Autor Wątek: Total Newb Questions  (Przeczytany 96109 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Martinoff

  • Gość
Odp: Total Newb Questions
« Odpowiedź #350 dnia: Październik 19, 2007, 23:54:06 »
Gdzie na dysku jezt zapamiętywany login do klienta Eve? Na bank nie w folderze domyślnym, ani nie w folderze Eve w Moich Dokumentach.

Fedajkin

  • Gość
Odp: Total Newb Questions
« Odpowiedź #351 dnia: Październik 20, 2007, 14:27:29 »
c:/documents and settings/user/Ustawienia lokalne/Dane aplikacji/CCP/EVE/ ?

Ezrael

  • Gość
Pytania od nooba
« Odpowiedź #352 dnia: Październik 20, 2007, 20:17:51 »
Witam wszystkich!

Mam pare pytan odnosnie lootowania.
Gram Minmatar/Brutor i robie sobie misje caly czas. LVL 1 na destroyerze.
teraz pytanie:
1. Oplaca sie lootowac kazdy statek ?
2. Oplaca sie robic salvage kazdego statku?
3. Czy mozna lootowac na odleglosc albo cos w tym stylu ?

Z tego co zauwazylem to duzo wiecej czasu mi zajmuje
latanie od wraku do wraku i lootowanie niz samo zabijanie ratow.
a stuff to leci znich bardzo syfiasty ....


Dziekuje za odpowiedz i pozdrawiam,
Ezrael.

Eskel

  • Gość
Odp: Total Newb Questions
« Odpowiedź #353 dnia: Październik 20, 2007, 21:00:22 »
1. Tak
2. Tak
3. poszukaj Tractor Beam, sluzy do przyciagania wrakow z pewnej odleglosci (nie pamietam, 20km?), nieco ulatwia sprawe

loot najczesciej jest syfiasty, ale raz na jakis czas (wcale nie tak rzadko) znajdujesz jakis named item warty kilka mln

future

  • Gość
Odp: Total Newb Questions
« Odpowiedź #354 dnia: Październik 20, 2007, 21:11:08 »
Co do tractor beama - możesz nim ściągać wraki i puszki z odległości max 20 km, wymaga chyba science na lvl4, kosztuje coś ok 1miliona ISK. Większosc graczy robi tak że ma dwa shipy- jeden w którym klepie misje, a drugim uzbrojonym tylko w salvagery i tractory zbiera złom i stuff.

Ezrael

  • Gość
Odp: Total Newb Questions
« Odpowiedź #355 dnia: Październik 20, 2007, 23:00:39 »
Co do tractor beama - możesz nim ściągać wraki i puszki z odległości max 20 km, wymaga chyba science na lvl4, kosztuje coś ok 1miliona ISK. Większosc graczy robi tak że ma dwa shipy- jeden w którym klepie misje, a drugim uzbrojonym tylko w salvagery i tractory zbiera złom i stuff.

To co raz lece na misje destroyerem a drugi raz lece shipem do zbierania zlomu?

co to sa te named items ? jakies wyczesane itemy ?

Pozdrawiam,
Ezrael.


future

  • Gość
Odp: Total Newb Questions
« Odpowiedź #356 dnia: Październik 21, 2007, 00:24:29 »
Tak. Najpierw robisz misję statkiem na ficie bojowym, robiąc jednocześnie bookmarki w każdej lokalizacji, a później wracasz do agenta i zdajesz misję. Po tym misja, jako taka znika z przestrzeni, ale twoj bookmark zaprowadzi cie do czystego miejsca w przestrzeni gdzie bedą wisieć wraki (wiszą min. 1h). Wracasz tam szipem do salvagu i zbierasz wszystko w bezstresowej atmosferze.

Named item- lepsze wersje podstawowych itemków, ale trochę gorsze od wersji t2. Sa drogie (niektóre!) bo w przeciwieństwie do t2 wymagają tkich samych skili jak wersja podstawowa. Każdy item ma kilka wersji named, różniących się parametrami.

Ezrael

  • Gość
Odp: Total Newb Questions
« Odpowiedź #357 dnia: Październik 21, 2007, 22:23:17 »
Dziekuje za wszystkie info , bardzo przydatne .
Mam kolejne pytanko, czy wszystko jedno z jakiego corpa
robie misje czy sa jakies lepciejsze corpy i gorsze
ja zaczalem klepac dla Republic Justice Department dobrze / zle ?

Pozdrawiam,
Ezrael.

Skeer

  • Gość
Odp: Total Newb Questions
« Odpowiedź #358 dnia: Październik 21, 2007, 23:35:41 »
Przy wyborze korpa trzeba brać pod uwagę to, czy ma on stację z medical facility - potrzebną do tworzenia jump clonów, po osiągnięciu standu 8.0. Poza tym korporacje różnią się ilością agentów - im więcej, tym łatwiej dostępni są.

Do największych należą przedstawicielstwa rządów każdej frakcji, np Republic Fleet, Republi Secret Services (Minmatar), Federation Navy, Federation Inteligence, Federation Administration (Gallente), Ministry of War, Amarr Navy, Zoar & Sons (Amarr), Caldari Navy (Caldari).

Ellaine

  • Gość
Odp: Total Newb Questions
« Odpowiedź #359 dnia: Październik 22, 2007, 00:16:04 »
Pierwsza sprawa - agenci

Jesli dlugoterminowo planujesz robic misje, interesuja cie agenci lvl 4 dajacy prawie same misje bojowe (command, Internal Security, Surveillance, Security - chyba) o quality możliwie najbliższym 20, w preferowanej przez Ciebie przestrzeni. To u nich bedziesz klepal misje jak juz sie wdrapiesz po nizszych szczebelkach.
Ewentualnie moga byc troche mniej bojowe oddzialy korporacji, to da wiekszy wybor.

W zaleznosci od upodoban moga Cie interesowac gesto zaludnione z dobrym rynkiem, mozliwoscia poproszenia o pomoc czy pogadania na localu, ale też lagiem i ryzykiem zlodziei czy podstepnych atakow, albo systemy pustawe i spokojne, bez laga, gdzies na peryferiach, ale bez towarzystwa i z koniecznoscia cotygodniowej wycieczki do jakiegos wiekszego systemu rynkowego. Moga cie interesowac systemy okolo 0.5, gdzie lepiej placa, ale moze sie zdarzyc misja do lowsec, albo systemy calkiem bezpieczne w srodku imperium, albo systemy lowsec, gdzie ryzykujesz spotkanie z piratami ale lepiej placa a bywaja bardzo spokojne systemy. Nieglupia praktyka jet osobiscie odwiedzic system w ktorym jest Twoj docelowy agent i np jesli okaze sie ze to Motsu gdzie lagi sa spore i hordy ludzi, pomyslec o innym korpie.
Przydaja sie czasem systemy z kilkoma dobrymi agentami w jednym miejscu.

Druga kwestia to sklepik LP.
Mozesz chciec klepac misje dla korporacji ktora oferuje za LP cos co cie interesuje, np odpowiednie dla Twojej rasy armatki, albo mozesz miec to gdzies i brac za LP implanty na sprzedaz. Wyjatkowo dobrą ofertę za LP mają frakcje pirackie, których niektóre statki lub sprzęty mogą być bardzo poszukiwane. Ale stacje pirackie są zwykle głęboko w 0.0 i robisz dla nich misje tylko wtedy kiedy akurat masz tam dostęp, co zależy od Twoich powiązań z sojuszami graczy.

Trzecia kwestia to rzeczy ktore mozesz miec za standing.
Jesli chcesz robic jump clony w imperium, klep misje dla korporacji ktora ma jakies stacje z medical factility.
Jesli nie chcesz bawic sie w zmieny korpów, najlepiej klepac standing do korporacji NPC, w ktorej nikt z twoich kumpli z korpa nie klepie misji. W ten sposob sredni standing Twojego korpa to bedzie Twoj standing i wszystkim kolegom z korporacji otworzysz mozliwosc tworzenia jump clonow.

Jesli chcesz robic datacory u agentow RnD, musisz robic misje dla wybranego korpa RnD (jest ich po 3 na rase, w tym Amarr i minmatarr maja po 1 korpie w osobnych mini-panstwach, czyli khanid kingdom i thukker tribe). Zwykle ograniczasz sie tu do wyklepania tyle standingu zeby miec dostep do interesujacych Cie agentow RnD.

Jesli chcesz radinowac bez strat rude i zlom dla siebie badz kolekow, musisz wyklepac standing 6.5 do odpowiedniego korpa. Interesuja Cie tu korporacje ktore maja stacje z rafineria 50% w miejscach w ktorych chcesz rafinowac (np tam gdzie mieszkaja Twoi koledzy kopacze).

