Autor Wątek: urop w eve  (Przeczytany 7234 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

zygix

  • Gość
urop w eve
« dnia: Marzec 24, 2007, 17:23:13 »
powie mi ktos czy da sie jakos zalonczy urop w eve bo chcial bym w to pograc ale czesto gesto wujezdzam i nie mam dostepu a raczej czasu wtedy a pieniaszki zalacilem za 30dni a czasamii polowe tego czasu by mnie nie bylo i to tak jak bym to stracil na drodze bez sensu dlatego chce wiedziec czy istniej cos takiego jak urlo i jak go zalonczyc i na jakich zasadach jest :(

Xarthias

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 512
  • Spamin' the World
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Xarthias
  • Korporacja: GoonWaffe
  • Sojusz: Goonswarm Federation
Odp: urop w eve
« Odpowiedź #1 dnia: Marzec 24, 2007, 17:28:14 »
A możesz pisać po polsku?
Bo się trzeba domyślać o co chodzi.  :knuppel2:
Użycie słownika wbudowanego w przeglądarkę (np firefox czy opera) nie boli i nie zajmuje wiele czasu, a nie będziesz denerwował ludzi nieczytelnymi tekstami.

Subskrypcję można zawiesić, ale dopiero po upłynięciu opłaconego czasu - czyli nie możesz sobie wyłączać konta na 3 dni, bo cię nie ma, potem na tydzień włączyć, i znowu wyłączyć... Jeśli opłaciłeś za 30 dni, to przez te 30 dni masz konto aktywne i nie można tego zmienić.
Przedwieczny.

White_Haven

  • Gość
Odp: urop w eve
« Odpowiedź #2 dnia: Marzec 24, 2007, 20:58:05 »
Ew, jak wiesz, że cię nie będzie, to pod koniec subskrypcji włączasz dłuuuuuugi skill. Ja sam tak zrobiłem.

zygix

  • Gość
Odp: urop w eve
« Odpowiedź #3 dnia: Marzec 29, 2007, 14:43:09 »
dobrze dobrze to z tym skilem to juz słyszałem ale to bez sensu zebyb placil 50zl za gre w ktura czasami 4/5 miesiaca nie bede gral chyba ze jest jakis sposub zeby byc samo wystarczalny w tej grze i zarabiac na tym tyle kasy zeby za isk dalo sie kupic kolejny miesiac jak to to bym prosil o wyjasnienie mi tego i jak to zrobi i w|ogule prosil bym o wyjasnienie totalnie lamerski bo jestem nowy totalnie w tej grze   :(
« Ostatnia zmiana: Marzec 29, 2007, 14:50:50 wysłana przez Xarthias »

Xarthias

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 512
  • Spamin' the World
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Xarthias
  • Korporacja: GoonWaffe
  • Sojusz: Goonswarm Federation
Odp: urop w eve
« Odpowiedź #4 dnia: Marzec 29, 2007, 14:47:34 »
Te 50zł to wydaj na słownik ortograficzny, bo byków walisz ponadprzeciętnie  :tickedoff:

A co za problem zarobić na TC? Takie misje lvl 2 na ten przykład. Proste, niezbyt czasochłonne. Robisz 10 dziennie (średnia wychodzi 1,5-2mln za misję wliczając salvage) i w tydzień zarobisz na 30 dni tc. Misje lvl 3 są nieco bardziej wymagające, ale szybciej się idzie na nich dorobić... A to tylko jeden ze sposobów...
Przedwieczny.

Tomash Kovahlsky

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 601
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Tomash Kovahlsky
  • Korporacja: Polish Task Forces
  • Sojusz: C0VEN
Odp: urop w eve
« Odpowiedź #5 dnia: Marzec 29, 2007, 14:51:05 »
dobrze dobrze to z tym skilem to juz słyszałem ale to bez sensu zebyb placil 50zl za gre w ktura czasami 4/5 miesiaca nie bede gral chyba ze jest jakis sposub zeby byc samo wystarczalny w tej grze i zarabiac na tym tyle kasy zeby za isk dalo sie kupic kolejny miesiac jak to to bym prosil o wyjasnienie mi tego i jak to zrobi i wogule prosil bym o wyjasnienie totalnie lamerski bo jestem nowy totalnie w tej grze   :(

Temat zarabiania ISK na zakup GTC byl juz poruszany wielokrotnie na forum (chyba nawet jest osobny watek przyklejony w Noobgarden). W kazdym razie majac poczatkujaca postac, bedzie to dosyc trudne, acz nie niemozliwe. Najlatwiejszym sposobem (moim zdaniem) bedzie handel - ale to trzeba poswiecic troche czasu na rozeznanie sie w rynkach (zapytaj Ellanie). Mozna tez NPCowac w 0.0, ale tu musisz miec juz troche skilli, zebys nie meczyl sie z BSem przez pol godziny (majac jakiegos BC, z odrobina skilli w gunnery/missles/dronach i elektronice/mechanice/inzynierii powinienes jakos sobie poradzic). Zawsze tez mozesz probowac farmic plexy (te z ktorymi sobie poradzisz solo), i majac odrobine szczescia zdobywac w nich "drogie" przedmioty.

Xarthias

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 512
  • Spamin' the World
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Xarthias
  • Korporacja: GoonWaffe
  • Sojusz: Goonswarm Federation
Odp: urop w eve
« Odpowiedź #6 dnia: Marzec 29, 2007, 14:55:04 »
Tomek, tak było kiedyś. Teraz poświęcasz tydzień na wyskilowanie cruza i salvage, w międzyczasie trzaskasz misje lvl 1, żeby mieć standa na lvl 2 i jedziesz...
Nie mówię, że to jedyny sposób, ale zdecydowanie najprostszy i najbezpieczniejszy. Widzę jak u mnie ludzie zarabiają... Handel też jest dobry, ale zdecydowanie trzeba mieć do tego żyłkę, no i wymaga pewnego wysiłku umysłowego... Kill misje lvl 2 to nawet 10-latek zrobi...
Przedwieczny.

Tomash Kovahlsky

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 601
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Tomash Kovahlsky
  • Korporacja: Polish Task Forces
  • Sojusz: C0VEN
Odp: urop w eve
« Odpowiedź #7 dnia: Marzec 29, 2007, 14:57:23 »
 ;D ;D ;D

racja... zapomnialem, ze ta gra robi sie coraz bardziej kerbirowa  :2funny: :tickedoff:

Xarthias

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 512
  • Spamin' the World
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Xarthias
  • Korporacja: GoonWaffe
  • Sojusz: Goonswarm Federation
Odp: urop w eve
« Odpowiedź #8 dnia: Marzec 29, 2007, 15:03:27 »
Ja wiem czy kerbirowata?
Na pewno prościej jest zacząć (dzięki tym 800k sp), na pewno prościej jest zarobić (dzięki salvagowi m.in.)... Na szczęście dalej to już jest tak jak było... Czyli jak ktoś chce wiecznie kerbirzyć w imperium to nawet mając 10 lat sobie poradzi... Ale coś ponadto to już na szczęście ciężko...
 :2funny:
A czy to lepiej czy gorzej, że łatwiej teraz zacząć? Wchodząc na polish dość często dochodzę do wniosku, że nie... Ale znając kilka osób, które tylko dlatego grają, że miały możliwość zarobienia na trialu na tc, to uznaję że jednak tak...
W końcu ile można kerbirzyć? 10-latkowie dość szybko się nudzą :D
Przedwieczny.

zygix

  • Gość
Odp: urop w eve
« Odpowiedź #9 dnia: Marzec 30, 2007, 14:24:03 »
to skoro tak łatwo zarobić na trialu to spróbuje . ale pomóżcie mi jeszcze jak najlepiej ustawić sobie konto chodzi mi o te ustawienia na samym początku co są jak sie kreuje postać charakter itp. po kolej co mam załączyć sobie jak ja robie żeby łatwo i szybko zarobić na tego triala z góry wielkie dzięki i sory za błędy czekam na odp.

Kalressin

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 453
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: j/w
  • Korporacja: Pewnie nadal Vide :p
  • Sojusz: A gdzie vide jest tak w zasadzie?
Odp: urop w eve
« Odpowiedź #10 dnia: Marzec 30, 2007, 14:36:17 »
Nikt nie mowi ze latwo zarobic na tc na trialu. tylko ze jest to mozliwe, i byly osoby ktore to zrobily. IMO wczesne ceny z salvagu daly taka mozliwosc, teraz jest troche ciezej. A co do postaci to powiedz jak chcesz zarabiac.
Do handlu to w sumie wszystko jedno jakie masz atrybuty, bo i tak wszystko zapiera sie na pomysle,  kapitale, znajomosci rynku i cierpliwosci a skile tylko czasem ulatwiaja niektore sprawy. Dla "fightera" najwazniejsze sa percepcja i willpower (chociaz lepiej z tym nie przesadzac za bardzo). Najmniej wazna jest charyzma ( no chyba ze robisz skille z command)

Ps Imo teraz duzo latwiej zaczac. I salvaging, i od razu praktycznie mozna na cruzy wskoczyc (kiedys tez mozna bylo od 1 dnia ale nie mialo sie do tego w bonuse kilkuset sp w support skillach) standingi tez mi sie wydaje ze szybciej rosna. Nie mowiac ze zeby zaczac adv learningi nie trzeba podstawowych wrzucac na 5 tylko na 4 (a ta zmiane to juz uwazam za czyste chamstwo wzgledem starszych graczy, ale wszystko co ostatnio robi ccp ma na celu ulatwienia dla nowych i przyciaganie nowych klientow)
« Ostatnia zmiana: Marzec 30, 2007, 14:45:46 wysłana przez Kal »

White_Haven

  • Gość
Odp: urop w eve
« Odpowiedź #11 dnia: Marzec 30, 2007, 17:18:02 »
Racja, na trialu łatwo tego zrobić się nie da, ale Xarthias ma rację - misje mogą to umożliwić (nagrody za wykonanie+loot, kóry w nich zbierasz i sprzedajesz, a jak jest śmieciowy to przemielasz na minerały i te sprzedajesz+salvage, który mimo, że staniał, to nadal pozwala zarobić). Jeśli zaś chodzi o dorobienie standingu do misji lvl 2 - to pamiętaj, żeby pracować dla jednej "firmy" (nie latać po kilku na raz). Dodatkowo (dzięki większej puli sp na początku) możesz złapać jednego skilla z Social (nie pamiętam, jak się nazywa), wyskillować go w kilka godzin do poziomu 3 (rank 1 tylko) i praktycznie już masz standing na misje lvl 2 dla wszystkich przyjaznych ci korpów).

To samo można zapewne powiedzieć o handlowaniu, ale o tym nie mam bladego pojęcia - pogadaj z Tau albo Ellaine.
Być może jest to do zrobienia kopiąc rudę, ale głowy nie dam.

A przede wszystkim, wymaga to spędzenia naprawde dużej ilości czasu na graniu, żeby tak szybko się dorobić TC za iski.

Pozdrawiam

Tomash Kovahlsky

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 601
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Tomash Kovahlsky
  • Korporacja: Polish Task Forces
  • Sojusz: C0VEN
Odp: urop w eve
« Odpowiedź #12 dnia: Marzec 30, 2007, 17:25:03 »
A przede wszystkim, wymaga to spędzenia naprawde dużej ilości czasu na graniu, żeby tak szybko się dorobić TC za iski.

Duzo czasu... moze niekoniecznie... na RATowaniu w 0.0 mozna w 10 godzin zarobic na 30dni TC z samego bounty, a jak sie ma fart, to za loot bedzie sie mialo drugie tyle... ale tak jak pisalem wczesniej, to wymaga choc troche podciagnietych skilli w kilku dziedzinach.

zygix

  • Gość
Odp: urop w eve
« Odpowiedź #13 dnia: Marzec 31, 2007, 15:46:23 »
ja bym prosil bardziej opszerne wyjasnienie jak to mozna w 10 godzin na tc nazbierac jak to zrobic dokladnie bardzo dokladnie kroczek po kroczku i jakie skile musze miec na jakim lvl :(

Ellaine

  • Gość
Odp: urop w eve
« Odpowiedź #14 dnia: Marzec 31, 2007, 15:50:03 »
A przede wszystkim, wymaga to spędzenia naprawde dużej ilości czasu na graniu, żeby tak szybko się dorobić TC za iski.

Duzo czasu... moze niekoniecznie... na RATowaniu w 0.0 mozna w 10 godzin zarobic na 30dni TC z samego bounty, a jak sie ma fart, to za loot bedzie sie mialo drugie tyle... ale tak jak pisalem wczesniej, to wymaga choc troche podciagnietych skilli w kilku dziedzinach.
No tak, ale kto ma 10 godzin na gre w ciagu 1 miesiaca?

Kalressin

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 453
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: j/w
  • Korporacja: Pewnie nadal Vide :p
  • Sojusz: A gdzie vide jest tak w zasadzie?
Odp: urop w eve
« Odpowiedź #15 dnia: Marzec 31, 2007, 16:50:27 »
Nie wiam czy komus bedzie sie chcialo pisac o tym za bardzo "opszernie" :P  :2funny:
Do tc w 10h potrzeba : "spokojnego" 0.0 (przynajmniej przez te 10h) i BS-a z fitem ktory nie wyglada zbyt glupio na kill mailu. Skille na Bs na rozsadnym poziome to ok 2 miesiecy. Powiedzmy ze cruiserem tez mozna tak zarobic, ale w powiedzmy 3-4 dn bo zabijanie bsow troche trwa i czasami spawny beda za mocne.i

White_Haven

  • Gość
Odp: urop w eve
« Odpowiedź #16 dnia: Kwiecień 01, 2007, 12:16:27 »
A przede wszystkim, wymaga to spędzenia naprawde dużej ilości czasu na graniu, żeby tak szybko się dorobić TC za iski.

Duzo czasu... moze niekoniecznie... na RATowaniu w 0.0 mozna w 10 godzin zarobic na 30dni TC z samego bounty, a jak sie ma fart, to za loot bedzie sie mialo drugie tyle... ale tak jak pisalem wczesniej, to wymaga choc troche podciagnietych skilli w kilku dziedzinach.

Pewnie, że można, tyle tylko, że mowa o zariobieniu na TC na trialu. A na trialu trochębrakuje sp na ratowanie w 0.0. Mo chyba że ma się farta trafić na spokojny 0.0, to w cruzie można popróbować.

edit:  :o łoops, echo posta Kala. Niezamierzone. Nie doczytałem do tego punktu jak smarnąłem mojego. :buck2:
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 01, 2007, 12:21:55 wysłana przez White_Haven »

Tomash Kovahlsky

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 601
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Tomash Kovahlsky
  • Korporacja: Polish Task Forces
  • Sojusz: C0VEN
Odp: urop w eve
« Odpowiedź #17 dnia: Kwiecień 02, 2007, 11:41:45 »
Pewnie, że można, tyle tylko, że mowa o zariobieniu na TC na trialu.

[do zapamietania] nastepnym razem zwracac uwage na takie szczegoly...

O tym 0.0 to pisalem na podstawie tego co mamy u siebie w korpie... ostatnio przyjelismy sporo Nowych graczy, ktorzy startuja od zera... i jakos sobie radza (juz po tygodniu) moze nie w pojedynke, ale parami lub po trzech, spokojnie rozwalaja spawny po 3BSy z obstawa. Co prawda lataja chyba BCkami a nie cruzami...

no to inny sposob... choc tez nie wiem, czy da sie wyskilowac na trialu (ale mozna sprobowac sie do kogos podlaczyc)... w low sec'ach (a nawet w high-sec) robic ukryte plexy magneto/radar - w nich zwykle spawny sa slabiutkie (max kilka cruzow/BC), natomiast to co sie z puszek wyciaga zwykle warte jest kilka-kilkadziesiat milionow ISK - do tego skille potrzebne to hacking (do radar), salvaging i archaeology (do magneto).

Poza tym, nie oszukujmy sie, ale zaplacic w PLN'ach za ten 1-szy miesiac po trialu, to chyba nie jest az taki straszny problem... a po 1.5 m-ca juz na pewno bedzie sie w stanie zarobic tyle ISKow, zeby kupic sobie TC.

Kalressin

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 453
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: j/w
  • Korporacja: Pewnie nadal Vide :p
  • Sojusz: A gdzie vide jest tak w zasadzie?
Odp: urop w eve
« Odpowiedź #18 dnia: Kwiecień 02, 2007, 13:04:29 »
Niestety (  w sumie na szczescie :P ) odpada. Potrzeba pare skilli na 5 do archeologii i hacking ( electronic upgrades i survey jesli sie nie myle, science chyba tez) do tego astro na 4 + jednak jakis statek do rozwalania tych cruzow i bc tez trzeba miec.

