Autor Wątek: [How To] GTC za ISK-i  (Przeczytany 101208 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Vanya Nenharma

  • Gość
[How To] GTC za ISK-i
« dnia: Luty 26, 2007, 21:41:00 »
Tak się złożyło, że dziś kupiłem pierwszego w historii TC za ISK-i, a zdając sobie sprawę, że za pierwszym razem może wydawać się to trochę 'straszne' postanowiłem napisać kilka zdań jak to wygląda.

1. Wchodzimy na forum ( można też porozmawiać z kimś w grze, np. z kanału trade -> other ), wybieramy EVE Marketplace -> Sell Orders. Wyszukujemy ofertę która nam odpowiada i po zdecydowaniu się odpisujemy w topiku na forum dosłownie dwa słowa w stylu "need 1 please" albo coś w tym rodzaju. Najlepiej jak gość jest online - wszystko odbędzie się szybciej.

2. Jeżeli sprzedawca jest online to już za kilka minut możemy wejść do właściwości swojego konta "My Account" i sprawdzić czy po prawej stronie pod ikonką "Cancel Subscription" nie pojawiła się ikonka z opisem "Eve Time Code buy orders", jeżeli nie to sprawdzamy za czas jakiś, jeśli już jest to...

3. Klikamy na ikonę, czytamy czy oby na pewno sprzedawca oferuje nam to co zaakceptowaliśmy na forum, akceptujemy raz czy dwa by na koniec dostać informację, że właśnie przedłużyliśmy naszą subskrypcję o wcześniej podaną ilość dni, w ustawieniach subskrypcji wszystko jest od razu aktualizowane ( dodawane ) Uwaga. Dopiero w tym momencie CCP pobiera nam ISK-i z konta więc bez obaw, generalnie wszystko sprawia solidne wrażenie.

W moim przypadku całość tej operacji zajęła dosłownie kilka minut.

Pozdrawiam

p.s. Znacznie bardziej wyczerpująco wszystko jest wyjaśnione na forum więc jeżeli komuś ten opis nie wystarcza to tam szukajcie dodatkowych informacji.


Przeniesione z forum korporacyjnego. Niech inni też wiedzą  :P F.
« Ostatnia zmiana: Luty 27, 2007, 00:34:24 wysłana przez Future »

Ellaine

  • Gość
Odp: [How To] GTC za ISK-i
« Odpowiedź #1 dnia: Marzec 06, 2007, 13:39:16 »
A ja mam problem taki: jak kupic GTC za isk na nieaktywnym koncie?

przemas

  • Gość
Odp: [How To] GTC za ISK-i
« Odpowiedź #2 dnia: Marzec 06, 2007, 13:41:16 »
przelewasz kase na nieaktywne konto i kupujesz

Cytuj
Q) What if my account is expired? I can't get in-game to check my EVE Mail!
A)The EVE Mail only notifies you that an offer has been made. You will always be able to login to your account management page whether your account has expired or not. Thus, if you arrange through the forums to purchase a GTC for a character, and the seller says "I have sent you the GTC" - at this point you log into the secure site and accept the GTC, no need for in game action whatsoever!

Q) What if my expired account doesn't have the required funds in their wallet?
A) This will not prevent you from transferring funds in from another account, at which point purchasing the GTC should not be an issue.

Wojak

  • Gość
Odp: [How To] GTC za ISK-i
« Odpowiedź #3 dnia: Marzec 06, 2007, 13:43:42 »
Hmm. Nawet jeśli konto jest nieaktywne in-game to jest w pełni sprawne na eve-online.com więc wchodzisz na forum logując się z tego konta i tam "składasz zlecenie" a dalej już samo leci

pozdrawiam

Ellaine

  • Gość
Odp: [How To] GTC za ISK-i
« Odpowiedź #4 dnia: Marzec 06, 2007, 15:56:27 »
Jak zdobede czas na granie, skorzystam z tej 2giej promocji, z 3ma miesiacami w cenie dwoch, ale tymczasemidzie o konto kumpla :)

yaakuza

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 109
    • Zobacz profil
  • Korporacja: Worm Nation
  • Sojusz: Ash Alliance
Odp: [How To] GTC za ISK-i
« Odpowiedź #5 dnia: Marzec 06, 2007, 16:21:57 »

ostatnio zalogowalem sie na menedzment nieaktywnego od 4 mies. konta kolezanki, i widze tam cos mniej-wiecej takiego: promocja. 3 miesiace w cenie 2 lub 7 dni bezplatnego triala. wybralem ocje 2 i konto jest rzeczony okres aktywne. dla sprytnego az nadto na uciulanie nawet isk na tc.

