Autor Wątek: Revelation - okiem kerbira.  (Przeczytany 20081 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Voulture

  • Gość
Odp: Revelation - okiem kerbira.
« Odpowiedź #35 dnia: Listopad 30, 2006, 14:37:31 »
Rhovana, nie wiemjak to jest, moje angelowate raty zostawiaja normalny loot a salvagingu nie mam. Nawet chyba lepszy, w 10 minut mialem arbalest cruise, 2 ragolithy i ze 2 n-typy ;]

Rhovana

  • Gość
Odp: Revelation - okiem kerbira.
« Odpowiedź #36 dnia: Listopad 30, 2006, 14:51:00 »
dla mnie aktualny bilans jest taki że ledwie z misji wyciągam na to co wystrzelam. Może na beltach jest inaczej. Obaczym co dalej.

Voulture

  • Gość
Odp: Revelation - okiem kerbira.
« Odpowiedź #37 dnia: Listopad 30, 2006, 16:36:34 »
Na beltach jest wiele lepiej. Dzis zyski z godziny ratowania w tym wyczyszczenie plexu 8/10 dwa sockety dalo mi jakies 30m na plus. Wiec ratowanie w 0.0 zaczyna sie robic efektywniejsze niz robienie misji lvl 4 ? ;]

No nic, moze to ma cos wspolnego z tymi przenosinami agentow? Moze po prostu loot z npc od agentow z lowsecow jest o wiele lepszy teraz?

Raan Kern

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 863
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Raan Kern
  • Korporacja: GBTeam
  • Sojusz: C0VEN
Odp: Revelation - okiem kerbira.
« Odpowiedź #38 dnia: Listopad 30, 2006, 16:45:03 »
Wszystko ma na celu przyciąganie empirowych kerbirów do low i 0.0
(wszystkie "nowe" gadżety (churki, ukryte miejsca) będą tylko w low/0.0, zrobienie warp to 0km itd...)
Na plus ;)
Raan Kern - The Sleepkamper
[GBT] Gang Bang Team


White_Haven

  • Gość
Odp: Revelation - okiem kerbira.
« Odpowiedź #39 dnia: Listopad 30, 2006, 18:17:52 »
Niestety racja >:(  Lootu nie ma praktycznie w ogole - np z 3BC i 3BS z lvl 4 w low secu sciagnalem... zero, nic. Dupy dali dokumentnie. Skilli do salvagu... no chyba tam na glowy poupadali - 2 skile na 5?!?!?! @!#$#@

Slyszalem jednak plotke, że maja obnizyc skile na salvage... p.......le ich - oddajci mi moj loot >:(

future

  • Gość
Odp: Revelation - okiem kerbira.
« Odpowiedź #40 dnia: Listopad 30, 2006, 19:11:54 »
Wszystko ma na celu przyciąganie empirowych kerbirów do low i 0.0
(wszystkie "nowe" gadżety (churki, ukryte miejsca) będą tylko w low/0.0, zrobienie warp to 0km itd...)
Na plus ;)

Nareszcie :)
Eee warp to 0 jest też w hi sec, nie działa tylko z autopilotem.
Wie ktoś coś nt. klonów? Coś się zmieniło, czy tylko każdemu podnieśli poziom klona??

Voulture

  • Gość
Odp: Revelation - okiem kerbira.
« Odpowiedź #41 dnia: Listopad 30, 2006, 21:37:21 »
Z tego cozrozumialem, to oni ustawili wieksze klony pod stary przedzial kasowy, klon dla postaci powyzej 30m sp kosztowal 32m iskow, teraz za tyle kupuje sie na 90m sp.

Szakal

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 763
  • 16 lat z EvE. Kupa czasu ;] Date of Birth 2004
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Szakal
  • Korporacja: Caldari Provisions
Odp: Revelation - okiem kerbira.
« Odpowiedź #42 dnia: Listopad 30, 2006, 21:38:38 »
HAHAHAHAAHA Wreszcie mossion runnerzy dostali pstryczka w nos :D i dobrzez ze zabrali ten loot  z misji. Skonczyl sie dzien dziecka :D

Ellaine

  • Gość
Odp: Revelation - okiem kerbira.
« Odpowiedź #43 dnia: Listopad 30, 2006, 21:53:31 »
Loot dla ratterow w 0.0.

A w imperium? Cala flota guristas przylatuje i poswieca zycie tylko dla Twojej przyjemnosci. I jeszcze chcesz ey loot dropowali? :)

Kitten

  • Gość
Odp: Revelation - okiem kerbira.
« Odpowiedź #44 dnia: Listopad 30, 2006, 22:04:11 »
Co do zmian w revelations to przegladając dzisiejszy killboard ISS musze powiedzieć ze nerf wcsów to wspaniała rzecz, rano spadł 1 vagabond z IRON w ZXIC a wieczorem 2 vagabondy RAT w KDF  8)

solette

  • Gość
Odp: Revelation - okiem kerbira.
« Odpowiedź #45 dnia: Grudzień 01, 2006, 10:16:42 »
Moje małe wrażenia po nowym patchu:

Nerfneli loot z misji więc poleciałem do low secu bew WCS bo z sie nie da latac na ratty , w ciągu jednego dnia zarobilem 1,5 mil straciłem 2 statki z fitem.
Lvl 3 misja , nie dość że NPC mni zjammowali warp to jeszcze ostrzelali jajko czego wczesniej nie robili.

Masakra....

Ellaine

  • Gość
Odp: Revelation - okiem kerbira.
« Odpowiedź #46 dnia: Grudzień 01, 2006, 10:44:55 »
Super! :)

Jesli juz sie lata misje, powinno byc to ciekawe i zawierac element ryzyka, a nie tylko farma i farma :)

solette

  • Gość
Odp: Revelation - okiem kerbira.
« Odpowiedź #47 dnia: Grudzień 01, 2006, 11:19:34 »
Tyle że wszystko sie kręci i tak wkoło ISK a teraz więcej zarobie i z zadnym ryzykiem polując na raty w 0.5 niz latając misje ;)

Aeon Horax

  • Gość
Odp: Revelation - okiem kerbira.
« Odpowiedź #48 dnia: Grudzień 01, 2006, 11:30:10 »
eeee tam, że tak zacytuje tutaj ireula "jakies zale z dupy calkiem". Standardowe misje sa generalnie do bani, powinny zostac tylko rozruchowe dla noobow moze max do lvl3 i  koniec. Nefr na loot w misjach lvl3 i 4 to dobry pomysł. Ja juz mam dość misji choć lvl3 to ledwo co liznąłem a lvl4 to w jednej bralem udzial jako support. Powinni wymyśleć coś lepszego/innego na podwyzszanie standingów, albo zmienic wymagania np. na jump clony.

Ellaine

  • Gość
Odp: Revelation - okiem kerbira.
« Odpowiedź #49 dnia: Grudzień 01, 2006, 11:52:04 »
Sa misje dla haulerow, bezpiosrednio konwertujesz czas afkowania na standing :)

White_Haven

  • Gość
Odp: Revelation - okiem kerbira.
« Odpowiedź #50 dnia: Grudzień 01, 2006, 15:55:41 »
Moje małe wrażenia po nowym patchu:

Lvl 3 misja , nie dość że NPC mni zjammowali warp to jeszcze ostrzelali jajko czego wczesniej nie robili.

Masakra....

Pozmieniali wiele misji, kumpel miał 5 warp-outów na jednej z misji lvl 3, którą robił Ravenem. Teraz jest kilka kompletnie popitolonych misji. Ja mialem wczoraj taki cyrk na Downing the Slavers (4). Niestety, zmiany w skanowaniu spowodowały to, że teraz cholernie łatwo jest znaleźć czyjas misje i zarobic poda.

Xarthias

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 512
  • Spamin' the World
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Xarthias
  • Korporacja: GoonWaffe
  • Sojusz: Goonswarm Federation
Odp: Revelation - okiem kerbira.
« Odpowiedź #51 dnia: Grudzień 01, 2006, 17:12:06 »
Hehehe.... Skończy się solowe beztroskie misiowanie... Kurde wychodzi na to, że CCP się dla odmiany udało zrobić dobrego patcha nie pod misie ;D ;D ;D ;D ;D
Przedwieczny.

roofi

  • Gość
Odp: Revelation - okiem kerbira.
« Odpowiedź #52 dnia: Grudzień 01, 2006, 17:33:48 »

Lvl 3 misja , nie dość że NPC mni zjammowali warp to jeszcze ostrzelali jajko czego wczesniej nie robili.

Masakra....

no nie bardzo chce mi się w to wierzyć ale to wspaniałe co piszesz  ;D ;D ;D ;D
na każdej misji powinno być stado sckramblujących cepów które będą łapać wasze kerbirowskie jaja i wysyłać je do klonowni i tak za każdym razem, oczywiście możecie założyć 5 wcs'ów  :D :D :D

zalany łzami roofi

ps. kiedyś podziekujecie za to ccp i być może stwierdzicie że to co napisałem nie było wredne  8)

pozdrawiam

Ellaine

  • Gość
Odp: Revelation - okiem kerbira.
« Odpowiedź #53 dnia: Grudzień 01, 2006, 17:38:07 »
Nie jak nie.
Wezmy prawdziwe misie - czyli ludzie zainteresowani innymi rzeczami niz walka, szczegolnie masy wannabe-naukowcy i wannabe-exploratorzy.
Przez cale zycie zyli na gruzach swoich marzen o tym co beda robic w grze, zajmujac sie z braku laku pvp, kopaniem, ratowaniem, misjowaniem.
Teraz ci ludzie maja wreszcie ciekawe, ekscytujace, zlozone i pozyteczne zadania - przynajmniej na to wyglada.
Jak w korpie zwykle caly czas 80% ludzi bylo w gangu na froncie, teraz lataja prawie tylko we flotach testujacych nowe funkcje gangow, a poza tym szukaja chmurek alboco ;)

Sou

  • Gość
Odp: Revelation - okiem kerbira.
« Odpowiedź #54 dnia: Grudzień 01, 2006, 22:25:36 »
O ja jebie. Uwalili loot?

Czy wy tez sadzicie ze powinienem wycofac ze sprzedazy wszystkie dzialka i poczekac az sie skoncza zapasy na rynku i ceny wzrosna.... ^^ ?:D Co o tym myslicie?:>

roofi

  • Gość
Odp: Revelation - okiem kerbira.
« Odpowiedź #55 dnia: Grudzień 01, 2006, 22:28:00 »
O ja jebie. Uwalili loot?
 Co o tym myslicie?:>

ja myślę żeś cham i prostak  8)

Sou

  • Gość
Odp: Revelation - okiem kerbira.
« Odpowiedź #56 dnia: Grudzień 01, 2006, 22:43:22 »
A jakas konstruktywna rada?;]

Xarthias

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 512
  • Spamin' the World
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Xarthias
  • Korporacja: GoonWaffe
  • Sojusz: Goonswarm Federation
Odp: Revelation - okiem kerbira.
« Odpowiedź #57 dnia: Grudzień 01, 2006, 22:52:51 »
Ale to jest konstruktywna odpowiedź ;D
I generalnie, nie, nie opłaca się...
Loot upieprzyli ale w imperium... W 0.0 raczej po staremu :)
Przedwieczny.

Sou

  • Gość
Odp: Revelation - okiem kerbira.
« Odpowiedź #58 dnia: Grudzień 01, 2006, 23:01:25 »
Czyli ceny w 0.0 beda nizsze niz w imperium ;d

dirtytricks

  • Gość
Odp: Revelation - okiem kerbira.
« Odpowiedź #59 dnia: Grudzień 02, 2006, 23:51:21 »
Czyli ceny w 0.0 beda nizsze niz w imperium ;d

0to by było coś, misie latajace do low-secu/0.0 po stuff  :) miałbym wreszcie komu opchnąć wszytskie  gadżety domination  ;)

Ellaine

  • Gość
Odp: Revelation - okiem kerbira.
« Odpowiedź #60 dnia: Grudzień 03, 2006, 09:07:49 »
Ale przeca tak bylo zawsze. W 0.0 rzeczy ktore dropuja lokalnie sa tansze. Rzeczy T2 i te kore drpuja daleko, sa drozsze. Ceny statkow sa wyzsze standardowo o 10% (BSy) - 100% (frygi) i tutaj moga pomoc tylko producenci maniakalnie chcacy pomoc sojuszowi, i tylko wtedy kiedy nie znaja na to lepszych sposobow (czyli - dawac statki pvp za darmo jak jest potrzeba, sprzedawac po normalnych cenach reszte).

Jakos nie widze carebeara zasuwajacego przez 20 skokow pirackich hunting grounds i sojuszowych NBSI przecinanych liniami frontu, zeby cos kupic 30% taniej ;)
A jakos nieskonczenie tansza to rzeczy w 0.0 nie beda, bo to co sie nie oplaca imprialnemu neutralowi, to sie moze oplacac przewiezc masowo carrierem kupcowi jak ja :)

solette

  • Gość
Odp: Revelation - okiem kerbira.
« Odpowiedź #61 dnia: Grudzień 04, 2006, 08:40:54 »
Ellaine dobrze gada dac piwa.....


