Autor Wątek: Kultura gry i korporacje polish-only  (Przeczytany 39754 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Rhovana

  • Gość
Odp: Kultura gry i korporacje polish-only
« Odpowiedź #35 dnia: Kwiecień 26, 2007, 15:09:41 »
Dla mnie smack to takie podszczypywanie się.

Podszczypywać to se możesz panne na imprezie w remizie chłopie ;D WYLUZUJ noszenie serca blisko tyłka jeszcze nikomu dobrze nie zrobiło...



edit: heh tempo iście kosmiczne fakt :P
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 26, 2007, 15:11:53 wysłana przez Rhovana »

Venzon 2003

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 893
  • Mistrz Nekromancji
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Venzon 2003
  • Korporacja: BUFU
  • Sojusz: CartelDOTpr0
Odp: Kultura gry i korporacje polish-only
« Odpowiedź #36 dnia: Kwiecień 26, 2007, 15:10:46 »
cichosza vic bo zaraz poleci nakablowac swoim ziomalom,najlepsiejszym friendsom, ze polaczki spierdalaja i trzeba ich troche pokampic...

Moze nie zauwazyles Arche ale w polskim community wrzucanie na siebie i robienie flejma ma za zadanie tworzyc dobre relacje i wiezi miedzyludzkie. Mysle, ze mogles nie zauwazyc bo widze, ze nie masz z polska spolecznoscia EVE nic wspolnego. Przynajmniej spolecznoscia, ktora jest na centrali.
While i fully endorse this plan i somehow feel that beach-bunnys wont tremble of fear^^

LosBekoczoS

  • Gość
Odp: Kultura gry i korporacje polish-only
« Odpowiedź #37 dnia: Kwiecień 26, 2007, 15:11:18 »
Ej no slabizna jeszcze nikt nie napisal ze wjedzie mu na chawire normalnie czuje sie jak na zagranicznym forum :

Co do dzwonienia/pisania test na spostrzegawczosc:

czym roznia sie sytuacje:

- pijany ochroniarz zaczepia ciebie/bijje ciebie ( dzwonisz na policje )

- Jestes ze smackowany na local czacie. ( piszesz do GM )

hint: odpowiedz soon™

ArchenTheGreat

  • Gość
Odp: Kultura gry i korporacje polish-only
« Odpowiedź #38 dnia: Kwiecień 26, 2007, 15:12:29 »
JPK...
Pomijam już "wrażliwość" niektórych czy chamstwo innych... Ale wkurwia mnie gadanie, że Polacy to to, Polacy to tamto, że takie chamstwo to tylko Polacy...
Wstydzisz się bycia Polakiem? To zrezygnuj z obywatelstwa, a nie pierniczysz jakieś głupoty... I nie tylko Ty, bo w wielu wątkach jest "typowo polskie narzekanie", "typowo polskie pieniactwo", "typowo polskie awanturnictwo" itd...

Daleki jestem od takich uogólnień i z tego co widziałem nikt w tym wątku też tak nie twierdził.

Vic Brunner

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 436
    • Zobacz profil
  • Korporacja: ???
  • Sojusz: eee? wut alliance?
Odp: Kultura gry i korporacje polish-only
« Odpowiedź #39 dnia: Kwiecień 26, 2007, 15:15:29 »
dla rozluznienia atmosfery dzisiaj bede straszny i opowiem Wam dowcip..
"Ten o gasce balbince? Alez wodzu co wodz!"
To ja przepraszam...
Moderatorzy na drzewo!! :D

ArchenTheGreat

  • Gość
Odp: Kultura gry i korporacje polish-only
« Odpowiedź #40 dnia: Kwiecień 26, 2007, 15:15:36 »
Rob jak chcesz, albo jestes z nami albo przeciwko nam :)
...u nas masz juz przechlapane za szwedanie sie w konstelacji i za chec sciagniecia posow... i mam w dupie, ze to tylko gra :D

Jeśli nie jesteś niebieski to zdecydowanie jestem przeciwko Tobie bo TRI ma NBSI.

Cytuj
Nie wiem dlaczego, ale gdyby to ion core byl na miejscu tri to chyba nikt by nie byl do nich jakos zle nastawiony... poprostu byloby zabawnie :D

Hmm... albo ja czegoś nie rozumiem albo z powyższego zdania wynika, że potrafisz się dobrze bawić tylko z Polakami.

ArchenTheGreat

  • Gość
Odp: Kultura gry i korporacje polish-only
« Odpowiedź #41 dnia: Kwiecień 26, 2007, 15:17:04 »
Oj ale bym cie tępił gdybyś mieszkał na moim osiedlu Archen :D

Wypada mi tylko cieszyć się, że nie mieszkam na Twoim osiedlu. Chociaż w zależności od tego co masz na myśli pisząc "tępił" mogłoby to być niezdrowe i dla Ciebie.  ;)

Zolthar

  • Gość
Odp: Kultura gry i korporacje polish-only
« Odpowiedź #42 dnia: Kwiecień 26, 2007, 15:18:00 »
Archen właśnie widać jaki jesteś spięty weź masaża jakigoś normlalnie :P

Cytuj

Wypada mi tylko cieszyć się, że nie mieszkam na Twoim osiedlu. Chociaż w zależności od tego co masz na myśli pisząc "tępił" mogłoby to być niezdrowe i dla Ciebie.

No ja wiem wiem 997 itp. często bym sobie browarka pił z komendantem :D czas odświeżyć znajomości :P
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 26, 2007, 15:19:46 wysłana przez Zolthar »

ArchenTheGreat

  • Gość
Odp: Kultura gry i korporacje polish-only
« Odpowiedź #43 dnia: Kwiecień 26, 2007, 15:19:45 »
Archen właśnie widać jaki jesteś spięty weź masaża jakigoś normlalnie :P

Winię CCP, serwer powinien już dawno wstać a jeszcze leży.

Vic Brunner

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 436
    • Zobacz profil
  • Korporacja: ???
  • Sojusz: eee? wut alliance?
Odp: Kultura gry i korporacje polish-only
« Odpowiedź #44 dnia: Kwiecień 26, 2007, 15:21:09 »
Archen właśnie widać jaki jesteś spięty weź masaża jakigoś normlalnie :P

Winię CCP, serwer powinien już dawno wstać a jeszcze leży.

a i stad ta frustracja....
browar pomoze, mowie Ci :D
Moderatorzy na drzewo!! :D

marcoos

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 630
    • Zobacz profil
Odp: Kultura gry i korporacje polish-only
« Odpowiedź #45 dnia: Kwiecień 26, 2007, 15:21:44 »
Rob jak chcesz, albo jestes z nami albo przeciwko nam :)
...u nas masz juz przechlapane za szwedanie sie w konstelacji i za chec sciagniecia posow... i mam w dupie, ze to tylko gra :D

Jeśli nie jesteś niebieski to zdecydowanie jestem przeciwko Tobie bo TRI ma NBSI.

Zawsze możesz umówić się z venzonem na małą solówkę frygami :D
Po co patrzeć na standingi itp... poza tym masz okazję dokopać covenowi w równej walce  :uglystupid2:
Bermuda Syndrome [BAS-3]

Goomich

  • Gość
Odp: Kultura gry i korporacje polish-only
« Odpowiedź #46 dnia: Kwiecień 26, 2007, 15:22:22 »
Moze nie zauwazyles Arche ale w polskim community wrzucanie na siebie i robienie flejma ma za zadanie tworzyc dobre relacje i wiezi miedzyludzkie. Mysle, ze mogles nie zauwazyc bo widze, ze nie masz z polska spolecznoscia EVE nic wspolnego. Przynajmniej spolecznoscia, ktora jest na centrali.

BTW lepiej załóżcie hasło na wasz publiczny, bo jak tam przypadkiem wejdzie, to całe BUFU zbanują.  :crazy2:

kuglarz

  • Gość
Odp: Kultura gry i korporacje polish-only
« Odpowiedź #47 dnia: Kwiecień 26, 2007, 15:22:38 »
Cytuj
Winię CCP, serwer powinien już dawno wstać a jeszcze leży.
No właśnie serwer ruszy i się SPAM skończy ;)
Widać, że wszyscy sie nerwowi robią przez takie długie przerwy od EVE  :uglystupid2:
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 26, 2007, 15:24:35 wysłana przez borgo »

ArchenTheGreat

  • Gość
Odp: Kultura gry i korporacje polish-only
« Odpowiedź #48 dnia: Kwiecień 26, 2007, 15:23:49 »
Moze nie zauwazyles Arche ale w polskim community wrzucanie na siebie i robienie flejma ma za zadanie tworzyc dobre relacje i wiezi miedzyludzkie. Mysle, ze mogles nie zauwazyc bo widze, ze nie masz z polska spolecznoscia EVE nic wspolnego. Przynajmniej spolecznoscia, ktora jest na centrali.

