Eve Online > NoobGarten

[How To] GTC za ISK-i

<< < (2/15) > >>

yaakuza:

--- Cytat: Ireul Taar w Marzec 06, 2007, 15:47:44 ---
ostatnio zalogowalem sie na menedzment nieaktywnego od 4 mies. konta kolezanki, i widze tam cos mniej-wiecej takiego: promocja. 3 miesiace w cenie 2 lub 7 dni bezplatnego triala. wybralem ocje 2 i konto jest rzeczony okres aktywne. dla sprytnego az nadto na uciulanie nawet isk na tc.

--- Koniec cytatu ---

hmm probowalem znalezc ta promocje, ale nigdzie nie widzialem :-\ Moze to tylko dla wybranych  ;)

NeX:
Promocja dotyczy prawdopodobnie wyłącznie opłaconych chociaż raz kont. Ja dostałem maila z taką ofertą do mojego starszego konta (czas nieużywania chyba nie jest tu najwazniejszy, bo od święta podnoszę na tym koncie skill - blackmarket itp. Co śmieszniejsze skiluję inną postać niż sugerowany w mailu półtoraroczny Gallente, który mi się znudził [RPG-mode wiecznie żywe, a Amarr ma większą siłę przyciągania]  :crazy2: ) Natomiast maila z promocją CCP przysłało na adres mojego nowego, pełnego  konta założonego po pierwszej reklamie Revelations, przy pomocy której też mi urwali spory kawałek życiorysu opłaconego aż do mam nadzieję ciepłego urlopu :2funny:

---

Greetings ***** ********* (NeX),

With the newest EVE expansion-Revelations-thousands of players have joined, the universe has expanded, and the Gallente need your help more than ever. Rejoin EVE now with your ship, skills, weaponry, and ISK intact, plus choose between two offers to help with your first days back in the cockpit:

Buy two months and get the third month free.

Get a free 7-day pass for your old character - no payment required.

Thahard:
Witam mam takie małe pytanie jaka jest średnia cena w ISK za TC?

partridge:
Ta promocja jest tylko, dla minimum raz normalnie (karta) oplacanych kont w jakims tam okresie czasu... dezaktywowalem konto pare misiecy temu w piatek w ponidzialek dostalem mail z promocja :P

Cena Srednia TC :( po pierwsze ciezko teraz kupic TC za ISK'i i ceny znowu ida w gore... 90d 370-400mil 30d 170-200mil ISK's

Belert:
Zalozmy ze chcialbym komus kupic tc czy nie wystarczy jak kupie w http://www.shatteredcrystal.com/code.php/eve_online
i podam kod ?Ale jaka mam gwarancje ze dostane za to kase ?Tzn w grze?Jak to zrobic bezpiecznie?

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej