Autor Wątek: Oszukiwanie w EVE  (Przeczytany 3784 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Desert Rat

  • Gość
Oszukiwanie w EVE
« dnia: Maj 22, 2007, 00:06:32 »
Mam pytanie - czy osoba ktora oszukuje w grze - nie w sensie uzywania exploitow bugow czy cheatow ale naciągania i oszukiwania podstępem innych graczy - jest jakoś karana przez ccp??
Jeśli tak to czemu jest ich tak wiele, jesli nie to czemu oszukujacy sa zwykle na koncie trialowym co juz samo w sobie jest podejrzane.....

Ellaine

  • Gość
Odp: Oszukiwanie w EVE
« Odpowiedź #1 dnia: Maj 22, 2007, 00:15:56 »
CCP nie sciga i nie potepia scamow, oszustw, kradziezy. Nie potepilo tez wielomiliardowego przekretu z nieistniejacym bankiem. Przypadkami kradziezy statkow, szpiegostwa i zdrady korporacyjnej wrecz chwala sie na konwentach i w wywiadach.
Swiat z zalozenia jest brutalny i bezwzgledny a blastery z zalozenia nie sa jedyna dopuszczalna metoda krzywdzenia blizniego. Niech zyja Ci, co potrafia zapewnic sobie przezycie.

Ludzie oszukuja na trialach jesli musza czesto zmieniac twarz, bo stara staje sie rozpoznawana. Prawdziwe przekrety jednak wymagaja miesiecy pracy nad zaufaniem klienta :)

Voulture

  • Gość
Odp: Oszukiwanie w EVE
« Odpowiedź #2 dnia: Maj 22, 2007, 00:17:34 »
CCP zwyczajnie stara się stworzyc realistyczny świat. Szkoda, że nie mozna jescze najmowac ludzi z bejsbolami do niszczenia biur i napadania na funkcjonariuszy korporacji. Mam nadzieje, ze wprowadza to w rev 2.

Desert Rat

  • Gość
Odp: Oszukiwanie w EVE
« Odpowiedź #3 dnia: Maj 22, 2007, 01:03:32 »
Nie wiem Ellaine w jakim corpie jesteś ale powinni zacząć sie bać...... :2funny: :2funny: :2funny:

Ellaine

  • Gość
Odp: Oszukiwanie w EVE
« Odpowiedź #4 dnia: Maj 22, 2007, 01:14:54 »
Jestem w takim korpie jak widac w podpisie :)
Czego mieliby sie bac?

Ja akurat jestem krystalicznie uczciwy, tak samo jak jestem wojującym carebearem, nie krzywdze nikogo, ani w skryty ani otwarty sposob, przeprowadzam babcie przez  bramy i dla wszystkich jestem uprzejmy.

Ale popieram wojne, przemoc, korupcje, manipulacje, oszustwo, złodziejstwo i defraudacje  na swiecie, bo one czynia nasze zycie  ciekawym, pelnym i pchaja spoleczenstwo do rozwoju :)

NeX

  • Gość
Odp: Oszukiwanie w EVE
« Odpowiedź #5 dnia: Maj 22, 2007, 01:18:12 »
Masz kolejnego plusa :coolsmiley:  :2funny:

misao

  • Gość
Odp: Oszukiwanie w EVE
« Odpowiedź #6 dnia: Maj 22, 2007, 01:49:00 »
coz. my mielismy w korpie zlodzieja... i kolega ma prze....bane, jak go zobaczymy....

Sou

  • Gość
Odp: Oszukiwanie w EVE
« Odpowiedź #7 dnia: Maj 22, 2007, 20:00:24 »
A ja sie sam zescamowalem na taka kase ze glowa mala ;d Ale to historia na osobny temat jak kiedys mi sie zachce go napisac :D

partridge

  • Gość
Odp: Oszukiwanie w EVE
« Odpowiedź #8 dnia: Maj 23, 2007, 19:09:58 »
no coz my kiedys... np zajebalismy ponad 20BS'ow sfitowanych :) i chuj :P

Ronin

  • Gość
Odp: Oszukiwanie w EVE
« Odpowiedź #9 dnia: Maj 23, 2007, 22:44:37 »
22 dokladnie prosto na oczach xellasow z posa je wywiezlismy :D stare dobre czasy.

pticu

  • Gość
Odp: Oszukiwanie w EVE
« Odpowiedź #10 dnia: Maj 23, 2007, 23:06:58 »
i jak glosno wtedy bylo :) nie zapomnijmy o czystce w hangarach FUCO, pracowita noc byla hehe, ktos ma nawet screeny :D

ArchenTheGreat

  • Gość
Odp: Oszukiwanie w EVE
« Odpowiedź #11 dnia: Maj 24, 2007, 09:42:54 »
22 dokladnie prosto na oczach xellasow z posa je wywiezlismy :D stare dobre czasy.

To ja polecam: http://myeve.eve-online.com/ingameboard.asp?a=topic&threadID=429951

Tas Devil trzymał w POSie swojego carriera, którego bumpnęliśmy przy pomocy szpiega poza osłony.