Autor Wątek: Masakra w Delve  (Przeczytany 64768 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

rafaello

  • Gość
Odp: Masakra w Delve
« Odpowiedź #105 dnia: Kwiecień 05, 2007, 12:41:32 »
.... Swiat eve po tej wojnie niebedzie juz nigdy taki sam  :laugh:

Świat pozostanie taki sam
po prostu niektórzy zmienia swoje poglady mniej lub bardziej w dowolnym kierunku
konflikty sa /były będą
so what ?

dla mnie nie ma znaczenia zadnego czy bede latal z bobem czy przeciwk niemu
NBSI
tyle

Rhovana

  • Gość
Odp: Masakra w Delve
« Odpowiedź #106 dnia: Kwiecień 05, 2007, 13:56:34 »
Emocje widze sięgają zenitu :crazy2: Znowu fajny topic gdzie 2/3 wszystkiego to same pierdoły, obrzucanie sie gównem (bądź kogoś) i argumentacje na poziomie przedszkolaków. Jak nie przepadam za BoBem to również nie przepadam za D2 i mnie to generalnie wisi które wygra a które przegra. W tej chwili BoB jest w nieprzyjemnej sytuacji po aferach i innych cudakach wszyscy sie rzucili na niego jak psy. Nie twierdze że to co sie tam stało było ok ale nie widze sensu mówienia w ten sposób o całym BoBie bo sie po prostu niektórych ludzi obraża (tych zwykłych pilotów którzy latają besami razem z 70 innymi).
Żeby była jasność BoB nigdy dla mnie nie był super sojuszem i zawsze śmierdział lamerstwem (chociażby zabawy z killboardem i tworzenie wizerunku sojuszu który nie przegrywa) D2 śmierdziało i śmierdzieć bedzie iskowaniem na mase (chociaż wiem ze kasa na wojnie potrzebna, ale D2 iskuje już raczej z przyzwyczajenia niż realnej potrzeby) ale co z tego? Dokładnie nic, bo nie mam na żadną z tych rzeczy wpływu i chce sie  od obu sojuszy trzymac z daleka :)

Padło 40 capitali czy nie, padł tytan czy nie, kogo to bedzie obchodziło za pół roku jeśli nie bedzie sie po żadnej stronie konfliktu?

piotrqs_quendi

  • Gość
Odp: Masakra w Delve
« Odpowiedź #107 dnia: Kwiecień 05, 2007, 16:30:29 »
http://myeve.eve-online.com/ingameboard.asp?a=topic&threadID=500938
 ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D
 :knuppel2: :knuppel2: :knuppel2: :knuppel2:
 O0

vulor

  • Gość
Odp: Masakra w Delve
« Odpowiedź #108 dnia: Kwiecień 05, 2007, 19:51:42 »

piotrqs_quendi

  • Gość
Odp: Masakra w Delve
« Odpowiedź #109 dnia: Kwiecień 05, 2007, 20:08:05 »
No dobra dałem ciała  :embarassed:

ale dodam chociaż co bardziej soczyste kawałki IMHO:
l"Arenis Xemdal
Amarr
Evolution
Band of Brothers    Posted - 2007.04.02 17:04:00 - [170] - Quote
Before fight:

First shipyard - empty. http://img47.imageshack.us/my.php?image=57433978kh8.jpg
Second shipyard - in build. http://img59.imageshack.us/my.php?image=59896188lf9.jpg

After fight:

One shipyard remains - building (BoB perspective) http://img130.imageshack.us/my.php?image=oopswehitthewrongposoe0.jpg
One shipyard remains - building (Coalition perspective) http://img130.imageshack.us/my.php?image=111as5ud0.jpg

Builder's screens:

Day after battle - one shipyard left. http://img67.imageshack.us/my.php?image=27125768wy2.jpg
My jobs - Aeon Blueprint. http://img67.imageshack.us/my.php?image=14719290oy3.jpg

I'm told there will be fraps posted shortly for the unbelievers."





SirMolle
Evolution
Band of Brothers    Posted - 2007.04.02 18:04:00 - [238] - Quote
Delivery http://dl.eve-files.com/media/0704/helloaeon.wmv




http://suprfile.com/get.php?id=6m133kh
http://suprfile.com/get.php?id=6m14hiu



I na koniec smutna wiadomość:

Cytat: Tholarim - Destructive Influence - Band of Brothers
   
Cytat: lles - Roving Guns Inc. - RAZOR Alliance
       
Cytat: hectiQEven if BoB lost a Titan.. - Vortex. - Maelstrom Alliance
        They are still victorious since they kiled 42 Dreads and couple Carriers...

        A loss of around 140 Billion.
    Yes, but untill tonight we have got 27 dreads and a carrier back from CCP Cool

    Too bad they took the insurance back tho Twisted Evil
cool, LV can get their titan back to then. And we get our cap yards + imaginary titan back \o/

Farin

  • Gość
Odp: Masakra w Delve
« Odpowiedź #110 dnia: Kwiecień 05, 2007, 20:30:20 »
Jak sobie człowiek jakiś nowy na forum wchodzi i widzi, że w co drugim topicu jest jakaś jatka i ludzie sobie jeżdżą, to wyrobienie sobie opinii o takim forum nie potrwa długo.
Opinia moja odnośnie tegoż forum jest na +  . Co innego w przypadku ludzi, którzy się na tym forum wypowiadają ;P
Co do tego co tu wypisujecie: Bardzo interesujaca dyskusja, chciałbym poczytać wiecej :]

Michieru

  • Gość
Odp: Masakra w Delve
« Odpowiedź #111 dnia: Kwiecień 05, 2007, 22:52:15 »
http://www.ioncore.org/killboard/?a=kill_detail&kll_id=730

Jak dotad najbardziej pocieszny post w tym temacie. Zwlaszcza commenty do tego killa i ich zaleznosc z zarzekaniem sie panow z ion core, jakoby w zadnym razie nie byli sojusznikami BoBow :]

Voulture

  • Gość
Odp: Masakra w Delve
« Odpowiedź #112 dnia: Kwiecień 05, 2007, 22:57:29 »
Na plus mamy Dice, nie Boba.

Michieru

  • Gość
Odp: Masakra w Delve
« Odpowiedź #113 dnia: Kwiecień 05, 2007, 23:08:25 »
Albo nie jestem na biezaco, albo DICE sa w BoBie od dluzszego czasu i nie zanosi sie na zmiany :]

Poza tym, chyba jednak ten NAP dziala tylko w jedna strone :]

EDIT: ehm, ten pan jest z EVOL, nie DICE :]
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 05, 2007, 23:32:52 wysłana przez Michieru »

Loc0

  • Gość
Odp: Masakra w Delve
« Odpowiedź #114 dnia: Kwiecień 06, 2007, 00:05:06 »
dlatego dostal lomot gdy nie odpuscil? a ze ion dosc czesto ma z pilotami boba do czynienia to przydalby sie nap? btw ogladaliscie filmiki propagandowe/ podnoszace morale made by d2? to dopiero ubaw; niczym stalin przed swoim bidnym narodem :D

halv

  • Gość
Odp: Masakra w Delve
« Odpowiedź #115 dnia: Kwiecień 06, 2007, 10:04:31 »
za emocjonalnie podchodzicie do tego  ;D

z doswiadczenia moge powiedziec ze BOB niczym sie nie rozni od innych - nie ma czegos takiego jak podzial na dobrych i zlych - wszedzie mozna spotkac zarozumialych ludzi, idiotow, zlodzieji itd. - jakos nigdy nie mialem problemow z zarozumialoscia LV  czy BOBa - z ludzmi z Ra,Ka-Tet tez sie da pogadac i pozartowac  ... wszedzie sa czarne owce i porzadni ludzie

