Autor Wątek: boom demograficzny?  (Przeczytany 10139 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Rhovana

  • Gość
boom demograficzny?
« dnia: Kwiecień 22, 2007, 13:19:10 »
"Odwiedza nas 47 gości oraz 26 użytkowników"  :o :o :o :o

co sie dzieje? kurna tylu ludzi kiedyś na "Polish" cieżko było zastać^^

Xarthias

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 512
  • Spamin' the World
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Xarthias
  • Korporacja: GoonWaffe
  • Sojusz: Goonswarm Federation
Odp: boom demograficzny?
« Odpowiedź #1 dnia: Kwiecień 22, 2007, 13:22:09 »
50k odwiedzin miesięcznie (z różnych ip, użytkowników zarejestrowanych nie zlicza).
Czemu?
Reklama w gry-onlie (i chyba w Valhalli) -> http://www.eve-online.com/polska/ -> Centrala :)
Przez skromność nie biorę pod uwagę zmian, jakie zostały dokonane na stronie... ;)
Przedwieczny.

Blutbart

  • Gość
Odp: boom demograficzny?
« Odpowiedź #2 dnia: Kwiecień 22, 2007, 13:22:33 »
A zaczęło się odkąd ja się zarejestrowałem... Musi być jakiś związek...
No ale urok osobisty, niesamowita siła przyciągania (czasami niestety pociski też przyciąga) robią swoje. :D

MKoll

  • Gość
Odp: boom demograficzny?
« Odpowiedź #3 dnia: Kwiecień 22, 2007, 18:22:27 »
Słyszałem, że w CDA i na GOL były jakieś kampanie reklamowe EvE-O. Na GOL mam wyłączone bannery, a sidiekszyn nie czytam, więc nie wiem ile w tym prawdy.

Rhovana

  • Gość
Odp: boom demograficzny?
« Odpowiedź #4 dnia: Kwiecień 22, 2007, 18:38:01 »
W CDA była reklama na całą strone :) fakt że z brzydkim amarrskim besem ale zawsze:)

Ellaine

  • Gość
Odp: boom demograficzny?
« Odpowiedź #5 dnia: Kwiecień 22, 2007, 18:40:50 »
Widac ze dawno nie gralem, bo nie wiedzialem nawet ze Amarzy maja juz brzydkiego BSa. Czyzby Amarrscy graczy pisali petycje, ze to niesprawiedliwe, kiedy Caldari maja trzy?

Goomich

  • Gość
Odp: boom demograficzny?
« Odpowiedź #6 dnia: Kwiecień 22, 2007, 21:27:37 »
Widac ze dawno nie gralem, bo nie wiedzialem nawet ze Amarzy maja juz brzydkiego BSa.

Bo za dużo się przyglądasz Caldaryjskim, a ca mało Amarrskim.

Kamoris

  • Gość
Odp: boom demograficzny?
« Odpowiedź #7 dnia: Kwiecień 22, 2007, 22:07:12 »
Dobrze ze nie bylo na tej reklamie matarskie bsa bo by wszyscy sie dziwli, omg co to za gra gdzie sie lata w kosmosie kublami na smieci  ;D

future

  • Gość
Odp: boom demograficzny?
« Odpowiedź #8 dnia: Kwiecień 23, 2007, 14:03:09 »
Dobrze ze nie bylo na tej reklamie matarskie bsa bo by wszyscy sie dziwli, omg co to za gra gdzie sie lata w kosmosie kublami na smieci  ;D

Ech zaczyna się...

W CDA był ostatnio artykuł o dev'ach i ich konszachtach z diabłem (BoB). Więc EvE staje się coraz bardziej znaną grą wśród małolatów...
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 23, 2007, 14:09:59 wysłana przez Future »

Kamoris

  • Gość
Odp: boom demograficzny?
« Odpowiedź #9 dnia: Kwiecień 23, 2007, 18:36:17 »
E tam nie ma co sie bac malolatow, dlugo w eve nie wytrzymaja bo za skomplikowane za malo dynamiczne i sie duzo traci w razie smierci. Zostana tyko najtwardsi najbardziej zapaleni a takich nigdy malo.