Mylisz solidarność z obojętnością na chamstwo. W skrajnych (i żeby mi nikt nie twierdził, że usiłuję zrównywać te sytuację) przypadkach można to zabserwować gdy paru wyrostków podpali pijaczka dla zabawy - pewnie paru z nich miało opory ale bało się zareagować bo byliby wyśmiani. Tak to niestety działa i schematy zaszczepione wcześnie pokutują długo. Tym bardziej też nie należy chamstwa ignorować.

NiKuTa

  • Gość
Odp: Kultura gry i korporacje polish-only
« Odpowiedź #49 dnia: Kwiecień 26, 2007, 15:26:01 »
Jednak nie ruszył serwer. :( Teraz wiadomo czemu ta dysputa. Brak gry źle wpływa na co poniektórych z nasz. Moze petycja do CCP :D

ArchenTheGreat

  • Gość
Odp: Kultura gry i korporacje polish-only
« Odpowiedź #50 dnia: Kwiecień 26, 2007, 15:26:13 »
Zawsze możesz umówić się z venzonem na małą solówkę frygami :D
Po co patrzeć na standingi itp... poza tym masz okazję dokopać covenowi w równej walce  :uglystupid2:

Dobry pomysł. Na to zawsze jestem chętny. Tylko musiałbym zebrać trochę modułów. Z reguły fregatami nie latam i nie mam zapasów w Venal.

ArchenTheGreat

  • Gość
Odp: Kultura gry i korporacje polish-only
« Odpowiedź #51 dnia: Kwiecień 26, 2007, 15:27:34 »
Jednak nie ruszył serwer. :( Teraz wiadomo czemu ta dysputa. Brak gry źle wpływa na co poniektórych z nasz. Moze petycja do CCP :D

Nic nie da. Jeśli poczytasz EULA to zobaczysz, że CCP niczego nie gwarantuje w kwestii EVE. A Ty masz jedynie prawo... przestać płacić.

Xarthias

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 512
  • Spamin' the World
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Xarthias
  • Korporacja: GoonWaffe
  • Sojusz: Goonswarm Federation
Odp: Kultura gry i korporacje polish-only
« Odpowiedź #52 dnia: Kwiecień 26, 2007, 15:28:30 »
Heh, może zaśpiewamy serwerowi pieśń jednego z naszych narodowych bardów:
"Wstań, powiedz nie jesteś sam..."
 :2funny: :2funny: :2funny:


PS. Nie nadążam z czytaniem, jak trzeba będzie do flejma to wyrzucić to dajcie znać   :D :2funny: :2funny: :2funny:
Przedwieczny.

partridge

  • Gość
Odp: Kultura gry i korporacje polish-only
« Odpowiedź #53 dnia: Kwiecień 26, 2007, 15:29:04 »
Solowka z Venzem na Frygi a potem z Cyno wyskoczy 7 Capitali na niego + 40 osob supportu :) Triumvirate to lamy nie walcza jak jest ich mniej i nie walcza jak szanse sa wyrownane  a  w dodaktu po postach na EVE-O mialem wrazenie ze triumvirate to stado dzieciakow :)  

BTW Fajny Flame... do autora tego flame mozna powiedziec tylko "Idz zwal konia to moze cisnienie pod mozgiem Ci zmaleje bo pisanie za bzdury na localu petycji to iscie dziecinne jest" sprawdz nazwy statkow Ruskich... polowa z nich to bluzgi typu "Dymam twoja stara" i jakos wszyscy maja to w dupie... Wez Prozak na chec zycia to moze Ci pomoze ... nie czuje jak rymuje :)

