Autor Wątek: Postac sie zepsula  (Przeczytany 5871 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

bojakki

  • Gość
Postac sie zepsula
« dnia: Styczeń 21, 2007, 22:47:00 »
Podczas przechodzenia przez gate znikela mi fregata. Tzn ekran byl na geta,a statku juz nie bylo. Wlaczylem wiec gre  ponownie, ale niestety juz nie moge sie zalgoowac ta sama postacia. Po wybraniu postaci, pisze ze wchodzi do swiata, ale takl na parwde nie w hodzi tylko ciagle ejst czarne tlo. Innymi postaciami gra sie nadal normalnie.

Xarthias

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 512
  • Spamin' the World
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Xarthias
  • Korporacja: GoonWaffe
  • Sojusz: Goonswarm Federation
Odp: Postac sie zepsula
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 21, 2007, 22:48:29 »
Pisz stuck petycję albo spróbuj jutro.
Przedwieczny.

bojakki

  • Gość
Odp: Postac sie zepsula
« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 21, 2007, 22:59:22 »
Juz jest OK, po godiznie sie smao naprawilo:)

Ps. czy to tylko ja mam takie lagi czy co? Nie wiem jak sparwdzic ping, ale na oko wyglada mi to na okolo 1000ms. Lacze mam wydajne 1 MB, z serwerami www mam pingi 15-30, sprzet tez kilkakrotnie silneijszy od wymgan rekomendowanych.

Soulless

  • Gość
Odp: Postac sie zepsula
« Odpowiedź #3 dnia: Styczeń 22, 2007, 00:19:43 »
sprawdzasz ctrl-shift-alt-M

Xarthias

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 512
  • Spamin' the World
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Xarthias
  • Korporacja: GoonWaffe
  • Sojusz: Goonswarm Federation
Odp: Postac sie zepsula
« Odpowiedź #4 dnia: Styczeń 22, 2007, 11:37:08 »
Niedziela wieczór, 30k+ graczy...
Przedwieczny.

Sou

  • Gość
Odp: Postac sie zepsula
« Odpowiedź #5 dnia: Styczeń 22, 2007, 22:03:59 »
Koles zapomnial dodac ze w Jita wyladowal;] Mialem to samo... :/

bojakki

  • Gość
Odp: Postac sie zepsula
« Odpowiedź #6 dnia: Styczeń 22, 2007, 22:37:08 »
Dokladnie w Jita:)

Pingi sparwdzalem i jak dobrze patrzylem to byly niskie wiec to nie wina lacza, ale serwera - jest za wolny. Jak jest ponad 30 tys ludzi to jest bardzo kiepsko. Z rana jest ponizej 20 tys i tez sa lagi, ale mneijsze. Jst to strasznie denerwujace jak cos sie klika a efekt klikniecia dopiero po 2 sekundach widac.

Zamierzaja oni cos z tym zrobic?

Xarthias

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 512
  • Spamin' the World
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Xarthias
  • Korporacja: GoonWaffe
  • Sojusz: Goonswarm Federation
Odp: Postac sie zepsula
« Odpowiedź #7 dnia: Styczeń 22, 2007, 23:16:45 »
Jeśli rzeczywiście byłeś w Jita to jest na to jedna rada - omijać je szerokim łukiem.
Przedwieczny.

Sou

  • Gość
Odp: Postac sie zepsula
« Odpowiedź #8 dnia: Styczeń 23, 2007, 13:57:46 »
Z rana jest ponizej 20 tys i tez sa lagi, ale mneijsze. Jst to strasznie denerwujace jak cos sie klika a efekt klikniecia dopiero po 2 sekundach widac.

Zamierzaja oni cos z tym zrobic?

Moze to ty masz lagi ? Ja nawet w Jita przy 30k graczy nie mam jak juz sie zaloguje;] Co do samego zatloczenia to wywal agentow, belty + dorobia nowe trasy i skoncza sie tlumy ;) Tak pisalo w devblogu ;p


vulor

  • Gość
Odp: Postac sie zepsula
« Odpowiedź #9 dnia: Styczeń 23, 2007, 14:13:49 »
Agentów i cześć beltów już dawno wywalili.
W którymś devblogu pisali o dostawie w obrebie konstelacji i to IMO załatwi problem z lagiem, tylko skonczy się sens kampienia stacji 4-4 :/

bojakki

  • Gość
Odp: Postac sie zepsula
« Odpowiedź #10 dnia: Styczeń 23, 2007, 19:33:09 »
Z rana jest ponizej 20 tys i tez sa lagi, ale mneijsze. Jst to strasznie denerwujace jak cos sie klika a efekt klikniecia dopiero po 2 sekundach widac.

Zamierzaja oni cos z tym zrobic?

Moze to ty masz lagi ? Ja nawet w Jita przy 30k graczy nie mam jak juz sie zaloguje;] Co do samego zatloczenia to wywal agentow, belty + dorobia nowe trasy i skoncza sie tlumy ;) Tak pisalo w devblogu ;p



Raczej niemzoliwe. Mam Neo 1024 i gralem juz w kilka MMORPGow i pingi mialem 50-200. Tutaj wciskam Ctrl+Shift+Alt+M i wyskakuje mi jakies onkienko, wybieram zakladke Network i nie wiem jaki mam ping bo tych liczb tam jest kilkadzisiat. Moze mnie ktos oswiecic jak dokaldnie sparwdzic ping w tej grze?

