Autor Wątek: Inteligo  (Przeczytany 4216 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Mr.4lerGia

  • Gość
Inteligo
« dnia: Marzec 22, 2007, 13:32:35 »
Zaczynam gre na trialu. Konto w banku [SUPERKONTO STUDENYT + INTELIGO]  mam zalozone od poniedzialku jakie wydatki mnie czekaja w jaki sposob mode je uregulowac. :-\

Goomich

  • Gość
Odp: Inteligo
« Odpowiedź #1 dnia: Marzec 22, 2007, 13:39:46 »
14,95 co miesiąc lub
38,85 co 3 miesiący lub
71,70 co pół roku lub
131,40 co roku.

Euro lub dolarów, zależnie od twojego IP.


Michieru

  • Gość
Odp: Inteligo
« Odpowiedź #2 dnia: Marzec 22, 2007, 13:45:02 »
Powyzsze rozwiazanie opisuje pojscie na latwizne :) Lepiej zamow sobie GTC. Mozesz skorzystac z Allegro na przyklad, ale najtanszym rozwiazaniem bedzie np. www.shatteredcrystal.com, badz inni "oficjalni dystrybutorzy" time code'ow. Za 30-dniowy zaplacisz ok. 40-45zl, dostaniesz go natychmiastowo na maila, a paypalowi mozesz powierzyc dane konta bez stresu :) Lepsze to i wygodniejsze niz kombinowanie z laczeniem sie przez amerykanckie proxy etc.

Kalressin

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 453
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: j/w
  • Korporacja: Pewnie nadal Vide :p
  • Sojusz: A gdzie vide jest tak w zasadzie?
Odp: Inteligo
« Odpowiedź #3 dnia: Marzec 22, 2007, 13:49:29 »
Po co przez amerykanskie proxy? starczy iranskie czy kazachskie :P Byle nie z zlej EU  :coolsmiley:
A co do wygody to mozna sie klucic. Jak masz staly dochod  to odpalasz ssawke na karcie i nie przejmujesz koncem subskrypcji i szukaniem TC.

PS No dobra troche to zalezy tez od tego ile twoj bank zydzi za przewalutowanie  :tickedoff:
« Ostatnia zmiana: Marzec 22, 2007, 13:55:22 wysłana przez Kal »

Michieru

  • Gość
Odp: Inteligo
« Odpowiedź #4 dnia: Marzec 22, 2007, 13:52:29 »
Przejmowac sie? Odpalasz website'a, klik-klik i masz tc na mailu. Jakos nie usmiechaja mi sie stale zlecenia, poza tym z doswiadczenia wiem ze za zywa kase kupuje sie w porywach do kilku pierwszych kodow :P

Ellaine

  • Gość
Odp: Inteligo
« Odpowiedź #5 dnia: Marzec 22, 2007, 13:55:22 »
Z doswiadczenia wiem, ze za zywa kase kupuje sie wszystkie, po co mam ograniczac swoj portwel inwestycyjny albo wyrzekac sie nowego BSa kiedy moge zrezygnowac z 1 duzej pizzy?

Mr.4lerGia

  • Gość
Odp: Inteligo
« Odpowiedź #6 dnia: Marzec 22, 2007, 13:58:52 »
Z cena byle tez mozliwosc za 19.90E podobno jest to z zakupem licencji jak sie nie startuje z wersji pudelkowej. ???   I czy ta karta przyslana mi przez nich to ta karta ktora sie placi [VISA]
« Ostatnia zmiana: Marzec 22, 2007, 14:03:17 wysłana przez Mr.4lerGia »

Kalressin

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 453
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: j/w
  • Korporacja: Pewnie nadal Vide :p
  • Sojusz: A gdzie vide jest tak w zasadzie?
Odp: Inteligo
« Odpowiedź #7 dnia: Marzec 22, 2007, 14:03:03 »
No tak pierwsza oplata to 19 E albo $
Jak startujesz z TC chyba ci cos obcina z czasu gry na ten poczet, ale to juz nie jestem pewny.

MMoroz

  • Gość
Odp: Inteligo
« Odpowiedź #8 dnia: Marzec 22, 2007, 14:19:16 »
Ja tez polecam tc roznica spora a po co przeplacac??? Miesieczny abonament nie jest dla mnie jakims strasznym wydatkiem ale jak moge oszczedzic te 20+zl i wydac na cos innego to dlaczego nie ( szczegolnie ze calosc, korzystajac z allegro, zajmuje mi 5-10min ).