Czwarta sprawa to standingi do imperiow.
Pamietaj ze robiac misje da Amarr bedziesz bil czasem gallente i minmatar itp. Unikaj zwiazania sie z korporacja ktorej misje zniszcza standingi ktore chcesz zachowac. Mozesz odrzucac misje przeciw wielkim imperiom (np przeciw Gallente) ale tylko raz na 4 godziny. Tu wlasnie przydaje sie dostep do paru agentow w jednej stacji - w czasie czekania 4 godziny na jednego, klepiemy misje u drugiego.
Jesli chcesz robic misje Cosmos, to powiniennes najpierw klepac standingi do odpowiedniego imperium.
Jesli chcesz stawiac POSy w lowsecu, to powiniennes klepac standingi dla odpowiedniego imperium.

Ezrael

  • Gość
Odp: Total Newb Questions
« Odpowiedź #360 dnia: Październik 22, 2007, 08:29:17 »
Dziekuje za pomoc, musze sobie to przemyslec, chyba porobie misji dla tego corpa ktorego robilem, bo juz prawie wyklepalem Lvl II misje no i malo mi brakuje do crusa. Jak sobie go kupie to najwyzej zmienie corpa na innego ...

a teraz pytanko :)
jak sobie biore nowego corpa do robienia misji to zawsze zaczynam od 0 i musze sie bawic w prostackie lvl 1 misje itd itd . ?

Pozdrawiam,
Ezrael

Aeon Horax

  • Gość
Odp: Total Newb Questions
« Odpowiedź #361 dnia: Październik 22, 2007, 08:54:15 »

jak sobie biore nowego corpa do robienia misji to zawsze zaczynam od 0 i musze sie bawic w prostackie lvl 1 misje itd itd . ?

Tak

Asoth

  • Gość
Odp: Total Newb Questions
« Odpowiedź #362 dnia: Październik 22, 2007, 10:39:28 »
jak sobie biore nowego corpa do robienia misji to zawsze zaczynam od 0 i musze sie bawic w prostackie lvl 1 misje itd itd . ?
Tak

Nie pamiętam dokładnie, ale zdaje sie ze zrobienie skilla connection albo diplomacy (jeden dzial z friendly agentami drugi hostile)  na 4 daje dostęp od razu do agentów level 2.
Dodatkowo te skille podnoszą effective quality agenta.

Czwarta sprawa to standingi do imperiow.
Pamietaj ze robiac misje da Amarr bedziesz bil czasem gallente i minmatar itp. Unikaj zwiazania sie z korporacja ktorej misje zniszcza standingi ktore chcesz zachowac.

Można tu dodać jeszcze ze najczęściej misje skierowane przeciwko wrogim imperiom zlecają korpy powiązane z rządem np. Caldari Navy itp.

Każda important mission po ukończeniu daje też obniżenie standingu u wrogich zleceniodawcy frakcji.

Ezrael

  • Gość
Odp: Total Newb Questions
« Odpowiedź #363 dnia: Październik 22, 2007, 12:55:02 »
To teraz zapytam z innej beczki troche. Na crusie mam sie co pchac do Corpa jakiegos ?
czy leszczow nie briora ?

Rozumiem ze w korpie mozna latac na jakies twardsze NPC ?
Sa jakies "instancje" ze trzeba kupa isc ?

Pozdrawiam,
Ezrael.

Aeon Horax

  • Gość
Odp: Total Newb Questions
« Odpowiedź #364 dnia: Październik 22, 2007, 13:25:33 »
zalezy jakiego cruisa  :D :D :D
A powaznie to podstawowy blad, jaki popełniaja nowi gracze:"chyba jeszcze jestem za zielony na korporacje, buuuu"
Dla wiekszosci korporacji nie ma znaczenia czym latasz do momentu kiedy masz zapal do gry. W kazdym korpie przyda sie nawet newbie w tacklujacej fregacie(odsylam do poradnika na tej stronie). Powinnienes isc do korporacji najwczesniej jak to jest mozliwe. Polecam UNSEE, to taka szkolka Centralowa, dla młodziezy. Łap Szarpik na convo ingame.

Powodzenia

Goomich

  • Gość
Odp: Total Newb Questions
« Odpowiedź #365 dnia: Październik 22, 2007, 13:36:51 »
Rozumiem ze w korpie mozna latac na jakies twardsze NPC?

Tak, nazywają się Band of Brothers.

Sa jakies "instancje" ze trzeba kupa isc ?

W Eve nie ma żadnych "instancji". Jak nie siedzisz w stacji, to w dowolnej chwili, dowlny gracz może przyjść i ci przy...fasolić.