Tomash Kovahlsky

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 601
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Tomash Kovahlsky
  • Korporacja: Polish Task Forces
  • Sojusz: C0VEN
Odp: Kultura gry i korporacje polish-only
« Odpowiedź #54 dnia: Kwiecień 26, 2007, 15:29:57 »
Niezle... watek istnieje dopiero 1.5h, a juz ponad 50 odpowiedzi... i jaki ruch:

Ten dzial przegladaja: Tomash Kovahlsky, LosBekoczoS, NiKuTa, Tynstar, Rhovana, ArchenTheGreat, borgo, AngelMarc, Daniel, White_Haven, Mona X, marcoos, Vic Brunner, Khan Soriano, Lukis, partridge, Yogos, Maver, Vulor, Daniel Swieca, Zolthar, Albi (Ellaine Tash-Murkon), Eskel, Gacul, Kal, Urulok, Michieru, Lo K'Chen, Pacyfikator, Piotr Nowy (+ 3 Ukrytych) i 11 Gości przeglądają ten dział.

(Lacznie ponad 40 osob)  ;D :o

Rhovana

  • Gość
Odp: Kultura gry i korporacje polish-only
« Odpowiedź #55 dnia: Kwiecień 26, 2007, 15:30:07 »
Ja po prostu zaraz sie przewróce. Chłopie ty powinieneś iść na terapie jakąś alboco. Przejmujesz sie bzdetami i porównujesz je do jakiś kompletnie różnych sytuacji z RL! Czytaj teraz dokładnie: EVE to tylko gra. Dotarło czy trzeba jakoś bardziej łopatologicznie ?

Xarthias

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 512
  • Spamin' the World
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Xarthias
  • Korporacja: GoonWaffe
  • Sojusz: Goonswarm Federation
Odp: Kultura gry i korporacje polish-only
« Odpowiedź #56 dnia: Kwiecień 26, 2007, 15:31:32 »
Takie wątki robią cuda dla odwiedzalności centrali: 67 zarejestrowanych użytkowników na raz. Rekord wszechczasów... I niech mi ktoś powie, że dobry flejm nie jest dobry  :2funny: :2funny: :2funny:
Przedwieczny.

Vic Brunner

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 436
    • Zobacz profil
  • Korporacja: ???
  • Sojusz: eee? wut alliance?
Odp: Kultura gry i korporacje polish-only
« Odpowiedź #57 dnia: Kwiecień 26, 2007, 15:32:05 »
hmm...
jak kumpel Ci powie: spierdalaj, to wg Twojej interpretacji nalezy na niego doniesc, albo w jakis inny sposob pokarac (oczywiscie nie w fizyczny sposob bo to przeciez  jest chamskie),  "bo z chamstwerm sie walczy", a slowo "spierdalaj" przeciez chamskie jest.
Naprawde nie widze odniesienia sytuacji flame'a goscia na chacie gry eve-o do Twojego ostatniego przykladu o podpaleniu pijaczka przez dresow. Konsekwencje zupelnie nieporownywalne.
No ale moze to ja tak malo wrazliwy na krzywdy dziejace sie na swiecie jestem? Hmmm... ]

« Ostatnia zmiana: Kwiecień 26, 2007, 15:34:02 wysłana przez Vic Brunner »
Moderatorzy na drzewo!! :D

Yogos

  • Starszy Moderator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 773
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Yogos
  • Korporacja: GBT
  • Sojusz: c0ven
Odp: Kultura gry i korporacje polish-only
« Odpowiedź #58 dnia: Kwiecień 26, 2007, 15:33:47 »
Xarth jaki flame toż to  rozmowa o zachowaniu i do flejmu brakuje jeszcze dużo  :2funny:

Venzon 2003

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 893
  • Mistrz Nekromancji
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Venzon 2003
  • Korporacja: BUFU
  • Sojusz: CartelDOTpr0
Odp: Kultura gry i korporacje polish-only
« Odpowiedź #59 dnia: Kwiecień 26, 2007, 15:33:59 »
Arche, ja o jednym a ty o drugim, ciagle jakies odwolania do RL robisz nie wiem po co...
Boli cie, ze nie przyjmujemy cie z otwartymi rekoma do naszej uber-zajebistej spolecznosci?  :2funny:
Wbij sie do nas na venta to sobie pogadamy i posmiejemy sie to moze troche wyluzujesz i spojrzysz na pewne sprawy z innej perspektywy...
Powaznie na tym forum to tylko do sprawy zlotow nalezy podchodzic :D
While i fully endorse this plan i somehow feel that beach-bunnys wont tremble of fear^^

marcoos

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 630
    • Zobacz profil
Odp: Kultura gry i korporacje polish-only
« Odpowiedź #60 dnia: Kwiecień 26, 2007, 15:35:18 »
BTW Fajny Flame... do autora tego flame mozna powiedziec tylko "Idz zwal konia to moze cisnienie pod mozgiem Ci zmaleje bo pisanie za bzdury na localu petycji to iscie dziecinne jest" sprawdz nazwy statkow Ruskich... polowa z nich to bluzgi typu "Dymam twoja stara" i jakos wszyscy maja to w dupie... Wez Prozak na chec zycia to moze Ci pomoze ... nie czuje jak rymuje :)

uuu... to się nadaje do zgłoszenia do moderatora  :2funny:
działaj ArchenTheGreat.... xart tylko czeka żeby wkroczyć i zbanować za chamskie odzywki  O0
Bermuda Syndrome [BAS-3]

AngelMarc

  • Gość
Odp: Kultura gry i korporacje polish-only
« Odpowiedź #61 dnia: Kwiecień 26, 2007, 15:37:38 »
przeczytalem tylko pczatek i reszty mi sie nie chce  :uglystupid2:

sam smackuje czesto- wojna to wojna, jak sie niepodoba to wypad pod spodnice mamusi
zeby bylo jasne, to jest taka sama bron jak ta z ktorej strzelasz, wiec jesli tego nie rozumiesz ze sekunda niezdecydowania nierozgarnietego przeciwnika ktorego przed chwila wkurzyles moze przewazyc szale, albo jego furiacki rajd kamikadze- to sorki wybacz, odintsaluj eve , bo to na pewno nie ta sama gierka co dawniej byla

zreszta zgadzam sie z poprzednikami
nie tylko polacy ale praktycznie kazdy smackuje na localu czy prywatnie czy nawet w mailach
zrozum, to jest forma walki psycholigicznej, zawsze byla tylko wlasnie ludzie "kulturalni" ja wyobrzymili i zrobili cos diabolicznego z niej, jezeli sie nie zgadzasz z tym to sobie poczytaj kilka ksiazek psycholigicznych i wojennych, zawsze ale to zawsze chodzi o to zeby miec przewage nad przeciwnikiem, niewazne jakim sposobem, wazne zeby wygrac!!

pozdro i bez obrazy

Zolthar

  • Gość
Odp: Kultura gry i korporacje polish-only
« Odpowiedź #62 dnia: Kwiecień 26, 2007, 15:38:37 »
Weźmy pod uwagę słowo kurwa, może ono oznaczać wiele rzeczy i sytuacji od tych chamskich po te wzniosłe, jak na przykład "Kurwa ale flejm..." albo "Kurwa ten Archen to <bip>" no i masz kompletnie wie sytuacje albo weźmy słowo Fuck, : "Fuck I love this game" oraz "Fuck you" no i znowu dwie sytuacje, weźmy użytwajmy od dzisiaj słowa Fuck na lokalu zawsze to gwarantowany crash noda od petycji bedzie :P a tylko poczekamy aż Archen tam na lokalu będzie :P

Vic Brunner

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 436
    • Zobacz profil
  • Korporacja: ???
  • Sojusz: eee? wut alliance?
Odp: Kultura gry i korporacje polish-only
« Odpowiedź #63 dnia: Kwiecień 26, 2007, 15:40:38 »
taa...Marc...
my w tej wojnie COVEN - Tri oprocz flame'u i smacka to zadnych wiecej argumentow nie mamy.. oj bedzie bolalo, bedzie :) musze skoczyc po wazeline do apteki.. hmm.. moze kupie jakas smackowa-zapachowa? :2funny:
Moderatorzy na drzewo!! :D

Ellaine

  • Gość
Odp: Kultura gry i korporacje polish-only
« Odpowiedź #64 dnia: Kwiecień 26, 2007, 15:40:49 »
Ogolnie, sa kultury ktore rozwijaly sie pod okupacja, i jest reszta. Polska nalezy do tych pierwszych. W Polsce przez pare stuleci (zaborow), i pare ostatatniejszych dziesiecioleci (komunizm), a nawet teraz dla wielu - wladza jest wrogiem spoleczenstwa.
W takich krajach jak Niemcy czy inna Anglia, doniesienie na pijaczka ze sika na murek jest szlachetnym obywatelskim odruchem w imie porzadku i czystości miasta.
W takich krajach jak Polska czy inna Irlandia północna, jest to kolaboracja z aparatem represji i zachowanie podłe, zdradzieckie i niegodne splunięcia.
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 26, 2007, 15:45:10 wysłana przez Albi (Ellaine Tash-Murkon) »

White_Haven

  • Gość
Odp: Kultura gry i korporacje polish-only
« Odpowiedź #65 dnia: Kwiecień 26, 2007, 15:41:18 »
Ej, no kufa, wolniej bo nie nadążam.....

O mamusiu, ja w życiu tylu ludzi na raz na Centrali nie widziałem :o

eeeee, wracam do pracy bo tu pierdolenie kotka za pomocą młotka się odbywa głównie :buck2:








Xarthias

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 512
  • Spamin' the World
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Xarthias
  • Korporacja: GoonWaffe
  • Sojusz: Goonswarm Federation
Odp: Kultura gry i korporacje polish-only
« Odpowiedź #66 dnia: Kwiecień 26, 2007, 15:43:07 »
działaj ArchenTheGreat.... xart tylko czeka żeby wkroczyć i zbanować za chamskie odzywki  O0

Eeee... Ale kogo?  :2funny: :2funny: :2funny:
Żeby zasłużyć na banana na centrali to się trzebaby było nieźle "zasłużyć"...
Chociaż, przyznam się wam, że czasem mam ochotę co poniektórym założyć czasowego muta... Nie, nie Bazowi, bo przynajmniej śmiesznie jest  :D :D :D tylko tym, co to się nie chce słownika użyć i walą "mugł" "jusz" "kórwa"...
 :2funny: :2funny: :2funny:
A, no i jeszcze Ellaine za zbyt długiego nicka  :2funny: :2funny:

Yogos - ja nie mówię, że to już flejm, tylko proszę, żeby mi dać znać jak już będzie :P  :D :D :D
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 26, 2007, 15:44:43 wysłana przez Xarthias »
Przedwieczny.

LosBekoczoS

  • Gość
Odp: Kultura gry i korporacje polish-only
« Odpowiedź #67 dnia: Kwiecień 26, 2007, 15:43:15 »
zolt zolt doniesiesz namnie jak napisze "fucking amarrians piczys" ?? doniesiesz ?? powiedz powiedz :D

odpowiedz z mojego pytania na spostrzegawczosc zadanego wczesniej:

1 sytuacja to realny swiat REALNY\
2 sytuacja jest tylko w grze TYLKO W GRZE jesli i to juz ci przeszkadza czas odejsc do komputera zrobic pare wdechow znalezc sobie jakies zajecie na godzinke dwie a moze i cale zycie. Eve niejest slodko pierdzaca second life a poprostu gra jesli uwazasz ze zostales obrazony wez takiego typa na prv powiedz mu zeby wyskoczyl na gole klaty a jak penia to napisz jego kolegom na local ze ten i ten co sie stawial spenial zwyklego 1 na 1 :D a nie odrazu do GMamusi leciec :D

Zolthar

  • Gość
Odp: Kultura gry i korporacje polish-only
« Odpowiedź #68 dnia: Kwiecień 26, 2007, 15:45:44 »
Bekocz  wlasnie poszla petycja ty niedobry minmatarze, fu fstyć sie ty ... nio ale vci nabluzgałem :P

Vic Brunner

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 436
    • Zobacz profil
  • Korporacja: ???
  • Sojusz: eee? wut alliance?
Odp: Kultura gry i korporacje polish-only
« Odpowiedź #69 dnia: Kwiecień 26, 2007, 15:47:01 »
ale Wy, kórwa, wszyscy jestescie zalosni... kórwa...
ide se stad, kórwa
(szczegolnie jak eve juz dziala :P)

Masz muta na minutę za każdą kórwę  :D :D :D :D :D
X.
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 26, 2007, 15:55:00 wysłana przez Xarthias »
Moderatorzy na drzewo!! :D