.

Thread jest o doswiadczeniach z polakami w grze, wiec podzielilem sie swoimi. Najwyrazniej nie mozna tutaj miec swojego zdania na temat bo zaraz wyskoczy grupka obroncow i beda strzelac do kazdego kto ma odmienne zdanie.

Oczywiscie ze nie kazdy polak to zakala etc bo przeciez kazdy z nas ma kolegow ktorym ufa etc. Z mojego doswiadczenia, i doswiadczenia kilku znajomych wynika jednak ze z polakami nie zawsze jest rozowo, i szansa na to ze cos pojdzie nie tak jest wieksza z polakami niz z wiekszoscia innych narodowosci.

Takie sa moje doswiadczenia i odczucia poki co, i poki sie nie zmienia to takie pozostana. Jak chcecie sobie do czegos postrzelac to polecam veldspar ;-) I niechcialbym zeby forum mnie utwierdzalo w mojej opinii :)

Yurioni

  • Gość
Odp: Kultura gry i korporacje polish-only
« Odpowiedź #128 dnia: Czerwiec 29, 2007, 14:45:46 »
nie chce tutaj publicze wyciagac i prac brudow nestor, wiec powiem krotko: jestes jednym z najwiekszych hipokrytow jakich w zyciu poznalem...

Nestor

  • Gość
Odp: Kultura gry i korporacje polish-only
« Odpowiedź #129 dnia: Czerwiec 29, 2007, 15:22:02 »
Prac brudow? Nie przypominam sobie zebym zostawil gdzies cokolwiek po sobie tbh.

Jak wiesz cos co powinienem wiedziec, wal smialo na PM. ;-)

Tau

  • Gość
Odp: Kultura gry i korporacje polish-only
« Odpowiedź #130 dnia: Czerwiec 29, 2007, 16:33:58 »
Hmmm... zdaje sie że taki sposób nazywa sie Karta Kredytowa, ale  jestes ograniczony do dających się wygenerować w kratorze kreatorze mord.

Czasami to się normalnie czuje jak w przedszkolu, gdzie każdy się rwie do głosu nie słuchając pytania.

Swoją drogą - jest jakiś magiczny sposób na zmianę wyświetlanego własnego portretu ? ( tylko u siebie oczywiście )

Da sie bardzo latwo wchodzisz do Documents and Settings\<user>\Ustawienia lokalne\Dane aplikacji\CCP\EVE\cache\Pictures\Portraits i znajdujesz obrazki przedstawiajace twoja postac. Podmieniasz je na inne o tej samej rozdzielczosci i rozszezeniu i pojawia ci sie w grze.  8)

Sorki za offtop ale temat i tak jest do dupy i nie bede sie wypowiadal  :P

Dzięki.