Martinoff

  • Gość
Odp: Total Newb Questions
« Odpowiedź #366 dnia: Październik 22, 2007, 15:58:48 »
Znacie jakąś stronę gdzie jest dokładnie opisany system LP? Np. jakie itemy można z jakiego corpa dostać itp.

Voulture

  • Gość
Odp: Total Newb Questions
« Odpowiedź #367 dnia: Październik 22, 2007, 16:52:23 »

Ezrael

  • Gość
Odp: Total Newb Questions
« Odpowiedź #368 dnia: Październik 23, 2007, 21:02:43 »
Wsiadlem sobie dzis w crusa(rupture) , zaladowalem 4x720mm i mysle sobie ze sobie postrzelam do koleci w lvl2 misjach a tu zonk optimal range mam na 35km i nic nie moge trafic , co musze wladowac w tego crusa zeby mu troche poprawic celnosc, ew jaki skill wyskilowac ?

Dziekuje i pozdrawiam,
Ezrael.

Kalressin

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 453
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: j/w
  • Korporacja: Pewnie nadal Vide :p
  • Sojusz: A gdzie vide jest tak w zasadzie?
Odp: Total Newb Questions
« Odpowiedź #369 dnia: Październik 23, 2007, 22:16:30 »
Proponuje zaczac od zamontowania autocannonow.

Ellaine

  • Gość
Odp: Total Newb Questions
« Odpowiedź #370 dnia: Październik 23, 2007, 23:55:19 »
Jesli chcesz jednak bić cele w jakims tam zasiegu, mozesz:
-uciekac od celu. Zwiekszasz odleglosc wiec zmniejszasz predkosc katowa wroga, wiec lepiej trafiasz
-uzyc webifiera  -90% predkosci bardz powaznie ulatwi trafienie
-uzyc troche mneijszych dzialek - im mneijszy kaliber, tym lepszy tracking
-uzyc tracking computera - daje duzy bonus do trackingu i troche zasiegu
-uzyc tracking enchancera - daje mniejszy bonus do trackingu i tyle samo do zasiegu

ArchenTheGreat

  • Gość
Odp: Total Newb Questions
« Odpowiedź #371 dnia: Październik 24, 2007, 00:05:04 »
Jesli chcesz jednak bić cele w jakims tam zasiegu, mozesz:
-uciekac od celu. Zwiekszasz odleglosc wiec zmniejszasz predkosc katowa wroga, wiec lepiej trafiasz
-uzyc webifiera  -90% predkosci bardz powaznie ulatwi trafienie
-uzyc troche mneijszych dzialek - im mneijszy kaliber, tym lepszy tracking
-uzyc tracking computera - daje duzy bonus do trackingu i troche zasiegu
-uzyc tracking enchancera - daje mniejszy bonus do trackingu i tyle samo do zasiegu

- trenować skille do trackingu
- zastosować implanty (są zdaje się takowe)
- jeśli NPC to zadziała też zbliżanie do celu bo NPC zawsze próbuje orbitować (no dobra, gracze czasem też)
- użyć paintera, większa sygnatura to większa szansa na trafienie
- użyć statku z bonusem do trackingu
Więcej już nie udało mi się wymyśleć.  :)

Goomich

  • Gość
Odp: Total Newb Questions
« Odpowiedź #372 dnia: Październik 24, 2007, 09:55:14 »
web

Dormio

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 3 456
  • Mi'Sie
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Dormio
  • Korporacja: Shocky Industries Ltd.
Odp: Total Newb Questions
« Odpowiedź #373 dnia: Październik 24, 2007, 09:58:49 »
-uzyc webifiera  -90% predkosci bardz powaznie ulatwi trafienie
Już wymieniony. Niestety ma 1 podstawową wadę jeśli chcesz trzymać zasięg 35km - nie przyda się bo ma za mały zasięg.

Mi jeszcze jedno przyszło do głowy... trzeba po prostu użyć odpowiedniego amo. Każdy rodzaj ma inny bonus do zasięgu i po prostu w przypadku niektórych typów możesz przy 35km być poza zasięgiem przy jakim będzie trafiać (falloff+optimal), a raczej inaczej mówiąc - będzie trafiać ale baaardzo rzadko (do (2x falloff) + optimal, potem w ogóle nie będzie trafiać).
« Ostatnia zmiana: Październik 24, 2007, 10:02:00 wysłana przez Dormio »
Brak sygnatury w ramach protestu przed czepiaczami...

Tomash Kovahlsky

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 601
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Tomash Kovahlsky
  • Korporacja: Polish Task Forces
  • Sojusz: C0VEN
Odp: Total Newb Questions
« Odpowiedź #374 dnia: Październik 24, 2007, 12:49:52 »
-uzyc webifiera  -90% predkosci bardz powaznie ulatwi trafienie
Już wymieniony. Niestety ma 1 podstawową wadę jeśli chcesz trzymać zasięg 35km - nie przyda się bo ma za mały zasięg.

Mi jeszcze jedno przyszło do głowy... trzeba po prostu użyć odpowiedniego amo. Każdy rodzaj ma inny bonus do zasięgu i po prostu w przypadku niektórych typów możesz przy 35km być poza zasięgiem przy jakim będzie trafiać (falloff+optimal), a raczej inaczej mówiąc - będzie trafiać ale baaardzo rzadko (do (2x falloff) + optimal, potem w ogóle nie będzie trafiać).

rodzaj ammo tez jest wazny w zaleznosci od RATow do ktorych strzelasz. kazde ammo ma inne typy obrazen - powinienes wybrac wlasciwy do wlasciwych przeciwnikow (phased plasme (gl. thermal) na gallente, EMP na amarr, explosive (np nuclear) na matarow, i kinetic (np titanium sabot) na caldari)... musisz tez oczywiscie uwzglednic to, o czym napisal Dormio, czyli wplyw rodzaju amunicji na zasieg.

I pamietaj, ze artyleria sluzy do strzelania na wieksza odleglosc (czyli staraj sie utrzymac dystans) - a to z niektorymi ratami jest trudne, bo niektore beda chcialy do ciebie podleciec blisko, wiec lepiej wtedy uzywac autocanonow i ORBITOWAC! na malej odleglosci (1-3km). W takiej sytuacji sprobuj uzyc Stabber'a zamiast Rupture, bo ma on bonus do predkosci, co spowoduje, ze RATy nie beda w ciebie trafiac, ale wtedy koniecznie musisz jako pierwsze zestrzeliwac fregaty web'ujace - takie ktore maja "dluzsze" nazwy ;).
« Ostatnia zmiana: Październik 24, 2007, 12:55:44 wysłana przez Tomash Kovahlsky »

Ezrael

  • Gość
Odp: Total Newb Questions
« Odpowiedź #375 dnia: Październik 24, 2007, 13:35:02 »
Dziekuje za wszystkie odpowiedzi, myslalem dzisiaj jak zfitowac moje nowo kupionego ruture na fregaty i mam plan:

High slot:
4x650mm + Nuclear ammo
2xStandard misle luncher

Med slot:
1x Target painer
1x 10MN AB
1x SB

Low slot:
3xGyrostabilisator
2xTracking Enchancer

Jak dodam do tego 15% tracking speed ze skilla, bedzie wszystkiego 0.035 (0.022 ma 650mm w standardzie). Nie moge uzywac tracking computra bo skilli nie mam na razie (20dni gry).
650mm + Standard missle maja ok ~31kmow optimal range wiec mam nadzieje ze lykne lvl 2 misje :)

Jak cos widzicie nie tak to dajcie znac:)

Kozystalem z tych calculatorow i wydaje sie ze bedzie git:
http://www.eve-online.com/guide/en/g25.asp
http://www.eve-online.com/guide/en/g27.asp

Pozdrawiam,
Ezrael.

Martinoff

  • Gość
Odp: Total Newb Questions
« Odpowiedź #376 dnia: Październik 25, 2007, 13:02:55 »
Mam kilka pytanek:
1. Kiedy wzrasta i kiedy maleje sec status?
2. W jaki sposób obniżyć komuś sec status?
3. Da radę jakoś obejść zasady bounty i dać nagrodę za głowę kogoś z sec statusem np. 0.5?
4. Czy jeśli kupię od kogoś TC za realną walutę to mogę to potem sprzedać komuś za iski? Będzie to legalne?

To, chyba wszystko. Pozdrawiam.

Ellaine

  • Gość
Odp: Total Newb Questions
« Odpowiedź #377 dnia: Październik 25, 2007, 13:32:39 »
2. Podlatujesz do niego podem w low secu, obrażasz jego matkę, siostrę, żonę i córkę po czym czekasz w bezruchu.

Xarthias

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 512
  • Spamin' the World
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Xarthias
  • Korporacja: GoonWaffe
  • Sojusz: Goonswarm Federation
Odp: Total Newb Questions
« Odpowiedź #378 dnia: Październik 25, 2007, 13:32:50 »
1. Wzrasta za zabijanie npców z bounty, spada za atakowanie graczy, przemyt...
2. Zmusić go do zaatakowani ciebie.
3. O ile wiem, to nie.
4. Niestety tak.
Przedwieczny.

Ezrael

  • Gość
Odp: Total Newb Questions
« Odpowiedź #379 dnia: Październik 26, 2007, 09:26:40 »
Witam wszystkich,

Mam pytanko o end game, Zrobilem sobie fightera i klepie te misje jak naklepie kasy to nowy ship itd itd ... co mozna jeszcze robic fighterem sa jakies ficzery Eve o ktorych nie wiem? (oprocz misji)


Pozdrawiam,
Ezrael.

Yogos

  • Starszy Moderator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 773
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Yogos
  • Korporacja: GBT
  • Sojusz: c0ven
Odp: Total Newb Questions
« Odpowiedź #380 dnia: Październik 26, 2007, 09:35:43 »
No pare ficzerów przegapiłeś.
Na początek Ci podsunę taki jeden jak :" I win all EVE"

W tym feaczerze tworzysz alians który zajmuje całe 0.0.

Jak sobie klikniesz na mapke terytoriów w EVE:
http://dl.eve-files.com/media/corp/Verite/influence.png
to zobaczysz że poza empire jest dużo  miejsc które są pokolorowane na różne barwy.
Jedna taka barwa to jeden sojusz.
Sojusz liczy od kilkuset do kilku tysięcy graczy.
Sojusze grupują się w bloki zrzeszające nawet kilkadziesiąt tysięcy graczy.
Stacje które są na terenie pokolorowanym przez taką barwę to stacje należące do graczy i tylko gracze z danego sojuszu mogą na nich dokować (oraz gracze którym ten sojusz udostępni prawa dokowania)


Proponuje stworzenie wlasnego corpa potem własnego sojuszu i podbój całego EVE jakiego się da !
Bądź cesarzem najwyższym władcą terenów conquerable !

Ezrael

  • Gość
Odp: Total Newb Questions
« Odpowiedź #381 dnia: Październik 26, 2007, 10:35:43 »
Tylko zeby sie tak bawic to trzeba miec jakies zaplecze finansowe chyba nie ?
bo jak ja mam jeden ship i mi go rozwala to potem bede znowu klepal jakies badziewne misje od poczatku :)
W tych low secach robi sie cos oprocz pvp i zajmowania nowych stacji ? (misje albo cos innego?)


Pozdrawiam,
Ezrael

Yogos

  • Starszy Moderator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 773
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Yogos
  • Korporacja: GBT
  • Sojusz: c0ven
Odp: Total Newb Questions
« Odpowiedź #382 dnia: Październik 26, 2007, 10:50:53 »
No to już nie w low secach tylko w deep 0.0.
Heh przyznaje że ciut z kpiną pisałem poprzedniego posta, wybacz mi proszę te drobną złośliwość.

Jeśli na poważnie ci sie misje znudziły to proponuje ci dołączenie do którejś z korporacji.
Niekoniecznie nawet polskiej jeślki znasz jakiś obcy język.

Jedna rzecz wyjście z empire do lowsecu/0.0 zazwyczaj jest dość bolesne i nie radze robić tego samemu naprawdę rozważ dołączenie do jakiejś korporacji.

Tu masz spis polskich:
http://eve-centrala.pl/index.php?option=com_content&task=blogcategory&id=5&Itemid=6

Jak grasz niedługo proponuje  The Unseen
Jak już troche pykasz i chcesz odrazu do 0.0 to w c0ven są obecnie dobre warunki żeby się zapoznać z 0.0 i potłuc troszke BSów. Na pewno Rave rekrutuje może uderz do nich.

Ezrael

  • Gość
Odp: Total Newb Questions
« Odpowiedź #383 dnia: Październik 26, 2007, 11:13:29 »
a jak myslicie warto troche skilowac gornictwo fighterowi , zeby sie troche rozerwac na paskach czy kopanie  fighterem to zly pomysl ?:)

Pozdrawiam,
Ezrael.

Ellaine

  • Gość
Odp: Total Newb Questions
« Odpowiedź #384 dnia: Październik 26, 2007, 11:17:48 »
Zły, kopanie jest bardzo fajne, ale niestety daje mało kasy.