Autor Wątek: Problem z kluczem do triala  (Przeczytany 3657 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Leviathan

  • Gość
Problem z kluczem do triala
« dnia: Styczeń 06, 2007, 10:17:35 »
Witam

Od wczoraj bezskutecznie próbuję dorwać klucz do triala, operacja generowania kończy się pomyślnie "EVE Access Pass Sent" jednak na mejla nic nie dochodzi... sprawdzałem dla 3 kont email na 2 przeglądarkach... jakby ktoś miał jakieś pomysły ew. mógł przesłać ze 2-3 trialowe kluczyki ( chciałbym trochę pokombinować z tworzeniem postaci ) na ppiotrek_80@op.pl byłbym wdzięczny.

Pozdrawiam

NeX

  • Gość
Odp: Problem z kluczem do triala
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 06, 2007, 11:09:48 »
Zazwyczaj nie dostajesz klucza jak generujesz go na tym samym mailu na ktorym juz jest wygenerowane inne aktywne konto trial. Wtedy wystarczy zmienic maila. Skoro uzyles kilku maili, to wyglada na to ze moga byc np na adresie, ktory sparawia problemy z odbieraniem niektorej poczty. O ile pamietam kiedys np wp.pl robila cos takiego. Zbyt aktywny filtr antyspamowy, czy cos w tym stylu.

Inna sprawa, ze czasem klucz przychodzi na drugi dzien, a nie natychmiast. Diabli wiedza czemu.

Leviathan

  • Gość
Odp: Problem z kluczem do triala
« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 06, 2007, 12:23:39 »
Zazwyczaj nie dostajesz klucza jak generujesz go na tym samym mailu na ktorym juz jest wygenerowane inne aktywne konto trial. Wtedy wystarczy zmienic maila.

Kiedyś jak tworzyłem moją pierwszą postać na jednym mejlu miałem ze 4-5 kont, a jak jest teraz kto nie wiem... Tak czy inaczej zakładałem tylko na jedno z tych 3 kont pocztowych.

Skoro uzyles kilku maili, to wyglada na to ze moga byc np na adresie, ktory sparawia problemy z odbieraniem niektorej poczty. O ile pamietam kiedys np wp.pl robila cos takiego. Zbyt aktywny filtr antyspamowy, czy cos w tym stylu.

Użyłem: onet / o2 / adres uczelniany i teraz jeszcze dodałem czwarty - free.os.pl
Na dwóch z nich całkowicie wyłączyłem odrzucanie spamu.

Inna sprawa, ze czasem klucz przychodzi na drugi dzien, a nie natychmiast. Diabli wiedza czemu.

Zobaczymy... w sumie dziś już jest drugi dzień...

Co ciekawe na http://hosted.warcry.com/eve_trial_pass/claim.phtml wyświetla mi "I'm sorry, we seem to be out of keys. Please try back later." ale z drugiej strony nie mam pojęcia czy oni mają tą samą pulę kont co na oficjalnej stronie EVE, nie licząc tego, że pokazuje mi ten komunikat od wczoraj mimo, że sprawdzałem już kilkanaście razy... Jakby ktoś mógł spróbować zarejestrować triala i sprawdzić czy dojdzie hasło byłoby super... wtedy bym przynajmniej wiedział po czyjej stronie leży wina.

Kamoris

  • Gość
Odp: Problem z kluczem do triala
« Odpowiedź #3 dnia: Styczeń 06, 2007, 12:26:20 »
jkais czas temu wysalem Ci trial key w eve buddy program na o2 takze jesli nie dzoszedl to masz cos nie halo z ustawieniami poczty

Xarthias

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 512
  • Spamin' the World
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Xarthias
  • Korporacja: GoonWaffe
  • Sojusz: Goonswarm Federation
Odp: Problem z kluczem do triala
« Odpowiedź #4 dnia: Styczeń 06, 2007, 12:32:03 »
Ech, ludzie, czytać oficjalne newsy.
Po wczorajszym patchowaniu serwerów mogą występować problemy z generacją kluczy i obsługą kont. Trzeba uzbroić się w cierpliwość i próbować.
Przedwieczny.

Leviathan

  • Gość
Odp: Problem z kluczem do triala
« Odpowiedź #5 dnia: Styczeń 06, 2007, 12:49:22 »
jkais czas temu wysalem Ci trial key w eve buddy program na o2 takze jesli nie dzoszedl to masz cos nie halo z ustawieniami poczty

To już wiem po czyjej stronie leży wina... niestety nie mam pojęcia co może być tego przyczyną i jak to poprawić... ruter nie powinien mieć za dużo do powiedzenia, AV wyłączony więc może provider? ( UPC )
p.s. Mógłbyś spróbować wysłać jako PM?


Ech, ludzie, czytać oficjalne newsy.
Po wczorajszym patchowaniu serwerów mogą występować problemy z generacją kluczy i obsługą kont. Trzeba uzbroić się w cierpliwość i próbować.

hmm... no w porządku, to na pewno jest możliwe ale czy może tyczyć to też mejla, który wysłał Kamoris? Nie wiem w jaki sposób to działa... czy poszło z prywatnego mejla czy przez jakieś skrypty "buddy" itp. w opcjach/możliwościach konta na EVE.

Dzięki za pomoc


UPDATE:
http://myeve.eve-online.com/ingameboard.asp?a=topic&threadID=455375

Wygląda więc na to, że niezależnie od tego czy moja poczta jest ok czy nie i tak muszę poczekać.

Pozdrawiam
« Ostatnia zmiana: Styczeń 06, 2007, 13:05:35 wysłana przez Leviathan »

Xarthias

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 512
  • Spamin' the World
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Xarthias
  • Korporacja: GoonWaffe
  • Sojusz: Goonswarm Federation
Odp: Problem z kluczem do triala
« Odpowiedź #6 dnia: Styczeń 06, 2007, 14:25:07 »
Heh, to do tych "starych" było ;D
A z o2 są problemy z wysyłaniem kluczy, bo rebounduje, albo ląduje w spamie... Z tego co pamiętam to nigdy nie było problemów jedynie z pocztą @poczta.onet.pl (ale tylko w tej domenie), no i raczej z komercyjnymi skrzynkami.
Jak do jutra nic nie dostaniesz to zgłoś się do mnie (pm/gg) to coś wymyślimy.
Przedwieczny.

Ichneumon

  • Gość
Odp: Problem z kluczem do triala
« Odpowiedź #7 dnia: Styczeń 06, 2007, 15:02:50 »
zalozyc na yahoo i nie wydziwiac

Ellaine

  • Gość
Odp: Problem z kluczem do triala
« Odpowiedź #8 dnia: Styczeń 06, 2007, 15:06:58 »
gmaila

Leviathan

  • Gość
Odp: Problem z kluczem do triala
« Odpowiedź #9 dnia: Styczeń 06, 2007, 15:27:47 »
Dziękuję wszystkim za pomoc i deklaracje pomocy :)

Jakąś godzinę temu otrzymałem na uczelniany mejl hasła do triala... na o2 i onecie nadal cisza ( i pewnie już tak zostanie ), gmail czy yahoo to IMHO żadna rewalecja ( co nie znaczy, że tam by nie doszło ), już przez to przechodziłem... chyba najwyższy czas odnowić subskrypcję na home.pl.

Do zobaczenia w próżni ;)

Kamoris

  • Gość
Odp: Problem z kluczem do triala
« Odpowiedź #10 dnia: Styczeń 06, 2007, 16:22:34 »
A tak offtopowo ja polecam inbox.com na maila. Calkiem mile skrzyneczki.  ;)

NeX

  • Gość
Odp: Problem z kluczem do triala
« Odpowiedź #11 dnia: Styczeń 06, 2007, 18:18:09 »
Jak oftopowo, to oftopowo wystapie w obronie o2  8)
Od bodajze dwu lat dostaje tam wszystkie klucze w tym kilkanascie od CCP na EVE i nigdy nie mialem z kontem problemu w odroznieniu od wiecznie zawalonego, spamujacego i zolwio powolnego onetu. Tlen nie odbja spamu, tylko go odfiltrowuje na osobny katalog, wiec nawet jak cos podpadnie, to i tak jest przez jakis czas na serwerze. Nie zawracalbymn tym d... ale porownanie do onetu, to dla konta na Tlenie wrecz obelga :knuppel2:  :2funny:

future

  • Gość
Odp: Problem z kluczem do triala
« Odpowiedź #12 dnia: Styczeń 06, 2007, 22:32:36 »
Jak oftopowo, to oftopowo wystapie w obronie o2  8)
Od bodajze dwu lat dostaje tam wszystkie klucze w tym kilkanascie od CCP na EVE i nigdy nie mialem z kontem problemu w odroznieniu od wiecznie zawalonego, spamujacego i zolwio powolnego onetu. Tlen nie odbja spamu, tylko go odfiltrowuje na osobny katalog, wiec nawet jak cos podpadnie, to i tak jest przez jakis czas na serwerze. Nie zawracalbymn tym d... ale porownanie do onetu, to dla konta na Tlenie wrecz obelga :knuppel2:  :2funny:

Dobrze gada dać mu wódki...
Też mam konto w o2, i nie mam z tego tytułu problemów - TC dostawałem na to konto kilka razy i zawsze po max. 30 min. od momentu zakonczenia rejestracji.

Xarthias

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 512
  • Spamin' the World
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Xarthias
  • Korporacja: GoonWaffe
  • Sojusz: Goonswarm Federation
Odp: Problem z kluczem do triala
« Odpowiedź #13 dnia: Styczeń 06, 2007, 22:38:02 »
Pokłóćcie się jeszcze, który darmowy mail jest najlepszy... ;D ;D ;D
Przedwieczny.

future

  • Gość
Odp: Problem z kluczem do triala
« Odpowiedź #14 dnia: Styczeń 06, 2007, 22:53:30 »
A to ktoś się tu kłuci?  ;)

Kamoris

  • Gość
Odp: Problem z kluczem do triala
« Odpowiedź #15 dnia: Styczeń 07, 2007, 15:21:45 »
jakby ktos jeszcze klucz potzrebowal:

3ZYDH-Y9Z7C-2EEGF-9LHWN-4C8EA-7W72U-ZYEVE