hmm probowalem znalezc ta promocje, ale nigdzie nie widzialem :-\ Moze to tylko dla wybranych  ;)

NeX

  • Gość
Odp: [How To] GTC za ISK-i
« Odpowiedź #6 dnia: Marzec 07, 2007, 02:07:46 »
Promocja dotyczy prawdopodobnie wyłącznie opłaconych chociaż raz kont. Ja dostałem maila z taką ofertą do mojego starszego konta (czas nieużywania chyba nie jest tu najwazniejszy, bo od święta podnoszę na tym koncie skill - blackmarket itp. Co śmieszniejsze skiluję inną postać niż sugerowany w mailu półtoraroczny Gallente, który mi się znudził [RPG-mode wiecznie żywe, a Amarr ma większą siłę przyciągania]  :crazy2: ) Natomiast maila z promocją CCP przysłało na adres mojego nowego, pełnego  konta założonego po pierwszej reklamie Revelations, przy pomocy której też mi urwali spory kawałek życiorysu opłaconego aż do mam nadzieję ciepłego urlopu :2funny:

---

Greetings ***** ********* (NeX),

With the newest EVE expansion-Revelations-thousands of players have joined, the universe has expanded, and the Gallente need your help more than ever. Rejoin EVE now with your ship, skills, weaponry, and ISK intact, plus choose between two offers to help with your first days back in the cockpit:

Buy two months and get the third month free.

Get a free 7-day pass for your old character - no payment required.

Thahard

  • Gość
Odp: [How To] GTC za ISK-i
« Odpowiedź #7 dnia: Sierpień 06, 2007, 18:03:37 »
Witam mam takie małe pytanie jaka jest średnia cena w ISK za TC?

partridge

  • Gość
Odp: [How To] GTC za ISK-i
« Odpowiedź #8 dnia: Sierpień 06, 2007, 18:29:26 »
Ta promocja jest tylko, dla minimum raz normalnie (karta) oplacanych kont w jakims tam okresie czasu... dezaktywowalem konto pare misiecy temu w piatek w ponidzialek dostalem mail z promocja :P

Cena Srednia TC :( po pierwsze ciezko teraz kupic TC za ISK'i i ceny znowu ida w gore... 90d 370-400mil 30d 170-200mil ISK's

Belert

  • Gość
Odp: [How To] GTC za ISK-i
« Odpowiedź #9 dnia: Październik 16, 2007, 09:02:06 »
Zalozmy ze chcialbym komus kupic tc czy nie wystarczy jak kupie w http://www.shatteredcrystal.com/code.php/eve_online
i podam kod ?Ale jaka mam gwarancje ze dostane za to kase ?Tzn w grze?Jak to zrobic bezpiecznie?

Wilk

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 660
    • Zobacz profil
    • Gildia
  • Imię postaci: Wilk Stepowy
Odp: [How To] GTC za ISK-i
« Odpowiedź #10 dnia: Listopad 23, 2007, 11:14:48 »
A ja mam pytanie odnośnie przedłużenia Triala za GTC. Bo mam wątpliwości z powodu różnicy w cenie między aktywacją konta a normalną subskrypcją.

Jak to wygląda? Mogę normalnie kupić GTC na trialowe konto? Jeśli tak to sprzedający zapłaci normalną cenę (w euro) czy tą podwyższoną dla aktywacji konta?
na urlopie od EVE

termos

  • Gość
Odp: [How To] GTC za ISK-i
« Odpowiedź #11 dnia: Listopad 23, 2007, 11:36:40 »
Nie ma różnicy między TC przedłużającym konto a TC przedłużającym abonament, więc triala możesz przedłużyć bez problemów a różnica w cenie zawsze była taka specyfika abonamentu EVE.

Mała sugestia triala najlepiej przedłużyć po jego zakończeniu jeśli zrobisz to w ciągu pierwszych 2 tygodni pozostałą jego część tracisz, więc 14 dnia ustawiasz długiego skilla i aktywujesz konto przed jego ukończeniem - to taki tryb super oszczędny :)

Wilk

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 660
    • Zobacz profil
    • Gildia
  • Imię postaci: Wilk Stepowy
Odp: [How To] GTC za ISK-i
« Odpowiedź #12 dnia: Listopad 23, 2007, 11:45:06 »
Dziękuję :) Konto jest już po zakończonym trialu z długim skillem ustawionym zawczasu ;)

