Eve Online > Centrum Rekrutacyjne

Samotny szuka korpa - masz ten problem? Pisz tutaj

<< < (193/194) > >>

marianexyx:
Kopacz szuka polskiego korpa w null secu. Konto oddane głównie miningowi z supportem. Na discordzie/TSie mogę być niestety tylko okazjonalne, i jeszcze rzadziej mogę się odzywać. PVP/PVE unikam. Nie przeszkadzają mi podatki/opłaty za ochronę. Możliwe że z czasem przytacham kilku znajomych IRL za sobą (różne specjalności). Jestem online prawie codziennie.

nick w grze: Marian Exyx
38m SP (17msc).

TheD3v:
Dzień dobry.
Szukam korporacji dla kogoś kto wrócił po baaaaardzo długiej przerwie. Na tą chwilę to sam nie wiem co mogę robić. Kiedyś latałem sobie Hurricane-m na misje, ale to było wieki temu.

Nick w grze : TheD3v
Jakieś 14 mln skill pointów i 2 do rozdysponowania.

gumiss:
Cześć,
Zaczynam przygodę z EVE i szukam jakieś korporacji, która pomoże mi wejść w świat gry. Na grę mogę przeznaczyć 2h dziennie (czasami więcej). Nie wiem jeszcze jaki styl wolę ale pewnie coś PVP :).

Dakon:
Dzień dobry. Jestem w grze od 6 dni. Znajomy polecił mi EvE. Do tej pory zdołałem zginać dwa razy w tutorialu i rozbić 2 statki. Świetnie się bawię, lecz chciałbym poszerzyć trochę horyzont, w większości gier, w których można zbierać surowce i coś tworzyć, byłem zawsze robotnikiem. Szukam spokojnej skały do kopania lub jakiegoś bezpiecznego zajęcia związanego z produkcją.

No tak, zapomniałem napisać Nick postaci: To ponętna Azjatka, której imię ma coś wspólnego z LoL od Riot Games: Kasumi Yasuo Hasagi.

Pozdrawiam.

Unbel:
Hej,
Piotrek, lat 36, gram od lutego 2022. Kolega coś mi tam tłumaczył, ale dalej mało ogarniam. Podoba mi się mining. Jak trzeba czasem gdzieś polecieć we flocie, to jak ktoś powie co i jak, to powinienem ogarnąć :P Z "czasem" bywa różnie bo małe dzieci są, ale wbijać na TS lub discorda mogę na chwilę.
Nick w grze: Unbel

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej