Autor Wątek: stacje i klony  (Przeczytany 3327 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

yaakuza

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 109
    • Zobacz profil
  • Korporacja: Worm Nation
  • Sojusz: Ash Alliance
stacje i klony
« dnia: Luty 20, 2007, 21:25:51 »
Witam :) Mam takie pytanie.. jezeli mam na jakiejs stacji clone jump zainstalowanego i ta stacja "wpadnie" w rece wroga to czy bede wstanie wykonac clone jump na ta stacje czy klon zostanie usuniety?  ;) Mam nadzieje, ze nie zakrecilem zbytnio i wiadomo o co mi chodzi ::) Pozdrawiam

Ellaine

  • Gość
Odp: stacje i klony
« Odpowiedź #1 dnia: Luty 21, 2007, 00:18:44 »
Jesli stacja wpadnie w rece frakcji, ktora:
-nie daje Ci praw do medical - to nie mozesz zainstalowac nowego klona ale stary pozostaje (jump). Death clone zostaje natomiast przeniesiony.
-nie daje Ci praw do dokowania a tym bardziej medical - to wciaz masz klona w tej stacji. Mozesz tam skoczyc i sie bawic a 24 godziny pozniej skoczyc gdzie indziej i dalej miec tam klona :) Mozesz bawic sie marketem a czesto ludzie nie blokuja produkcji wrogom, wiec moze mozesz produkowac :) Za pomoca buy orderow na mineraly, kontraktow i dzieki niedopatrzeniom produkowalem BSy w stacjach dwoch roznych wrogich sojuszow a klony mam na 3 wrogich stacjach (no dobra, aktualnie nie sa one wrogie, ale docking rights dalej nie mam ;)
Ale wskoczyc tam i wydokowac mozesz ty

Blaster

  • OLD BUFU
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 349
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Blaster Kroms
  • Korporacja: State Protectorate
Odp: stacje i klony
« Odpowiedź #2 dnia: Luty 23, 2007, 13:39:34 »
Death clone zostaje natomiast przeniesiony.

Noa wlasnie a gdzie zostanie przesuniety?

Ellaine

  • Gość
Odp: stacje i klony
« Odpowiedź #3 dnia: Luty 23, 2007, 14:12:11 »
Zostaje przesuniety w sposob bajecznie losowy.
Ostatnia taka podroz Ellaine odbyla "zaocznie" (byla w kosmosie kiedy RA zdobyli stacje) jakies 60 skokow dalej, z Wicked Creek do bogdajrze Pure Blind (Sisters of Eve). To bylo pare miesiecy temu i zostala ona wkrotce zabita jako zly poludniowiec w ktorejs blokadzie na wjezdzie do imperium.
Stawiam ze losuje stacje z tego samego sec level.

Neji Hyuga

  • Gość
Odp: stacje i klony
« Odpowiedź #4 dnia: Luty 27, 2007, 18:08:48 »
Stawiam ze losuje stacje z tego samego sec level.
czyli jest to w pełni losowe ? :/

Ezachiel

  • Gość
Odp: stacje i klony
« Odpowiedź #5 dnia: Marzec 01, 2007, 07:49:47 »
Klon po usunięciu zostaje przeniesiony do szpitala gdzie twoja korporacja ma wynajęte biuro. W przeciwnym wypadku jest to ktoras ze stacji szkolnych.

Ellaine

  • Gość
Odp: stacje i klony
« Odpowiedź #6 dnia: Marzec 01, 2007, 08:19:05 »
W jedynym moim przypadku byly to SOE w 0.0 i nie byla to szkola, chyba ze one maja szkoly w 0.0.

Ezachiel

  • Gość
Odp: stacje i klony
« Odpowiedź #7 dnia: Marzec 01, 2007, 13:49:43 »
W jedynym moim przypadku byly to SOE w 0.0 i nie byla to szkola, chyba ze one maja szkoly w 0.0.
A czy twoja korporacja miała tam hangar ?