Posprawdzałem sobie loot raty/misje w low secu średnio z każdego rata mam 2-5 przedmiotów , w misjach z co 10tego wraku mi 100 sztuk ammo wypadnie :D

Co do misji dołożyli parę fajnych gdzie np, mozna pokopac Omber spokojnie po oczyszczeniu pocketu ,w tydzien mozna zarobic jakies 140 mil bo sie respawnuja asteroidy po kazdym DT,
no i misje typu "Serpentis Extravaganza gdzie nawet BC bez problemowo zarobie sobie niezla kaske i szybko :)

@Roofi ja nie narzekam na scramblujacych playerów ale strzelajace do jaj NPCe to juz lekkie przegiecie ze strony CCP.

roofi

  • Gość
Odp: Revelation - okiem kerbira.
« Odpowiedź #62 dnia: Grudzień 04, 2006, 18:55:20 »

@Roofi ja nie narzekam na scramblujacych playerów ale strzelajace do jaj NPCe to juz lekkie przegiecie ze strony CCP.

niby czemu ?? ty je chciałeś "zabić" a one nie mogą ?? równouprawnienie przeca jest   8)

Xarthias

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 512
  • Spamin' the World
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Xarthias
  • Korporacja: GoonWaffe
  • Sojusz: Goonswarm Federation
Odp: Revelation - okiem kerbira.
« Odpowiedź #63 dnia: Grudzień 04, 2006, 19:02:14 »
Oooo... Czyżby na pasku można było teraz jajko stracić? :D
Przedwieczny.

Voulture

  • Gość
Odp: Revelation - okiem kerbira.
« Odpowiedź #64 dnia: Grudzień 04, 2006, 22:33:05 »
Zawsze można było.
Wystarczyło nie patrzeć w local lub odrzucić zasadę NBSI.

Xarthias

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 512
  • Spamin' the World
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Xarthias
  • Korporacja: GoonWaffe
  • Sojusz: Goonswarm Federation
Odp: Revelation - okiem kerbira.
« Odpowiedź #65 dnia: Grudzień 04, 2006, 22:37:59 »
Zawsze można było.
Wystarczyło nie patrzeć w local lub odrzucić zasadę NBSI.
Oj, nie czepiaj się słówek, o npców mi chodziło :P
Przedwieczny.

solette

  • Gość
Odp: Revelation - okiem kerbira.
« Odpowiedź #66 dnia: Grudzień 05, 2006, 08:50:37 »
Oooo... Czyżby na pasku można było teraz jajko stracić? :D

Nie tyle na pasku co na misji :)

Assari

  • Gość
Odp: Revelation - okiem kerbira.
« Odpowiedź #67 dnia: Grudzień 05, 2006, 09:59:30 »
I znowu zaczynacie gadać w stylu "lub czasopisma"  8)
Zamiast tego napiszcie coś na temat. Jak tak ze znaleziskami? Ktoś co znalazł, jakiś belt z super minsami w hi-secu, chmurkę zioła  ;D, "przenośny complex itd...
Jakieś doświadczenia z rigami lub skanowaniem po nowemu?

Voulture

  • Gość
Odp: Revelation - okiem kerbira.
« Odpowiedź #68 dnia: Grudzień 05, 2006, 10:27:31 »
Doswiadczenie z rigami - tekst kolesia z localu:

A: 3h latam za ratujacym kumplem, zbieram wszystkie wraki, uzbieralem indykiem 80 komponentow.
B: Ile to rigow w przeliczeniu?
A: Jakas 0.25 ...

Cene szacuja na jakies 20-30m :)
I tak sa fajne...

Ellaine

  • Gość
Odp: Revelation - okiem kerbira.
« Odpowiedź #69 dnia: Grudzień 05, 2006, 10:43:50 »
Salvage zaczynam jak zmienia jego wymagania skillowe z 2 skilli na 5 na 2 skille na 3, co mam nadizeje nastapi po dzisiejszym patchu :) Bede to robic chocby nie wiem co, bo juz mnie irytuje to ze bez salvage 3/4 mojego czasu i sily ognia w czasie ratowania zabiera mi zbieranie i sprzatanie zlomu. Jak juz sie dorobie 3 rigow do lepszego salvage, i podniose kiedys skill na 4, pewnie zbieractwo bedzie szlo szybciej.
Szybko czy wolno, teraz kazdy bedzie chcial miec ze 12 rigow do 4rech ulubionych statkow wiec rynek bedzie żarl i żarl, szczegolnie ze obcieli misjonarzy :)
Czyli jest fajnie :)

Siadaj, pała za orty :crazy2:
X.
« Ostatnia zmiana: Grudzień 05, 2006, 10:56:52 wysłana przez Xarthias »