Mikker

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 177
    • Zobacz profil
    • Pink Bunnies Killboard
  • Imię postaci: Mikker
  • Korporacja: Pink Bunnies
  • Sojusz: Emeryt
Odp: boom demograficzny?
« Odpowiedź #10 dnia: Kwiecień 24, 2007, 10:45:09 »
Przez skromność nie biorę pod uwagę zmian, jakie zostały dokonane na stronie... ;)
Heh biorac pod uwage jakeve-centrala rok temu wygladla ...jakas zmiana na lepsze jest ... chociaz nadal mozna do wygladu sie przyczepic (mnie wrecz odrzuca:P)...niesety to jedyna polska stronka o eve...

Dormio

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 3 456
  • Mi'Sie
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Dormio
  • Korporacja: Shocky Industries Ltd.
Odp: boom demograficzny?
« Odpowiedź #11 dnia: Kwiecień 24, 2007, 12:25:34 »
Przez skromność nie biorę pod uwagę zmian, jakie zostały dokonane na stronie... ;)
Heh biorac pod uwage jakeve-centrala rok temu wygladla ...jakas zmiana na lepsze jest ... chociaz nadal mozna do wygladu sie przyczepic (mnie wrecz odrzuca:P)...niesety to jedyna polska stronka o eve...
Za mało szukasz.
Brak sygnatury w ramach protestu przed czepiaczami...

Dormio

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 3 456
  • Mi'Sie
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Dormio
  • Korporacja: Shocky Industries Ltd.
Odp: boom demograficzny?
« Odpowiedź #12 dnia: Kwiecień 24, 2007, 12:46:45 »
za kiepsko pozycjonujesz  :D
W ogóle tego nie robię i nie o to mi chodził Ireul  ;D

szukajac po nazwie eve-online wsrod polskich stron widoczna jest tylko centrala i strona rave. a jesli czegos nie ma na pierwszych 3 stronach google to imo moze tego wogole nie byc.
eve-online.pl  - zalosne. domena istnieje kilka miesiecy, a jej autor nawet nie usunal plikow instalacyjnych cmsa.
inne strony korpowe - znajdziesz je tylko po nazwach wlasnych.
No właśnie chodziło mi o to, że jest szereg stron, które nie są popularne bo są głównie dedykowane dla korpowiczów.

mysle ze mozna zaryzykowac opinie ze centrala jest JEDYNA strona na ktorej spotykaja sie przedstawiciele wiekszosci polskiego community.
Święta racja... centrala to rzeczywiście jedyna strona na której spotyka się PL Community poza EVE-O...
Brak sygnatury w ramach protestu przed czepiaczami...

AngelMarc

  • Gość
Odp: boom demograficzny?
« Odpowiedź #13 dnia: Kwiecień 25, 2007, 17:20:41 »
 :crazy2: no to skoro jedyna strona gdzie sie spotykaja gracze to moze wreszcie by padlo haslo  :crazy2:

" Polacy do boju o wlasny zakatek galaktyki "  :knuppel2:
 :uglystupid2:

wiem troche to gloopie ale skoro wszyscy inni potrafia to czemu nie My ?  :coolsmiley:

ps.troche to dziwne ze w eve sa skonsolidowane sojusze innych narodowosci a tylko polacy jak zwykle musza byc po 2 przeciwnych stronach/ 2 sojuszach

misao

  • Gość
Odp: boom demograficzny?
« Odpowiedź #14 dnia: Kwiecień 25, 2007, 17:56:05 »
w 4 sojuszach atm.... o ile zrozumialam.

Ellaine

  • Gość
Odp: boom demograficzny?
« Odpowiedź #15 dnia: Kwiecień 25, 2007, 17:57:52 »
Taki zorganizowany narod jak niemcy jest jeszcze bardziej rozproszony :)
Szczerze mowiac podejrzewam, ze wielkie narodowe sojusze rodza sie z masy krytycznej ludzi ktorzy slabo znaja angielski albo sa werbowani pozagrowo przez wlasnie ten sojusz (np w artkule promujacym Eve w popularnej w danym kraju gazetce jest wymieniona nazwa sojuszu).
Francuskich korporacji poza TCF jest jak mrowkow.
Np AAA zawiera cale hordy ruskich a nie jest czescia RA, choc w sumie zawsze stali mniej wiecej po tej samej stronie.
Niemcy z tego co wiem sa totalnie rozproszeni, mocno przeczac schematowi zorganizowanego i karnego narodu.

A ze Polacy sa po przeciwnych stronach to jak dla mnie bardzo dobrze. Jesli kiedys mi zaswita pragnienie bycia w polskim korpie lub sojuszu, mam wybor i moge isc za glosem serca i kierowac sie moimi sympatiami do BoBa i innego D2 albo RA (z tej calej bandy najbardziej lubie ostatnio RA ;)

AngelMarc

  • Gość
Odp: boom demograficzny?
« Odpowiedź #16 dnia: Kwiecień 25, 2007, 18:19:20 »
 :laugh:
mimo wszystko czemu tego nie zrobic?  :buck2:

jeden polski sojusz, silny sprawny i tluczacy wszystkich pokolei

mamy polakow w tylu korpach ale zadnego porzadnego sojuszu wiec moze czas? >:D

pokazmy innym  - ".. Polak potrafi....." !! :2funny:

Rhovana

  • Gość
Odp: boom demograficzny?
« Odpowiedź #17 dnia: Kwiecień 25, 2007, 18:29:53 »
heh ten temat już był przerabiany pare razy :P chyba ze chcesz flame wywołać ;D

Aeon Horax

  • Gość
Odp: boom demograficzny?
« Odpowiedź #18 dnia: Kwiecień 25, 2007, 18:37:15 »
:laugh:
mimo wszystko czemu tego nie zrobic?  :buck2:

jeden polski sojusz, silny sprawny i tluczacy wszystkich pokolei

mamy polakow w tylu korpach ale zadnego porzadnego sojuszu wiec moze czas? >:D

pokazmy innym  - ".. Polak potrafi....." !! :2funny:

 :D :D :D

Widze ze moda na ...
...kolejnej ods?onie Mody na Polish Alliance, odcinek 3546 :D

wraca jak bumerang, eghmm, troszke inaczej bo o tamtej pory sa juz dwa polskie alliance (a Baz zaklada trzeci  :D :D :D ) a teraz bedzie moda na polish titan, huehuehue




korpusz

  • Gość
Odp: boom demograficzny?
« Odpowiedź #19 dnia: Kwiecień 25, 2007, 19:37:11 »
Może by tak stworzyc topic o Polskim Alliancie przypilnowac, zeby nie bylo w nim HC flejma?? i go przykleic, gdziekolwiek sie da co by mlodzi patrioci odrazu wiedzieli dlaczego nie :D

Co do boomu to ja wiem dlaczego to przez te emotki, moglbym godzinami sie gapic na te :D zapie****** oczka :D :D  :uglystupid2:

Xarthias

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 512
  • Spamin' the World
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Xarthias
  • Korporacja: GoonWaffe
  • Sojusz: Goonswarm Federation
Odp: boom demograficzny?
« Odpowiedź #20 dnia: Kwiecień 25, 2007, 19:51:37 »
Korpusz - a o którym "Polskim Aliansie" miałby być ten wątek? Coven? Ion? Sempicośtam?
Baz zakłada czwarty... A do piątego niewiele brakowało, ale chyba pomysł upadł... A mi szkoda 45 dni skillowania :P
Wkrótce pierwszy polski tytan...  :coolsmiley:

Jest tyle różnych pomysłów na ten alians, tyle różnych stylów gry, że jeden to raczej miałby niewielki sens... Pomijam już panujące animozje pomiędzy co poniektórymi korpami/ludźmi... Taki alians musiałby mieć naprawde duży cel, żeby połączyć tych wszystkich ludzi... Albo kogoś z wizją i gigantyczną charyzmą, żeby te interpersonalne problemy przezwyciężyć... Albo jak nas zaczną prześladować w Eve  ^-^

Także imo, sorry, no bonus, jeden wielki wspólny Polish Aliance to mrzonka. Dla mnie i tak sukcesem jest, że powstało ich kilka mniejszych.
Przedwieczny.

AngelMarc

  • Gość
Odp: boom demograficzny?
« Odpowiedź #21 dnia: Kwiecień 25, 2007, 20:57:22 »
ja wiem ze taki sojusz to mrzonka  :uglystupid2:

ale czemu nie? ^-^

tylko ze jak zwykle i nawet na tym forum widac, polskosc wylazi, i lepiej narzekac zanim cos zrobic
nie wiem, jestem noooooob ale sprobuje

tyle mowicie o polskosci, tyle gadania o rpg, ale jak przychodzi co do czego to tylko ciagle slysze :
" .. nie da sie..." , "..chyba zgloopiales.." , ".. jestes noob i sie nie odzywaj..."

co jak co ale moi "starsi" koledzy z gry juz mi dawno udowodnili jedna rzecz
ZE JAK SIE NIC NIE CHCE I SIE NIE MA ZAMIARU NIC ZMIENIC A TYLKO NARZEKAC TO NIC NIE BEDZIE

wiec krotko, byle tak dalej panowie i panie, najlepiej to se legnac pod grusza i patrzyc jak noobkowie was wytluka  O0

Voulture

  • Gość
Odp: boom demograficzny?
« Odpowiedź #22 dnia: Kwiecień 25, 2007, 21:04:54 »
Nigdy nie powstanie jeden wielki i w cholere radosny polski alliance, bo tacy po prostu jestesmy. Kazdy z nas ma inne odejscie do gry, inne cele sobie realizuje. Co lepsze, kazda strona, kazdy alliance uwaza, ze znalazl absolutnie idealny sposob na gre i realizacje swoich (nietuzinkowych wszak) planow. Ile obozow w ten sposob sie utworzylo, ktore nigdy sie nie polacza? W grze tysiace, wsrod polakow - wlasciwie 3. Do tego doliczyc trzeba pewna grupe osob, ktore nie chca zadnej wspolpracy i w ogole zadnego (niech to slowo bedzie przeklete!) alliancu w kazdym z nich odnajdujac reke, ktora chce wymierzyc w nich cios. Sa tez dodatkowo korporacje, ktore nie chca alliancow, a nawet, nie bojmy sie powiedziec, Alliansow, bo zwyczajnie boja sie odpowiedzialnosci badz obowiazkow. Zeby bylo ciekawiej, sa tez ludzie ktorzy nalezac do alliancu wcale sie z nim nie identyfikuja i ich celem pzrewodnim jest dobrze bawic sie w gronie swoich kumpli (takze z corpa) i licza sie tylko Ci ludzie, z ktorymi lataja, z ktorymi moga pogadac. Ta grupa jest najciekawsza, bo przez to, ze polityka jest dla nich ciekawostka, wrecz motywem rpg on, wlasciwie moznaby ich wszystkich przypasowac do kazdego sojuszu (gdyby nie bardziej osobiste animozje).

Jeden alliance? Zastanow sie...
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 25, 2007, 21:07:43 wysłana przez Voulture »

AngelMarc

  • Gość
Odp: boom demograficzny?
« Odpowiedź #23 dnia: Kwiecień 25, 2007, 21:20:58 »
voult jak mam duzo szacunku dla ciebie to mam teraz jedna uwage, no moze 2

-1- to ty powiedziales ze bedac noobem nie uda sie nikomu doleciec i wrocic do glebokiego 0.0 w przestrzeni ISS- mi sie udalo
-2- czytaj uwaznie co piszesz bo swoim pisaniem potwierdzasz tylko to czemu sie tak gwaltownie sprzeciwiasz

pozdro

Voulture

  • Gość
Odp: boom demograficzny?
« Odpowiedź #24 dnia: Kwiecień 25, 2007, 21:56:53 »
to ty powiedziales ze bedac noobem nie uda sie nikomu doleciec i wrocic do glebokiego 0.0 w przestrzeni ISS- mi sie udalo
Wybacz, ale nie potrafie sobie teraz przypomnieć. Rozwiniesz myśl, sytuację, okoliczności w których mogłem cos takiego powiedziec? I powiedz mi, dlaczego przywolales ta sytuacje?

czytaj uwaznie co piszesz bo swoim pisaniem potwierdzasz tylko to czemu sie tak gwaltownie sprzeciwiasz
Wybacz, może napisało mi sie to dośc pokrętnie, ale dla mnie sytuacja w eve to zwykła kalka polityki z jaką mamy styczność każdego dnia.

Grupa ludzi jest sama w sobie różnorodna, tak, jak róznorodni są tworzący ja ludzie. Przy wielkiej jej ilosci, mozna ich sobie jednak spokojnie podzielic, uzalezniajac to od danych decyzji, pogladow, idei. Podobna sytuacja jest wsrod tych, co maja prawo mowic. Gdy sa zwykle obozy, ktore handluja ludzi, oferuja im swoj wlasny towar (nazwijie to jak chcecie) ktory chca sprzedac jak w najwiekszej ilosci. Zwykly rynek. Przeciwstawne sobie grupy maja rozne od siebie poglady, to, ze czasm naginaja je do siebie nawzajem, by pozyskac jak najwieksza liczbe osob niczego nie zmienia. Ta roznorodnosc musi istniec, bo inaczej nie Ci, ktorzy maja do przekazania jakas idee zyskuja ludzi, lecz populiscie. Zyskuja oni tych, ktorzy nie majac wyboru miedzy, wlasciwie identycznymi juz opozycjami staraja sie wybrac tzrecia opcje. Sa tez ludzie, co zwyczajnie nie pojda glosowac.

Identycznie masz w swiecie eve, wsrod polskich sojuszy. Polskie community jest juz za bardzo podzielone, by moglo sie polaczyc. Jestemy rozni. Nawet jesli nawizalaby sie jakas wspolpraca, nawet gdybysmy zaczeli latac razem, bo pzreciez mamy "podobne" zaiteresowania i "podobne" cele to roznimy sie realizacja i pogladami. To juz jest konflikt idei, ktorego nie da sie wg mnie obejsc.

~~

Wiesz, ja jestem jescze dosc mlody i moge postzregac pewne sprwy inaczej, czegos nie rozumiec. Moge sie tez zwyczajnie mylic, ba, chcialbym sie mylic. Niestety, w dzisiejszym spoleczenstwie za szybko rozwija sie w ludziach pragmatyzm i realizm.

~~

Dodam jescze cos, moze malo politycznego. Podobno (z naciskiem na to slowo), byly kiedys powazne rozmowy o polaczeniu sie czy chociazby glebszej wspolpracy paru corpow. Warunkiem wspolpracy bylo m.in. pozbycie sie standingow z Lotka i Fatalami, ktorzy do dzis sa naszymi "przyjaciomi". Te plusy sa raczej wieczyste, pomagalismy im, wlaczylismy razem i... to chyba byla bariera, ktorej nie alo sie pokonac.

Potwierdzi ktos? Zaprzeczy?
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 25, 2007, 22:12:43 wysłana przez Voulture »

AngelMarc

  • Gość
Odp: boom demograficzny?
« Odpowiedź #25 dnia: Kwiecień 25, 2007, 22:30:15 »
sytuacja o jakiej wspomnialem to byl tylko przyklad ze nie ma rzeczy niemozliwych i mozna wszystko przeskoczyc
[ sorki za prywatne wycieczki- dostalem od ciebie wtedy razem z 2 innymi "starymi" 30kk ]

ja rozumiem ze sa roznice, jakbysmy byli tacy sami to by bylo nuuuuudno  :D

wiem wiem, to juz bylo ktos cos mowil, ale czemu nie?

niech mi ktos powie czemu nie, nie dlaczego to niemozliwe tylko dlaczego nie sprobowac?
jestesmy gorsi czycos?
wiem jestem noob i wogole, ale na ile gral w eve i ludzie beda zalezni od moich decyzji to bede sie staral i na pewno przekladal interes Polakow daleko bardziej, niz anglojezycznych przyjaciol
sprobuje, co mi szkodzi, moze sie uda

zreszta jak ktos powiedzial mi na trialu - " jak ci sie uda to jestes bardzie zwariowany niz wiekszosc co znam.." wiec staram sie zeby ludzie nie zmienili zdania  :uglystupid2:
po prostu nastepnym razem niech nikt nie mowi ze sie nie da Polakowi  :D

Konrad

  • Gość
Odp: boom demograficzny?
« Odpowiedź #26 dnia: Kwiecień 25, 2007, 23:56:23 »
temat polskiego aliansu jest tak stary jak to forum i ta gra, dali byście sobie wreszcie spokój