A co do ceny - czy zamawiając GTC bądź odpowiadając na ofertę mam zaznaczyć, że to GTC dla konta trialowego?  Bo przeglądając EVE-o nie zauważyłem nigdzie ofert dla kont trialowych bądź zaznaczeń, że GTC idzie dla konta trialowego. Czy dla sprzedawcy GTC nie będzie zaskoczeniem pobranie większej sumy euro z konta?
na urlopie od EVE

Dormio

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 3 456
  • Mi'Sie
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Dormio
  • Korporacja: Shocky Industries Ltd.
Odp: [How To] GTC za ISK-i
« Odpowiedź #13 dnia: Listopad 23, 2007, 11:51:11 »
Dziękuję :) Konto jest już po zakończonym trialu z długim skillem ustawionym zawczasu ;)

A co do ceny - czy zamawiając GTC bądź odpowiadając na ofertę mam zaznaczyć, że to GTC dla konta trialowego?  Bo przeglądając EVE-o nie zauważyłem nigdzie ofert dla kont trialowych bądź zaznaczeń, że GTC idzie dla konta trialowego. Czy dla sprzedawcy GTC nie będzie zaskoczeniem pobranie większej sumy euro z konta?
Nie pobiera więcej. Płaci wcześniej to i cena za GTC się nie zmienia. Poza tym nie zależy od tego do jakiego konta kupowane.
Brak sygnatury w ramach protestu przed czepiaczami...

Kino Brutor

  • Gość
Odp: [How To] GTC za ISK-i
« Odpowiedź #14 dnia: Styczeń 08, 2008, 16:08:23 »
no niestety na forum niedarady sie zalogowac jesli twoje konto jest nieaktywne pls help co mam w tym przypdaku zrobic zeby kupic TC za iski w secure opcji:(

a z konta trialowego niemozna nic pisac na forum bah
« Ostatnia zmiana: Styczeń 08, 2008, 16:11:32 wysłana przez Kino Brutor »

YANNICK

  • Gość
Odp: [How To] GTC za ISK-i
« Odpowiedź #15 dnia: Styczeń 08, 2008, 17:36:51 »
Wrzucić ofertę kupna na forum inne niż oficjalne. Np. to forum.

Tomash Kovahlsky

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 601
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Tomash Kovahlsky
  • Korporacja: Polish Task Forces
  • Sojusz: C0VEN
Odp: [How To] GTC za ISK-i
« Odpowiedź #16 dnia: Styczeń 23, 2008, 13:14:44 »
A ja mam inne pytanko... czy "stara" metoda (wyslanie kodu eve-mail'em) sprzedazy GTC za ISK jest "nielegalna", czy tylko odradzana przez CCP? Bo ostatnio mialem 2 przeciwstawne opinie na ten temat.

Ellaine

  • Gość
Odp: [How To] GTC za ISK-i
« Odpowiedź #17 dnia: Styczeń 23, 2008, 13:19:24 »
Juz nielegalna.

Goomich

  • Gość

Bertas

  • Gość
Odp: [How To] GTC za ISK-i
« Odpowiedź #19 dnia: Marzec 19, 2008, 00:03:49 »
Witam, chciałem się dowiedzieć ile czasu ogólnie(może ile najmniej nie wliczając szczęścia)zajmuje uzbieranie wyżej wymienionej kwoty potrzebnej na zakup TC(170-200 mi)l?Czy jest to w ogóle sensowne posunięcie, tzn. czy zbierając ISK zostanie jeszcze czas na "normalną" grę?Z góry dziękuję za odpowiedź.

Edit:Taka odpowiedź jak najbardziej mnie satysfakcjonuje.Dzięki wielkie.
« Ostatnia zmiana: Marzec 19, 2008, 12:20:03 wysłana przez Khall Ell »

NeX

  • Gość
Odp: [How To] GTC za ISK-i
« Odpowiedź #20 dnia: Marzec 19, 2008, 01:58:51 »
  Na to pytanie nie ma sensownej odpowiedzi, bo każdy gracz może mieć inne priorytety, źródła dochodu, a przede wszystkim koszty utrzymania. Dla mnie to na przykład pięć logowań w miesiącu. Starcza na GTC, nowe skile i drugie tyle na nowe shipy do zezłomowania. Odpowiednio dobierając misje lev 4 i robiąc salv, lub bijąc RATy w 0,0 poświęcisz na to góra kilkanaście godzin. Możesz też handlować, a najlepiej inwestować w market zarobione ISKi na misjach. Wszystko jest kwestią Twoich zdolności i chęci gry w taki, albo inny sposób. W każdym bądź razie zarobienie pół miliarda w miesiącu, to nie jest żaden wyczyn. Problem raczej w tym, ze następne skile w kolejce i nowe statki kosztują znowu więcej niż zarabiam  :D
Wielu graczy opłaca jednak po kilka kont i nie zauważa uszczerbku na wallecie. Trzeba więcej inwestować ;)