Tomash Kovahlsky

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 601
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Tomash Kovahlsky
  • Korporacja: Polish Task Forces
  • Sojusz: C0VEN
Odp: urop w eve
« Odpowiedź #19 dnia: Kwiecień 02, 2007, 13:23:08 »
Niestety (  w sumie na szczescie :P ) odpada. Potrzeba pare skilli na 5 do archeologii i hacking ( electronic upgrades i survey jesli sie nie myle, science chyba tez) do tego astro na 4 + jednak jakis statek do rozwalania tych cruzow i bc tez trzeba miec.

tak, ale tak jak napisalem, mozna sprobowac sie do kogos podlaczyc w tym... np. wczoraj jak robilem sobie spokojnie w low-sec'u taki plex radar'owy, wlecial do mnie Crow (jak bylem na fajku, bo wlasnie rozwalalem jakas strasznie "ciezka" strukturke) i pozdejmowal moje dronki, a potem zaczal strzelac do mojego statku (w ten sposob "wyprosil" mnie z tego plex'a - chyba z 3 minuty mi zajelo odejscie z zasiegu jego scramblera  :-\ a jemu nic nie moglem zrobic, bo byl poza zasiegiem mojej amunicji  >:(), a potem wraz ze swoim kolega (ktory dopiero potem tam wlecial) dokonczyli sobie ten plexik...

[zapamietac] wozic ze soba co najmniej 2 rodzaje amunicji.
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 02, 2007, 13:24:40 wysłana przez Tomash Kovahlsky »

Goomich

  • Gość
Odp: urop w eve
« Odpowiedź #20 dnia: Kwiecień 02, 2007, 13:29:34 »
[zapamietac] wozic ze soba co najmniej 2 rodzaje amunicji.

Nie AFKować w lowsecu.

Tomash Kovahlsky

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 601
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Tomash Kovahlsky
  • Korporacja: Polish Task Forces
  • Sojusz: C0VEN
Odp: urop w eve
« Odpowiedź #21 dnia: Kwiecień 02, 2007, 13:34:21 »
Nie AFKować w lowsecu.
To tez... ale to juz inna kwestia :D

...wlecial do mnie Crow ...
A tak przy okazji, nie wiem, czy wszyscy zauwazyli, ale po ostatnim patch'u, statki typu Ceptor, covert, recon, stealth bomber i cos jeszcze, zostaly wyodrebnione do osobnych grup w overview, i "standardowo" nie sa zaznaczone, wiec nie widac ich w overview (wlasnie przy tej sytuacji sie o tym przekonalem), wiec radze posprawdzac swoje ustawienia overview, i pozaznaczac te typy statkow, ktore nie sa obecnie zaznaczone.

Kalressin

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 453
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: j/w
  • Korporacja: Pewnie nadal Vide :p
  • Sojusz: A gdzie vide jest tak w zasadzie?
Odp: urop w eve
« Odpowiedź #22 dnia: Kwiecień 02, 2007, 14:22:18 »
Niestety (  w sumie na szczescie :P ) odpada. Potrzeba pare skilli na 5 do archeologii i hacking ( electronic upgrades i survey jesli sie nie myle, science chyba tez) do tego astro na 4 + jednak jakis statek do rozwalania tych cruzow i bc tez trzeba miec.

tak, ale tak jak napisalem, mozna sprobowac sie do kogos podlaczyc w tym... np. wczoraj jak robilem sobie spokojnie w low-sec'u taki plex radar'owy, wlecial do mnie Crow (jak bylem na fajku, bo wlasnie rozwalalem jakas strasznie "ciezka" strukturke) i pozdejmowal moje dronki, a potem zaczal strzelac do mojego statku (w ten sposob "wyprosil" mnie z tego plex'a - chyba z 3 minuty mi zajelo odejscie z zasiegu jego scramblera  :-\ a jemu nic nie moglem zrobic, bo byl poza zasiegiem mojej amunicji  >:(), a potem wraz ze swoim kolega (ktory dopiero potem tam wlecial) dokonczyli sobie ten plexik...

[zapamietac] wozic ze soba co najmniej 2 rodzaje amunicji.

Tak ale skille musisz jednak miec bo zwylke proby nie zlapia ci jak jestes w exploration pleksie. A bez skilli do hacking i archeo nawet "wypraszajac" kodos z pleksa smietanki nie spijesz.

Tomash Kovahlsky

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 601
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Tomash Kovahlsky
  • Korporacja: Polish Task Forces
  • Sojusz: C0VEN
Odp: urop w eve
« Odpowiedź #23 dnia: Kwiecień 02, 2007, 16:00:07 »
Tak ale skille musisz jednak miec bo zwylke proby nie zlapia ci jak jestes w exploration pleksie. A bez skilli do hacking i archeo nawet "wypraszajac" kodos z pleksa smietanki nie spijesz.

OK... powtorze: "mozna sprobowac sie do kogos podlaczyc"... czyli byc np. wsparciem....