Mam za to inna uwage do samego Inteligo, poziom zabezpieczen jest smieszny i dlatego polecam do zakupow internetowych MBank odrobina wiecej zachodu a nikt ci nie wyczysci konta :P ( osobiscie mam oba konta, ale do zakupow wykorzystuje mbank z powodow o ktorych wspomnialem ).

Yabushido

  • Gość
Odp: Inteligo
« Odpowiedź #9 dnia: Marzec 22, 2007, 14:29:46 »
Jak startujesz z TC chyba ci cos obcina z czasu gry na ten poczet, ale to juz nie jestem pewny.

chyba napewno nie ;]
ogolnie uwazam ze GTC sa na chwile obecna najlepsza metoda platnosci (nie wnikajac czy bierzesz je za IKSi czy za zlotowki)

sam uzywalem inteligo i nie narzekalem. fakt faktem ze MMoroz ma racje co do poziomu zabezpieczen.

Mr.4lerGia

  • Gość
Odp: Inteligo
« Odpowiedź #10 dnia: Marzec 22, 2007, 14:30:29 »
Dobra to polecicie jakiegos sprzedawce na Allegro na poczatek 30 powinna byc w sam raz O0

Blaster

  • OLD BUFU
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 349
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Blaster Kroms
  • Korporacja: State Protectorate
Odp: Inteligo
« Odpowiedź #11 dnia: Marzec 22, 2007, 14:34:36 »
Ja tam uzywam konta inteligo zarówno do placenia czasmi za eve (jak szkoda mi akurat isk na TC) jak i do zakupów przez internet. Konta nikt mi nie szczysci bo przewaznie nic na nim nie ma (jak chce placic to zasilam je z innego)  :P

Xarthias

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 512
  • Spamin' the World
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Xarthias
  • Korporacja: GoonWaffe
  • Sojusz: Goonswarm Federation
Odp: Inteligo
« Odpowiedź #12 dnia: Marzec 22, 2007, 14:55:25 »
Mam za to inna uwage do samego Inteligo, poziom zabezpieczen jest smieszny i dlatego polecam do zakupow internetowych MBank odrobina wiecej zachodu a nikt ci nie wyczysci konta :P ( osobiscie mam oba konta, ale do zakupow wykorzystuje mbank z powodow o ktorych wspomnialem ).
Zgadzam się z przedmówcą (chyba w kominie trzeba zapisać :P ). Tyle, że podobno teraz z inertnetową eKartą jakieś problemy są. Natomiast spokojnie można już płacić Visą Electron - a przynajmniej mi się to udało w zeszłym tygodniu (niebieska karta płatnicza mBanku).
Co do allegro - to zerknij do działu Market, jest tam wątek o poleconych sprzedawcach na allegro.
Przedwieczny.

Kalressin

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 453
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: j/w
  • Korporacja: Pewnie nadal Vide :p
  • Sojusz: A gdzie vide jest tak w zasadzie?
Odp: Inteligo
« Odpowiedź #13 dnia: Marzec 22, 2007, 15:03:51 »
Jak startujesz z TC chyba ci cos obcina z czasu gry na ten poczet, ale to juz nie jestem pewny.

chyba napewno nie ;]
ogolnie uwazam ze GTC sa na chwile obecna najlepsza metoda platnosci (nie wnikajac czy bierzesz je za IKSi czy za zlotowki)

sam uzywalem inteligo i nie narzekalem. fakt faktem ze MMoroz ma racje co do poziomu zabezpieczen.

A nie bylo tak kiedys czy cos?
Jak nie, to sorki cos mi sie uroilo  :idiot2:
Wszystki przez ten walony server. :P Akurat mam wolny dzien na pogranie w evke a tu taki ch..j
Nie mogli by napisac od razu dt do 17? Nie musial bym porzadkow co 30 min przerywac. :P

White_Haven

  • Gość
Odp: Inteligo
« Odpowiedź #14 dnia: Kwiecień 02, 2007, 11:39:26 »
O ilesoibie wyciąg z mBanku przypominam, to przy płatności bezpośredniej z CC nie miałem opłat za przewalutowanie.