Eve Online > Centrum Rekrutacyjne

Samotny szuka korpa - masz ten problem? Pisz tutaj

<< < (2/194) > >>

Pabllo:

--- Cytat: Rykoszet w Wrzesień 20, 2010, 10:15:33 ---Witam, poszukuję korporacji z dużą ilością aktywnych członków zajmujących się PVE w 0.0... Latanie misji powoli zaczyna mnie nudzić. Chciałbym nauczyć się czegoś nowego, ciekawego i pożytecznego...

Jestem aktywny około 4-6 godzin/dobę

Postać Amarr'ska 7,9 mln SP (latam Abaddonem)
Nick w grze: Rykoszet

--- Koniec cytatu ---

Hmm widze tu lekką sprzeczność....

Ellaine:
Rykoszecie: pve w 0.0 nie jest ciekawsze od misji. Polega na klepaniu mniej wiecej 2 odmian animalek i od swieta ze 3 odmian sygnaturek w kolko.

Ciekawe moze byc ogolnie pojete zycie w 0.0 wraz z organizacja logistyki i okazjonalnym pvp w obronie - wtedy polecam jakis korp rentierow, ktory wynajmuje teren. Bedziesz wtedy (prawd.) placil jakas miesieczna skladke na wynajem a dostaniesz pve w 0.0 i odrobine smaku zycia w null. Na Centrali byl chyba jeden taki korp, w sojuszu AAA-citizens, tyle ze teraz moze byc u nich roznie, bo trwa tam wojna.

Normalne korpy w 0.0 zajmuja sie w pierwszym rzedzie pvp a pve sluzy im do odkupowania wtopionych statkow. Niektore sa aktywne i agresywne niektore leniwe i wyluzowane, ale wszystkie walcza (lepiej lub gorzej). Jesli taki uklad Ci nie odpowiada, szukaj rentierow.

Colonel:
Albi, tutaj sie nie zgodze ze pvp w 0.0 jest przed pve...
przeciez tam ciagle sie orze a potem kombinuje jak tu nie leciec kiedy kaza a jak juz trzeba to byle jak najtaniej :D
nie wiele znam organizacji zerozerowych ktore sa agresywne, wiekszosc mysli ze tam mieszka i korzysta z zasobow pelna gębą...a wspolne dzialania to rzecz drugoplanowa  :P

Ellaine:
Na poziomie gracza - niektorzy ludzie lubia farmic a nawet najbardziej morderczy pvperzy z 0.0 miewaja okresy orania paskow to fakt. Na poziomie korporacji, albo korp wynajmuje teren i otwarcie koncentruje sie na pve, albo jest korpem pvp, co najwyzej slabym / leniwym / aspirujacym. W kazdym razie nikt nie powie ze jest korpem pve i interesuje go rekrutacja kerbirow (chyba ze z zamiarem nawrocenia).

Wiec czlowiek zainteresowany pve jesli pojdzie do takiego korpa to moze i da rade ciagle farmic ale nie odnajdzie pelni akceptacji, harmonii i szczescia ;)

Sachiel:
Imię - Venser Sojourner

Czas gry - postacią vensera jakies 3-4 dni ale generalnie już będzie z miesiąc. Wcześniej stworzyłem postać raczej na próbę żeby załapać podstawy gry.

Styl gry - głównie mining i ekspolracja choć to drugie narazie raczej jako ciekawostkę narazie traktuję

Czas w grze - różnie 2h dziennie o różnych porach średnio może ale w dni wolne od pracy/studiów/dziewcznyn nawet do 12h:P Plus wykłady na kampusie też dają możliwosci spokojnego miningu ;D

Ogólne mówiąc szukam luźnej korporacji, raczej hardcorem nie jestem, a gra mam mi przedewszystkim sprawiać frajdę a nie stać sie "drugą pracą na pełen eat". Po wowie wystarczy mi na całe życie.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej