Autor Wątek: Samotny szuka korpa - masz ten problem? Pisz tutaj  (Przeczytany 416807 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Isengrim

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 650
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Isengrimus
  • Korporacja: Call of the Wild
  • Sojusz: The Minions.
Odp: Samotny szuka korporacji.
« Odpowiedź #105 dnia: Marzec 26, 2012, 15:13:34 »
Cytuj
Najchetniej polskojezyczna korporacja z TS itp min 50 charów

Charow czy graczy? :)

Also: Drogi Adminie, czesc edukacyjna mojego trolla mogles zostawic, bo potem sie okaze, ze kolega sie nie nauczyl i popelni ten sam blad. ;)))

stachen

  • Gość
Odp: Samotny szuka korpa - masz ten problem? Pisz tutaj
« Odpowiedź #106 dnia: Kwiecień 22, 2012, 13:19:56 »
Witam , w Eve gram od paru lat a obecne konto mam już 364 dni.
Mam 21 lat , jestem spokojnym lubiącym nudę kopaczem , od czasu do czasu dla rozrywki zrobię PvE(hyperionem i nie wyżej niż III lvl).
Lubię kopać , wieczorem, rano, w nocy , 3 doby pod rząd.... Mogę kopać cały czas...o ile zapewnicie mi logistykę
(i ochronę jeżeli mam kopać w Low-sec). Null-sec raczej odpada ponieważ lubię nudę a tam człowiek się nie nudzi.

Chciałbym poznać grupę która kopie w Hi/Lo-sec, która lubi spokój, wspólne pogaduchy na TSie tudzież innym skypie...
Operuję Hulkiem , iteronem V, obeliskiem , hyperionem.
Lada dzień będę mógł latać Orką, a moim marzeniem jest Rorqual.

EDIT: Jak ktoś chętny , prosze pisać na postać Stan Padecain
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 25, 2012, 16:05:07 wysłana przez stachen »

Xarthias

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 512
  • Spamin' the World
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Xarthias
  • Korporacja: GoonWaffe
  • Sojusz: Goonswarm Federation
Odp: Samotny szuka korpa - masz ten problem? Pisz tutaj
« Odpowiedź #107 dnia: Kwiecień 23, 2012, 07:42:33 »
Nie dyskutujemy, tylko polecamy korpy, albo zapraszamy do swoich.
Chłopak chce kopać - nie wasz interes.
Reszta -> offtopic
Przedwieczny.

Isengrim

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 650
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Isengrimus
  • Korporacja: Call of the Wild
  • Sojusz: The Minions.
Odp: Samotny szuka korpa - masz ten problem? Pisz tutaj
« Odpowiedź #108 dnia: Kwiecień 24, 2012, 14:40:21 »
Zupelnie serio - odkad utluklem pod rzad z 5 Hulkow w hisecu i zobaczylem, ze idzie takiego rozmontowac solo Catalystem, to nie mam watpliwosci, ze kopanie w nullsecu (podobnie jak wszelka inna kerbirka w nullseku) jest znacznie bezpieczniejsze, niz gdzie indziej.

Sprawdz, czy ktorys z polskich corpow z aliansu Inver Brass nie rekrutuje nowych graczy.

Wiking

  • Gość
Odp: Samotny szuka korpa - masz ten problem? Pisz tutaj
« Odpowiedź #109 dnia: Maj 06, 2012, 17:42:18 »
Witam. Szukam corpa który para się kopaniem oraz handlem i przyjmie nieopierzonego pilota. Za pare dni będe miał barke. Moge kopać w low secu w późniejszym czasie w 0.0, oczywiście w konwojach. Ktoś może coś polecić?

Nawighator

  • Gość
Odp: Samotny szuka korpa - masz ten problem? Pisz tutaj
« Odpowiedź #110 dnia: Czerwiec 15, 2012, 12:16:25 »
Witam,

Jestem młodym graczem (stażem), w wieku 28 lat i obecnie uczę się w Unseen Academy. Pytanie moje jest dość odległe (ponieważ uczyć się będę jeszcze przez około miesiąc, może trochę dłużej), jednakże chciałbym już teraz zacząć rozglądać się za corpem, którego szeregi będę mógł zasilić.

Trochę o mojej postaci:
utworzona pod koniec marca tego roku, w pełni aktywowana
rasa Gallente - latam na chwilę obecną dronolotami -> Vexor -> Myrmidon -> a za kilka dni Dominix (później zrobię skille na Drake'a, udoskonalę drony, wyszkolę barki i podbiję tractory i salvagery na t2, w późniejszym czasie rozpiszę sobie dalszą ścieżkę rozwoju...
3kk SP - na tą chwilę - na życzenie mogę udostępnić API do wglądu wyszkolonych skilli
jestem zainteresowany praktycznie wszystkimi apektami gry, choć w najmniejszym stopniu PvP, w głównej mierze natomiast produkcją, inwencją, POSami, PI, "misjonarstwem", miningiem i eksploaracją  :D
W tej chwili, jak już wspomniałem jeszcze się uczę i tłukę na potęgę misje (aby nakreślić odrobinę siłę determinacji - jak na słabo doświadczoną postać, w przeciągu ostatniego tygodnia, może dwóch, zarobiłem wystarczającą ilość ISKów - dodam, że tylko na misjach l2/l3 - na Dominixa i Noctisa z pełnymi fitami, włącznie z rigami + platinum insurance i kilka innych drobiazgów).

Jeżeli ktoś byłby zainteresowany moją osobą, prosiłbym o w miarę szybką informację, na jakiś standingach mam się skupić, ponieważ na tą chwilę trochę namieszałem i żeby wbić odpowiedni standing do np Caldari będę musiał się "trochę" napracować... ;-)

Jako że gra pochłonęła mnie bez reszty, gram praktycznie codziennie - poniedziałek-piątek godziny wieczorne, weekendy jak mam możliwość gram non-stop.

Poza tym interesują mnie raczej duże (polsko- lub angielsko-języczne corpy, aby zawsze była możliwość odezwania się do kogoś, bo ile można "rozmawiać' z agentami ;-)

nie mam konkretnych wymagań co do security level w jakim żyje dany corp, czy to hi-sec,low-sec, null, choć opcja życia w "dziurze" na tą chwile brzmi dla mnie bardzo interesująco (mam jednak braki w wiedzy i nie wiem jak to się ma z używaniem dużych statków w takich miejscach >=BS)


jeżeli ktokolwiek będzie miał jakiekolwiek pytania lub propozycje - proszę o PM lub mail ingame - odpowiem na każdą wiadomość - na forum w każdej chwili, w grze pod wieczór lub jesli to weekend to praktycznie od razu... ;-) ).

Gellenter

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 11
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Gellenter Pl
  • Korporacja: Unseen Nomads
  • Sojusz: Exiled Ones
Odp: Samotny szuka korpa - masz ten problem? Pisz tutaj
« Odpowiedź #111 dnia: Czerwiec 16, 2012, 11:21:24 »
W przeciwieństwie do przedmówców nie będę pchał się z reklamą swojego korpa tylko dam ci radę: Skończ akademię, porozmawiaj z innymi kadetami, nakieruj się (industry, górnictwo, pve, pvp).
 Zarówno w 0.0 jak i w WH znajdziesz korporacje które będą ci odpowiadały profilem. Wszędzie znajdziesz kerbirów i zapalonych pvp-erów. A jeśli przypadkiem trafisz do korporacji kerbirskiej i jednak ci się to znudzi, to nie jest żaden problem, korpa można zmienić ;)