Rhovana

  • Gość
Odp: boom demograficzny?
« Odpowiedź #27 dnia: Kwiecień 26, 2007, 00:56:03 »
Angel ja kiedyś byłem otwarty i pełen nadzieji. Mocno wierzyłem że taki twór może powstać. Jednak czas jakiś spędzięłm w grze i jestem absolutnie przekonany że polskie community nie stworzy jednego wspólnego aliancu bo ludzie po prostu mają totalnie inne wizje. Miałem przyjemność być w C0VEN teraz jestem w ION i są to dwie totalnie różne bajki. Nie jestem przekonany że kiedykolwiek mogłoby dojść do fuzji. I bardzo dobrze ;) Lubię ludzi i w jednym i w drugim alliansie ale razem duża cześć z nich by sie pozabijała ;D IMO jest dobrze tak jak jest i nieszczególnie jest sens to zmieniać.

PS. Nie wiem czy jestem gotów spróbować alliansu w wydaniu Baza, ale mooooże kieeedyś ;D

Yogos

  • Starszy Moderator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 773
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Yogos
  • Korporacja: GBT
  • Sojusz: c0ven
Odp: boom demograficzny?
« Odpowiedź #28 dnia: Kwiecień 26, 2007, 07:32:22 »
Po pierwsze to że nie stworzyliśmy jednego polskiego aliansu jest jak najzupełniej normalne. To nie jest tak że w europie czy na świecie siedzą w jednym aliansie który ich zrzesza. Np. nie wszyscy brytole siedzą w UK Corp. i tak dalej. Nie szukajmy patologi gdzie ich niema  ::)  A co do ION i C0venu to po co to łączyć. Oni mają swoją wizję swoje standy które są często odzwierciedleniem swoich sympati, a my mamy  swoje. Ja z BUFU czy królikami nigdy w gangu nie latałem a oni ze mną. Natomiast latałem z Fatalami czy LV i proste jest że na dzień dzisiejszy jest mi (pisze tylko za  siebie w tym momencie) dużo bliżej do tych corpów niż do ludzi w C0ven, mimo że będę musiał zasuwać po angielsku. I dobrze przynajmniej sobie język poprawie, a gadki z włochami też są świetne czasem  :uglystupid2: Natomiast nie mówmy że "nigdy" się nie połączymy. Nie wiadomo co będzie później. Z tego co wiem to sporo ION zna się z reala z C0venami, czy też grało np. razem w Ogame i od czasu do czasu sobie pogadają.

Ellaine

  • Gość
Odp: boom demograficzny?
« Odpowiedź #29 dnia: Kwiecień 26, 2007, 09:08:20 »
Do schematu Voulture dodam ludzi ktorzy sa przystosowani do sojuszowego zycia ale sa w sojuszach calkiem niepolskich i jest im tam dobrze. U mnie w korpie jest 4 Polakow i jestem z tego AFAIK jedynym ktory wogole interaktuje z Polskim community.
Jak dla mnie, styl gry i sympatie wewnatrzgrowe sa ważniejsze niz narodowość pozagrowa, choc przyjemnie mi sie lata z Polakami. Dwa solidne sojusze z Polska wiekszoscia to tez fajna sprawa. Jesli kiedys jeden z nich pogada z Orbisem zeby ich nazwa pojawiala sie w materialach promocyjnych Eve w Polsce, i jeszcze przejmie Centrale albo zbuduje wiekszy otwarty portal spolecznosciowy niz Centrala, to po roku wchlaniania noobow ma szanse stac sie wielkim Polskim Sojuszem, przy ktorym mniejsze beda, no, mniejsze.

korpusz

  • Gość
Odp: boom demograficzny?
« Odpowiedź #30 dnia: Kwiecień 26, 2007, 11:06:22 »
Xarthias chodzilo mi o ten Polski Alliance który raczej nigdy nie powstanie ;) Z reszta wypowiedzi nie idzie się nie zgodzić. Jeden sojusz byłby porażką i zaczęła by panować nuda na centrali bo przecież nie będziemy flejmić z członkami własnej korporacji ;) Za duże różnice są między nami.

Dobrze jest jak jest.