Autor Wątek: rooofi  (Przeczytany 6956 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

roofi

  • Gość
rooofi
« dnia: Marzec 30, 2006, 02:49:09 »
  • portret bohatera mocno podobny do tego po lewej
  • nickname: rooofi
  • nacja: minmatar-brutor
  • korporacja: shck
  • data "urodzenia": 02-02-2006
  • biografia:  ...ko?cz?c gre w NF (navy field) zastanawia?em sie przez dzie? co z sob? zrobi?, z pomoc? przyszli funfle z ogame i mówi? ?e eve-zobacze-i tak oto jestem(czasem 20h/dobe), corpa nie szuka?ekm mimo to znalaz?em czy znalaz?em to czego nie szuka?em czas poka?e
  • dodatkowy komentarz: well, chcem lata? sobie w dobrze zorganizowanej grupie i strzela?-nic innego mnie nie interesuje (skilowanie 2lvl indusa omal nie doprowadzi?o do za?amania nerwowego), narazie mój cel jest tylko troche efektowny i jeszcze mniej efektywny ale wierze ?e jestem na dobrej drodze-wiem ?e musze zbudzi? si?? drzemi?c? w moich projectile (ich g?os koi m? minmatarsk? dusz? i mi?o pie?ci ...), do zobaczenia oby po tej samej stronie barykady
pozdrawiam

roofi

Rhovana

  • Gość
rooofi
« Odpowiedź #1 dnia: Marzec 30, 2006, 03:58:36 »
witaj witaj :) a mog? ci? wstrz?saj?co popie?ci? missilami :D  :D  :D :?:  :?:

Ichneumon

  • Gość
rooofi
« Odpowiedź #2 dnia: Marzec 30, 2006, 04:29:35 »
gdzie latasz ?? bo testuje laserki w mojej desce i szukam celów  :twisted:

a tak wogule to Witaj ;]

roofi

  • Gość
rooofi
« Odpowiedź #3 dnia: Marzec 30, 2006, 04:29:56 »
Cytat: "Rhovana"
witaj witaj :) a mog? ci? wstrz?saj?co popie?ci? missilami :D  :D  :D :?:  :?:


rpg mode on

b??ka?em si? od gwiazdy do gwiazdy od systemu do systemu szukaj?c przygód pomy?la?em:

hmm co stanie si? z moim biednym typhoon'em w starciu z ravenem za sterami którego b?dzie siedzia? pilot maj?cy niecno-pieszcz?ce zamiary...

- mechanika  :!:  :!:  :!: -krzykn?? roofi
-s?ucham panie (ammarski niewolnik)
-prosz? zamontowa? 2x arbalest rocket launcher
-Mehriel(tak ma na imi?) nie zapomnij o defenderach
-tak jest panie

si?a ognia nieco si? zmniejszy ale co uchroni caldaryjskiego kruka przed projectile ammo :?:  :?:  i moimi crusier missile  :?:  :?:

 :D  :D  :D

rpg mode off

gra?em na trialu jako caldari rakietki s? fajne, zabójcze ale zmieni?em rase na minmatar i z dnia na dzie? przekonuje si? ?e by?a to pozytywna zmiana

do zobaczenia wi?c bez wzajmnego pieszczenia si? (projectil/missile)

pozdrawiam

roofi

  • Gość
rooofi
« Odpowiedź #4 dnia: Marzec 30, 2006, 04:38:07 »
Cytat: "Ichneumon"
gdzie latasz ?? bo testuje laserki w mojej desce i szukam celów  :twisted:

a tak wogule to Witaj ;]


witam te?

laserki z deski fajne bziuut bziuut bziuut ale na fregatki najlepiej si? nadaj?  :)

a latam roznie, domain, kor-azor gdzie mnie kosmiczne wiatry ponios? lub interesy

do zobaczenia bziuuuut

Mehriel

  • Gość
rooofi
« Odpowiedź #5 dnia: Marzec 30, 2006, 04:44:17 »
Ty to uwa?aj bo khumaak drugi raz Ci nie pomo?e  :twisted:  :twisted:

Xarthias

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 512
  • Spamin' the World
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Xarthias
  • Korporacja: GoonWaffe
  • Sojusz: Goonswarm Federation
rooofi
« Odpowiedź #6 dnia: Marzec 30, 2006, 08:17:08 »
No istny wysyp jaki? :) :) :)

Witaj rurooblatywaczu :)
Przedwieczny.

redbart

  • Gość
rooofi
« Odpowiedź #7 dnia: Marzec 30, 2006, 08:26:51 »
Cytat: "roofi"
well, chcem lata? sobie w dobrze zorganizowanej grupie i strzela?-nic innego mnie nie interesuje (skilowanie 2lvl indusa omal nie doprowadzi?o do za?amania nerwowego), narazie mój cel jest tylko troche efektowny i jeszcze mniej efektywny ale wierze ?e jestem na dobrej drodze-wiem ?e musze zbudzi? si?? drzemi?c? w moich projectile (ich g?os koi m? minmatarsk? dusz? i mi?o pie?ci ...), do zobaczenia oby po tej samej stronie barykady



Hmm troche prymitywne takie strzelanie ;), tylko by niszczy? i niszczy?, nie ma tojak science, production ;), o ile nie ma wojen nie ;). Mo?na co? tworzy? a nie nieszczy? ;)

nastradi

  • Gość
rooofi
« Odpowiedź #8 dnia: Marzec 30, 2006, 10:19:43 »
tworzenie przez NISZCZENIE !


PvP > PvE

Kill > Mine

Raan Kern

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 863
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Raan Kern
  • Korporacja: GBTeam
  • Sojusz: C0VEN
rooofi
« Odpowiedź #9 dnia: Marzec 30, 2006, 10:28:58 »
Cytat: "Mehriel"
Ty to uwa?aj bo khumaak drugi raz Ci nie pomo?e  :twisted:  :twisted:


hrhrhr
Mam jeszcze ze dwie skrzynie Khumaaków, mog? pocz?stowa? :)
Raan Kern - The Sleepkamper
[GBT] Gang Bang Team


Goomich

  • Gość
rooofi
« Odpowiedź #10 dnia: Marzec 30, 2006, 11:35:34 »
Cytat: "redbart"

nie ma tojak science, production ;), o ile nie ma wojen nie ;).


Nie, nie, nie.
Nic tak dobrze nie wp?ywa na ointeresy, jak solidna wojenka.

roofi

  • Gość
rooofi
« Odpowiedź #11 dnia: Marzec 30, 2006, 12:51:44 »
Cytat: "redbart"
Cytat: "roofi"
well, chcem lata? sobie w dobrze zorganizowanej grupie i strzela?-nic innego mnie nie interesuje (skilowanie 2lvl indusa omal nie doprowadzi?o do za?amania nerwowego), narazie mój cel jest tylko troche efektowny i jeszcze mniej efektywny ale wierze ?e jestem na dobrej drodze-wiem ?e musze zbudzi? si?? drzemi?c? w moich projectile (ich g?os koi m? minmatarsk? dusz? i mi?o pie?ci ...), do zobaczenia oby po tej samej stronie barykady



Hmm troche prymitywne takie strzelanie ;), tylko by niszczy? i niszczy?, nie ma tojak science, production ;), o ile nie ma wojen nie ;). Mo?na co? tworzy? a nie nieszczy? ;)


je?li chodzi o science to wystarcza mi moja polibuda, od produkcji ma sie przyjació? a ?e oni czasem latarki na minmatarskie statki chc? za?adowa? to kto? musi ich ochrania?-pe?na symbioza i jeszcze jedno naukowcy i prducenci b?d? mie? prace tak d?ugo jak d?ugo b?d? piloci pvp którzy mimo strat statków kupowa? b?d? nast?pne i robi? to co kochaj?  :)

Ellaine

  • Gość
rooofi
« Odpowiedź #12 dnia: Marzec 30, 2006, 13:20:01 »
Wazna czescia pracy piratow jest ograniczanie mojej konkurencji :)

Ichneumon

  • Gość
rooofi
« Odpowiedź #13 dnia: Marzec 30, 2006, 13:22:08 »
konkurencji ? a co ty wlasciwie robisz ?

Ellaine

  • Gość
rooofi
« Odpowiedź #14 dnia: Marzec 30, 2006, 13:27:28 »
Handluje
Inwestuje
Hauluje

Zarobkowo - Obelisk w safe space brakuje juz tylko 300m ;)
Rozrywkowo - uprawiam handel ekstremalny, czyli przebijanie pirackich blokad i loty transportowe po 0.0. (ostatnio troche mniej).
Ostatnio nawet byl plan latania z Guns'n'rosami, ale zatrzymalo sie chyba na tym, ze mi nie ufaja.
Docelowo bede tez mordowac ludzi stojacych na moich szlakach handlowych z uzyciem malej ekipoy bomberow i interdictorow :)

Ichneumon

  • Gość
rooofi
« Odpowiedź #15 dnia: Marzec 30, 2006, 13:37:41 »
aha czyli jestes fragiem :P

Rhovana

  • Gość
rooofi
« Odpowiedź #16 dnia: Marzec 30, 2006, 13:48:55 »
Cytat: "Ellaine"

Ostatnio nawet byl plan latania z Guns'n'rosami, ale zatrzymalo sie chyba na tym, ze mi nie ufaja.


Rozwa?aj? propozycj? to nie to samo co nie ufaj? :D  :D  :D  :D poza tym by?em w tym systemie o którym rozmawiali?my i rzeczywi?cie horda rze?ników tam siedzi :D  :D  :D , ale spox co? sie pomy?li 8)  8)  8) b?dziemy w kontakcie :wink:  :wink:  :wink:

Ellaine

  • Gość
rooofi
« Odpowiedź #17 dnia: Marzec 30, 2006, 15:00:25 »
Mnie tam nawet nie bylo, znam system ze statystyk pod kills in last 24 hours.
Dla mnie wiekszym problemem sa ludzie ktorzy jednak sie przedostali i cos sprzedaja tam gdzie sprzedawac chce ja - takich miejsc gdzie moge sobie z kims konkurowac i przebijac sie na ceny to akurat mam sporo i nie musze sie do nich przebijac przez piratow.
Jak tylko wybiore sie na najblizsza nisko-profitowa wycieczke po towary w ten region, przy okazji zerkne na rynek i zobacze jak idzie konkurencji - mam nadzieje, ze wcale :)

Ichneumon

  • Gość
rooofi
« Odpowiedź #18 dnia: Marzec 30, 2006, 15:09:24 »
mowisz gdzie latasz Ellaine ? skocze tam na pizze  :twisted:

roofi

  • Gość
rooofi
« Odpowiedź #19 dnia: Marzec 30, 2006, 16:11:18 »
Cytat: "Ichneumon"
mowisz gdzie latasz Ellaine ? skocze tam na pizze  :twisted:


hehe e tam pizza nie ma jak mussaka + okocim mocne  :evil:

Andrzej1964

  • Gość
rooofi
« Odpowiedź #20 dnia: Kwiecień 17, 2006, 00:08:42 »
A mi i tak brakuje Ci? w NF.  :(

Andrzej

Ellaine

  • Gość
rooofi
« Odpowiedź #21 dnia: Kwiecień 17, 2006, 05:00:38 »
Cytat: "Andrzej1964"
A mi i tak brakuje Ci? w NF.  :(
Andrzej

NF?
Kogo?
Cytat: "Andrzej1964"
mowisz gdzie latasz Ellaine ? skocze tam na pizze

To bylo gdzies w Placid chyba. Chwilowo nieaktualne, mam Obeliska i lepsze przebicia na smieciach niz kiedys na najdrozszych dobrach handlowych gry :) (niestety, konkurencja wdziera sie wszedzie)

Andrzej1964

  • Gość
rooofi
« Odpowiedź #22 dnia: Kwiecień 17, 2006, 07:57:01 »
Roofiego oczywi?cie. NF (Navy Field)

Andrzej

LosBekoczoS

  • Gość
rooofi
« Odpowiedź #23 dnia: Kwiecień 17, 2006, 10:11:03 »
Eee tego jeszcze nie bylo, ktos przyszedl do nas do EVE, a inny "maniac" z innej gry namawia "naszego" czlowieka zeby wrocil do INNEJ????(gry) :shock:  :shock:  :shock:  :shock:  :shock:  :shock:  :shock:




 :P  :P  :P

Ichneumon

  • Gość
rooofi
« Odpowiedź #24 dnia: Kwiecień 17, 2006, 13:48:12 »
poda mu :twisted:

Mehriel

  • Gość
rooofi
« Odpowiedź #25 dnia: Kwiecień 17, 2006, 15:51:53 »
Namawia?, a wyra?a? swoje odczucia to chyba nie to samo  :D

pc5

  • Gość
rooofi
« Odpowiedź #26 dnia: Kwiecień 17, 2006, 19:18:58 »
Cytat: "Ichneumon"
poda mu :twisted:


Nooo... :]

klosiuu

  • Gość
rooofi
« Odpowiedź #27 dnia: Kwiecień 18, 2006, 01:30:08 »
heh jak wroce to was z tymi podami poustawiam :P

roofi

  • Gość
rooofi
« Odpowiedź #28 dnia: Maj 01, 2006, 02:20:03 »
Cytat: "Andrzej1964"
A mi i tak brakuje Ci? w NF.  :(

Andrzej


o witam Andrzej, ostanie miejsce w jakim sie Ciebie spodziewa?em to forum eve, ale to dobrze st?d ju? tylko malutki kroczek do EVE world, a wiesz NF by?o fajne i fajnie si? z Wami gra?o ale stwierdzi?em ?e oddaje swoje konto  a co za tym idzie nasz corp w dobre r?ce, mo?e wpadne Was odwiedzi? :D z tego co mi wiadomo mam do?ywotni dost?p do swojego konta ;)

pozdrawiam

ps. odezwij sie na gg to postaram si? przestawi? kilka "subtelnych" ró?nic pomi?dzy EvE a NF  :twisted: , bo ja mam chyba tylko gg twojej córki  :oops:  ?eby nie by?o ?e si? ten tego wiesz ...  :D

roofi

  • Gość
Re: rooofi
« Odpowiedź #29 dnia: Październik 16, 2006, 21:06:12 »
ma?y upgrade

