Autor Wątek: tips & tricks  (Przeczytany 6259 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

MightyBaz

  • Gość
tips & tricks
« dnia: Marzec 10, 2007, 12:48:30 »
proponuje otworzyc nowy dzial, podzielony na sekcje:

* pvp

* ratting

* mining

* lagging

* inne??

w ktorych bedziemy mogli dzielic sie wiedza jak poprawic niektore parametry, ktore moga miec wplyw  na rozne aspekty gry

Gregorius

  • Gość
Odp: tips & tricks
« Odpowiedź #1 dnia: Marzec 10, 2007, 13:09:07 »
popieram!  O0

Xarthias

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 512
  • Spamin' the World
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Xarthias
  • Korporacja: GoonWaffe
  • Sojusz: Goonswarm Federation
Odp: tips & tricks
« Odpowiedź #2 dnia: Marzec 10, 2007, 13:36:20 »
I tworzyć całe działy, żeby było w nich po jednym wątku i trzy posty? Po co?
Jest dział NoobGarden i podkategoria Poradniki. Imo wystarczy, ale jeśli okaże się to za mało to można zrobić to o czym mówisz.
Przedwieczny.

Wojak

  • Gość
Odp: tips & tricks
« Odpowiedź #3 dnia: Marzec 10, 2007, 18:07:35 »
Po to aby było wiadomo gdzie czego szukać, jeśli mam problem z kopaniem zaglądam do mining itd. Fakt jest opcja szukaj ale nawet jeśli coś znajdę to i tak pozostaje mi jeszcze przejrzeć wyniki wyszukiwania i odrzucić śmiecie a to znowu może być ogrom pracy. Tak źle i tak źle ale z dwojga złego lepiej mieć jakiś podział i polegać na prostej dostępności do tego co mnie interesuje. To tyle w kwestii poszukiwania odpowiedzi na jakieś tam problemy, jest jeszcze sprawa przejrzystości całego forum a nie muszę chyba zapewniać że tak będzie bardziej wszystko podane na talerzu.

Pozdrawiam

P.S. Jeśli wszystko ładnie zorganizujecie to wcale nie powstanie setka nowych działów z kilkoma wątkami, pewne rzeczy można śmiało połączyć gdzyż w samej grze ze sobą się łaczą
« Ostatnia zmiana: Marzec 10, 2007, 18:09:51 wysłana przez Wojak »

Sotharr

  • Gość
Odp: tips & tricks
« Odpowiedź #4 dnia: Marzec 10, 2007, 19:18:11 »
Po to aby było wiadomo gdzie czego szukać, jeśli mam problem z kopaniem zaglądam do mining itd. [...] To tyle w kwestii poszukiwania odpowiedzi na jakieś tam problemy, jest jeszcze sprawa przejrzystości całego forum a nie muszę chyba zapewniać że tak będzie bardziej wszystko podane na talerzu.

Zgadzam się z Xarthiasem, nie ma sensu tworzyc kilku nowych działów, bo na forum i tak jest ich za dużo.
Jednak sam pomysł zebrania porad i trików jest dobry, dlatego proponuje utworzenie i przyczepienie w NoobGarten kilku wątków dotyczących poszczególnych czynności. W tych wątkach ludzie będą mogli dzielić się swoimi radami i przemyśleniami. Jeśli zbierze się tego jakaś sensowna ilość, bedzie można to przekształcić w poradnik.

Gregorius

  • Gość
Odp: tips & tricks
« Odpowiedź #5 dnia: Marzec 10, 2007, 19:27:54 »
No to jest myśl... Przyklejenie ważnych wątków i będzie problem z głowy :D

Ellaine

  • Gość
Odp: tips & tricks
« Odpowiedź #6 dnia: Marzec 10, 2007, 22:22:18 »
Mozna zrobic przypinowane watki z zestawami linkow do dobrych watkow informacyjnych.
Albo mozna wogole przeklc takowe jako stale artykuly portalu.

korpusz

  • Gość
Odp: tips & tricks
« Odpowiedź #7 dnia: Marzec 11, 2007, 10:44:18 »
Przyklejone watki ze zbiorem porad ??    :uglystupid2:
juz widze jak noob szuka odpowiedzi na pytanie co bedzie mial po przerobieiniu omber w watku majacym 13 stron, mi by sie nie chcialo, a wam ?? Oczywiscie to przyklad ale osobiscie nie lubie watkow tasiemcow, szczegolnie jezeli zawieraja one gdzies w sobie konkretne informacje ktorych potrzebuje.

Pomysl z przyklejonymi watkami do najwazniejszych/najwartosciowszych tematow mi sie nawet podoba, najlepszym jezeli ktos chcialby cos zmienic imho jest pomysl z utworzeniem childboardow w noob garden np. Mining, Handel, PVP itd. (nazwy takie jak poradnikow)  w kazdym z nich przyklejony topic "Poradnik: dyskusja". Podzial tematyczny pozwoli zachowac porzadek i zmniejszy liczbe tematow do przeszukania podczas uzycia opcji szukaj. W ogolnym wygladzie forum nie bedzie tak bardzo widac wiekszej ilosci dzialow, aczkolwiek dla nowych bedzie to na tyle widoczne aby wiedzieli gdzie szukac jakich informacji.

Gregorius

  • Gość
Odp: tips & tricks
« Odpowiedź #8 dnia: Marzec 11, 2007, 10:48:34 »
możnaby to zorganizować jak na eve-o

np.

Topic - Podstawy Górnictwa
[krótka, zasadnicza treść]

+ garść linków do co ciekawszych topiców w tej kategorii.


I proponuję taki topic zamknąć, żeby nie było do niego żadnych postów itp.

W ten prostu sposób zyskujemy klarowną informację o podstawach i najważniejszych informacjach dla początkującego gracza.

Co o tym sądzicie ?

roofi

  • Gość
Odp: tips & tricks
« Odpowiedź #9 dnia: Marzec 11, 2007, 23:38:59 »
tzn to będzie poradnik w którym będą zawarte poradniki w których to będą odnośniki do poradników gdzie będzie można znaleźć przeklejone wątki a w nich najciekawsze linki :idiot2: :idiot2: :idiot2:

a czy ktoś pomyślał o zrobieniu poradnika jak z tego cuda korzystać bo jeśli nie to wszyscy zainteresowani wylądują w PORADNI   :uglystupid2: :uglystupid2: :uglystupid2:

korpusz

  • Gość
Odp: tips & tricks
« Odpowiedź #10 dnia: Marzec 12, 2007, 02:13:25 »
Moj pomysl jest bardzo logiczny tylko ja nie logicznie go opisalem wiec jezeli nie rozumiecie mojego nie logicznego wywodu na temat logicznego podzialu moge to np. Rozrysowac  >:D ??  :crazy2:
« Ostatnia zmiana: Marzec 12, 2007, 02:15:28 wysłana przez korpusz »