najbardziej smiesza mnie wypowiedzi ludzi ktorzy oceniaja obydwie strony  - tak naprawde nie wiele wiedzac na ich temat  - ilu z was latalo u BOBa lub D2 ?  [ mam na mysli alliance a nie ósma woda po kisielu w postaci nap-a  ] - wiekszosc wiedzy czerpiecie z forum - albo propagujecie gdzies zaslyszane opinie - no ale to taka wada wiekszosci polakow - wszyscy mocni w klapaniu geba  gorzej z mysleniem [ wybaczcie moja szczeorsc w tym wzgledzie - ale chyba obecnie mamy taki trend narodowy - wkoncu to IV RP ] - i skonczcie juz z ta teoria spiskowa BOB+DEVs  bo to sie robi zalosne   [ wydawalo mi ze ze z wiekiem ludzie zaczynaja rozumiec ze swiat to nie  biel i czern ale odcienie szarosci - zawsze znajdzie sie ktos kto pokusi sie o wykorzystanie swoiej pozycji lub wiedzy do osiagniecia jakichs korzysci - tak jest i tak bedzie - i nie jest to tylko problem EVE - sprawa wyplynela w kontekscie BOB-a ale nikt nie da gwarancji ze nie bylo innych przekretow poza BOBem - tak wiec jesli ktos tego nie jest wstanie zrozumiec zaakceptowac to niech przestanie grac w EVE bo uzalanie sie i bicie piany jaki to BOB zly nic tutaj nie zmieni  ]

to tylko gra - a wiekszosc problemow rozdzi sie z tego ze do pewnych rzeczy nie potraficie sie zdystansowac - topic jak kazdy inny a wy powoli zaczynacie na sobie nawzajem psy wieszac


moze tak zamiast krytkowac BOBa D2 czy kogos tam innego - powstal by w koncu jeden duzy alliance skupiajacy polakow ? zobaczyli bysmy wtedy jak by sie on prezentowal na tle innych - czy byl by taki idealny i swiety  ;D krytkowac  zawsze jest latwo a ciezej zrobic samemu cos konstruktywnego - prawda ?  ;)

Ellaine

  • Gość
Odp: Masakra w Delve
« Odpowiedź #116 dnia: Kwiecień 06, 2007, 10:11:55 »
Z drugiej strony, gra jest produktem rozrywkowym.
A bicie zlych ludzi w slusznej sprawie (albo dobrych z poczuciem wlasnego mroku i szatana) daje duzo wiecej satysfakcji niz strzelanie do zwyklych, normalnych kolesie. Przynajmniej niektórym (np mnie).
Szczegolnie ze nie kazdy zawsze moze wygrywac.

Porownaj takie historie;
"Polecielismy sobie z jakimis ziomami do AB-CDE i postrzelalismy sobie do jakichs przypadkowych gosci, a potem przylecialo ich wiecej i nas rozwalili i teraz przed nami znowu najmniej 3 godziny w koparkach na nowe BSy"
i
"Polecielismy z naszymi wiernymi sprzymierzencami do AB-CDE i napadlismy tam na male zgrupowanie tch bandytow XYZ. Z radoscia zaczelismy rozsmarowywac ich statki, bo kazda strata u wroga to maly kroczek w kierunku naszego zwyciestwa w wojnie. Potem jednak tchórze sprowadzili kolegów i mimo bohaterskiego oporu, nasza flota została zdziesiątkowana. Ale my tam jeszcze wrocimy, nie poddamy sie, 3 godzinki kopania i wracamy na front by dalej gnebic naszych wrogow walczac o nowa, lepsza galaktyke"
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 06, 2007, 10:21:08 wysłana przez Ellaine Tash-Murkon »

Gregorius

  • Gość
Odp: Masakra w Delve
« Odpowiedź #117 dnia: Kwiecień 06, 2007, 10:48:37 »
Mike popieram twoje zdanie!

Cytuj
najbardziej smiesza mnie wypowiedzi ludzi ktorzy oceniaja obydwie strony  - tak naprawde nie wiele wiedzac na ich temat  - ilu z was latalo u BOBa lub D2 ?
No właśnie o to chodzi!

Cytuj
to tylko gra - a wiekszosc problemow rozdzi sie z tego ze do pewnych rzeczy nie potraficie sie zdystansowac - topic jak kazdy inny a wy powoli zaczynacie na sobie nawzajem psy wieszac

Święta racja


Wyjdziesz za mnie?!  :smitten:  :buck2: :buck2: :buck2: :buck2: :buck2:

Venzon 2003

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 893
  • Mistrz Nekromancji
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Venzon 2003
  • Korporacja: BUFU
  • Sojusz: CartelDOTpr0
Odp: Masakra w Delve
« Odpowiedź #118 dnia: Kwiecień 06, 2007, 10:53:02 »
z doswiadczenia moge powiedziec ze BOB niczym sie nie rozni od innych[...]

widac ze malo grasz jeszcze chlopaku... a to, ze jakis devik wlaczyl bobowi respawn time plexa na godzine to o niczym nie swiadczy tak? :)
w tej chwili bob jest najwieksza imba w grze i ma w dupie wszystko (oprocz kaski), szczegolnie to co ma ustawione na blue :) ...ale z twoich wypowiedzi widac, ze jestes fanem dobrego wujka :)
While i fully endorse this plan i somehow feel that beach-bunnys wont tremble of fear^^

Tomash Kovahlsky

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 601
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Tomash Kovahlsky
  • Korporacja: Polish Task Forces
  • Sojusz: C0VEN
Odp: Masakra w Delve
« Odpowiedź #119 dnia: Kwiecień 06, 2007, 11:24:12 »
SirMolle
Evolution
Band of Brothers    Posted - 2007.04.02 18:04:00 - [238] - Quote
Delivery http://dl.eve-files.com/media/0704/helloaeon.wmv


Obejrzalem sobie ten filmik... i jedna rzecz mnie zastanawia,
czemu w liscie Instalacji, podany zakres to "Solarsystem", zas jak juz wchodzi w zakladke Jobs, to zakres to "Region"... czyzby o zupelnie inny POS chodzilo?

Gregorius

  • Gość
Odp: Masakra w Delve
« Odpowiedź #120 dnia: Kwiecień 06, 2007, 11:27:22 »
Cytuj
widac ze malo grasz jeszcze chlopaku... a to, ze jakis devik wlaczyl bobowi respawn time plexa na godzine to o niczym nie swiadczy tak?

a ten znowu swoje.....

Teraz po tej akcji z Dev'sami to już wszystko będą zwalać na to, że Devsi pomogli tu, devsi pomogli tam....

jak dzieci....

Xarthias

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 512
  • Spamin' the World
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Xarthias
  • Korporacja: GoonWaffe
  • Sojusz: Goonswarm Federation
Odp: Masakra w Delve
« Odpowiedź #121 dnia: Kwiecień 06, 2007, 11:49:59 »
Greg, jak w życiu... Raz wpadniesz, a smród pozostaje na całe życie...
Przedwieczny.

Tynstar

  • Gość
Odp: Masakra w Delve
« Odpowiedź #122 dnia: Kwiecień 06, 2007, 11:53:21 »
Greg, jak w życiu... Raz wpadniesz, a smród pozostaje na całe życie...

ech oby to byl jeden raz.....

Gacul

  • Gość
Odp: Masakra w Delve
« Odpowiedź #123 dnia: Kwiecień 06, 2007, 12:22:24 »
SirMolle
Evolution
Band of Brothers    Posted - 2007.04.02 18:04:00 - [238] - Quote
Delivery http://dl.eve-files.com/media/0704/helloaeon.wmv


Obejrzalem sobie ten filmik... i jedna rzecz mnie zastanawia,
czemu w liscie Instalacji, podany zakres to "Solarsystem", zas jak juz wchodzi w zakladke Jobs, to zakres to "Region"... czyzby o zupelnie inny POS chodzilo?

Widać również odległość, która wynosi 0j (11 sekunda)  ;)

halv

  • Gość
Odp: Masakra w Delve
« Odpowiedź #124 dnia: Kwiecień 06, 2007, 12:30:13 »


widac ze malo grasz jeszcze chlopaku... a to, ze jakis devik wlaczyl bobowi respawn time plexa na godzine to o niczym nie swiadczy tak? :)
w tej chwili bob jest najwieksza imba w grze i ma w dupie wszystko (oprocz kaski), szczegolnie to co ma ustawione na blue :) ...ale z twoich wypowiedzi widac, ze jestes fanem dobrego wujka :)

nadal nie rozumiesz - klapki na oczach alleluja i do przodu ... a Ty biedy i naiwny myslisz ze tylko u BOBa sa przekrety ? - poza tym nie BOBa tylko to jest problem zwiazany z poszczegolnymi osobami  - samo bycie w BOBie nic nie daje [ co napiszesz maila do DEV-a:  czesc - jestem nowy w bobie moglbys mi dac pare BPO  t2 ?  ;D ]

nawet jak by jakims cudem BOB sie rozpadl - to co ludzie z BOBa skoncza grac ?  skoncza sie przekrety ? NIE ! bedzie to dalej trwalo tylko pod innym szyldem - ktos kto ma zanjomosci przejdzie do innego alliancu i dalej bedzie to samo ..

a zarzut ze BOB dba tylko o kase i reszte ma gdzies  jest naprawde smieszny  :2funny: a o co mial by dbac ? moze o Twoj portfel? a moze powinien dotowac swoich wrogow ? kazdy Alliance dba o swoje interesy ... nie wiem  moze jestes dobrym samarytaninem i grajac w eve nie dbasz wcale o swoje interesy tylko o innych ? jesli tak to mozesz mi przeslac troche ISK [ tak z 300 mln ] no dalej pokaz ze nie dbasz tylko o siebie   ;)

jedyne rozwiazanie to oczyscic szeregi CCP  - i fakt faktem ze CCP ucisza cala sprawe jak moze  :-\ tutaj zadna wojna anty BOBowa nic nie zmieni - pora  przejrzec na oczy

Ellaine

  • Gość
Odp: Masakra w Delve
« Odpowiedź #125 dnia: Kwiecień 06, 2007, 12:48:44 »
Raczej zachod galaktyki dba o staty na KB. Nie wiem jak dokladnie jest w BoBie, ale w IRON byl system ktory miał w założeniach być podobny do tego co wynosił jeden z korpow BoBa przenoszac sie do BoBa z koalizji polnocnej (dawno temu) - czyli wewnatrz sojuszu sa rozne fajne i zajawkowe odznaczenia, dodatkowe uprawnienia, rangi wojskowe etc za kille w roznych kombinacjach i konfiguracjach (np kille zrobione na glownych wrogach w duzych flotach w odroznieniu od killi bardziej przypadkowych w malych gangach, kille robione malym statkiem, kille robione statkiem duzym, kille robione na poludniu, na polnocy etc itp, stosunek kill/loss, punkty na miesiac i na tydzien....).
Jesli to naprawde jest model zbiezny z BoBem, a podobno jest modny na zachodzie, to nie chodzi im o kase tylko wlasnie o nabijanie statow na KB.

Venzon 2003

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 893
  • Mistrz Nekromancji
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Venzon 2003
  • Korporacja: BUFU
  • Sojusz: CartelDOTpr0
Odp: Masakra w Delve
« Odpowiedź #126 dnia: Kwiecień 06, 2007, 13:40:31 »

 ... nie wiem  moze jestes dobrym samarytaninem i grajac w eve nie dbasz wcale o swoje interesy tylko o innych ? jesli tak to mozesz mi przeslac troche ISK [ tak z 300 mln ] no dalej pokaz ze nie dbasz tylko o siebie   ;)


przeslalbym ci takie grosze ale wydasz pewnie na jakies boostery i sie zacpasz na smierc...
While i fully endorse this plan i somehow feel that beach-bunnys wont tremble of fear^^

halv

  • Gość
Odp: Masakra w Delve
« Odpowiedź #127 dnia: Kwiecień 06, 2007, 14:36:00 »
przeslalbym ci takie grosze ale wydasz pewnie na jakies boostery i sie zacpasz na smierc...

tak myslalem  ;D stroz moralnosci innych - a jak ta moralnosc trzeba by wobec siebie zastosowac to juz nie tak latwo - skad my to znamy ..  wiec final jest taki ze dbasz tylko o kase i innych masz gdzies  :D wiec sie nie czepiaj innych ze dbaja tylko o wlasne interesy >:D

a kase wydal bym do podowania pilotow koalicji  >:D

Venzon 2003

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 893
  • Mistrz Nekromancji
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Venzon 2003
  • Korporacja: BUFU
  • Sojusz: CartelDOTpr0
Odp: Masakra w Delve
« Odpowiedź #128 dnia: Kwiecień 06, 2007, 14:43:31 »
no stary nie bede dawal kasy jakiemus przydupasowi boba bo widze, ze sie do takich zaliczasz  :knuppel2: dbam tylko o portfele ludzi w korpie i wiecej mnie nie interesuje  >:D
While i fully endorse this plan i somehow feel that beach-bunnys wont tremble of fear^^

Szczutek

  • Gość
Odp: Masakra w Delve
« Odpowiedź #129 dnia: Kwiecień 06, 2007, 16:45:13 »
Cytuj
nadal nie rozumiesz - klapki na oczach alleluja i do przodu ... a Ty biedy i naiwny myslisz ze tylko u BOBa sa przekrety ? - poza tym nie BOBa tylko to jest problem zwiazany z poszczegolnymi osobami  - samo bycie w BOBie nic nie daje [ co napiszesz maila do DEV-a:  czesc - jestem nowy w bobie moglbys mi dac pare BPO  t2 ?   ]

Przychodzisz do korpa 1szego majac juz tam jakies doswiadczenie i dostajesz za darmo statki, ktorymi mozesz latac, bo Dev respawnal Twojemu korpowi BPOt2 i Twoj korp ma kase na to zebys mogl nimi latac ---> bo Dev o kazdym evencie uprzedzil Cie juz dawno temu i postawil Ci pleksy, ktore mozesz farmic co 1h wyciagajac z nich 500mil - 1bil w tym czasie...
Przychodzisz do korpa 2giego... <--- tu mozesz wstawic dowolna historyjke

Widzisz roznice? Kazdy nawet liniowy pilot korzysta z tego, ze pare zainteresowanych osob ma jakies uklady, w ZADNYM innym korpie tego nie ma, zadnemu innemu aliansowi nikt nie poszedl/idzie tak na reke... Dalej napisales, ze nic nie mozna z tym zrobic... Jeden gosciu krzyczal o tym glosno i jeden DEV poszedl sie "jebac" - kosztowalo go to bana w grze, ale poswiecil sie i jest dzieki temu troche lepiej... Dlatego ja tez bede KRZYCZAL, ze mi sie to nie podoba... moze inni przejrza na oczy dzieki temu na tym forum.
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 06, 2007, 16:47:03 wysłana przez Szczutek »

halv

  • Gość
Odp: Masakra w Delve
« Odpowiedź #130 dnia: Kwiecień 06, 2007, 17:20:38 »
no stary nie bede dawal kasy jakiemus przydupasowi boba bo widze, ze sie do takich zaliczasz  :knuppel2: dbam tylko o portfele ludzi w korpie i wiecej mnie nie interesuje  >:D

a Ty sie do kogo zaliczasz ?  - poza prostakmi i ignorantami .. - dyskusja z toba to jak rozmowa z automatem   sprzedajcym zimne napoje - czyli zadna ....  forum jest po to aby dyskutowac -  ale tobie poprostu brakuje argumentow - jedyne co potrafisz wniesc do tematu to "przydupas boba"  - cieszy mnie to ze naszczescie podobny poziom  wypowiedzi to margines ...  jakos wiekszosc ludzi jest na tyle dorosla ze jest wstnie zaakceptowac fakt ze ktos  inny ma odmienne zdanie na pewne tematy i jest wstanie podyskutowac

a co do samego BOBa to mozna by wydac ksiazke legendy i mity ;] wiadomo ze latwo wykorzystac afere z BPO t2 do manipulowania ludzmi - problem jedynie ze to zaczyna przypominac bardziej swieta wojne niz poprostu dobra  zabawe

nic nie trwa wiecznie jak to mawiaja - pozyjemy zobaczymy - czas pokaze czy koalicji uda sie zniszczyc bob-a i czy jesli tak sie stanie co kolwiek to zmieni


halv

  • Gość
Odp: Masakra w Delve
« Odpowiedź #131 dnia: Kwiecień 06, 2007, 17:28:10 »

Przychodzisz do korpa 1szego majac juz tam jakies doswiadczenie i dostajesz za darmo statki, ktorymi mozesz latac, bo Dev respawnal Twojemu korpowi BPOt2 i Twoj korp ma kase na to zebys mogl nimi latac

no dobra - jestes wstanie udowodnic ze tak sie dzieje u BOBa ?
rozumiem ze mowiac o statkach nie masz na mysli fryg  ;)

za wszystkie patologie w EVE odpowiada CCP - ktore duzo wie na pewne tematy ale nic z tym nie robi
pytanie dlaczego sie tak dzieje ? bo raczej nie obawiaja sie tego ze przez to wszystko ludzie zakoncza subskrypcje i przestana grac

misao

  • Gość
Odp: Masakra w Delve
« Odpowiedź #132 dnia: Kwiecień 06, 2007, 18:15:26 »