Cytat: "roofi"
  • portret bohatera
mocno podobny do tego po lewej


dzi? rooofi wydoro?la?, zm??nia? i wogóle wygl?da uber fajnie :D

Cytat: "roofi"
  • nickname
rooofi


tutaj bez zmian

Cytat: "roofi"
  • nacja
minmatar-brutor


wtedy j? poznawa?em, dzi? pokocha?em,  dopóty dopóki pozostanie chocia? jeden statek minmatarski którym nie b?de umia? lata? lub chocia? jeden skil który w efektywniejszym lataniu matarskimi statkami pomaga? b?dzie-napewno nie b?de uczy? lata? si? niczym innym 8)


Cytat: "roofi"
  • korporacja
shck


:oops: có? moge powiedzie? ka?dy pope?nia w ?yciu b??dy, mnie te? si? przytrafi?, czekam teraz na skila clear employment history-pierwszy lvl tylko potrzebuje :D


Cytat: "roofi"
  • data "urodzenia"
02-02-2006


tutaj si?? rzeczy te? nic zmieni? si? nie mog?o

Cytat: "roofi"
  • biografia
...ko?cz?c gre w NF (navy field) zastanawia?em sie przez dzie? co z sob? zrobi?, z pomoc? przyszli funfle z ogame i mówi? ?e eve-zobacze-i tak oto jestem(czasem 20h/dobe), corpa nie szuka?ekm mimo to znalaz?em czy znalaz?em to czego nie szuka?em czas poka?e


..cd

szybko stwierdzi??m ?e SHCK nie daje mi tego co potrzebuje:

-informacje-pojawi?y si? pytanie na które tam znale?? odp nie mog?em
-walka-nie by?o ani z kim ani gdzie-pami?tam jedn? wyprawe do 0.0-dzi? jak j? wspominam na ventrilo to beczymy do ?ez-hehe
 
wsiad?em wi?c w swojego cyklona maj?c niespe?na 3M sp i polecia?em z mehrielem do providence w poszukiwaniu nowej korporacji/nowych przygód

-ACPR by?o cz??ci? HF-pierwsze gangi-niby ju? fajnie ale wszystko by?o takie powolne wi?c razem z ca?ym zarz?dem i cz??ci? pvp ACPR przenie?li?my si? do:

-WMKR-fajni ludzie, super organizacja, du?o wspólnych walk, ma?e i wielkie przetsi?wzi?cia w ramach korporacji, pierwsze naprawde du?e gangi, wielkie walki, bohaterska obrona V2-ci co tam byli wiedz? o czym pisze-a? si? ?ezka w oku kr?ci , mordowanie FIX'ów ich POS'ów i Outpostów :D was awasome

-BUFU-ehhh sama esencja tego czego szuka?em 8), wspaniali ludzie (tak mordy wy moje kochane), zajebista atmosfera, du?o mordowania

rooofi
Beach Boys
208 kills, 3 losses, 69.33:1 ratio, and 469 points
(stan na dzisiaj 20:54 aktualnie pracuje nad popraw? ratio :D )

ciesz? si? bardzo ?e jestem tutaj z Wami-szkoda tylko ?e tak pó?no ale lepiej pó?niej ni? wogóle  

Cytat: "roofi"
  • dodatkowy komentarz
well, chcem lata? sobie w dobrze zorganizowanej grupie i strzela?-nic innego mnie nie interesuje (skilowanie 2lvl indusa omal nie doprowadzi?o do za?amania nerwowego), narazie mój cel jest tylko troche efektowny i jeszcze mniej efektywny ale wierze ?e jestem na dobrej drodze-wiem ?e musze zbudzi? si?? drzemi?c? w moich projectile (ich g?os koi m? minmatarsk? dusz? i mi?o pie?ci ...), do zobaczenia oby po tej samej stronie barykady


latam sobie wi?c w super zorganizowanej grupie znajomych i cieszy mnie ka?dy dzie?, ka?da godzina w eve i na ventrilo-dzi?kuje wszystkim za to ?e BUFU jest takie jakie jest

du?o killi
pozdrawiam wszystkich

roofi

Ace

  • Gość
rooofi
« Odpowiedź #30 dnia: Październik 16, 2006, 21:34:46 »
Jest duzy ale mieciutki jak kaczuszka :) Mialem przyjemnosc go poznac i gosc do nas "prawie" pasuje :) Jak zacznie gadac o walonku w dupke to juz bedzie nasz :) Narazie lubi tematy zwiazane z KAPTURKIEM :)

partridge

  • Gość
rooofi
« Odpowiedź #31 dnia: Październik 16, 2006, 21:37:56 »
hmmm napisalbym cos Rooofi ale za wysoki jestes :P