Eve Online > NoobGarten

[How To] GTC za ISK-i

(1/15) > >>

Vanya Nenharma:
Tak się złożyło, że dziś kupiłem pierwszego w historii TC za ISK-i, a zdając sobie sprawę, że za pierwszym razem może wydawać się to trochę 'straszne' postanowiłem napisać kilka zdań jak to wygląda.

1. Wchodzimy na forum ( można też porozmawiać z kimś w grze, np. z kanału trade -> other ), wybieramy EVE Marketplace -> Sell Orders. Wyszukujemy ofertę która nam odpowiada i po zdecydowaniu się odpisujemy w topiku na forum dosłownie dwa słowa w stylu "need 1 please" albo coś w tym rodzaju. Najlepiej jak gość jest online - wszystko odbędzie się szybciej.

2. Jeżeli sprzedawca jest online to już za kilka minut możemy wejść do właściwości swojego konta "My Account" i sprawdzić czy po prawej stronie pod ikonką "Cancel Subscription" nie pojawiła się ikonka z opisem "Eve Time Code buy orders", jeżeli nie to sprawdzamy za czas jakiś, jeśli już jest to...

3. Klikamy na ikonę, czytamy czy oby na pewno sprzedawca oferuje nam to co zaakceptowaliśmy na forum, akceptujemy raz czy dwa by na koniec dostać informację, że właśnie przedłużyliśmy naszą subskrypcję o wcześniej podaną ilość dni, w ustawieniach subskrypcji wszystko jest od razu aktualizowane ( dodawane ) Uwaga. Dopiero w tym momencie CCP pobiera nam ISK-i z konta więc bez obaw, generalnie wszystko sprawia solidne wrażenie.

W moim przypadku całość tej operacji zajęła dosłownie kilka minut.

Pozdrawiam

p.s. Znacznie bardziej wyczerpująco wszystko jest wyjaśnione na forum więc jeżeli komuś ten opis nie wystarcza to tam szukajcie dodatkowych informacji.


Przeniesione z forum korporacyjnego. Niech inni też wiedzą  :P F.

Ellaine:
A ja mam problem taki: jak kupic GTC za isk na nieaktywnym koncie?

przemas:
przelewasz kase na nieaktywne konto i kupujesz


--- Cytuj ---Q) What if my account is expired? I can't get in-game to check my EVE Mail!
A)The EVE Mail only notifies you that an offer has been made. You will always be able to login to your account management page whether your account has expired or not. Thus, if you arrange through the forums to purchase a GTC for a character, and the seller says "I have sent you the GTC" - at this point you log into the secure site and accept the GTC, no need for in game action whatsoever!

Q) What if my expired account doesn't have the required funds in their wallet?
A) This will not prevent you from transferring funds in from another account, at which point purchasing the GTC should not be an issue.
--- Koniec cytatu ---

Wojak:
Hmm. Nawet jeśli konto jest nieaktywne in-game to jest w pełni sprawne na eve-online.com więc wchodzisz na forum logując się z tego konta i tam "składasz zlecenie" a dalej już samo leci

pozdrawiam

Ellaine:
Jak zdobede czas na granie, skorzystam z tej 2giej promocji, z 3ma miesiacami w cenie dwoch, ale tymczasemidzie o konto kumpla :)

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej