Autor Wątek: Arkadius T  (Przeczytany 2581 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

suzan

  • Gość
Arkadius T
« dnia: Marzec 17, 2007, 23:10:35 »
  • nickname: Arkadiusz T
  • nacja: Caldari
  • korporacja: wolny strzelec
  • data "urodzenia": grudzień 2006... albo jakoś tak
  • biografia: brak
  • dodatkowy komentarz:Generalnie bawię się w robienie misji... głównie samotnie. I jest to dla mnie dość miła rozrywka po ciężkim dniu pracy. Chociaż może jednak w końcu skuszę się na jakiegoś corpa? Tak czy inaczej.. .lubię strzelać i aktualnie przesiadam się do DRAKE'a... w końcu jestem Caldari :)

Xarthias

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 512
  • Spamin' the World
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Xarthias
  • Korporacja: GoonWaffe
  • Sojusz: Goonswarm Federation
Odp: Arkadius T
« Odpowiedź #1 dnia: Marzec 17, 2007, 23:32:06 »
Witamy i zapraszamy  :coolsmiley:
Przedwieczny.

suzan

  • Gość
Odp: Arkadius T
« Odpowiedź #2 dnia: Marzec 18, 2007, 09:25:00 »
Dziękuję za zaproszenie... wygląda imponująco  :)

Jak na razie do 21.03. polatam sobie samotnie w przestrzeni. Potem prawdopodobnie wstąpię do któregoś z CORPów, tylko jeszcze nie wiem którego. Generalnie dobrze się bawię walcząc, ale z racji niskich dochodów ("korporacja" dla której pracuje nie ma gość III lv, za to dość dobrych II lv) nie próbowałem na razie walki PvP. Pewnie jest dużo ciekawsza... ale na to też przyjdzie czas. 4 miesiące skillowania dają w końcu efekty... nieprawdaż?

Ellaine

  • Gość
Odp: Arkadius T
« Odpowiedź #3 dnia: Marzec 18, 2007, 10:24:39 »
Po 4 miesiacach skillowania ma sie learningi i wszystkie podstawowych umiejetnosci do latania wybranym rodzajem statkow, o ile nie wybralo sie capitali ani t2 cruzow.

suzan

  • Gość
Odp: Arkadius T
« Odpowiedź #4 dnia: Marzec 18, 2007, 23:17:55 »
Dokładnie tak jak piszesz... ostatnie hobby to DRAKE. Specjalizuje się bowiem w missile-ach i shield-ach. Mam praktycznie wszystko co mi potrzeba do latania za jego sterami. Co do learningów to też nie narzekam, bo przede wszystkim postawiłem właśnie na nie. W pierwszych 2 miesiącach dociągnąłem je do góry łącznie z advanced no i teraz zbieram tego efekty. Co prawda latanie na misje bez skilli było potwornie trudne (zaczynałem przed zmianą na budowania postaci), ale szczerze polegam takie rozwiązanie jeżeli planuje się długą grę.
« Ostatnia zmiana: Marzec 18, 2007, 23:21:18 wysłana przez Suzan »