Autor Wątek: Mam pytanie  (Przeczytany 6943 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Sejbr

  • Gość
Mam pytanie
« dnia: Lipiec 01, 2007, 13:35:29 »
Jak w EVE zdobywa sie jakies pieniadze i wykonuje misje itp. bo latam po tym kosmosie tak bez celu i nie wiem co i jak mam robic, prosze o szybka odpowiedz.
Pozdro Sejbr

Goomich

  • Gość
Odp: Mam pytanie
« Odpowiedź #1 dnia: Lipiec 01, 2007, 13:41:21 »
Trzeba było nie wyłączać tutoriala.

Sejbr

  • Gość
Odp: Mam pytanie
« Odpowiedź #2 dnia: Lipiec 01, 2007, 13:43:54 »
Nie wyłanczałem go poprostu nie rozumie go do końca co mam robić bo aż tak dobrze nie znam angielskiego ;P

Sejbr

  • Gość
Odp: Mam pytanie
« Odpowiedź #3 dnia: Lipiec 01, 2007, 13:44:59 »
Powiedzcie chociaz mniejwiecej co i jak

Xarthias

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 512
  • Spamin' the World
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Xarthias
  • Korporacja: GoonWaffe
  • Sojusz: Goonswarm Federation
Odp: Mam pytanie
« Odpowiedź #4 dnia: Lipiec 01, 2007, 13:46:05 »
Przejdź tutorial. Inaczej i tak nic nie zrozumiesz, nawet jakby komuś chciało się tyle pisać.

I czemu używasz czyjegoś awatara? :uglystupid2:
Przedwieczny.

Ellaine

  • Gość
Odp: Mam pytanie
« Odpowiedź #5 dnia: Lipiec 01, 2007, 13:47:44 »
Slownik w dlon i tutorial, jesli to Cie przerasta, to pozostale 99% rzeczy ktorych pozniej bedziesz sie musial dowiedziec o grze tez Cie przerosnie ;)

Sejbr

  • Gość
Odp: Mam pytanie
« Odpowiedź #6 dnia: Lipiec 01, 2007, 13:49:33 »
jak to czyjegoś :|

Xarthias

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 512
  • Spamin' the World
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Xarthias
  • Korporacja: GoonWaffe
  • Sojusz: Goonswarm Federation
Odp: Mam pytanie
« Odpowiedź #7 dnia: Lipiec 01, 2007, 13:55:12 »
jak to czyjegoś :|

Podpis pod awatarem wyraźnie mówi: Blaster Kroms... Więc albo Blaster sobie jaja robi, albo mu podciągnąłęś awatar, albo mi przeglądarka świruje :P
Przedwieczny.

Michieru

  • Gość
Odp: Mam pytanie
« Odpowiedź #8 dnia: Lipiec 01, 2007, 13:59:45 »
Trzecie odpada, pierwsze raczej tez... Zostaje drugie. :P

Voulture

  • Gość
Odp: Mam pytanie
« Odpowiedź #9 dnia: Lipiec 01, 2007, 14:00:19 »
NIe, ja tez tamwidze avatar blastera, Jesli chcesz swoj podobny napisz w odpowiednim temacie i Ci ktos zrobi :)

Ellaine

  • Gość
Odp: Mam pytanie
« Odpowiedź #10 dnia: Lipiec 01, 2007, 14:04:08 »
wyraźnie
O, to znaczy ze to mi situje monitor ;)

Tau

  • Gość
Odp: Mam pytanie
« Odpowiedź #11 dnia: Lipiec 01, 2007, 14:23:47 »

Michieru

  • Gość
Odp: Mam pytanie
« Odpowiedź #12 dnia: Lipiec 02, 2007, 06:59:09 »
Signed.  :coolsmiley:

vulor

  • Gość
Odp: Mam pytanie
« Odpowiedź #13 dnia: Lipiec 02, 2007, 08:45:31 »
Powiedzcie chociaz mniejwiecej co i jak

www.worldofwarcraft.com
Jak już musisz pomagać, to zrób to porządnie.

http://wow-europe.com

Bo później będziesz musiał tłumaczyć, czemu serwery EU nie chcą działać.

Sejbr

  • Gość
Odp: Mam pytanie
« Odpowiedź #14 dnia: Lipiec 02, 2007, 20:12:27 »
Niedługo skończy mi sie Trial a ja dalej nie rozpracowałem tej gry   >:(

Ellaine

  • Gość
Odp: Mam pytanie
« Odpowiedź #15 dnia: Lipiec 02, 2007, 20:13:42 »
Nie martw sie, niektorym niedlugo wybije drugi rok grania a dalej nie rozpracowali tej gry :)

Sejbr

  • Gość
Odp: Mam pytanie
« Odpowiedź #16 dnia: Lipiec 02, 2007, 20:25:19 »
Chciałbym wiedzieć szczególnie te rzeczy:

Jak sie zdobywa pieniądze?

Gdzie mam znaleść miejsce które wyznaczył agent do wykonania misji (bo na mapie sie gubie pełno kresek i kropek :P)??

Sejbr

  • Gość
Odp: Mam pytanie
« Odpowiedź #17 dnia: Lipiec 02, 2007, 20:28:34 »
Słyszałem, że można z asteroid wydobywać surowce do sprzedania ale klikałem co się da na te asteroidy i nic się nie dzieje  :uglystupid2:

Ellaine

  • Gość
Odp: Mam pytanie
« Odpowiedź #18 dnia: Lipiec 02, 2007, 20:33:48 »

Tau

  • Gość
Odp: Mam pytanie
« Odpowiedź #19 dnia: Lipiec 02, 2007, 20:55:12 »
Boże widzisz a nie grzmisz.

Na stronie jest od za.... poradników, skoro się do szkoły nie chodziło to masz je nawet po polsku.


Edit.

http://eve-centrala.pl/index.php?option=com_smf&Itemid=2&topic=3683.0
http://eve-centrala.pl/index.php?option=com_smf&Itemid=2&topic=4339.0
« Ostatnia zmiana: Lipiec 02, 2007, 20:57:35 wysłana przez Tau »

korpusz

  • Gość
Odp: Mam pytanie
« Odpowiedź #20 dnia: Lipiec 03, 2007, 12:11:45 »
Nie klikaj gdzie popadnie tylko pomysl, a potem klinij :P

Tak w skrocie agenci sa w stacjach, stacje sa w systemach, jak Ci tutorial kazał do jakiegoś agenta lecieć to pewnie podał Ci nawę systemu i stacji coś w deseń Jita IV - Moon 100 - Nazwa Stacji ;) Włączasz mapę, szukasz systemu, set destination, autopilot.

Co do Overview (tej biało przeźroczystej tabeleczki po prawej) obczaj jak wejść w jej opcje (Overview Settings) i tam na pierwszej zakładce poszukaj słów Stargate i Planet i sobie je zaptaszkuj jeżeli nie masz. W tym samym miejscu możesz też sobie zaznaczyc Asteroidy aby były widoczne na liście tylko nie zaznaczaj wszystkich bo skoro jesteś początkujący to jak zobaczysz co się stało z Overview (ta biało przeźroczysta lista po prawej) to się zesrasz sobie na głowe i spanikujesz.

« Ostatnia zmiana: Lipiec 03, 2007, 12:14:47 wysłana przez korpusz »

Trybiq

  • Gość
Odp: Mam pytanie
« Odpowiedź #21 dnia: Lipiec 03, 2007, 12:22:55 »
jak juz dolecisz do agenta to on ci mowi co jest w misji, przewiec cos zabij cos. Zeby cos zabic trzeba miec jakies gunny na shipie zalozone. Tak samo zeby cos wykopac z asteroidy.
lockujesz asteroide i strzelasz do nie z minner lasera.... proste.
w npc lockujesz i strzelasz z gunnow i rakiet.... jescze prostrze...


Pytanie po za konkursem ile masz lat ??

Czytaj poradniki jak sobie nie radzisz, na tej stronie jest tego od choleru a po za tym chyba tutorial jest wystarczajacy do nauki...
Nie wiem jak wyglada teraz bo za moich czasow byl zupelnie zupelnie inny i ubozszy..

Tau

  • Gość
Odp: Mam pytanie
« Odpowiedź #22 dnia: Lipiec 03, 2007, 15:43:43 »
Tutorial i początek gry w EVE to jest selekcja naturalna na tych co umieją czytać i na tych co nie a wy mu jeszcze pomagacie :)

korpusz

  • Gość
Odp: Mam pytanie
« Odpowiedź #23 dnia: Lipiec 03, 2007, 16:15:19 »
bo ktos musi kopac velda ;)

Alibaba

  • Gość
Odp: Mam pytanie
« Odpowiedź #24 dnia: Sierpień 07, 2007, 11:56:13 »

www.worldofwarcraft.com

Mam wrazenie, ze wiekszosc graczy w EVE ma jakies kompleksy dotyczace WoWa :)
Ci co graja w WoWa sie tak nie zoladkuja na temat jego wyzszosci nad innymi mmog, na ogol zlewaja to rowna struga:P

EDIT
Swoja droga jesli nie mogl juz nie chcial przejsc tutoriala na ktorego sie sklada kilkanascie stron, to nie wiem jak w WoWa bedzie gral skoro podrecznik do tego ostatniego  ma tych stron 200 i rowniez jest po angielsku :)
« Ostatnia zmiana: Sierpień 07, 2007, 12:08:43 wysłana przez Alibaba »

Ellaine

  • Gość
Odp: Mam pytanie
« Odpowiedź #25 dnia: Sierpień 07, 2007, 12:11:29 »
Produkty masowe maja zwykle mniej zapalonych zwolennikow niz produkty niszowe. Zreszta nie tylko produkty. Statystyczny Swiadek Jechowy jest bardziej przekonany niz statystyczny Katolik, statystyczny Linuxowiec jest bardziej przywiazany do systmu niz statystyczny Windowsowiec, europejscy uzytkownica Maca sa bardziej przekonani niz uzytkownicy PCtów, milosnicy Doom Metalu bardziej wierza w wyzszosc swojej muzyki niz miloscicy Popu itd.

A gracze w WoWa zwykle sa przekonaniu o wyzszosci swojej gry, poprostu nie uwazaja tego za temat dyskutowalny, najwieksza popularnosc jest dla nich ostatecznym dowodem.

vulor

  • Gość
Odp: Mam pytanie
« Odpowiedź #26 dnia: Sierpień 07, 2007, 12:29:07 »
EDIT
Swoja droga jesli nie mogl juz nie chcial przejsc tutoriala na ktorego sie sklada kilkanascie stron, to nie wiem jak w WoWa bedzie gral skoro podrecznik do tego ostatniego  ma tych stron 200 i rowniez jest po angielsku :)
Bo w pierwszym wypadku to jest kilkanaście stron które trzeba przeczytać, żeby zacząć grać. W drugim jest to 200 stron, których czytać nie trzeba.

Ciekaw jestem ile stronę miał by podręcznik do eve opisujący szczegółowo całą gre. Każdy moduł itp.
Kiedyś w dev-blogu coś było o eve-bible, taki podręcznik dla devów do poczytania przed wprowadzeniem zmian w grze. Może kiedyś opublikują fragmenty lub całość :P

Alibaba

  • Gość
Odp: Mam pytanie
« Odpowiedź #27 dnia: Sierpień 07, 2007, 12:41:00 »
Produkty masowe maja zwykle mniej zapalonych zwolennikow niz produkty niszowe. Zreszta nie tylko produkty. Statystyczny Swiadek Jechowy jest bardziej przekonany niz statystyczny Katolik, statystyczny Linuxowiec jest bardziej przywiazany do systmu niz statystyczny Windowsowiec, europejscy uzytkownica Maca sa bardziej przekonani niz uzytkownicy PCtów, milosnicy Doom Metalu bardziej wierza w wyzszosc swojej muzyki niz miloscicy Popu itd.

Zgadzam sie. Ale popularnosci nie da sie przelorzyc na jakosc. Film niszowy ma takie same szanse na bycie crapem, jak hollywoodzka wysokobudzetowka, i vice versa

A gracze w WoWa zwykle sa przekonaniu o wyzszosci swojej gry, poprostu nie uwazaja tego za temat dyskutowalny, najwieksza popularnosc jest dla nich ostatecznym dowodem.

Czyli graczy w Eve rozni od graczy w WoWa jedynie to, ze ci ostatni nie musza sobie tego na okraglo nawzajem udowadniac:) Dokladnie to samo mialem na mysli piszac o kompleksach:)
« Ostatnia zmiana: Sierpień 07, 2007, 12:45:11 wysłana przez Alibaba »

Goomich

  • Gość
Odp: Mam pytanie
« Odpowiedź #28 dnia: Sierpień 07, 2007, 13:21:28 »
zalezy jak patrzec. ja np prawie codziennie ciesze sie ze nie naleze do lpr czy samoobrony,

To moze chociaż do Rodziny Radia Tetrimon?  :crazy2:

Voulture

  • Gość
Odp: Mam pytanie
« Odpowiedź #29 dnia: Sierpień 07, 2007, 13:31:42 »
Ciekaw jestem ile stronę miał by podręcznik do eve opisujący szczegółowo całą gre. Każdy moduł itp.
Kiedyś w dev-blogu coś było o eve-bible, taki podręcznik dla devów do poczytania przed wprowadzeniem zmian w grze. Może kiedyś opublikują fragmenty lub całość :P
Tez gdzies o tym czytalem. Jedyny zbior publikacji na temat swiata eve jaki posiadam to eve_v1.4_black.pdf Wszystkie opowiadaia i teksty w ladnej formie. mozna sobie wydrukowac i czytac w pociagu :P
Wpisac tytul w eve-files i juz.

Ellaine

  • Gość
Odp: Mam pytanie
« Odpowiedź #30 dnia: Sierpień 07, 2007, 13:34:08 »
Do wydruku to wersja white, chyba ze akurat masz zbedne wiaderko tonera :)