Tommy

  • Gość
Odp: Samotny szuka korpa - masz ten problem? Pisz tutaj
« Odpowiedź #112 dnia: Lipiec 30, 2012, 16:14:29 »
Młody (nieco ponad miesiąc stażu ) pilot szuka korporacji w 0.0. Obecnie wsiadam w dominixa i inne galentyjskie bsy oraz drejka z t2 tankiem. Ostatnie 3 tygodnie spędziłem w providence więc zasmakowałem nieco życia w null i mi sie spodobało ;]

Trzmielu

  • Gość
Odp: Samotny szuka korpa - masz ten problem? Pisz tutaj
« Odpowiedź #113 dnia: Wrzesień 18, 2012, 17:04:13 »
Witam  :)
Szukam korpa, który nie mierzy mi z zegarkiem w ręku czasu spędzanego in-game. Trudno mi powiedzieć czy będe logował się codziennie, co 2 dni czy raz na miesiąc. Jestem w miarę doświadczonym graczem (22k sp), skupionym głównie na pvp i handlu. Preferowany jakiś korp w 0.0, w sumie WH też mogłoby być (aczkolwiek jestem zielony w temacie dziur ;P)

dymek

  • Gość
Odp: Samotny szuka korpa - masz ten problem? Pisz tutaj
« Odpowiedź #114 dnia: Październik 21, 2012, 17:45:25 »
Szukam aktywnego corpa w grze i na TS w 0.0 - Przynajmniej 15-20 chłopa.

Grałem PvP w mniejszych gangach oraz dużych flotach. Pilotowałem cepy, covopsy, hace, bsy, lotniskowce oraz dready.

W EVE gram w sumie od 6-7 lat, z ostatnią 2 letnią przerwą.

Mam 28 lat i jestem w miarę aktywnym graczem.

Dzisiaj zacząłem grać od nowa. Uzbierałem właśnie swój pierwszy mln isk oraz niecałe 100k SP ;)

Posiadam doświadczenie jako scout. Znam dobrze języki: polski ;), angielski.

Mam też doświadczenie w PvE.

Na początek to tyle.

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: Samotny szuka korpa - masz ten problem? Pisz tutaj
« Odpowiedź #115 dnia: Październik 22, 2012, 01:21:44 »
[admin]Przypominam że na posty ludzi szukających korpa odpowiadamy spamując im skrzynkę privami[/admin]

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

Ptysiu

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 733
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Ptysiu
  • Korporacja: The Eye Of Chaos
Odp: Samotny szuka korpa - masz ten problem? Pisz tutaj
« Odpowiedź #116 dnia: Listopad 18, 2012, 15:33:39 »
Jak w temacie. Planuję opuścić szeregi Cosmo Paladins i poszukać sobie bardziej odpowiedniego domku. Może wypisze "wish list" cech nowego korpa:

1) Korp musi być aktywny w EU tz. Nie mam problemu z wielonarodowymi korpami, natomiast nie lubię pustek na korpowym czacie gdy US tz się wylogowuje. Nie tylko członkowie ale również korpowi FC muszą być aktywni w naszej strefie czasowej, co prowadzi mnie do punktu 2.

2) Korp musi posiadać własnych FC i być zdolnym do działania na własną rękę. Szukam przede wszystkim korpa, którego nie definiuje bycie częścią składową sojuszu X.

3) Orientacja na PvP. Do zarabiania mam alta, więc podatek może być i 100%, mam to gdzieś.

4) Tolerancja na RL. Niestety polatać mogę tylko z 2-3 razy w tygodniu wieczorową porą. Dlatego zależało by mi bardzo na tym by korp miał w zwyczaju organizowanie flot o regularnych porach (19-21.00 np.)

Jeżeli znacie/należycie do korpa, który waszym zdaniem spełnia powyższe cechy, dajcie mi proszę znać tutaj, bądź wyslijcie maila ingame. Korp nie musi być wcale polski. Lubię wręcz EVE za to, że pozwala mi na pogadanie sobie z ludźmi z drugiego końca świata.