Colonel

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 286
  • Pirate Out of Nowhere
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Col Cherryman
  • Korporacja: V O O D O O
  • Sojusz: KUTANG KLAN.
Odp: [How To] GTC za ISK-i
« Odpowiedź #21 dnia: Marzec 24, 2008, 20:14:53 »
Ja wspieram swoje konto sprzedaza TC 30 dniowych za ISK- i....jak bedziesz chcial kupic kolejny raz to wal do mnie ingame....

Col Cherryman...(jesli nie widac ponizej)
✜ Red Cross Friendly
https://www.youtube.com/watch?v=9IS8nwmT9F0
Even though I fly through the valley of the shadow of death or any other space
I will fear no evil, because I know that I'm the biggest bastard in this space


http://eve-centrala.com.pl/index.php?topic=10356.

Avat

  • Gość
Odp: [How To] GTC za ISK-i
« Odpowiedź #22 dnia: Sierpień 29, 2008, 13:12:08 »
A czy konto trialowe można przedłużyć ISKami czy najpierw trzeba kupić Time Code'a za "prawdziwe" pieniądze?

Kombat

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 584
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Kombat PL
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: [How To] GTC za ISK-i
« Odpowiedź #23 dnia: Sierpień 29, 2008, 13:12:43 »
Można przedłużyć ISKami.

Nosum Hseebnrido

  • Gość
Odp: [How To] GTC za ISK-i
« Odpowiedź #24 dnia: Sierpień 31, 2008, 13:31:02 »
no niestety na forum niedarady sie zalogowac jesli twoje konto jest nieaktywne pls help co mam w tym przypdaku zrobic zeby kupic TC za iski w secure opcji:(

a z konta trialowego niemozna nic pisac na forum bah
Większość sprzedających odbiera oferty również in-game - wystarczy założyć konto trial, u stukać na CPSA i wysłać maila sprzedawcy z prośbą o wystawienie oferty na konkretną osobę. Skuteczna metoda dla osób kupujących na ostatnią chwile.

zlloty

  • Gość
Odp: [How To] GTC za ISK-i
« Odpowiedź #25 dnia: Październik 20, 2008, 08:56:54 »
A czy konto trialowe można przedłużyć ISKami czy najpierw trzeba kupić Time Code'a za "prawdziwe" pieniądze?

UWAGA! Należy to zrobić W OKRESIE AKTYWNOŚCI konta. Jeśli miną dwa tygodnie i konto będzie w stanie "expired", wówczas tylko TC za real cash (sprawdzone empirycznie).

NeX

  • Gość
Odp: [How To] GTC za ISK-i
« Odpowiedź #26 dnia: Październik 20, 2008, 11:03:25 »
  Jeśli postać, która jest na koncie ma ISKi w wymaganej ilości, to przedłużysz bezproblemowo, bo akceptacja płatności przebiega na stronie secure EO do której masz zawsze dostęp na hasło. Zwyczajnie się logujesz i masz widoczną zamówioną ofertę dla konkretnej postaci do akceptacji. Potwierdzasz i dostajesz TC za określoną w transakcji kwotę ISK.

Co prawda nie masz jak się logować na kanał TRADE aby pohandlować, więc albo kupisz od kogoś sprzedającgo na stronach EO, albo zrobisz trial konto do wyszukania oferty na czacie TRADE.

Prawie dwa lata w ten sposób płaciłem, w tym aktywowałem kilka kont, które nigdy nie widziały karty kredytowej.

zlloty

  • Gość
Odp: [How To] GTC za ISK-i
« Odpowiedź #27 dnia: Październik 20, 2008, 11:24:19 »
No właśnie nie do końca. U mnie było tak:

1. Pierwszy raz przedłużałem ważność konta mainowego. Bazarek, oferta, dane dot. subskcrypcji na eve-online.com, przyjąłem ofertę, bajka.
2. Konto alta - włączyłem skilla, który kończył się parę dni po okresie trial. Przelałem kasę z maina i ponowiłem procedurę z punktu pierwszego. Bazarek, oferta i.. nic. w danych dot subskrypcji na eve-online.com nie było magicznego linka do akceptacji transakcji. Próbowałem kilkukrotnie, przez kilka dni. Sprzedawcy pewnie mnie ostro skleli. Pisałem petycję, odpisali, że mają jakiś problem, ale w końcu powinno działać. Dalej nic.
3. W końcu kupiłem TC za USD i zrobiłem eksperyment - wystawiłem na sprzedaż z maina na alta. I linka ni cholery nie było. Szukałem, kombinowałem i nic.
4. Aktywowałem konto alta za pomocą zakupionego TC. Otwieram eve-maila a tam wszystkie złożone mi oferty (w sumie z dziesięć).
Do tej pory nie wiem, co było nie tak, ale teraz to w sumie i tak bez znaczenia, jako że ghost training wyłączyli. No chyba, że ktoś chce sobie odpoczynek od eve zrobić.


Do sprawdzenia.
« Ostatnia zmiana: Październik 22, 2008, 14:16:36 wysłana przez Zlloty »

litestep

  • Gość
Odp: [How To] GTC za ISK-i
« Odpowiedź #28 dnia: Październik 27, 2008, 13:49:49 »
Od kilku miesięcy widać na kanałach "Polish" lub "Centrala Noobs" ludzi którzy rozważają lub zakupili tak zwane "doładowanie" z Allegro  :uglystupid2:.
Krótko mówiąc  - nie ma czegoś takiego jak doładowanie. To co się dzieje gdy zakupicie coś takiego to zwykła sprzedaż isków a następnie wykorzystanie standardowego mechanizmu GTC za ISK. Normalne kody GTC chodzą po około 90 zł za 60 dni, "doładowania" za 60zł.
Z punktu widzenia CCP i EULA nie ma różnicy pomiędzy kupowaniem "doładowania"  a kupowaniem ISKów od chińskich farmerów - więc skoro już chcecie łamać EULA i ryzykować bana (względnie rzadko przy pierwszym przyłapaniu) i usunięcie z waszego konta w grze wszystkich ISKów które dostaliście w czasie "doładowania" (pewne) ( a jako że tych ISKów już nie macie to skończycie na minusie, co dość utrudnia grę - nie możecie _nic_ sprzedać ani kupić, ani wziąć większości misji bo wymagają kaucji.) to już lepiej kupujcie bezpośrednio iski, przynajmniej macie lepszy przelicznik i nie macie żadnych złudzeń.
 :ban:

malroy

  • Gość
Odp: [How To] GTC za ISK-i
« Odpowiedź #29 dnia: Październik 31, 2008, 12:16:18 »
http://www.allegro.pl/item465537990_eve_online_kod_60_dni.html ---> ja kupiłem ok, tak?

a teraz, tak btw,  pytanie, koles pisze na stronie tej aukcji, że można kod sprzedać za ISK w grze. I to jest legalne? Jeżeli nie możemy kupowac ISK za real cash, to też nie powinniśmy sprzedawać za ISK zakupionych za real cash kodów. Am i right?

Goomich

  • Gość
Odp: [How To] GTC za ISK-i
« Odpowiedź #30 dnia: Październik 31, 2008, 12:25:03 »
Ale jak kupujesz iski za kod, to kase dostaje CCP, żeby Oveur miał na piwo, a nie żeby jakiś chiński farmer mógł zarobić na miskę ryżu.

malroy

  • Gość
Odp: [How To] GTC za ISK-i
« Odpowiedź #31 dnia: Październik 31, 2008, 12:36:13 »
no i wszystko jasne :)

czyli za 100 zł można mieć ponad 400 milionów w grze... Ciekawe czy ktoś zasila się w ten sposób, jak tak to jaki to procent ludzi w gdzie. Na rynek pojawiają się piniądze, które przychodzą z nikąd, z czarnej dziury, hehe ;)

Goomich

  • Gość
Odp: [How To] GTC za ISK-i
« Odpowiedź #32 dnia: Październik 31, 2008, 13:19:52 »
Nie tak znikąd, ktos je musi wcześniej wyenpecować (no dobra, znikąd).

malroy

  • Gość
Odp: [How To] GTC za ISK-i
« Odpowiedź #33 dnia: Listopad 03, 2008, 09:37:21 »
legal --->xxx  ??

Wklejanie takich linków może zaowocować banem dla wklejającego, więc radziłbym ostrożnie. Jeśli nie jesteś pewien legalności czegoś to raczej zapytaj admina/moda na priv.
Warn.
X.
« Ostatnia zmiana: Listopad 03, 2008, 09:43:44 wysłana przez Xarthias »

horax

  • Gość
Odp: [How To] GTC za ISK-i
« Odpowiedź #34 dnia: Listopad 03, 2008, 09:45:21 »