Autor Wątek: Caldari bezużyteczni?  (Przeczytany 22656 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Voulture

  • Gość
Odp: Caldari bezużyteczni?
« Odpowiedź #70 dnia: Marzec 27, 2007, 23:30:57 »
Na dwóch BCU? No cóz, ja miałem troche inne podejście...
Moge liczyc na konstruktywna krytyke?

~~

Hi: 7 Hivi t2 + wolny slot (jak ktoś chce niech sobie załozy small nosa albo Auto targeting system, Cloaka nie polecam ^^)
Med: Photon Scat t2, med electrochemical, mwd t2, DG Large Shield Booster (20m kupilem) i zaleznie czy solo to Warp Disruptor t2, jak nie to Invu t2 / amplifier t2 / sensor booster t2
Low: 3x BCU t2, RCU t2, PDU t2
Rigi: Rof + Dmg

DPS: wychodzi mi jakos 650+ z dronkami. Wzglednie mozna DC t2 zamiast BCU.

Ogólnie bez pdu brakuje mi jakieś 6pg do upchnięcia, na awu 4. No, teoretycznie można robić na 5 ale... Kiedyś myślałem, czy nie upychać ab zamiast mwd, w sumie do gangu i tak trzymam dystans, ale gdy wywale rcu to.... brakuje mi 3pg. A szkoda, za Internala czy dc t2 bym sie nie obrazil.
NIe orientuje sie ile kosztuje faction pdu i rcu, szcegolnie te drugie. Procesorki sa tanie, moze i tu jest do przezycia?

Wbrew wszystkiemu jest to raczej Dmg Dealer do gangu niż solo ship. Nosa nie ma co upychac na sile na high, wlasciwie jest zbedny.

~~

Gdzies dwa miechy temu skonczylem Caldari Cruza na 5, skille pod hace i commandy i tak mi sie pokrywaja. NIe bede ukrywal, ze mysle o innym commandzie, ale nie moge ie zgodzic z opinia, ze nie da sie z nich nic zrobic.

Roofi, pochwalisz sie nam swoim fitem na Sleipnira?
« Ostatnia zmiana: Marzec 27, 2007, 23:33:54 wysłana przez Voulture »

Ellaine

  • Gość
Odp: Caldari bezużyteczni?
« Odpowiedź #71 dnia: Marzec 27, 2007, 23:57:11 »
No akurat iterony do pvp zbroje zwykle platami :)

roofi

  • Gość
Odp: Caldari bezużyteczni?
« Odpowiedź #72 dnia: Marzec 28, 2007, 00:52:50 »
Roofi, pochwalisz sie nam swoim fitem na Sleipnira?

tak:

sleipnir

tylko nie mów nikomu  :crazy2:

edit: i [-] za Roofi  :coolsmiley:
« Ostatnia zmiana: Marzec 28, 2007, 01:03:21 wysłana przez rooofi »

Rhovana

  • Gość
Odp: Caldari bezużyteczni?
« Odpowiedź #73 dnia: Marzec 28, 2007, 01:20:19 »
NIgdy nie mówiłem że wcsy są niepotrzebne w grze, mało tego jestem zdecydowanie za tym żeby były w takiej postaci jak teraz. Do pvp jednak śmierdziało to zawsze lamerstwem (imo) ponieważ

1.zajmujesz sobie sloty które można wykożystać sensowniej
2. co to za pvp kiedy "nic nie ryzykuje bo mam dwa staby". Tłumaczenie że inni tak latali to ja też jakoś do mnie nie trafia...

Poza tym jak pamiętam to zawsze chłopaki z BUFU wszystkich jechali za fitowanie stabów  (cześciowo dzięki wam poznałem troche gre i jestem każdemu z was za to wdzięczny).

Argumenty się kończą, zaczynają się LOOOOOLe i ROOOOOTFLe.


Michieru zobacz kto pierwszy zaczął looooolować. Ja berdzo chętnie bede kontynłował dyskusję, ale nie robienie ze mnie nooba bo lubie latać caldari. Na covenowym killboardzie mam coś killi i kilka losów (włącznie z tymi o które poszły petycje) a to tylko część mojej zabawy w pvp, bo killi mam w sumie 140+ wszystkich ale nie licze i mam to gdzieś bo sie dobrze bawie. Wyśmiałem w tym momencie komentarz Roniego na temat  tego ile razy udało mu sie zwiać na wcsach :crazy2:


BTW Voul nie udało mi sie wyciągnąć takiego dps'u na nighthawku nawet przy zmaxowanych skilach missilowych i  commandzie lvl 4 (miałem o 50 mniej :-\) jakieś sugestje?

roofi z cargoholdem civilkiem? ;D latasz za chłopakami loot zbierać ? ;D
« Ostatnia zmiana: Marzec 28, 2007, 01:24:32 wysłana przez Rhovana »

roofi

  • Gość
Odp: Caldari bezużyteczni?
« Odpowiedź #74 dnia: Marzec 28, 2007, 01:26:15 »

Poza tym jak pamiętam to zawsze chłopaki z BUFU wszystkich jechali za fitowanie stabów  (cześciowo dzięki wam poznałem troche gre i jestem każdemu z was za to wdzięczny).

Dotacje na moje konto w ten sposób najmocniej okażesz swoją wdzięczność  ;)


roofi latasz z cargoholdem civilkiem? ;D

jeśli tylko ten modułek przykuł twoją uwagę, nie pozostaje nic innego do powiedzenia jak: lol  O0
« Ostatnia zmiana: Marzec 28, 2007, 01:33:50 wysłana przez rooofi »

Rhovana

  • Gość
Odp: Caldari bezużyteczni?
« Odpowiedź #75 dnia: Marzec 28, 2007, 01:34:57 »
roofi ten modułek mnie ostatecznie dobił ;D czy ty masz mnie aż za takiego nooba? ::)
cały fit jest doskonały do griefowania pod szkołką ale trzeba uważać bo jak sie zbiorą dwa ibisy to może być ciężko :2funny:

edit: dotacja pójdzie jak sie zaloguje jutro ;)


Michieru

  • Gość
Odp: Caldari bezużyteczni?
« Odpowiedź #76 dnia: Marzec 28, 2007, 01:46:02 »
Argumenty koncza sie po obu stronach, a zaczyna sie popyskowka "classic-centrala-stajli" :) Poza tym owa dyskusja juz nie jest wymiana zdan, a deklarowaniem wlasnych, niezmiennych pogladow, zatem chyba czas najwyzszy dac sobie spokoj, o czym Gregorius zdaje sie wspominal. Latajcie sobie czym chcecie, na litosc. Im wiecej ludzi lata shipami caldari, tym wiecej latwych celi w przestrzeni :)

Rhovana

  • Gość
Odp: Caldari bezużyteczni?
« Odpowiedź #77 dnia: Marzec 28, 2007, 02:23:55 »
Argumenty koncza sie po obu stronach, a zaczyna sie popyskowka "classic-centrala-stajli" :) Poza tym owa dyskusja juz nie jest wymiana zdan, a deklarowaniem wlasnych, niezmiennych pogladow

Argumentów jest dużo (tylklo w tym topicu krytykowano caldari shipya ja ich bronie to widać atakującym już weny brakuje >:D), pyskówki nie zaobserwowałem szczególnie(takie przepychanki to w piaskownicy można oglądać i sie nie ma o co obrażać)  a caldari shipami będę latał bo mi się po prostu podobają. Ja jestem zawsze skłonny do zmian ale to musi mieć jakieś podstawy bo samo gadanie że caldari ssie kiedy jednocześnie sie fituje na shipach staby nie trafia do mnie.

Btw fit który zmieściłem na nh:
hi 7x heavy t2
dread large sb , mwd t2, distruptor t2 1 em t2 invu t2
3x bcs t2 2x dark blood pds

po testach z rigami najlepsza kombinacja do dps --> taka jak Voul

zrezygnowałem z amplifiera bo tutaj imo wieksze znaczenie bedzie miał em hardzik a dark bloodowe pds'y znowu fortuny nie kosztują a lepsze są od rcu. Miękki tank jest troche na tym shipie i gdyby nie połowe wiekszy dps zostałbym przy drake'u bo tank ma o niebo lepszy.  Dps na voulture (neutrony t2+void optimal 8km+)  jest niższy niż na nighthawku za to rekompensuje to bez porównania lepszym tankiem (przy wciśnięciu mwd t2 i distruptora t2 rzecz jasna).

5x heavy neutron t2, 2x heavy t2
mwd t2 distru t2 em hardner t2 2x shield extender t2 shield recharger t2
4xshield power relay t2
2x rig do recharge'u

Niezbyt sie znam na hybrydach i nie orientuje sie za bardzo ale jak pamiętam neutrony t2 na voidzie biły nieźle (na koncie Gora jakiś czas temu sie bawiłem ). Więc jeśli już missile wam śmierdzą to może blastery mniej ::)

edit: nie moge na piwkować w chacie bo potem jak mi sie spać nie chce to siedze na centrali i głupoty pisze :crazy2:
« Ostatnia zmiana: Marzec 28, 2007, 02:51:35 wysłana przez Rhovana »

Voulture

  • Gość
Odp: Caldari bezużyteczni?
« Odpowiedź #78 dnia: Marzec 28, 2007, 07:33:41 »
Drogi roofi, na początku zdanie zazwyczaj używa się dużej litery, niezależni jakie to słowo, próby nakłonienia ludzi do olewania zasad gramatyki kosztowały cię [-]. No a może zrobiłem to za brak powagi? Sam nie wiem... ;p
Dalej czekam na twój fit, bo kombinowałem sobie z Quick Fitem i wydaje mi się, że ze zbyt wielu rzeczy trzeba rezygnować; ciekawy więc jestem jak to wygląda w praktyce.

Rhovana:
Ile kosztuje Dark Blood PDS? ;]

Jestem zwolennikiem aktywnego tanku na Commandach, a 3 mag staby w low zrekompensowałyby Ci tą róznicę. Teraz do szkoły, po południu wkleje ci, co mi pisze QF.

Edit:
W ogóle mi się twój nick myli, raz grafi, raz rooofi raz roofi... Cięzko się zorientować ;p
« Ostatnia zmiana: Marzec 28, 2007, 07:43:29 wysłana przez Voulture »

Ronin

  • Gość
Odp: Caldari bezużyteczni?
« Odpowiedź #79 dnia: Marzec 28, 2007, 07:36:15 »
Rhovana no swietny fitcik na npce... daj teraz cos do pvp... bo za dlugo bez injectora nie polatasz. Co do twojego Vulture, latalem prawie tak samo tylko ze mialem abt2 i dwa pdu zamiast rcu jednego. I niestety miernie to wygladalo :( roznica miedzy nighthawkiem a astarte a nie daj boze sleipnirem jest duzo za duza.

P.S. Na sleipnirze tez uzywam frakcyjnego/oficerskiego SB :)

Rhovana

  • Gość
Odp: Caldari bezużyteczni?
« Odpowiedź #80 dnia: Marzec 28, 2007, 12:06:56 »
No niestety jak sprawdziłem testy capa to baaardzo słabiutko spróbuje coś z bateryjką wymyślić. Za to Voulture na tym tanku smiało może latać praktycznie bez capa ;) Przy czym dps nie jest znowu aż tak dużo mniejszy

Voul: dark blood pds to ko 50-70m zależy jaki jest sezon na dropy na południu ;)

Dormio

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 3 456
  • Mi'Sie
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Dormio
  • Korporacja: Shocky Industries Ltd.
Odp: Caldari bezużyteczni?
« Odpowiedź #81 dnia: Marzec 28, 2007, 12:24:08 »
sleipnir
Mam nadzieję, że PODa również stracił... należało mu się za ten fit.
Brak sygnatury w ramach protestu przed czepiaczami...