Dormio

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 3 456
  • Mi'Sie
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Dormio
  • Korporacja: Shocky Industries Ltd.
Odp: Postac sie zepsula
« Odpowiedź #11 dnia: Styczeń 24, 2007, 10:29:49 »
Ej... ale czego Ty tak naprawdę oczekujesz ?
Jita to najbardziej zatłoczony system w EVE i tam już tak jest. Czarny ekran przy logowaniu wynika z tego, że stoisz w kolejce systemowej żeby serwer mógł Cię załadować. To dokładnie ten sam "efekt" jak kolejkowanie przed bramą wejściową. Niestety przy logowaniu nie pokazuje się komunikat.
Dlatego skorzystaj z rady innych i unikaj Jita jak ognia. Nawet "przelotem". Jita jak się dobrze przypatrzeć mapie można ominąć więc nie powinno być problemem jeśli się odpowiednio zaplanuje trasę.

BTW ostrzegawczo... w EVE jest kilka systemów podobnie obciążanych jak Jita (chociaż nie tak mocno). Jita to po prostu największe centrum handlowe EVE, a przed Jita takim centrum było Yulai. Każda z ras posiada taki odpowiednik u siebie, a i w regionach dość łatwo znaleźć systemy mocniej obciążone od innych. Częściowo wynika to z umieszczenia zbyt dobrych agentów w tych systemach, ale powodów może być kilka (np. dogodne położenie). W przestrzeni Gallente podobnym systemem jest Oursulaert, ale nie wiem czy już się rozładowało (wcześniej było położone na granicy regionów, po przesunięciu o 3j chwilowo się poprawiło, ale w systemie był co najmniej 1 agent lvl4), muszę sprawdzić czy wciąż jest tam spory tłok...
Brak sygnatury w ramach protestu przed czepiaczami...

Assari

  • Gość
Odp: Postac sie zepsula
« Odpowiedź #12 dnia: Styczeń 24, 2007, 11:48:50 »
Takim systemem choć na mniejsza skalę niż Jita jest też np. Rens u Matarów

Tigivo Eckhart

  • Gość
Odp: Postac sie zepsula
« Odpowiedź #13 dnia: Styczeń 28, 2007, 03:56:36 »
bardziej przeciazonym systemem jest Saila (3j od jita) coprawda ilosc graczy siega tam 200-250 ale 85% z nich robi misje lvl 4 od agenta z sasiedniego motsu. sam tez dla niego misje robie i czesto kursuje do jita. i naprawde lag w saila jest wiekszy niz w jita

White_Haven

  • Gość
Odp: Postac sie zepsula
« Odpowiedź #14 dnia: Styczeń 28, 2007, 13:43:14 »
Tia, to samo w Hedaleolfarber u Matarów -  2 agentów lvl 4 dla floty (q19 i 16) + kilku dobrych agentów niższych poziomów.... oczywiscie system dostaje kijowy support, bo ostatnio jak sie  muppety pojawiły to przy dokładnie 132 osobach w systemie całość zwisła na 5 minut :o (żałosne). 200 osób w tym sytstemie wywaliło by cały node  :buck2:

Michieru

  • Gość
Odp: Postac sie zepsula
« Odpowiedź #15 dnia: Styczeń 28, 2007, 14:49:48 »
I tym sposobem z threada, w którym człowiek kulturalnie pyta, co zrobić przy stucku, i jak sprawdzić ping do TQ, forumowi spamerzy stworzyli whine-gawędę o zatłoczonych systemach. Offtopic ftw.

Dormio

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 3 456
  • Mi'Sie
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Dormio
  • Korporacja: Shocky Industries Ltd.
Odp: Postac sie zepsula
« Odpowiedź #16 dnia: Styczeń 29, 2007, 12:54:53 »
I tym sposobem z threada, w którym człowiek kulturalnie pyta, co zrobić przy stucku, i jak sprawdzić ping do TQ, forumowi spamerzy stworzyli whine-gawędę o zatłoczonych systemach. Offtopic ftw.
Oczywiście Twoja wypowiedź jest w pełni OnTopic  ;D

BTW gawęda pozwala rozeznać się noobkowi jakich systemów raczej powinien unikać z powodu LAGu bez zastanawiania się dlaczego ma czarny ekran...
Brak sygnatury w ramach protestu przed czepiaczami...

Xarthias

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 512
  • Spamin' the World
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Xarthias
  • Korporacja: GoonWaffe
  • Sojusz: Goonswarm Federation
Odp: Postac sie zepsula
« Odpowiedź #17 dnia: Styczeń 29, 2007, 13:11:36 »
Co niby jest spamem w tym wątku? Odpowiedź co ma chłopak zrobić, czy może rady żeby uniknąć podobnych przypadków w przyszłości?

Michieru, pozwolisz, że zacytuję Twoją wypowiedź z #Polish, która podobno miała mnie obrazić, a jak się okazuje, była po prostu samokrytyką:
Cytuj
Pierdolisz, żeby pierdolić, zupełnie jak na forum
Szacunek  :2funny:

Rozumiem, że można kogoś nie lubić. Rozumiem nawet, że można mnie nie lubić  ;)
Żyjemy w wolnym (podobno) kraju. Ale jak już się przypieprzasz to rób to z głową i sensem, albo się zamknij.
Przedwieczny.

Ellaine

  • Gość
Odp: Postac sie zepsula
« Odpowiedź #18 dnia: Styczeń 29, 2007, 13:24:52 »
A jak ktos gra zeby sobie pograc albo spi zeby sie wyspac to sie go nie czepiaja :)