Autor Wątek: Handel i Rafinering  (Przeczytany 2878 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Lamkojad

  • Gość
Handel i Rafinering
« dnia: Marzec 21, 2007, 21:08:04 »
Witam,
Właśnie co zaczolem przygodę w Eve  4  dzień :D

Lecz napotykam pewne problemy czasem,  zatem czytam forum.

Lecz tego problemu co mam z handlem  jakoś nie mogę rozgryźć.
Wykopałem rożne rudy w sec. 0.6 chciałem  je sprzedać  na stacji i mam  komunikat 
Broker found no match for your order. Others might have been before
you, or your quotes might be outdated

Nie rozumiem  o co chodzi .Moze mi to ktoś z was łopatologicznie wytłumaczyć
aaaaaa  i czy sie opłaca robić rafinering rud ??

Pozdrawiam

vulor

  • Gość
Odp: Handel i Rafinering
« Odpowiedź #1 dnia: Marzec 21, 2007, 21:13:35 »
Witam,
Właśnie co zaczolem przygodę w Eve  4  dzień :D

Lecz napotykam pewne problemy czasem,  zatem czytam forum.

Lecz tego problemu co mam z handlem  jakoś nie mogę rozgryźć.
Wykopałem rożne rudy w sec. 0.6 chciałem  je sprzedać  na stacji i mam  komunikat 
Broker found no match for your order. Others might have been before
you, or your quotes might be outdated

Nie rozumiem  o co chodzi .Moze mi to ktoś z was łopatologicznie wytłumaczyć
aaaaaa  i czy sie opłaca robić rafinering rud ??

Pozdrawiam
Był sobie jakiś buy order na stacji. Ty chciałeś sprzedać wiec eve automatycznie wybrała najlepszą ofertę na danej stacji. Niestety zanim zdecydowałeś sie kliknąć "SELL" ktoś inne sprzedał rude po tej cenie i buy order przestał istnieć.

Xarthias

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 512
  • Spamin' the World
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Xarthias
  • Korporacja: GoonWaffe
  • Sojusz: Goonswarm Federation
Odp: Handel i Rafinering
« Odpowiedź #2 dnia: Marzec 21, 2007, 21:29:24 »
Już kilka osób na to narzeka in-game, więc może być to coś więcej niż nieaktualny buyorder.
EDIT:
Cytuj
The Domain market region has been closed until further notice by the SCC while officials investigate allegations of insider trading. Please try again tomorrow, or refer to another market region for your trade
Czyli coś się kaszani.
Przedwieczny.

Wojak

  • Gość
Odp: Handel i Rafinering
« Odpowiedź #3 dnia: Marzec 21, 2007, 23:26:32 »
Możliwe też, że wystawiłeś buy order nie korzystając z place buy order buttona ale robiąc to w tradycyjny sposób co w sumie sprowadza sie do podobnej sytuacji - braku pokrycia w orderach

piotrqs_quendi

  • Gość
Odp: Handel i Rafinering
« Odpowiedź #4 dnia: Marzec 22, 2007, 08:49:39 »
Wczoraj zgłosiłem petycję na źle funkcjonujący system w regionie.
Wystawiłem towar na sprzedaż, potem wystawiłem go ponownie (w tym momencie mój towar się rozmnożył i miałem już 2 sell ordery). Co ciekawe cały czas mogłem dalej sprzedawać ten towar który uparcie leżał w moim hangarze.
Boję się że mogą być z tego niezłe jaja. Zobaczymy po DT co zostanie z moich sell orderów.

Desert Rat

  • Gość
Odp: Handel i Rafinering
« Odpowiedź #5 dnia: Marzec 22, 2007, 12:59:47 »
Wałek jest jakiś z marketem - wczoraj miałem to samo 2 razy - zbyt mało prawdopodobne jest przypadkowe współistnienie tylu szybkich podkupujących....
Wczoraj markety były wyłączane kilka razy - w cytadeli i domain  na pewno jak w innych nie wiem.

Kalressin

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 453
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: j/w
  • Korporacja: Pewnie nadal Vide :p
  • Sojusz: A gdzie vide jest tak w zasadzie?
Odp: Handel i Rafinering
« Odpowiedź #6 dnia: Marzec 22, 2007, 13:15:34 »
IMO cos z baza danych jest zwalone i kiedy klikasz na sell pokazuje sie czasem order ktory juz dawno jest zakonczony/wypelniony  albo ktory jest poza zasiegiem.

Ps Dzieje sie tak nawet na strasznych zadupiach w 0.0 wiec to raczej nie kewestia obciazen
« Ostatnia zmiana: Marzec 22, 2007, 13:17:17 wysłana przez Kal »

Wojak

  • Gość
Odp: Handel i Rafinering
« Odpowiedź #7 dnia: Marzec 22, 2007, 14:26:45 »
Coś po patchu wyjątkowo się zrypało bo znowu zaczynam gubić kupiony stuff ( ja to wogule mam pecha w tej materii ) niby to nie są wielki straty góra kilkanaście milionów ale niezwykle irytuje a najlepsze jest to że na każdą petycję wysłaną do tej pory, właśnie w sprawie marketu dostaję odpowiedź po około dwóch tygodniach o treści mniej więcej brzmiącej: Mineło sporo czasu od twojej petycji i nie wiemy czy mamy zajmować sie tą sprawą? Czy to normalna polityka CCP. Mam wrażenie że w pewnych sprawach taką właśnie stosują biorą nas chłopaki na przeczekanie bo mają burdel niesamowity. 

Ellaine

  • Gość
Odp: Handel i Rafinering
« Odpowiedź #8 dnia: Marzec 22, 2007, 14:31:20 »
To nie w pewnych sprawach tylko pewni GMowie. Twoja petycja trafia dosc losowo, niektorzy GMowie rozwiazuja sprawy w ciagu kilku godzin w mily sposob i skutecznie a niektorzy po 2 tygodniach mowia ze niestety, ale maja cie w zupie.