Pozdrawiam i z góry dzięki za pomoc o7
"Twoja stara jest tak gruba, że zamyka stałkę jednym jumpem." - Trol Anonim

Trial:

https://secure.eveonline.com/trial/?invc=80cbb5d1-2816-4276-8507-098de6f39fda&action=buddy

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: Samotny szuka korpa - masz ten problem? Pisz tutaj
« Odpowiedź #117 dnia: Listopad 18, 2012, 15:45:16 »
Może mój dawny alians?

http://evemaps.dotlan.net/alliance/Ineluctable./corporations
http://www.ineluctable.eu/kb/?a=alliance_detail&all_ext_id=99001132&view=corp_kills

Z moich czasów pamiętam VIRII (banda bittervetów) i Malevolent Intentions (duży, dość aktywny korp, newbie friendly).

NOWAY jest głównie EU TZ ale budują też US TZ. Mieszkają w Syndicate (http://evemaps.dotlan.net/map/Syndicate/Y4Y7-Q).


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

drwal32

  • Gość
Odp: Samotny szuka korpa - masz ten problem? Pisz tutaj
« Odpowiedź #118 dnia: Listopad 18, 2012, 18:31:05 »
Witam

Która z aktywnie działających korporacji na terenie Esoteri i Stain (wchodzących w szeregi Covenu ) prowadzi aktualnie rekrutacje i do kogo ewentualnie mozna sie zwrócic  z zapytaniem o warunki i wymogi zwiazane z dana rekrutacja ?

pozdrawiam i z góry dziekuje za pomoc

Keniutek

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 11
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Keniutek
  • Korporacja: Rave Technologies Inc.
  • Sojusz: C0VEN

Capa PL

  • Gość
Odp: Samotny szuka korpa - masz ten problem? Pisz tutaj
« Odpowiedź #120 dnia: Grudzień 08, 2012, 11:37:09 »
Emeryt szuka corpa...

Witam po długiej przerwie poszukuje korporanci żyjącej w 0.0 w miarę spokojnej okolicy nie naciskającej na pvp, miejsca gdzie można pogadać z ludźmi i wspólnie polatać PVE lub PVP wszystko w formie zabawy a nie odczuwać presji ze ktoś loguje się parę razy na miesiąc, lub traci statki niepotrzebnie :)

Status:
- 50m SK
- carrier do dyspozycji
- doświadczenie w prowadzeniu corpa na terenie 0.0.
« Ostatnia zmiana: Grudzień 08, 2012, 11:55:44 wysłana przez Capa PL »

marioosh

  • Gość
Odp: Samotny szuka korpa - masz ten problem? Pisz tutaj
« Odpowiedź #121 dnia: Grudzień 10, 2012, 12:52:28 »
dzień dobry,

W piątek postanowiłem się złamać i kupiłem GameCode na granie w eveonline. Przez kilka miesięcy czytałem o eve i mam sporą wiedzę z różnych dziedzin. Najbardziej chciałbym trochę strzelać ale pasjonuje mnie produkcja więc pewnie też trochę pójdę w tą stronę. PvP też jest fajne, ale gram na laptopie bez dzwięków więc pewnie komunikacja może być słaba i mógłbym przegrać.

Nie boję się wyzwań, od razu po zalogowaniu i tutorialu postanowiłem polecieć do Lowsecu (0.5!) ale mnie nie zabili, mimo że było 26 ludzi na localu i dwóch miało żółte czaszki!. Nawet stałem sobie trochę przy gate i czekałem aż zaczną strzelać ale nie strzelali. Trochę mnie to kosztowało nerwów ale wytrzymałem i jestem z siebie dumny. Podejżewam że mogę walczyć PvP, pierwsze koty za płoty.

Najbardziej mnie wpienia ta przerwa miedzy 12tą a 13tą bo mam przerwę w pracy od 12tej do 14 tej i mógłbym pograć 2 godziny, a tak mogę tylko 1.

Aha:
Korp który chciałby mnie zatrudnić :
- musi zapewnić mi statek i początkowy osprzęt,
- nie wymaga TS albo Mumble,
- jak chcecie aby coś produkował to potrzebuję surowce i BPO albo BPO-kopie.
- nie wymagają abym uczestniczył we wszystkich akcjach,( chcaiłbym trochę poznać Eve, polatać sobie, popróbować nowych rzeczy).
- jak ktoś mnie będzie atakował to chciałbym aby członkowie korpa byli pomocni i szybo przyleciel z odsieczą.
- low sec albo najlepiej 0.0!
Chętni na priv.

PS. Dałem się naciągnąć przez jakąś gównianą korporację... i chcę zmienić.

Wihajster

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 50
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Wihajster
  • Korporacja: Shocky Industries Ltd.
  • Sojusz: The Alternative 4
Odp: Samotny szuka korpa - masz ten problem? Pisz tutaj
« Odpowiedź #122 dnia: Grudzień 10, 2012, 13:01:57 »
do Lowsecu (0.5!) ale mnie nie zabili
Bardzo potrzebujesz Unseen Academy :)

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: Samotny szuka korpa - masz ten problem? Pisz tutaj
« Odpowiedź #123 dnia: Grudzień 10, 2012, 13:02:37 »
Dwie podpowiedzi:

1) Do PvP komunikacja głosowa jest konieczna, chyba że chcesz latać sam. Każdy laptop obsłuży TS-a, słuchawki z mikrofonem kosztują od 19,90 zł
2) Downtime trwa zwykle ok. 15 minut. Teraz zdarza się że ciut dłużej, bo dopiero co wyszedł dodatek i CCP łata dziury. Za tydzień sytuacja wróci do normy.


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

Van Mar

  • Gość
Odp: Samotny szuka korpa - masz ten problem? Pisz tutaj
« Odpowiedź #124 dnia: Grudzień 10, 2012, 13:11:59 »
"Przez kilka miesięcy czytałem o eve i mam sporą wiedzę z różnych dziedzin."
Ten fragment mnie najbardziej ujął..
uczyć go nie mogę, niecierpliwy jest on, choć moc w nim silną wyczuwam..
Unseen Academy to raczej konieczność, bo inaczej skończysz jak wielu z nas, którzy po pierwszym zetknięciu z EVE rzucili tym w kąt i wrócili jak im przeszło, inaczej będziesz miał baaaardzo długą i bolesna drogę. Z czasem sam odnajdziesz "swoją ścieżkę", ofc po UA!:)
To jedyny dział, gdzie nie trollują ludzi..każdy pamieta jak zaczynał:))))))

ps.Teraz..dalej...Wasza kolej, wiem, że na to czekacie:)))))))))))))))

marioosh

  • Gość
Odp: Samotny szuka korpa - masz ten problem? Pisz tutaj
« Odpowiedź #125 dnia: Grudzień 10, 2012, 13:17:06 »
Dwie podpowiedzi:

Każdy laptop obsłuży TS-a, słuchawki z mikrofonem kosztują od 19,90 zł
chyba że laptop z uszkodzonym modułem dzwięku?

2) Downtime trwa zwykle ok. 15 minut. Teraz zdarza się że ciut dłużej, bo dopiero co wyszedł dodatek i CCP łata dziury. Za tydzień sytuacja wróci do normy.
to mnie pocieszyłeś.. super... dzięki.

Wtedy w 0.5 to był pryszcz, dziś rano się przeleciłaem o po czerwonych i doleciałem do Geminate.. to jest dopiero lowsec!... żadnej zielonej kropki po drodze.. wleciałem na pas asteroidów i mnie raty ubyły :/ muszę się trochę podszkolić jeszcze chyba...