Cytuj
Sprawa już jest zamknięta. Ale wcale nie została wyjaśniona, bo CCP ukreciło jej łeb i udaje, że nic się nie stało. Zresztą jak można wyjaśnić coś, w co samemu jest się zamieszanym? A ukarany został jedynie ten, który to wszystko ujawnił.
Poza tym ciągle wychodzi coś nowego, jak chociażby ostatnio z ograniczeniem liczby graczy na węźle, o którym rzekomo wiedział BoB. Gdyby na dzień czy 2 przed bitwą pojawiła się oficjalna informacja na ten temat to rozumiem, a tak cała sprawa po prostu smierdzi.

jkakby BoB wiedzial ze cap bedzie 700, to mialby 700 ludziw systemie. i nie bylo by problemow....


korpusz

  • Gość
Odp: Masakra w Delve
« Odpowiedź #133 dnia: Kwiecień 06, 2007, 18:21:48 »
Tak w rytmie teorii spiskowych to posluchajcie tego :P.

Oczywiście to co przeczytacie poniżej jest kompletną brednią, nie warto w to wierzyć.

[Conspiracy Theory Mode On]
Wszyscy slyszeli, ze podobno limit graczy podczas TEJ bitwy zostal ustawiony na 700. Z tym, ze podobno BoB tylko wiedział o tym przed walką. Prawdą jest, że jak wszyscy bardzo się wkurzą na BoB to ich zajadą jak świnie (wszyscy razem outblobuja BoBa). Dołączmy do tego teorie spiskową BoD. W którymś Dev blogu czytałem, że chcą popchnąć walke w trochę inny kierunek, aby można było ważne cele osiągać za pomocą mniejszych ilości ludzi (Inicjatywa NFS itp).

2+2=4 

Skoro BoB=BoD to oznacza jedno, BoB urabia sobie EVE pod siebie, aby być niezwyciężonym. Dowód ?? Devsi chcą zmniejszyc liczbe ludzi potrzebnych do np. rozwalenia capital stoczni (oczywiscie po to aby mniej lagow bylo). Prawda jest taka, że chcą uniemożliwić "zoutblobowanie" ich ukochanego Alliancu BoBa pieszczotliwie zwanego BoDem.

Dlaczego jest to możliwe?? Ponieważ:
a) ludzka głupota nie zna granic
b) Devsi tak bardzo kochają zabawę w BoBa-BoDa-BoGa, że nie będą mogli przestać.
A wtedy skończy się EVE i polecą pozwy.
[Conspiracy Theory Mode Off]

Have fun, flame me :P

Masz po uszach za te orty :P  :2funny:
X.


Wybacz o wielki Xsie. Sprzatam pokoj i piwko pije. Ledwo co mi sie udalo  to na szybko napisac tak aby sie kupy trzymalo ;)
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 06, 2007, 19:51:00 wysłana przez korpusz »

Yogos

  • Starszy Moderator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 773
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Yogos
  • Korporacja: GBT
  • Sojusz: c0ven
Odp: Masakra w Delve
« Odpowiedź #134 dnia: Kwiecień 06, 2007, 18:35:11 »
 :crazy2:
Fakt jest taki że systemy sie wysypują jak wpada 1k+ ludzi.
Fakt jest taki że CCP nie umie sobie z tym poradzić.
Fakt jest taki że to się raczej nie zmieni w najbliższym czasie.
Fakt jest również taki że to rwanie węzła zarówno jedna jak i druga strona starają się wykorzystać dla swojej przewagi.
CCP ustawia limit 700 osób przy którym uznaje za możliwe utrzymanie walki w systemie. Komentarz - DEV pomaga BoBowi.

Moja opinia - dowódcy koalicji to nieelastyczne kołki które zamiast wykorzystać to na swoją korzyść jęczą i wpierdalają 40 capitali na pustym posie. Komentarz wszystkich dookoła- DEV kolejny raz uratował BoBa który miał szczęście i układy.  :crazy2:

Nudne i tendencyjne usprawiedliwianie się ludzi którzy stratę 40 kapitali uznają za zwycięstwo mające ukryć prosty fakt że są porostu nie kompetentni a ich jedynym pomysłem na grę jest wjebanie 2k+ bloba do systemu.

halv

  • Gość
Odp: Masakra w Delve
« Odpowiedź #135 dnia: Kwiecień 06, 2007, 19:34:30 »
po tym co sie stalo ze stocznia LV [ i jak do tego doszlo ] chyba wiekszosc ludzi doszla do wniosku ze tym razem ccp cos zrobi - to ze do takiej bitwy dojdzie  bylo wiadomo od jakiegos czasu

w tym przypadku obrona byla porozrzucana na kilka systemow - coz mimo limitu ciezko bylo grac - ten kto wtedy tam byl wie jak to wygladalo - nie dalo sie prowadzic normalnej walki - FC podawal cel i okazywalo sie ze tylko kilka osob go wogole widzi  :o - jesli miales disconnecta - to jak w banku bylo pewne ze przez 30-40 minut sie nie zalogujesz - po zalgowaniu 10-15 minut na ladownie systemu [ jak miales niefart to ladowales w podzie ]

tak wiec o ile mozna bylo sie spodziewac ze ccp cos zrobi tak do konca chyba nikt nie wiedzial co - dlaczego? ano dlatego ze jak by ktos wiedzial to w trakcie calej bitwy nie byly by wydawane nowe rozkazy [ wiedzac dokladnie co i jak mozna bylo przed bitwa rozplanowac gdzie ktora  flota ma byc ] a i straty byly by duzo wieksze

coz do dzis jest duza grupa ludzi ktora wierzy ze zniszczyli tytana w produkcji ....

MightyBaz

  • Gość
Odp: Masakra w Delve
« Odpowiedź #136 dnia: Kwiecień 06, 2007, 19:41:03 »
troche pogubilem sie...to zniszczona titana? czy nie?

Michieru

  • Gość
Odp: Masakra w Delve
« Odpowiedź #137 dnia: Kwiecień 06, 2007, 19:48:53 »
O tym jak mniemam wie tylko scisla "gora" dowodztwa BoBa, i tak zapewne pozostanie.

Sotharr

  • Gość
Odp: Masakra w Delve
« Odpowiedź #138 dnia: Kwiecień 06, 2007, 20:05:44 »
jkakby BoB wiedzial ze cap bedzie 700, to mialby 700 ludziw systemie. i nie bylo by problemow....

Doceń przynajmniej inteligencję swoich suwerenów. Gdyby całkowicie zapchali system to ofiara nie mogłaby wpaść w pułapkę i nie straciłaby 50 kapitali niszcząc pustego POSa. Kontynuując tę teorię, zostawili akurat tyle miejsca, żeby zmieściły się kapitale, ale zabrakło go dla wsparcia.

tak wiec o ile mozna bylo sie spodziewac ze ccp cos zrobi tak do konca chyba nikt nie wiedzial co - dlaczego? ano dlatego ze jak by ktos wiedzial to w trakcie calej bitwy nie byly by wydawane nowe rozkazy [ wiedzac dokladnie co i jak mozna bylo przed bitwa rozplanowac gdzie ktora  flota ma byc ]

I tak właśnie zrobił BoB, zgodnie ze słowami samego Molla. W systemie zostawili tylko kapitale, wiedząc, że wsparcie nie będzie potrzebne, bo przeciwnik też go nie będzie miał. Przygotowali okoliczne systemy tak, że jedyną opcją był jump bridge, który jak wiadomo został zablokowany przez ograniczenie liczby graczy na węźle.

To oczywiście teoria spiskowa, można to tłumaczyć świetnym planowaniem i przewidywaniem sztabu BoBa, niech każdy wierzy w to, co chce. :)

poconick2

  • Gość
Odp: Masakra w Delve
« Odpowiedź #139 dnia: Kwiecień 08, 2007, 02:27:57 »
patrz post niżej
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 08, 2007, 03:26:25 wysłana przez ew ewr »