Autor Wątek: Asoth  (Przeczytany 5753 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Asoth

  • Gość
Asoth
« dnia: Grudzień 13, 2006, 10:25:25 »
Uszanowanko

Pouczony przez "miejscowego" szeryfa ...  :police:

Asoth - witamy na forum i zapraszamy do przedstawienia się w działach Evidencja i/lub Lobby & Meetings

...uznałem ze podtrzymam tradycję i dopiszę się tu tak jak inni. :coolsmiley:


  • nickname: Asoth
  • rasa/nacja: Caldari/Civire
  • korporacja: obecnie bezpański pies (czyli npc korp)
  • data "urodzenia": 2006.08.13
  • biografia: Tu was przynudzał nie będę bo mi sie pisać nie chce, a i zagwarantować mogę że ewentualnych wypocin wam by sie czytać nie chciało. :uglystupid2:
  • dodatkowy komentarz: Pomykam na razie po imperium, ale jako że już prawie osiągnąłem to co chciałem w pve (standing z kilkoma corpami na 8+ i dostęp do agentów R&D lev 4) wiec jak tylko czas w rw mi pozwoli rozejrzę sie za jakimś miłym i „pokojowym” korpikiem bo już najwyższy czas skopać parę tyłków  :knuppel2:
    Pewnie więc część was spotkam po jednej, a część po drugiej stronie moich wyrzutni  - obie możliwości cieszą mnie równie mocno ;D

Pozdrawiam
Asoth

Xarthias

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 512
  • Spamin' the World
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Xarthias
  • Korporacja: GoonWaffe
  • Sojusz: Goonswarm Federation
Odp: Asoth
« Odpowiedź #1 dnia: Grudzień 13, 2006, 10:34:19 »
Jak to Tomash kiedyś powiedział: "Witamy serdecznie neutronowym blasterem i antymaterią" :D
Przedwieczny.

Assari

  • Gość
Odp: Asoth
« Odpowiedź #2 dnia: Grudzień 13, 2006, 10:56:02 »
Jak to Tomash kiedyś powiedział: "Witamy serdecznie neutronowym blasterem i antymaterią" :D

Torpedą ! Torpedą !!  ;D

Raan Kern

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 863
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Raan Kern
  • Korporacja: GBTeam
  • Sojusz: C0VEN
Odp: Asoth
« Odpowiedź #3 dnia: Grudzień 13, 2006, 12:15:30 »
Jak to Tomash kiedyś powiedział: "Witamy serdecznie neutronowym blasterem i antymaterią" :D

Torpedą ! Torpedą !!  ;D
I ałtokanonem

Witaj na forum :)
Raan Kern - The Sleepkamper
[GBT] Gang Bang Team


vulor

  • Gość
Odp: Asoth
« Odpowiedź #4 dnia: Grudzień 13, 2006, 15:08:36 »
Minerem t2

White_Haven

  • Gość
Odp: Asoth
« Odpowiedź #5 dnia: Grudzień 13, 2006, 15:25:15 »
I hartyleriom ;)

Rhovana

  • Gość
Odp: Asoth
« Odpowiedź #6 dnia: Grudzień 13, 2006, 15:28:31 »
Czemu wy wszyscy od razu go chcecie tak tarkować ??Jeszcze nie zasłużył ;D

Witaj Asoth i pogodnych lotów życze:)

roofi

  • Gość
Odp: Asoth
« Odpowiedź #7 dnia: Grudzień 13, 2006, 15:32:07 »
chlebem i solą tesh  8)

ps. panowie, normalnie powiedziałbym że nieco brutalnie przywitaliście "nowego" ale że caldari to w sumie i tak nieźle  :P

roofi

Asoth

  • Gość
Odp: Asoth
« Odpowiedź #8 dnia: Grudzień 13, 2006, 15:42:56 »
Widzę że w razie spotkania mogę się spodziewać gorącego powitania,  wymiany upominków  odbywającej się w kilku sekundowych odstępach i błysków laserów tworzących jedyny w swoim rodzaju klimat...  :o
... jeszcze jakieś płynne wzmacniacze i mogłaby być z tego niezła imprezka ...
... no i wtedy zagrycha proponowana na koniec też się przyda. :D

Assari

  • Gość
Odp: Asoth
« Odpowiedź #9 dnia: Grudzień 13, 2006, 15:51:00 »
... jeszcze jakieś płynne wzmacniacze i mogłaby być z tego niezła imprezka ...
... no i wtedy zagrycha proponowana na koniec też się przyda. :D

Jedno i drugie jest do zrobienia. Tylko musisz wcześniej z chmurek trochę składników wydobyć.  :laugh:

Ichneumon

  • Gość
Odp: Asoth
« Odpowiedź #10 dnia: Grudzień 13, 2006, 20:15:41 »
maciecos do caldari ??  :knuppel2:

Xarthias

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 512
  • Spamin' the World
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Xarthias
  • Korporacja: GoonWaffe
  • Sojusz: Goonswarm Federation
Odp: Asoth
« Odpowiedź #11 dnia: Grudzień 13, 2006, 20:27:33 »
To zależy od tego co to jest to "maciecos" :P :P :P

I tak, mamy... Zwykle jest to antymateria dostarczana za pomocą blasterów :coolsmiley:
Przedwieczny.

roofi

  • Gość
Odp: Asoth
« Odpowiedź #12 dnia: Grudzień 14, 2006, 01:00:43 »

Witamy kolejnego gracza, który zrozumiał wreszcie wyższość pvp nad pve
:2funny:, delikatnie kolejność Ci się pomyliła pve nad pvp powinno być  :P

Xarthias

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 512
  • Spamin' the World
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Xarthias
  • Korporacja: GoonWaffe
  • Sojusz: Goonswarm Federation
Odp: Asoth
« Odpowiedź #13 dnia: Grudzień 14, 2006, 09:33:54 »
Heh :)
V. wydzieliłem naszą "dyskusję" jako niezupełnie związaną z tematem i przeniosłem do Backgroundu. Odpiszę jak znajdę chwilę czasu :P
Przedwieczny.

Voulture

  • Gość
Odp: Asoth
« Odpowiedź #14 dnia: Grudzień 14, 2006, 09:43:49 »
Cytuj
Pomykam na razie po imperium, ale jako że już prawie osiągnąłem to co chciałem w pve (standing z kilkoma corpami na 8+ i dostęp do agentów R&D lev 4) wiec jak tylko czas w rw mi pozwoli rozejrzę sie za jakimś miłym i „pokojowym” korpikiem bo już najwyższy czas skopać parę tyłków...

No wiesz roofi, tobie akurat wyzszosci pvp nad pve nie musze udowadniac; zreszta wiesz, jest teraz taka smieszna tendencja spowodowana panika wobec ukroconego lootu, ze coraz wiecej missionrunnerow sprzedaje swoje navy raveny i probuje swoich sil w pvp. Znam takich paru z corpa... Dla mnie kolega Asoth jest tego najlepszym przykladem ;p
« Ostatnia zmiana: Grudzień 14, 2006, 10:00:28 wysłana przez Voulture »

Asoth

  • Gość
Odp: Asoth
« Odpowiedź #15 dnia: Grudzień 14, 2006, 10:52:35 »
Zaczynając grać w EVE wiedziałem, że prędzej czy później będę się chciał w pvp pobawić. Czas który poświęciłem na pve dał mi możliwość poznania w chyba sporym stopniu mechaniki i możliwości gry. Bawiłem sie w mały handel, testowałem produkcję, zapoznałem się z działaniem wielu modułów składając różne fity, jedynie minning olałem zupełnie bo patrzenie przez x czasu jak skałki znikają jakoś zupełnie ekscytujące dla mnie nie jest (pewnie invencją i COSMOS misjami też się kiedyś pobawię). Przy okazji wyskillowałem sobie lerningi i kilka innych mniej lub bardziej przydatnych skilli.

Raveniki (zwykłe co prawda) stoją rozsiane po imperium w bazach z jump clonami, tak na wszelki wypadek jak by trzeba było dorobić w sposób bezstresowy :)
A że właśnie kończą mi sie ceptorki skillować to gdzieś się będzie trzeba nimi pobawić i sądzę że pve słabo się do tego nadaje ... wniosek jest prosty pvp czas zacząć  :D

Yurioni

  • Gość
Odp: Asoth
« Odpowiedź #16 dnia: Grudzień 14, 2006, 15:24:05 »
przyznaj sie lepiej, ze po revelations krzyzyki na misjach sie za trudne zaczely robic, a nie farmazony o tym, ze zawsze chciales pvp sprobowac ludziom wciskasz :)

Ellaine

  • Gość
Odp: Asoth
« Odpowiedź #17 dnia: Grudzień 14, 2006, 15:44:48 »
Najgorsze w pvp sa teksty "dzisiaj gang wylatuje wczesnie, 2 eve time wszystkim odpowiada?"

Ichneumon

  • Gość
Odp: Asoth
« Odpowiedź #18 dnia: Grudzień 14, 2006, 15:48:30 »
eee niby kto plakal ze sie misje za trudne zaczely robic ?? chyba amerykanskie dzieciaki

Asoth

  • Gość
Odp: Asoth
« Odpowiedź #19 dnia: Grudzień 14, 2006, 15:54:25 »
przyznaj sie lepiej, ze po revelations krzyzyki na misjach sie za trudne zaczely robic, a nie farmazony o tym, ze zawsze chciales pvp sprobowac ludziom wciskasz :)

Podniosłem parę skilli z 3 na 4, obadałem kilka alternatywnych taktyk i czaskam te misyjki aż miło :) na dodatek po patchu przestałem marnować jeden slot na Tractor Beam, bo i tak trzeba salvagerkiem wszystkie przemielić :)