Autor Wątek: Duży problem z postacią  (Przeczytany 2291 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

MySzk

  • Gość
Duży problem z postacią
« dnia: Marzec 23, 2007, 19:32:49 »
jedna postacia niemoge grac reszta działa normalnie
obiaw
po wyborze charakteru pasek postepu pokazuje 100% entering space chacking navigation system
a nic sie niuruchami
wygalda to tak jakby srodowisko gry sie niewgrywało bo po wciśnieciu skp odpla sie meni z opcjiami i normalnie moge zmieniać po zamknieciu menu mam czarny ekran
mam tak juz od wczarajszego popołudnia
chwile wczesniej przed całkowita zwiechą działy sie dziwne żeczy na koncie
1 znikneło menu autopilota i zacholere niedawało sie wałczyć ponownie
2 potem przestało sie rozwiać jakiekolwiek menu z pod prawego przycisku myszy
3 potem zablokowała sie gra na mapie
4 jakoś tam wykonałem skoki z mapy i pojawił sie ten mgiełkowaty obraz tunely z warpowaia ale tło mapu nieznikneło
5 wywaliło mnie w jakas pusta przestrzeń "Nathing found" ale niepojawił sie mój statek
wtedy zrobiłem eskepem wyjście z gry no iodtamtej pory niemoge sie zalogowac

trila mi sie kończy w niedzelę rano wiec moze i niebyo by tragedji gdyby bnieto że malem tam 10milionów ISK, wypasiony ekwipunek do lekich statków i skoniczyło mi sie badanie dla ruisera no i chciałbym wyprubowac jakieś to cacko  :(

Poprawiłem orta w tytule... Kurde, człowieku, czy ty słyszałeś o czymś takim jak słownik ortograficzny? Tak, one istnieją, to nie legenda. Zalecam użycie czegoś takiego - nawet przeglądarki mają wbudowane, więc lenie nie muszą instalować i używać worda - wystarczy np. firefox.
Żeby mi to był ostani raz :knuppel2: :knuppel2: :knuppel2: ^-^
X.
« Ostatnia zmiana: Marzec 24, 2007, 11:31:26 wysłana przez Xarthias »

roofi

  • Gość
Odp: Durzy problem z postacią
« Odpowiedź #1 dnia: Marzec 23, 2007, 19:43:02 »
zaloguj więc jedną z działających postaci na koncie gdzie jest ta "zepsuta"
po lewej stronie (najczęściej) będziesz miał menu wybierz z niego opcje help(koło ratunkowe)
tam wybierz stworzenie nowej petycji z działu "stack" i postępuj zgodnie z wytycznymi
będziesz musiał podać nick "zepsutej" postaci i chyba system w którym się znajduje(system masz na ekranie logowania gdybyś zapomniał) opisz pokrótce sytuacje in english i send  :)
po najdalej 10min powinieneś mieć odpowiedź
powodzenia

MySzk

  • Gość
Odp: Durzy problem z postacią
« Odpowiedź #2 dnia: Marzec 23, 2007, 20:15:10 »
in english sprubuje
dzieki za dobra rade