Autor Wątek: Autonamierzanie celu  (Przeczytany 3261 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

bojakki

  • Gość
Autonamierzanie celu
« dnia: Styczeń 24, 2007, 08:39:23 »
Mam pytanko czy jest w grze jakis modul, ktory mozna kupic i miec mozliwosc:
automatyczny atak namieroznego celu, bo teraz to mam tak, ze uzyje "Lock target" na 5 jednostkach i za kazdym razem musze ponawiac komende atak. czemu nie atakuje po kolei tak jak je stargetowalem?

vulor

  • Gość
Odp: Autonamierzanie celu
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 24, 2007, 09:13:53 »
Ja jeszcze bym chciał moduł, który po stargetowaniu asteroid odpali minery, następnie wykopana rude automatycznie przełoży do puszki, podleci haulerem, zwiezie rude do stacji zrafinuje i sprzeda.

EDIT: Aha i te asteroidy powinien też sam targetować.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 24, 2007, 09:17:05 wysłana przez [BYDI] Vulor »

Megamas

  • Gość
Odp: Autonamierzanie celu
« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 24, 2007, 09:24:52 »
Mam pytanko czy jest w grze jakis modul, ktory mozna kupic i miec mozliwosc:
automatyczny atak namieroznego celu, bo teraz to mam tak, ze uzyje "Lock target" na 5 jednostkach i za kazdym razem musze ponawiac komende atak. czemu nie atakuje po kolei tak jak je stargetowalem?

dlatego ze przykladowo wyobraz sobie taka sytuacje:
robisz z kolega misje i jestes jako support dla niego, masz mu transferowac energie i np reperowac armor ale dodatkowo pomagasz bic NPCe. Namierzasz wiec kolege i kilka NPCy, gdyby taki modul byl po zabiciu npcy zaczal bys strzelac w kolege w high secu co skonczylo by sie CONCORDOKEN!

Aeon Horax

  • Gość
« Ostatnia zmiana: Styczeń 24, 2007, 09:37:26 wysłana przez Aeon Horax »

Xarthias

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 512
  • Spamin' the World
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Xarthias
  • Korporacja: GoonWaffe
  • Sojusz: Goonswarm Federation
Odp: Autonamierzanie celu
« Odpowiedź #4 dnia: Styczeń 24, 2007, 09:33:58 »
Aeon - one tylko namierzają, tak, że namierzany nie jest świadomy tego namierzania - dobre do skanowania indyków w hi-secu :)
Co do pytania z pierwszego postu. Nie, nie ma takich modułów. Jedynym usprawnieniem jakie możesz zastosować to kupić klawiaturę z kombosami - tzn, że pod jeden klawisz możesz podstawić całą ich sekwencję.
I rany gościa, aleś ty leń :D
Przedwieczny.

Ichneumon

  • Gość
Odp: Autonamierzanie celu
« Odpowiedź #5 dnia: Styczeń 24, 2007, 10:49:47 »
aeon te moduly do auto namierzania zle dzialaja , przynajmniej na misjach , cccp zrobilo wszystkie budynki jako wanted (chyba zeby mozna bylo je rozwalic bez intervencji concordu ani spadku ss) wiec namierza wszystko jak leci , nie wiem tylko dlaczego namierzalo mi mglawice ...

vulor

  • Gość
Odp: Autonamierzanie celu
« Odpowiedź #6 dnia: Styczeń 24, 2007, 15:41:51 »
A nie lepiej na misje zabrać fof missiles, odpalić i iść afk?

Ellaine

  • Gość
Odp: Autonamierzanie celu
« Odpowiedź #7 dnia: Styczeń 24, 2007, 15:58:05 »
Albo drony. Taki domi robi wiekszosc misji lvl 3 afk :)

Ichneumon

  • Gość
Odp: Autonamierzanie celu
« Odpowiedź #8 dnia: Styczeń 24, 2007, 20:28:47 »
FOF'y wala do wszystkiego co jest w zasiegu i ma "wanted" dlatego wala do budynków.

Tigivo Eckhart

  • Gość
Odp: Autonamierzanie celu
« Odpowiedź #9 dnia: Styczeń 27, 2007, 10:11:25 »
ten drugi link jest do urzadzania pozwaljacego namierzyc 2 cele wiecej niz wynikaloby to ze skila. co czasem moze sie przydac szczegolnie jak lata sie frejka i mozliwosc namierzenia 2 celi boli :) ...chyba przed kali tego nie bylo... chyba :)