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: Samotny szuka korpa - masz ten problem? Pisz tutaj
« Odpowiedź #126 dnia: Grudzień 10, 2012, 13:25:10 »
chyba że laptop z uszkodzonym modułem dzwięku?

Pierwsze z brzegu ustrojstwo z allegro -> http://allegro.pl/k494-karta-muzyczna-dzwiekowa-5-1-sd-stereo-usb-3d-i2827495249.html

Za pięć zeta może nie polecam, ale za 50 już znajdziesz coś z rozpoznawalną marką.

Wtedy w 0.5 to był pryszcz, dziś rano się przeleciłaem o po czerwonych i doleciałem do Geminate.. to jest dopiero lowsec!... żadnej zielonej kropki po drodze.. wleciałem na pas asteroidów i mnie raty ubyły :/ muszę się trochę podszkolić jeszcze chyba...

0.5 to nie jest lowsec. Z Twojego punktu widzenia nie ma różnicy między 0.5 a 1.0. Lowsec to systemy od 0.4 do 0.1 włącznie. Geminate to nullsec (0.0), gdzie panuje kompletne bezprawie.

Zapisz się do Unseen Academy :)


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

Dux

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 010
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Bubu Talib
  • Korporacja: V O O D O O
  • Sojusz: KUTANG KLAN.
Odp: Samotny szuka korpa - masz ten problem? Pisz tutaj
« Odpowiedź #127 dnia: Grudzień 10, 2012, 13:34:06 »
PS. Dałem się naciągnąć przez jakąś gównianą korporację... i chcę zmienić.

http://evewho.com/pilot/Mario%20delTorres
Po czterech latach zczaiłeś dopiero że Ci nie odpowiada i to po drugim do niej wejściu. Jeszcze na dodatek tak o dwuosobowej korporacji, do której należysz ze swoim altem :P
http://evewho.com/corp/Praetore+Im+Picaro+Ama
Jeden na wszystkich, wszyscy na jednego :P


Pol Kent

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 101
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Ramani Rydiks
  • Korporacja: NPC corp
  • Sojusz: -
Odp: Samotny szuka korpa - masz ten problem? Pisz tutaj
« Odpowiedź #128 dnia: Grudzień 10, 2012, 13:53:50 »
Po czterech latach zczaiłeś dopiero że Ci nie odpowiada i to po drugim do niej wejściu. Jeszcze na dodatek tak o dwuosobowej korporacji, do której należysz ze swoim altem :P
Eeee...konto sprzedana i pisze nowy właściciel...?

marioosh

  • Gość
Odp: Samotny szuka korpa - masz ten problem? Pisz tutaj
« Odpowiedź #129 dnia: Grudzień 10, 2012, 14:58:34 »
kupiłem na allegro, za 120zł to chyba nie grzech?

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: Samotny szuka korpa - masz ten problem? Pisz tutaj
« Odpowiedź #130 dnia: Grudzień 10, 2012, 15:10:58 »
grzech.
za to grozi ban w grze jak ktoś nakabluje i ban tutaj

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

Wihajster

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 50
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Wihajster
  • Korporacja: Shocky Industries Ltd.
  • Sojusz: The Alternative 4
Odp: Samotny szuka korpa - masz ten problem? Pisz tutaj
« Odpowiedź #131 dnia: Grudzień 10, 2012, 15:14:25 »
kupiłem na allegro, za 120zł to chyba nie grzech?
Pomijając kupno, za które zostaniesz zaraz zlinczowany, ile sp na tym koncie kupiłeś? 6cio letnie konto za 120 zł?

marioosh

  • Gość
Odp: Samotny szuka korpa - masz ten problem? Pisz tutaj
« Odpowiedź #132 dnia: Grudzień 10, 2012, 15:25:44 »
czyli rozumiem, że w waszych mózgach nie ma szansy urodzić się myśl, że ktoś może chcieć wrócić do gry :P

witam, ponownie...

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: Samotny szuka korpa - masz ten problem? Pisz tutaj
« Odpowiedź #133 dnia: Grudzień 10, 2012, 16:08:38 »
Jak wracasz w takim stylu do gry i na t forum to się nie dziw z oziębłego powitania.
Zwłaszcza ze np
Cytuj
PS. Dałem się naciągnąć przez jakąś gównianą korporację... i chcę zmienić.
zważywszy na Twój króciutki employment jesteś niebezpiecznie blisko od bezpodstawnego rzucania gównem w SHCK lub GBT

[admin]Koniec pogaduchy. Jak ktos Maria chce to niech rozmawia z nim na priv. Ten wątek nie jest na dyskusje[/admin]

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

Skeer

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 907
    • Zobacz profil
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: Samotny szuka korpa - masz ten problem? Pisz tutaj
« Odpowiedź #134 dnia: Grudzień 10, 2012, 18:34:12 »

- nie wymaga TS albo Mumble,

- ... najlepiej 0.0!


Brzmi prawie jak moje wymogi wobec korpa :)


PS

Sokole, pvp bez TSa jest najbardziej sexy i pro w tej grze  ;)
Cała prawda o moim graniu...


Theronth

  • Krogulec
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 236
  • Merkal Aubauch to mój alt
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Theronth Valarax
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: Samotny szuka korpa - masz ten problem? Pisz tutaj
« Odpowiedź #135 dnia: Grudzień 10, 2012, 19:38:26 »
Jak chcesz kogoś okraść to nie rób topicu na forum, tylko trzeba było do Zombie Ninja Bears iść.

Loqbega

  • Gość
Odp: Samotny szuka korpa - masz ten problem? Pisz tutaj
« Odpowiedź #136 dnia: Grudzień 11, 2012, 07:12:31 »
Hey. Gram w Eve Online 2 dni Mam juz Active Account, i szukam jakiejś polskiej ekipy zeby mnie troszke doszkolili :)
Mam Mikrofon,TS'a, Skype'a, Mam 17 lat, z angielskim nie mam problemów :).
Gram Amarrami aktualnie

[VIDE] Herezja

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 510
  • Nudno dziś ];)
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Herezja
  • Korporacja: Virtual Democracy
  • Sojusz: C0VEN
Odp: Samotny szuka korpa - masz ten problem? Pisz tutaj
« Odpowiedź #137 dnia: Grudzień 11, 2012, 10:11:07 »
Jako młodzik idź do Unseen Academy. Jeśli przetrwasz komplet szkoleń to zapewne gdzieś znajdziesz swoje miejsce w Evkowym świecie.

blademort

  • Gość
Odp: Samotny szuka korpa - masz ten problem? Pisz tutaj
« Odpowiedź #138 dnia: Grudzień 18, 2012, 13:21:02 »
szukam korpa w null, preferuję rejon Angels. proszę o kontakt poprzez pw w celu rozmowy ingame

staxu

  • Gość
Odp: Samotny szuka korpa - masz ten problem? Pisz tutaj
« Odpowiedź #139 dnia: Grudzień 30, 2012, 21:50:43 »
Witam

Po długim czasie grania solo....powiem tak, znudziło mi się latanie solo...
Poszukuję corpa z bazą w WH, tzn najfajniej by było.
Co robię na ogół:
misje lvl 4, skanowanie anomalek (radary, magnetometric), wtapianie shipów w low sec (uroki latania solo t1), inwencja, produkcja, sprzedaż.
on-line jestem....nie potrafię sprecyzować, staram sie mieć troche czasu dla siebie ale nie zawsze mogę, real live is like eve - brutal ;)

Czego na pewno nie będę robił w corpie:
CTA - bo w realu mam dość obowiązków.

Jeśli jest jakiś corp z domem w WH robiący nabór, będę wdzięczny za kontakt. Nick w grze taki sam jak na forum.

Pozdrawiam
Staxu