Autor Wątek: Kłopot ze skillem  (Przeczytany 4514 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

julcha

  • Gość
Kłopot ze skillem
« dnia: Październik 03, 2007, 13:50:57 »
Nie mogę uzyskac skilla industial amarr. Wyskakuje mi komunikat, że nie jest to możliwe w trialu. Dodam, że nie dawno zacząłem grę od darmowego triala i kilka dni później kupiłem time kod  30 dniowy.
 Username:   Ju71
Payment Type:   EVE Time Code
Change ?
Subscription Status:   Active
Expires:   2007-11-09 19:29:02
Extend
Payments made:   2
Czy muszę odczekac do końca (14 dni) nim coś sie zmieni w tym zakresie, czy to po prostu błąd?

Xarthias

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 512
  • Spamin' the World
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Xarthias
  • Korporacja: GoonWaffe
  • Sojusz: Goonswarm Federation
Odp: Kłopot ze skillem
« Odpowiedź #1 dnia: Październik 03, 2007, 13:58:16 »
Mimo, że opłaciłeś to musisz doczekać do końca triala, bo tc dodaje dni do 14 trialowych i dopiero po tym czasie będziesz miał "pełne konto". Chyba, głowy nie dam. Sprawdź czy możesz wystawić kontrakt jakiś. No i nie zaszkodzi petycji jakiejś napisać, bo dla mnie taka sytuacja to lekkim idiotyzmem zalatuje jeśli jest tak jak piszę.
Przedwieczny.

vulor

  • Gość
Odp: Kłopot ze skillem
« Odpowiedź #2 dnia: Październik 03, 2007, 14:02:55 »
AFAIK powinna już być możliwość zrobienia skilla industrial. To chyba jakiś błąd.

F12 i pisz petycje, żeby Ci konto naprawili




Fizyk

  • Gość
Odp: Kłopot ze skillem
« Odpowiedź #3 dnia: Październik 03, 2007, 15:19:06 »
jeśli doładowujesz konto na trialu trial przepada i zamienia się na pełne aonament, więc pewnie ci się konta zpsuło tak jak wyżej petycja tylko w stuck wtedy szybciutko załatwią

julcha

  • Gość
Odp: Kłopot ze skillem
« Odpowiedź #4 dnia: Październik 03, 2007, 15:28:25 »
Bardzo dziękuję. Rozumiem, że pisanie po "naszemu" odpada i tylko w "inglisz".

NeX

  • Gość
Odp: Kłopot ze skillem
« Odpowiedź #5 dnia: Październik 03, 2007, 15:44:39 »
  Inglisz na poziomie "Kali chcieć jeść" jest obowiązującym na EVE standardem, więc dziergaj literki na luzie :P
Ja tam zawsze dostaję odpowiedzi na petycje :D

P.S.

Był downtime od momentu opłacenia konta? Bo jak nie, to zwyczajnie po nowym starcie serwera na drugi dzień wszystkie skile i funkcje gry będą dostępne. Ewentualnie gdyby nie działało, to GM zaleci kasację cache gry.
« Ostatnia zmiana: Październik 03, 2007, 15:49:38 wysłana przez NeX »

julcha

  • Gość
Odp: Kłopot ze skillem
« Odpowiedź #6 dnia: Październik 03, 2007, 16:06:59 »
Kazali wyjśc i wejsc, a jeżeli nie pomoże ponownie trenowac skille?! Ale jak przecież one idą do góry nie cofają sie.

NeX

  • Gość
Odp: Kłopot ze skillem
« Odpowiedź #7 dnia: Październik 03, 2007, 17:23:47 »
  Ponownie, to raczej chodzi o zakonczenie bierzącego skila i uruchomienie nowego. Po DT zazwyczaj wszystko się normalizuje z trialami. W ostatecności oczyścisz cache w dokumentach i to powinno wystarczyć aby gra zapomniała o trialu.

FaTuM

  • Gość
Odp: Kłopot ze skillem
« Odpowiedź #8 dnia: Październik 03, 2007, 21:51:55 »
Mimo, że opłaciłeś to musisz doczekać do końca triala, bo tc dodaje dni do 14 trialowych i dopiero po tym czasie będziesz miał "pełne konto". Chyba, głowy nie dam. Sprawdź czy możesz wystawić kontrakt jakiś. No i nie zaszkodzi petycji jakiejś napisać, bo dla mnie taka sytuacja to lekkim idiotyzmem zalatuje jeśli jest tak jak piszę.

wcale nie, ja wykupile tc 30 pierwszy raz wlasne zeby robic gallente industrial :) wiec wysaraczy miec aktywne konto ;F ale moze chlopak nie ma wymagan

julcha

  • Gość
Odp: Kłopot ze skillem
« Odpowiedź #9 dnia: Październik 03, 2007, 23:28:12 »
Chłopak to u szefca gwoździe podaje . Wymagania adekwatne do potrzeb dla tej jednostki. Wylogowanie, zalogowanie pomogło.

[CBIRR] Soobocz

  • CBIRR
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 224
  • i to wsio :)
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Soobocz
  • Korporacja: Charming But Irrational
Odp: Kłopot ze skillem
« Odpowiedź #10 dnia: Listopad 02, 2007, 12:30:26 »
Siemka ja też nie mogę "robić" skill. Niektóre mam tylko dostępne. Np. Spaceship Command  mam tylko 3 z 5. Czy to jest normalne? Będę miał jak wykupie grę? Też zacząłem grać niedawno.
Charming But Irrational

Dormio

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 3 456
  • Mi'Sie
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Dormio
  • Korporacja: Shocky Industries Ltd.
Odp: Kłopot ze skillem
« Odpowiedź #11 dnia: Listopad 02, 2007, 12:40:14 »
Siemka ja też nie mogę "robić" skill. Niektóre mam tylko dostępne. Np. Spaceship Command  mam tylko 3 z 5. Czy to jest normalne? Będę miał jak wykupie grę? Też zacząłem grać niedawno.
Większość skillbooków dokupujesz (market). W grze oficjalnie jest dostępne około 350, a wszystkich znajduje się bazie około 370. W zależności od sposobu tworzenia postaci masz od kilku do kilkunastu skillbooków wyuczonych (na różnym poziomie) po opuszczeniu szkoły (w momencie rozpoczęcia gry). Pozostałe musisz sukcesywnie zdobywać, albo skupując za ISK/LP albo w ramach nagrody za wykonane misje (tylko NPCowe "szkoły").

Na skille można wydać naprawdę dużo kasy, rekordzista ma skille warte 23mld ISK, w większości jednak gracze nie przekraczają 2mld ISK w skillach.

Przy okazji pamiętaj, że części skilli nie da się wyuczyć na koncie trialowym, ale one mają to wyraźnie zaznaczone w opisie.
« Ostatnia zmiana: Listopad 02, 2007, 12:42:42 wysłana przez Dormio »
Brak sygnatury w ramach protestu przed czepiaczami...

[CBIRR] Soobocz

  • CBIRR
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 224
  • i to wsio :)
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Soobocz
  • Korporacja: Charming But Irrational
Odp: Kłopot ze skillem
« Odpowiedź #12 dnia: Listopad 02, 2007, 16:01:51 »
Właśnie nie wiem. Mam konto trialowe na razie. Tak jak pisałem wcześniej nie mogę robić skill nie tylko tego co pisałem wcześniej ale i też innych. Podam przykład:

Drones 0 of 1 skills 0 points
Electronics 0 of 1 skills 0 points
Gunnery 2 of 9 skills 1665 points

itd.

Mam nadzieje, że jak wykupie triala to nie będę miał ograniczeń. Bo to są właśnie ograniczenia nie??  (mam nadzieje)

Pozd
« Ostatnia zmiana: Listopad 02, 2007, 16:05:27 wysłana przez Soobocz »
Charming But Irrational

Dormio

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 3 456
  • Mi'Sie
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Dormio
  • Korporacja: Shocky Industries Ltd.
Odp: Kłopot ze skillem
« Odpowiedź #13 dnia: Listopad 02, 2007, 16:09:22 »
Drones 0 of 1 skills 0 points
Electronics 0 of 1 skills 0 points
Gunnery 2 of 9 skills 1665 points
Podejrzewam, że mówisz o grupach skilli, których jako całość oczywiście nie da się skillować.

Przykładowo w Drones masz do wyboru 18 skilli. Wszystkie jednak musisz zakupić osobno na markecie, oczywiście poza tymi, które otrzymałeś przy tworzeniu postaci (zapewne masz już skill Drones). Przykładem innego skilla w grupie może być Drone Interfacing.
Z tego co przedstawiłeś wynika, że w samej grupie Gunnery masz 9 skilli w sumie, w tym 2 wyćwiczone na jakimś tam poziomie (na pewno te 2 możesz skillować, prawdopodobnie są to skill Gunnery i dodatkowo jakieś small działka - rasowe oczywiście).
Brak sygnatury w ramach protestu przed czepiaczami...

ivil

  • Gość
Odp: Kłopot ze skillem
« Odpowiedź #14 dnia: Listopad 02, 2007, 16:16:41 »
Drones 0 of 1 skills 0 points

to oznacza ze masz 0 skilli z 1 mozliwych do trenowania przy obecnie spelnionych prereq. i masz lacznie 0 skill pointow


Gunnery 2 of 9 skills 1665 points


to oznacza ze masz 2 skile z 9 mozliwych do trenowania przy obecnie spelnionych prereq. i masz lacznie  1665 skill pointow

jesli w senttings ustawisz sobie "only show my current skills" to wyswietli ci tylko skille ktore posiadasz i mozesz trenowac, jesli chcesz trenowac nowe to musisz je kupic w markecie.

ograniczenia dotycza takich skilli jak np Caldari/Amarr/Gallente/Minmatar Industrial, Capital Ships, Battlecruisers, Battleships itp. jest to wyraznie zaznaczone w opisie
« Ostatnia zmiana: Listopad 02, 2007, 16:23:32 wysłana przez Ivil »